Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Jól van, látom ma mindenki túl komolynak ébredt...
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Zárják ki félig Bouhannit? 😊 😛
Mikey
Kedves Mikey, ha tudnál a soroz között olvasni értetted volna mit akarok írni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Zárják ki félig Bouhannit? 😊 😛
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
azé tök más a kettő.
Nibalit tovább húzták és ráadásul "padlógázzal" ott hagyva a csoportját, míg Bouhannit lassú tempóban, kevesebb ideig, és senkit nem úgy otthagyva, mint a sz*rt.
kommentátorok is mondták tegnap, hogy azért nem kell átesni sem a túloldalra, mert ennyi erővel tényleg mindenkit kizárhatnának.
Mikey
Azért is írtam, hogy Nibali esete durva volt. Túl látványos volt. A kevésbé látványosakat jobban tolerálják. De mind az egyik, mind a másik szabálytalan, és a büntetés mértéke hatalmas különbségeket mutat. Kicsit közelednie kellene az álláspontoknak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
azé tök más a kettő.
Nibalit tovább húzták és ráadásul "padlógázzal" ott hagyva a csoportját, míg Bouhannit lassú tempóban, kevesebb ideig, és senkit nem úgy otthagyva, mint a sz*rt.
kommentátorok is mondták tegnap, hogy azért nem kell átesni sem a túloldalra, mert ennyi erővel tényleg mindenkit kizárhatnának.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Durva volt Nibali esete, de ezzel az erővel Bouhannit is ki lehetett volna zárni. Ő is vittete magát azután, hogy bukásba keveredett. Állítólag kemény 12 mp-ig húzatta magát a csapatkocsival, és ezért kapott 100 svájci frank büntetést! Hozzátenném azt is, hogy a Cofidis jelentős támogatója a Vueltának.
Ebből felállt és majdnem behúzta a szakaszt.

A Kancellár is feladta gyomor bántalmak miatt a versenyt. Sok nagy név kihullott már most az elején.

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tiralongo is feladta. Újjabb Astanás veszteség. Aru kevesebb segítővel nem tudom mire lesz képes. Egyelőre gyengébbnek tűnik a top versenyzőktől, de ő a vègén pörög fel. Kérdés, nem lesz-e késő.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Az utolsó 2 km útvonala igen érdekes volt... Sagan szépen bealtatott szakasz előtt az interjúval, miszerint nem érzi magát olyan formában, mint a Touron*. 😛

* tudom itt nincs Greipel, meg izé, meg blabla, de a W az W. Éjahóóó!!
több mint 8 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Sagan szakaszt nyert! Hát mi van itt kérem szépen!? 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
Nibalit kizárták.
Eddig nagyon jók a szervezők.
danyly
Most úgy őszintén, mire számítottak?
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
az igen. 😀😀😀
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nibalit kizárták.
Eddig nagyon jók a szervezők.
danyly
Ne vicceljünk már, ez már szinte tankönyvi példa a "Hogyan szerezzünk előnyt nem feltűnően" bénaságatlaszban...

 www.youtube.com/watch?v=hSQW8OX8VqA

több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nibalit kizárták.
Eddig nagyon jók a szervezők.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jól van, Nibalinak akkor itt sincs semmi szerencséje, bámulatos.

Jó móka az, hogy a második szakaszon már hegyi befutó van. 😊
Mikey
2010 óta találta ki ezt az "elején is legyen hegyi szakasz-hegyi befutó" performanszt. Én tartom túl stílszerűnek, de a verseny szervezők az izgalom, a nézettség és a korai nagyok bemutatása céllal találták ezt ki. Lehet ez jó is, de akár rossz is. Ki ki döntse el maga.

Én már a Vuelta előtt adtam azt a nézete, hogy ez inkább Aru spanyol köre lesz. Pihentebb is, motiváltabb is. Meg ha mutat olyat mint idén a Giro végén, jó versenyt ígér a számára.
Nibalinak tényleg peche van, bár Vueltán jól szokott menni. Már most kapott 1:28-at a győzteshez képest (Aruhoz viszonyítva 51 mp, Froome-hoz 58 mp pl.). Nem tűnik soknak és hosszú a verseny, de ha már az elején bukásod van + az idei éved sem valami jó, onnan már nehéz felállni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Jól van, Nibalinak akkor itt sincs semmi szerencséje, bámulatos.

Jó móka az, hogy a második szakaszon már hegyi befutó van. 😊
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez most kimaradt, de azért tippelnék (összetett) :

Piros trikó: Aru
Zöld trikó: Bouhanni
Kék pöttyös: Pozzovivo
Kombináció: Froome
Csapat: Astana

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Tinkoff-Saxo második → Sagan második → mert van, ami sosem változik. 😀
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
A mindig lelkes Ashley House úgy néz ki ebben az öltözetben, mint valami rossz homi. 😀

Nagyon lelkes vagyok én is a kövi három hét miatt, kőkemény útvonal -- közte 9 hegyi befutó!! --, kiváló nevek a rajtlistán, a mindig gyönyörű Laura a riporter, szóval minden adott a jó Vueltához...

...és ha még esetleg Sagan is nyerne szakaszt, az lenne a csúcs. 😀
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szépen kezdődik (el sem kezdődött pedig) az idei Vuelta.
Homokos, veszélyes, rámpás csapat időfutam!

A csapat versenybe beszámít az eredmény, az egyénibe nem. Ez nagy szervezői baki.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Aru és Quintana is ott lesz a Vueltán, alakul a névsor. 😊Mikey
Ez várható volt, főleg Quintana. Az előzetes névsoromban ő is benne volt, csak kihagytam az előző kommentemből (tévedésből).
De Aru is várható volt a Giro után.

Kemény kis hegyi etapok lesznek.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Aru és Quintana is ott lesz a Vueltán, alakul a névsor. 😊
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ha az előzetes szerinti szereplők szerepelnek az idei Vueltán, akkor igen nagy csata várható.
Froome hezitálása egyelőre biztosnak tűnik (az én infóm szerint), + Nibali, Valverde, J. Rodriguez, Landa és Van Garderen. Eddig ennyi top versenyző. Még bővülhet. Én Aru-t is vártam, de a lengyel körön bizti megy. Majd meglátjuk. Bouhanni is bejelentkezett, nagy esélyes a zöldre, ha végig bírja.

De persze van még addig Eneco Tour és Lengyel Kör is.

És aki nem restelli, nézzen ki a Tour de Hongrie szakaszira is. 😊 (Aug. 4-9 között).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én kb. a 9/11 óta félem, hogy valami elmebeteg (és/vagy terrorista) géppisztollyal belekaszáljon a pelotonba.
Egyszerűen számomra felfoghatatlan 2015-ben ilyen biztonsági kockázattal bármilyen esemény szervezését látni, pláne egy többszázmilliós nézettségűét.
Teljesen elképzelhetetlen, szerintem kisebbfajta csoda, hogy erre eleddig még nem került sor.Sobri Jóska
Remélem a pisis történet (amikor valamelyik barom azzal öntötte képen Froomeot) meg a leköpdösés valamit fog generálni az ügyben.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Én kb. a 9/11 óta félem, hogy valami elmebeteg (és/vagy terrorista) géppisztollyal belekaszáljon a pelotonba.
Egyszerűen számomra felfoghatatlan 2015-ben ilyen biztonsági kockázattal bármilyen esemény szervezését látni, pláne egy többszázmilliós nézettségűét.
Teljesen elképzelhetetlen, szerintem kisebbfajta csoda, hogy erre eleddig még nem került sor.

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 985 — nabege2@yahoo.com
tényleg állt egy ember Froome mellett az egyik kanyarnál a végén, direkt visszatekertem, valami transzparenssel
ezzel az erővel bomba is lehetett volna nála, ebből egyszer még baromi nagy gond lesz, sok az idióta