Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt a rohadt, kemény ez a Basso-s hír....

 index.hu/sport/bringa/2015/07/13/ket_oraja_tudom_hogy_rakos_vagyok_feladom_a_tourt/flzoli
Nagyon durva. 😕
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Azt a rohadt, kemény ez a Basso-s hír....

 index.hu/sport/bringa/2015/07/13/ket_oraja_tudom_hogy_rakos_vagyok_feladom_a_tourt/

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Miért van egyre inkább az az érzésem, hogy idén nem lesz címvédés a Touron?iktriad
A fogadóirodák szerint TVG már esélyesebb nála.Schleck
Ő (meg Purito is) meggyőzőbb volt eddig nála az tény.
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Miért van egyre inkább az az érzésem, hogy idén nem lesz címvédés a Touron?iktriad
A fogadóirodák szerint TVG már esélyesebb nála.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Miért van egyre inkább az az érzésem, hogy idén nem lesz címvédés a Touron?iktriad
Vincenzo csak altat.Mikey
Csak be ne aludjon ő is...
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
Miért van egyre inkább az az érzésem, hogy idén nem lesz címvédés a Touron?iktriad
Vincenzo csak altat.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Miért van egyre inkább az az érzésem, hogy idén nem lesz címvédés a Touron?
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
Luca, Luca, te sem vagy éppen okos...

UCI suspends Paolini on doping grounds

The Union Cycliste Internationale (UCI) announces that it has notified Italian rider Luca Paolini of an Adverse Analytical Finding of Cocaine (Benzoylecgonine metabolite) in a sample collected in the scope of an in-competition control on 7 July 2015 during the Tour de France.letour.fr
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
Ez a Janssen-sztori '63-ból nagyon komoly volt. 😀
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sipi rajongóknak - 2001es Tour zárószakasz magyar kommentárral. Milyen furcsa mai szemmel, hogy van aki nem bukósisakkal hajt a mezőnyben (pl. a -még- zöld trikós Stuart O'Grady).
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Szerintem be akart menni középre, mert a bal szél ugyan üres volt, de oda minek menjen, nincs vonat. Belül gyorsabbak voltak a többiek, be akart váltani, és elakadt az első kereke. Az index megint színvonalas, mint a sportokban általában:
"... mintha elszédült volna a kerékpáron"
pfff 😊
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Tévedtem, megnéztem megint, és volt előtte egy zöld mezes, talán Europcar-os, elég közel. Abban elakadhatott....
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Törött kulcscsont. Én nem tudom sajnálni ezért.

több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Olyan volt mint mikor az első kereke akad össze valakivel
De előtte nem volt senki. Mögötte volt, de attól meg nem Martinnak kellene eldőlnie.
Szerintem vállazni akart kicsit, csak nem volt ott, aki megtámassza....:-/
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
Martin mit csinált, őszintén?Lecsó
Ezek szerint nem csak én nem éreztem indokoltnak a mozdulatot, jól van. 😊 De hogy még el is csúszott benne, hát az nagyon epic.

Hat szakaszból négy belga csapaté. (Y)
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Martin mit csinált, őszintén?
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
.

Sagan a végén brutálisan kilőtt, ha megtanulna jobban helyezkedni és taktikázni simán felvehetné a versenyt a Kittel tempójú emberekkel isflzoli
Én LeMond-dal értek egyet, szerintem Sagan soha nem veri meg Kittelt vagy Greipelt 1-1-ben tiszta sprintben, ha csúcsformában vannak. Márpedig Greipel abban van, ez látszott tegnap, ahogy "körbeautózta" a top5-öt. Sagan jó gyerek, egyre szimpatikusabb, ahogy kezd benőni a feje lágya, de sokoldalú versenyző, és emiatt mindenben kicsit gyengébb. Ez sajnos nem a Pro Cycling Manager, ahol mindenben sötétzöld és 80+... 😉
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
Sagan a végén brutálisan kilőtt, ha megtanulna jobban helyezkedni és taktikázni simán felvehetné a versenyt a Kittel tempójú emberekkel isflzoli
Akartam is írni, hogy Greipelnél már csak Sagan erősebb... de neki ugye eléggé figyelnie kell Contadorra is, és azért az biztos befolyásolja a sprintjeit. Azért remélem lesz olyan befutó, ahol ő örülhet majd.

A mai szakasz is érdekes lesz, a második fele tengerparton, a befutó előtt másféllel pedig lesz egy kisebb domb -- 850m, 7%.

Jól ki van találva ez az első heti útvonal, minden szakaszra jut nem kevés történés. (Y)
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
"A szolgáltatás nem elérhető" nevű versenyző meggyőző fölénnyel vezeti a mai szakaszt, szerintem hazaér. (Y)Mikey
Nálunk szerencsére csak az volt a legnagyobb gond, hogy az utolsó órában angolul ment a szakasz döntő többsége. A befutó viszont már magyarul. Greipel nagyon erős.iktriad
Cav-et durván kikerülte a végén Greipel. A Mann-szigeteki fél-angolnak úgy tűnik már lefőtt a kávé...

Sagan a végén brutálisan kilőtt, ha megtanulna jobban helyezkedni és taktikázni simán felvehetné a versenyt a Kittel tempójú emberekkel is

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"A szolgáltatás nem elérhető" nevű versenyző meggyőző fölénnyel vezeti a mai szakaszt, szerintem hazaér. (Y)Mikey
Nálunk szerencsére csak az volt a legnagyobb gond, hogy az utolsó órában angolul ment a szakasz döntő többsége. A befutó viszont már magyarul. Greipel nagyon erős.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
"A szolgáltatás nem elérhető" nevű versenyző meggyőző fölénnyel vezeti a mai szakaszt, szerintem hazaér. (Y)
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bouhanni Tourjának is annyi. 😕
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
Laurens ten Dam tegnap csak így tudott vacsorázni a bukása után. Ma ott teker a Tour mezőnyében (a kockaköveken)!
...
Maximum respekt!iktriad
Csapattársainak milyen szolidan vigyorra áll az arcuk. 😀
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Laurens ten Dam tegnap csak így tudott vacsorázni a bukása után. Ma ott teker a Tour mezőnyében (a kockaköveken)!

Maximum respekt!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
cancellaranak ennyi volt a toureaglesmcnabb
Sajnos akkor többé ő nem teker már a Touron. 😕 Az a baleset ma iszonyú durva volt.