Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Első szakasznak elég kemény volt a mai nap. Quintana és Nibali helyből egy perc hátrány, az sem rossz.Mikey
Másfél perc az az egy. A holnapi Mur de Huy és a kockakövek máris kritikus fontosságú szakasszá váltak a címvédőnek és Quintananak.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 604
Első szakasznak elég kemény volt a mai nap. Quintana és Nibali helyből egy másfél perc hátrány, az sem rossz.

szerk.: ja másfél, nem tudom miért egyet írtam.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cavendish ma jön egy pár sörrel Tony Martinnak... Ha végigtekeri Cav a sprintet, akkor most Martin a sárga trikós. Így most a nagy öreg Cancellara tekerhet holnap a Muir De Huyre sárgában.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ennyit a nem túl izgalmas első igazi szakaszról. 😀 Baromi jó a mai etap. Ja és Sagan nem ember!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezek a szakaszok a legérdekesebbek ránézel a szakaszra és semmi erre lehet Quintana Tourja itt megy el...Jughead
Ja. Mondjuk ne legyen igazad az utóbbiban. Jó lenne, ha a nagy 4es a hegyekben meccselné le a lényegi kérdéseket.
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 200
Ezek a szakaszok a legérdekesebbek ránézel a szakaszra és semmi erre lehet Quintana Tourja itt megy el...
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az hogy a Froome-Quintana-Contador-Nibali kvartett összesen 18 mpre van egymástól remek hír a semlegeseknek. Meg Quintananak.
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Halálosan tájékozott újságírók vannak itt is 😀

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idén is lesz Bowl.hu-s Tour Fantasy hála Rajnának. Aki beszállna, annak itt vannak a fő tudnivalók:

Liganév: bowl.hu TdF
Jelszó: wiggo
www.cyclinggames.de/tour/iktriad
Ráadásul GIGANTIKUS nyereményeket is kap az összetett top3 és a legjobb állandó csapat.Schleck
Ja láttam. 30 euro az komoly pénz. Abból már vehetsz is... pár gombóc fagyit. 😀
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Idén is lesz Bowl.hu-s Tour Fantasy hála Rajnának. Aki beszállna, annak itt vannak a fő tudnivalók:

Liganév: bowl.hu TdF
Jelszó: wiggo
www.cyclinggames.de/tour/iktriad
Ráadásul GIGANTIKUS nyereményeket is kap az összetett top3 és a legjobb állandó csapat.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idén is lesz Bowl.hu-s Tour Fantasy hála Rajnának. Aki beszállna, annak itt vannak a fő tudnivalók:

Liganév: bowl.hu TdF
Jelszó: wiggo
www.cyclinggames.de/tour/
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 200
Jó kis Contador vs Quintana megy ez Eurosport 2-n. 😊 Jó erőben vannak, pedig állítólag csak edzenek. 😀

De jó lesz ez a Tour Froome, Conta és Quintana, csak bírják egészségesen (Nibalit én nem venném ide nem az a szint szerintem mint a másik 3) 😉
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem lett meg az 55, "csak" 54,526 km. De ez így is szép volt.
Láthatóan mindent kiadott magából.

Egyelőre pihenés várható az 1 órás döntögetésben.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Simán.
Egy ilyen "rekordkisérletet" akkor vállalnak be ilyen csinnadrattával, ha tudják, hogy sikerülni fog.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most mondok erre egy határozott talánt.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Wiggo 1 órás csúcs döntési kísérlete: Élő közvetítés június 7-én 19:30-től az Eurosporton!
Na vajon meglesz az 55-ös átlag?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szinte stílszerű, hogy az idei Giron még az utolsó szakaszon is hazaérjen egy szökés a mezőnyhajrá helyett.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Annak ellenére, hogy Contador azért kvázi végig dominált, összességében elég ütős lett az idei Giro(már megint). Remélem Aru (és Landa) még tud majd fejlődni.
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 200
Contador hogy megrogyott azt a rohadt, talán életében nem járt így nagy körversenyen. Mégis csak ember. 😀 Ennek ellenére megvan az a rózsaszín, de huhh egy-két pillanatig izgulós volt a dolog. 😊
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ez jó volt, hogy az astana elvette a győzelmet Landától és odaadta Arunak...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 200
Királyszakasz volt. Senkinek semmi vélemény? Észrevézel, utózönge?danyly
Nem biztos, hogy tetszeni fog...egy "esélytelenebb" kihívó győzhet így, de egy bajnok domináljon egy az egyben! ne csak az időfutamon...clbass
Ezt mire írod? Contador a legerősebb hegyen és időfutamon is, szóval vagy nem rá írtad vagy nem értem mire gondolsz...
több mint 8 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Királyszakasz volt. Senkinek semmi vélemény? Észrevézel, utózönge?danyly
Nem biztos, hogy tetszeni fog...egy "esélytelenebb" kihívó győzhet így, de egy bajnok domináljon egy az egyben! ne csak az időfutamon...
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Királyszakasz volt. Senkinek semmi vélemény? Észrevézel, utózönge?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
Na a Mortirolo-ig én is azt hittem, hogy kicsit szorosabb lesz a végén.
De tényleg jó szakaszok voltak.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Baromi jó a mai szakasz is. Landa jobb Arunál, Contador már megint drámázik és Kruijswijk erősebb mindenkinél. Nagyon bejön eddig az idei Giro.