Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Úgy lazán több motorost lehet megszámolni (7), mint versenyzőt (6; Froome nincs számolva, ő nincs a "bojban"):
 kepfeltoltes.hu/160715/13654297_1239546406058017_5486156973075169214_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
danyly
Azért a versenyzőket számold újra, de értem amit mondassz (10 az a 6). 😊 Bár szerintem nincs ezzel baj kellenek ők oda, még így is sok mindenről lemaradnak a nézők.
Jughead
Szerkesztve van + Froome nincs direkt számolva. Ő nincs a "bojban". De gondoltam, hogy valaki ezt nézi. Nem ez volt az üzenet...

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 182
Úgy lazán több motorost lehet megszámolni (7), mint versenyzőt (6; Froome nincs számolva, ő nincs a "bojban"):
 kepfeltoltes.hu/160715/13654297_1239546406058017_5486156973075169214_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
danyly
Azért a versenyzőket számold újra, de értem amit mondassz (10 az a 6). 😊 Bár szerintem nincs ezzel baj kellenek ők oda, még így is sok mindenről lemaradnak a nézők.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Úgy lazán 7 motorost meg lehet számolni 9 versenyzőre:
 kepfeltoltes.hu/160715/13654297_1239546406058017_5486156973075169214_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Én azt csodálom, hogy még mindig nincs egy öngyilkos merénylő, aki előkap egy géppisztolyt, és megsorozza a pelotont.
Ennél kevés könnyebben végrehajthatóbb, hatásosabb, megrendítőbb terrorcselekményt tudok elképzelni, ami ekkora sajtóvisszhangot kapna.
Sobri Jóska
Majd lesz, amilyen beteg világban élünk. Itt nagyon off, de épp most olvasom az esti nizzai történéseket is, hát nem is akarom elhinni.

Visszatérve a topik témájához. Nagyon nem tetszik ahogy a Tour szervezői kezelték a sárga trikóssal történteket, arra azért kíváncsi lennék, ha egy olyan kerekessel történik ilyen, akinek van mondjuk 40 perc hátránya, akkor is "befagyasztják-e" az időket... mert biztosan nem.

Ez innentől nagyon gány, akármi lesz a vége én húzni fogom a számat -- amitől persze még mindenki nyugodtan fog aludni -- mert ez nem teremsport, benne van sajnos hogy ilyenek történnek. Apámmal mindig beszélem, hogy mi a bánatnak ennyi motoros, csak a baj van belőle mindig. Egyszer befutónál számoltam meg, két szökevényre jutott nyolc motoros. Tényleg indokolt annyi..?

Az pedig külön vicces, hogy Prudhomme tegnap kérte meg a nézőket, viselkedjenek kulturált ember módjára az utak szélén. Nem sikerült.

Persze onnantól kezdve hogy hivatalossá vált a rövidítés, kódolva volt a szakaszban hogy valami rossz fog történni.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Ezen már 10 éve is gondolkodtam, 9/11 után, hogy egy ilyen terrorakció mennyire egyszerű és hatásos lenne, és mennyire könnyű kivitelezni, mivel egyetlen más sportban se ennyire könnyű irreálisan közel kerülni a sportág top sztárjaihoz, és ráadásul már akkor óriási publicitás övezte a Tour-t. (Ez még a Bodrogis időszak volt.)

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én azt csodálom, hogy még mindig nincs egy öngyilkos merénylő, aki előkap egy géppisztolyt, és megsorozza a pelotont.
Ennél kevés könnyebben végrehajthatóbb, hatásosabb, megrendítőbb terrorcselekményt tudok elképzelni, ami ekkora sajtóvisszhangot kapna.
Sobri Jóska
Ne adj ötleteket ezeknek az elmebetegeknek ha egy mód van rá. (Amúgy sajna igazad van, egy hegyi szakaszon iszonyatos pusztítás lehetne összehozni viszonylag könnyedén.)
több mint 7 éve
Lecsó Denver Broncos 2 975
Ez most hogy jön ide?
Onnan jutottál idáig, hogy egy valószínűleg részeg néző a motor elé lépett?
Kezdesz tényleg furcsán viselkedni... 😊
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Én azt csodálom, hogy még mindig nincs egy öngyilkos merénylő, aki előkap egy géppisztolyt, és megsorozza a pelotont.
Ennél kevés könnyebben végrehajthatóbb, hatásosabb, megrendítőbb terrorcselekményt tudok elképzelni, ami ekkora sajtóvisszhangot kapna.

több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Visszaállították az időkülönbségeket, ebből még lesznek viták...

Most arról nem is beszélve, hogy tilos kerékpár nélkül futni, simán ki is lehetett volna zárni Froome-ot.
Jakehomer
Nem tudom honnan veszed ezt, de ha pontosan rámutatsz a szabályozás ide vonatkozó pontjára aláírom.

Magát a szituációs felvázolást értem: ez nem futó verseny, hanem kerékpár verseny. De ezen kívül én nem tudok ilyen szabályozásról (persze attól lehet), hogy ez kizárást von maga után.
Én átböngésztem mind az UCI, mind az ASO ide vonatkozó szabályozásait, de ilyen nem volt amit te említettél. A szervező bizottság döntése (sokszor karöltve az UCI kirendelt embereivel), hogy kit mikor és miért zár ki. Kizárás lehet pl. motoros vagy autós vontatás, továbbá nem megfelelő helyről kapott szabályos kerékpár (értsd nem csapat autó vagy neutrál motor vagy autó). Az, hogy az időt hogyan írták jóvá az már egy kritikusabb kérdés. Viszont tudták, hogy ők hibáztak (ASO), ezért így kompenzáltak.

Továbbá a hegyi szakaszokon a kamerás motoros csak hátulról közvetíthet az elmenő és szétszakadozó mezőny illetve a feltorlódó nézősereg, továbbá a biztonság miatt. A motorosokat a céltól 500 méteren belül ki kell venni, nem akadályozhat illetve olyan távolságról kell követni ami nem zavarja vagy akadályozza a kerékpárosokat. Jelen esetben kb. 5 motoros torlódott fel, ami szervezői hiba. Valamint a hegy tetejéről lezúduló tömegeket nem tudták kezelni, ami szintén szervezői hiba.

Froome természetesen elégedett volt a szervezők döntésével. Yates és szimpatikusan nyilatkozott, amikor azt mondta, hogy ez így helyes, nem érdemelte meg a sárga trikót ilyen körülmények között. J. Rodriguez viszont elmondta, hogy egyre ellenőrizhetetlenebb ez a Tour. Nem tudta a szervezőbizottság kezelni a tömeget, ami egy részről örömteli, hogy sokan szurkolnak és kijönnek, viszont kiábrándító, hogy kezelhetetlenek. Bardet is azt mondta, hogy kritikus a biztonsági mérce ezen a Touron. Nagyon sok motoros volt az úton, és amikor támadni szeretne az ember, nem tud megindulni, hanem a féket kell keresni.
danyly
Talán Sean Kelly vert át vele...
Megnéztem és az okozta a tévedést, hogy van ilyesmi szabálykönyvben, de egész pontosan a célvonalon áthaladásnál van előírva, hogy azt a kerékpárral együtt kell megtenni. Amúgy valóban nincs ilyen kitétel, mindössze az, hogy önerőből kell teljesíteni a távot. Hát nem szabad hinni a neves szakiknak se 😊

Ami a szervezők felelősségét illeti: a tömeg kezelésével alapvetően nem volt gond, a kordon hiánya kérdéses, de elég messze volt még a céltól, ott nemigen szoktak még lenni (szabály szerint talán csak az utolsó 500? méteren kell), amúgy a nézők részéről nem történt vagy legalábbis nem láttunk semmi olyasmit, ami máskor nem szokott hegyi szakaszon. Bár Porte a nézőket hibáztatja, szerintem inkább motorosból van túl sok, e tekintetben a szervezők valóban léphetnének, de ez meg valszeg pénzkérdés, kevesebb média, kevesebb lé, az a bringásoknak se jó...

Érdemes régebbi hegyi szakaszokat nézni, 20 éve is őrület volt a nézőkkel a hegyeken, de lényegesen kevesebb motoros nehezítette a haladást, azért nem volt ebből (annyi) gond.

Perception is reality.
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 702 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nem csodálnám ha a moviestar-nak elszállna az agya...mi volt az a bevárás is :/ Nem egy esélyes esett el, hanem a UK Postal segítői. Froome erre megáll (nem sportemberi nagysága miatt, hanem mert kellenek ők neki nem is kicsit) és hatást gyakorol a mezőnyre, hogy ne húzzák meg...pfffű 😕
clbass
xD UK Postal jó gondolat 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Furcsa szakasz volt a mai, nem a jó értelemben. Eleve "vérge*i" húzás volt Froome-tól megállni bevárni a segítőit, tudván, hogy a mezőny nem húzhatja meg a sort, ha kiáll. Nem volt szabálytalan, de rohadék húzás szerintem.

Aztán amit az ASO művel utólag az időkkel.... Mi ez, hogy a verseny egy adott pontján "lefagyasztjuk" az eredményt a versenyzők egy csoportjánál, a többiek meg a saját idejével marad..

több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Visszaállították az időkülönbségeket, ebből még lesznek viták...

Most arról nem is beszélve, hogy tilos kerékpár nélkül futni, simán ki is lehetett volna zárni Froome-ot.
Jakehomer
Nem tudom honnan veszed ezt, de ha pontosan rámutatsz a szabályozás ide vonatkozó pontjára aláírom.

Magát a szituációs felvázolást értem: ez nem futó verseny, hanem kerékpár verseny. De ezen kívül én nem tudok ilyen szabályozásról (persze attól lehet), hogy ez kizárást von maga után.
Én átböngésztem mind az UCI, mind az ASO ide vonatkozó szabályozásait, de ilyen nem volt amit te említettél. A szervező bizottság döntése (sokszor karöltve az UCI kirendelt embereivel), hogy kit mikor és miért zár ki. Kizárás lehet pl. motoros vagy autós vontatás, továbbá nem megfelelő helyről kapott szabályos kerékpár (értsd nem csapat autó vagy neutrál motor vagy autó). Az, hogy az időt hogyan írták jóvá az már egy kritikusabb kérdés. Viszont tudták, hogy ők hibáztak (ASO), ezért így kompenzáltak.

Továbbá a hegyi szakaszokon a kamerás motoros csak hátulról közvetíthet az elmenő és szétszakadozó mezőny illetve a feltorlódó nézősereg, továbbá a biztonság miatt. A motorosokat a céltól 500 méteren belül ki kell venni, nem akadályozhat illetve olyan távolságról kell követni ami nem zavarja vagy akadályozza a kerékpárosokat. Jelen esetben kb. 5 motoros torlódott fel, ami szervezői hiba. Valamint a hegy tetejéről lezúduló tömegeket nem tudták kezelni, ami szintén szervezői hiba.

Froome természetesen elégedett volt a szervezők döntésével. Yates és szimpatikusan nyilatkozott, amikor azt mondta, hogy ez így helyes, nem érdemelte meg a sárga trikót ilyen körülmények között. J. Rodriguez viszont elmondta, hogy egyre ellenőrizhetetlenebb ez a Tour. Nem tudta a szervezőbizottság kezelni a tömeget, ami egy részről örömteli, hogy sokan szurkolnak és kijönnek, viszont kiábrándító, hogy kezelhetetlenek. Bardet is azt mondta, hogy kritikus a biztonsági mérce ezen a Touron. Nagyon sok motoros volt az úton, és amikor támadni szeretne az ember, nem tud megindulni, hanem a féket kell keresni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Azért ez a legalja, kb. olyan, mintha valaki befutna az EB-döntőn, lőne egy gólt, aztán azt megadnák és azzal nyerne az egyik csapat...
somoskovig
igen mert olyan még nem fordult elő a fociban, hogy egy fantom gólt megadtak volna... oh wait
 www.youtube.com/watch?v=d8LDD9AJcmI

és mit ad isten, pont ez a gól és a győzelem kellett ahhoz, hogy végül az EL helyett BL-ben induljon a csapat, ami nem kevesebb mint 28,6 millió eurót hozott a konyhára
ZERO_L
és ez az utolsó fordulóban történt, vagy a bíró már korábban is tudta, hogy pont ez a gól kell majd a BL-induláshoz?
slowmotion
nem a bírón van a hangsúly...
azt tudták a német szövetségnél, hogy ez a gól az egyik csapatnak min +2 pontot, a másiknak meg min -1 pontot jelent a végelszámolásban, a futballban már kisebb különbség is döntött "életről vagy halálról"

az már csak slusszpoén, hogy ennek a döntésnek is köszönhetően alakultak ki a kupaindulások


azért a sportban előfordulnak furcsaságok, nem látom, hogy ez mitől lenne a "legalja"...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Azért ez a legalja, kb. olyan, mintha valaki befutna az EB-döntőn, lőne egy gólt, aztán azt megadnák és azzal nyerne az egyik csapat...
somoskovig
igen mert olyan még nem fordult elő a fociban, hogy egy fantom gólt megadtak volna... oh wait
 www.youtube.com/watch?v=d8LDD9AJcmI

és mit ad isten, pont ez a gól és a győzelem kellett ahhoz, hogy végül az EL helyett BL-ben induljon a csapat, ami nem kevesebb mint 28,6 millió eurót hozott a konyhára
ZERO_L
és ez az utolsó fordulóban történt, vagy a bíró már korábban is tudta, hogy pont ez a gól kell majd a BL-induláshoz?
több mint 7 éve
dawyd728 3 698
Froome és Porte megkapta Mollema idejét. Mondjon vki ennél jobbat!

Ha nem hozzák ki azonos idővel őket Mollemával, milyen üzenete lenne az egésznek? Nyugodtan rohanjunk be, döntsük fel a versenyzőket és hozzuk helyzetbe a kedvencünket.

Persze más kérdés, mi lett volna, ha Mollema nem tud gyorsan továbbmenni?
dawyd728
nem csak ők, hanem a Quintana-féle csoport is Mollema idejét kapja...
Tito05
Nem, Mollema idejét csak Froome és Porte kapta meg, a többiek azt a 19 másodpercet kapták, amivel a bukás pillanatában le voltak maradva.
Jakehomer
Félreértettél Mollema idejével hozták ki a kenyait és az ausztrált. Következő mondatban a T/3 alatt kettejüket értettem.

19 sec nem a bukás pillanatában mért különbség, hanem a célban levő.
Itt van videó:  www.youtube.com/watch?v=V9Hn2PdknGY#t=1m55s
Mollemához(1:55) viszonyítva nézd meg a különbségeket.
Itt a hivatalos eredmények:  www.procyclingstats.com/race/Tour_de_France_2016_Stage_12_GC

EDIT:
Na közben tárgytalan! Első körben mikor még néztem a procyclingstats oldalt, még Van Garderen és Quintana is külön időt kapott Aru csoporttól.Viszont Porte és Foome idejét akkor már javították.
dawyd728
Igazad van, az zavart meg, hogy ugye Quintana a végén leszakadt Yates-ékről, mégis megkapta az ő idejüket... Ami megint full igazságtalan - a TREK óvott is asszem. És hát Porte defektjének se volt semmi köze a bukáshoz, az ott vesztett időt is jóváírták neki, ilyen se volt még a történelemben 😊

Nagyon zavaros vizekre tévedt az ASO ezzel...
Jakehomer
Quintana és Van Garderen a csoport végén volt, amikor utolérték a feltorlódott motorokat. Amikor elmentek mellettük, még akkor is úgy látszott megvan a kontakt. Erre a végén azonos időt adnak, az tényleg érthetetlen.
Porte esetét is nehéz megítélni. Ha tényleg defekt volt és mondjuk nem a lánccal volt gondja, akkor az övé is érthetetlen. Mondjuk, ha defekt is volt az is jó eséllyel a bukás miatt. Persze ez is eldönthetetlen.
Zavaros na...

Guerini bukása után Sipiék a magyar nézőkbe szerintem egy életre beleverték(legalábbis belém biztos), hogyan kell viselkedni nézőként. Nem értem ez nálunk nagyobb biciklis nemzeteknél miért nem működik. Mert, ha egy kutya befut, ha egy néni elindul a zebrán stbstb, azon még valahogy könnyen túlteszi magát az ember. Viszont, aki egy hegyre felmegy az utolsó kilométerek környékére, annak szurkolónak kell lenni.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Froome és Porte megkapta Mollema idejét. Mondjon vki ennél jobbat!

Ha nem hozzák ki azonos idővel őket Mollemával, milyen üzenete lenne az egésznek? Nyugodtan rohanjunk be, döntsük fel a versenyzőket és hozzuk helyzetbe a kedvencünket.

Persze más kérdés, mi lett volna, ha Mollema nem tud gyorsan továbbmenni?
dawyd728
nem csak ők, hanem a Quintana-féle csoport is Mollema idejét kapja...
Tito05
Nem, Mollema idejét csak Froome és Porte kapta meg, a többiek azt a 19 másodpercet kapták, amivel a bukás pillanatában le voltak maradva.
Jakehomer
Félreértettél Mollema idejével hozták ki a kenyait és az ausztrált. Következő mondatban a T/3 alatt kettejüket értettem.

19 sec nem a bukás pillanatában mért különbség, hanem a célban levő.
Itt van videó:  www.youtube.com/watch?v=V9Hn2PdknGY#t=1m55s
Mollemához(1:55) viszonyítva nézd meg a különbségeket.
Itt a hivatalos eredmények:  www.procyclingstats.com/race/Tour_de_France_2016_Stage_12_GC

EDIT:
Na közben tárgytalan! Első körben mikor még néztem a procyclingstats oldalt, még Van Garderen és Quintana is külön időt kapott Aru csoporttól.Viszont Porte és Foome idejét akkor már javították.
dawyd728
Igazad van, az zavart meg, hogy ugye Quintana a végén leszakadt Yates-ékről, mégis megkapta az ő idejüket... Ami megint full igazságtalan - a TREK óvott is asszem. És hát Porte defektjének se volt semmi köze a bukáshoz, az ott vesztett időt is jóváírták neki, ilyen se volt még a történelemben 😊

Nagyon zavaros vizekre tévedt az ASO ezzel...

Perception is reality.
több mint 7 éve
dawyd728 3 698
Froome és Porte megkapta Mollema idejét. Mondjon vki ennél jobbat!

Ha nem hozzák ki azonos idővel őket Mollemával, milyen üzenete lenne az egésznek? Nyugodtan rohanjunk be, döntsük fel a versenyzőket és hozzuk helyzetbe a kedvencünket.

Persze más kérdés, mi lett volna, ha Mollema nem tud gyorsan továbbmenni?
dawyd728
nem csak ők, hanem a Quintana-féle csoport is Mollema idejét kapja...
Tito05
Nem, Mollema idejét csak Froome és Porte kapta meg, a többiek azt a 19 másodpercet kapták, amivel a bukás pillanatában le voltak maradva.
Jakehomer
Félreértettél Mollema idejével hozták ki a kenyait és az ausztrált. Következő mondatban a T/3 alatt kettejüket értettem.

19 sec nem a bukás pillanatában mért különbség, hanem a célban levő.
Itt van videó:  www.youtube.com/watch?v=V9Hn2PdknGY#t=1m55s
Mollemához(1:55) viszonyítva nézd meg a különbségeket.
Itt a hivatalos eredmények:  www.procyclingstats.com/race/Tour_de_France_2016_Stage_12_GC

EDIT:
Na közben tárgytalan! Első körben mikor még néztem a procyclingstats oldalt, még Van Garderen és Quintana is külön időt kapott Aru csoporttól.Viszont Porte és Foome idejét akkor már javították.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Froome és Porte megkapta Mollema idejét. Mondjon vki ennél jobbat!

Ha nem hozzák ki azonos idővel őket Mollemával, milyen üzenete lenne az egésznek? Nyugodtan rohanjunk be, döntsük fel a versenyzőket és hozzuk helyzetbe a kedvencünket.

Persze más kérdés, mi lett volna, ha Mollema nem tud gyorsan továbbmenni?
dawyd728
nem csak ők, hanem a Quintana-féle csoport is Mollema idejét kapja...
Tito05
Nem, Mollema idejét csak Froome és Porte kapta meg, a többiek azt a 19 másodpercet kapták, amivel a bukás pillanatában le voltak maradva.

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Froome és Porte megkapta Mollema idejét. Mondjon vki ennél jobbat!

Ha nem hozzák ki azonos idővel őket Mollemával, milyen üzenete lenne az egésznek? Nyugodtan rohanjunk be, döntsük fel a versenyzőket és hozzuk helyzetbe a kedvencünket.

Persze más kérdés, mi lett volna, ha Mollema nem tud gyorsan továbbmenni?
dawyd728
Erős érvek szólnak amellett, hogy hagyni kellett volna az úton kialakult eredményt. Mert bár nem igazságos, de az a szabályos... Nagyon sokszor volt már rá példa, hogy külső körülmények miatt saját hibájukon kívül kerültek hátrányba kerekesek, soha nem volt még arra precedens, hogy az "igazságtalanul" vesztett időt visszaadják.

Meglehetősen valószínűtlen, hogy elkezdenék feldönteni a versenyzőket (ugye amikor 99-ben Guerinit konkrétan feldöntötte egy néző, ő nem kapott amiatt jóváírást, oké megnyerte a szakaszt, tehát nem volt ilyen kritikus következménye, de az elvi döntés az volt, hogy így járt), ettől függetlenül persze jó lenne, ha ilyenek nem fordulhatnának elő. Ez a mai triplán nehéz ügy volt, mert ha nem kell törölni az utolsó 6-7 km-t, akkor nem torlódnak fel ennyire a nézők, és nyilván akkor a korlátok is ott lettek volna az utolsó km-en belül...

Perception is reality.
több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Froome és Porte megkapta Mollema idejét. Mondjon vki ennél jobbat!

Ha nem hozzák ki azonos idővel őket Mollemával, milyen üzenete lenne az egésznek? Nyugodtan rohanjunk be, döntsük fel a versenyzőket és hozzuk helyzetbe a kedvencünket.

Persze más kérdés, mi lett volna, ha Mollema nem tud gyorsan továbbmenni?
dawyd728
nem csak ők, hanem a Quintana-féle csoport is Mollema idejét kapja...
Tito05
jelzem ott ők is kiestek a ritmusból, kvázi megálltak :/
több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Froome és Porte megkapta Mollema idejét. Mondjon vki ennél jobbat!

Ha nem hozzák ki azonos idővel őket Mollemával, milyen üzenete lenne az egésznek? Nyugodtan rohanjunk be, döntsük fel a versenyzőket és hozzuk helyzetbe a kedvencünket.

Persze más kérdés, mi lett volna, ha Mollema nem tud gyorsan továbbmenni?
dawyd728
nem csak ők, hanem a Quintana-féle csoport is Mollema idejét kapja...
több mint 7 éve
dawyd728 3 698
Froome és Porte megkapta Mollema idejét. Mondjon vki ennél jobbat!

Ha nem hozzák ki azonos idővel őket Mollemával, milyen üzenete lenne az egésznek? Nyugodtan rohanjunk be, döntsük fel a versenyzőket és hozzuk helyzetbe a kedvencünket.

Persze más kérdés, mi lett volna, ha Mollema nem tud gyorsan továbbmenni?
több mint 7 éve
Lecsó Denver Broncos 2 975
Hát tényleg szar...
Akkor már tényleg töröljék az összes különbséget, mindenki azonos idő, a szakasz győztes marad, aztán majd holnap kitalálunk újabb szabályokat, az időfutamon hátha nem történik semmi érdekes.
Kezd ez a kerékpár sport túl steril lenni. Technikai sportág lenne, vagy mi...
több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Nem csodálnám ha a moviestar-nak elszállna az agya...mi volt az a bevárás is :/ Nem egy esélyes esett el, hanem a UK Postal segítői. Froome erre megáll (nem sportemberi nagysága miatt, hanem mert kellenek ők neki nem is kicsit) és hatást gyakorol a mezőnyre, hogy ne húzzák meg...pfffű 😕
több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Visszaállították az időkülönbségeket, ebből még lesznek viták...

Most arról nem is beszélve, hogy tilos kerékpár nélkül futni, simán ki is lehetett volna zárni Froome-ot.
Jakehomer
akkor már miért nem a szakasz előttit??? A bukás pillanatában vége volt a versenynek a szervezők szerint 😮