Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
vueltát nem akarja jurósport ismételni este mint girot meg tourt? : D mert ncore ra sem kerül fel egy rész sem most sajna... 😥

több mint 7 éve
dawyd728 3 707
Nekem egyelőre teszik, amit látok. Van harc a szakaszok végén. Nem dominál egy csapat sem, még a Movistar lehetne egy kicsit gyengébb. Az lenne az igazi. Verseny felénél vagyunk és abszolút wide open az összetett.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Jó látni hogy ennyire lázba hozza az embereket Quintana győzelme a Covadongán. 😊

---

Rafał Majka, Paweł Poljański és Marcus Burghardt jövőre a Bora-Hansgrohe versenyzője lesz. Belehúztak a németek keményen.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Taaramäe esete a zsűriautóval is érdekes. Szegény észt, bár nem sérült meg, feladta a versenyt. Videó híján nem akarok ítélkezni, de azért ez elég gáz így már megint. Egyik nap az oszlop, másik nap a zsűriautó miatt kellett feladnia egy-egy jó kerékpárosnak, f*sz kivan.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
még mindig nem kötelező 50-nel bemenni egy derékszögű kanyarba. főleg nem three wide vagy four wide...
több mint 7 éve
dawyd728 3 707
Na ma Contador volt az áldozat az utolsó km-en. Én tényleg nem értem miért kellenek azokon a szakaszokon keskeny utolsó km-ek, ahol nagy eséllyel sprint várható. Vagy én vagyok szenilis, vagy nem tudom, de 10-15 éve a tipikus sprint szakaszokon az utolsó 2km-en volt max 2 kanyar.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
"Simon Yateset onnan lehet megismerni, hogy pontosan úgy néz ki, mint az ikertesója."

😀 😀 😀
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 813 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Kruijswijk...
Mondjuk ezeket a keskeny utolsó pár km-es részeket igazán hanyagolhatná az ASO. Vagy változtassanak a szabályokon, de ez így egy túlélő show.
dawyd728
Pont ezek az útvonalak és az ilyen befutók teszik a Vueltát a legélvezetesebb háromhetessé.
A bukásokkal nem tudsz mit kezdeni, a versenyzők ész nélkül mennek. Itt csak ennyi a baj. Pl. volt egy derékszögű kanyar is, amibe ránézésre vagy 60-nal érkezett be a mezőny eleje, páran érdekesen is vették be... de ez nem a kanyar hibája, hanem a hülye versenyzőké.
Igazából azon csodálkoztam pont a tegnapi szakasz során, hogy már az ötödik szakasznál tartanak úgy, hogy nagy bukás, amiben sokan esnek, még nem is volt... ez sem gyakori.

please vki összefoglalja hogy eddig mi történt, eddig nem láttam egy szakaszt sem
Heisman Trophy
Az itt lévők közül a legjobb sprinter, Meersman behúzta mindkét sprintet, a két hegyibefutós szakaszt pedig szökésből két francia, Geniez és Calmejane.
A Sky és a Movistar erősnek látszik, a két hegyi befutónál Froome, Valverde, Quintana és Chaves mindig ott voltak, a többiek, pl. Contador már összeszedtek némi hátrányt.
Quintana itt is gyengébbnek látszik mint Froome, bár ezt csak az alapján a pár mp alapján mondom, amit tegnap előtt kapott a befutó előtt a brittől. Valverde továbbra is jónak tűnik, és eddig Chaves is biztató, aminek-akinek én külön örülök.
Gyönyörű tájakon mennek, az útvonal sosem vízszintes, mindig fel vagy le mennek -- "galíciai sík" -- szóval eddig nem egyszerű. De hát ez a Vuelta, már az eleje is kihívás.
Mikey
Köszönöm szépen. Froome verhetetlen kb minden grand touron, Quintana nem olyan erős 😕 | egyenlőre 😀 |

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Valaki tudna adni valami linket/torrentett/ videó megosztót ahol vissza tudom nézni a teljes(fontosabb dolgokat) szakaszokat?

Köszönöm
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Kruijswijk...
Mondjuk ezeket a keskeny utolsó pár km-es részeket igazán hanyagolhatná az ASO. Vagy változtassanak a szabályokon, de ez így egy túlélő show.
dawyd728
Pont ezek az útvonalak és az ilyen befutók teszik a Vueltát a legélvezetesebb háromhetessé.
A bukásokkal nem tudsz mit kezdeni, a versenyzők ész nélkül mennek. Itt csak ennyi a baj. Pl. volt egy derékszögű kanyar is, amibe ránézésre vagy 60-nal érkezett be a mezőny eleje, páran érdekesen is vették be... de ez nem a kanyar hibája, hanem a hülye versenyzőké.
Igazából azon csodálkoztam pont a tegnapi szakasz során, hogy már az ötödik szakasznál tartanak úgy, hogy nagy bukás, amiben sokan esnek, még nem is volt... ez sem gyakori.

please vki összefoglalja hogy eddig mi történt, eddig nem láttam egy szakaszt sem
Heisman Trophy
Az itt lévők közül a legjobb sprinter, Meersman behúzta mindkét sprintet, a két hegyibefutós szakaszt pedig szökésből két francia, Geniez és Calmejane.
A Sky és a Movistar erősnek látszik, a két hegyi befutónál Froome, Valverde, Quintana és Chaves mindig ott voltak, a többiek, pl. Contador már összeszedtek némi hátrányt.
Quintana itt is gyengébbnek látszik mint Froome, bár ezt csak az alapján a pár mp alapján mondom, amit tegnap előtt kapott a befutó előtt a brittől. Valverde továbbra is jónak tűnik, és eddig Chaves is biztató, aminek-akinek én külön örülök.
Gyönyörű tájakon mennek, az útvonal sosem vízszintes, mindig fel vagy le mennek -- "galíciai sík" -- szóval eddig nem egyszerű. De hát ez a Vuelta, már az eleje is kihívás.
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 813 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
please vki összefoglalja hogy eddig mi történt, eddig nem láttam egy szakaszt sem

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
dawyd728 3 707
Kruijswijk...
Mondjuk ezeket a keskeny utolsó pár km-es részeket igazán hanyagolhatná az ASO. Vagy változtassanak a szabályokon, de ez így egy túlélő show.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Lilian Calmejane. Verseny előtt még a nevét sem ismertem, erre újoncként grand tour szakaszt nyer. Bravó.

Atapumának elég jó kis elégtétel lehet most ez a piros trikó.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Warren Barguil már tegnap feladta a Vueltát. Hivatalosan betegség miatt, de a fene se hiszi el, ezeknek mindig valami betegségük van, olyan sosincs hogy szimplán gyengék.

Hatalmas csalódás eddig az ember, na.
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
marc mad madiot megint kitett magáért :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Ez mégis milyen emelkedő volt? Atyaúristen...
Jughead
Felkerült a bakancslistámra, ezen egyszer fel kell tekernem. Akarom írni, egyszer meg kell próbálnom feltekerni. 😊

Froome-ról és az ő saját tempójáról az az érzésem, hogy bárhova fel tudna menni, szerintem a Mt. Everestre is egy szuszra.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Contadornak nem feküdt a hegy, de azért az 1:20 nagyon sok innen nem tudom, hogy fog feljőnni.

Jughead
Hát hogy visszacsúszni nem nagyon van hova. 😉

több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 272
Ez mégis milyen emelkedő volt? Atyaúristen...

Geniez nagyot dolgozott. A Movistar duója és Chaves erősnek tűnik (aztán lehet a Movistarnak triója van, és Fernandez sunyiban üti a 2 nagyot? Na jó 1 szakasz után ezt erős kimondani) Froome meg hogy a francba került már megint a 4. helyre?

Contadornak nem feküdt a hegy, de azért az 1:20 nagyon sok innen nem tudom, hogy fog feljőnni.

López szerencsétlen most épp bukott, de talán nem is baj ez, így legalább szabadon és tét nélkül versenyezhet majd.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Elkezdődött! 😊

Az Astana számára stílszerűen, az elsőszámú emberüknek kb. 5 km után technikai gondjai voltak, ezért otthagytak vagy egy percet. 😃
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Néhány érdekesebb csapatváltás, ami szerintem említést érdemel:

Philippe Gilbert -- Etixx-Quick Step
Daniele Bennati -- Movistar
Tony Martin -- Katusha
John Degenkolb -- Trek-Segafredo
Jarlinson Pantano -- Trek-Segafredo

Nagyon kíváncsian várom, mi lesz jövőre a Trekből.

De előtte: 3 nap és Vuelta!
Az Astanánál nem lesz Fabio Aru, helyette a kolumbiai Miguel Ángel López lesz az elsőszámú ember, karrierje első grand tourján indulva. Nem gyenge a kazah csapat kerete sem.
A holland Lottónál Steven Kruijswijk és Robert Gesink is lesz, előbbi mint elsőszámú ember.
több mint 7 éve
dawyd728 3 707
Tegnap omniumban Viviani olimpiai bajnok lett Cavendish előtt. Amúgy megköszönhetik a címvédő Hansennek, h elsőként esett ki az eliminációs versenyen. Ott csak egy átlagos szerepléssel a dán simán nyerhetett volna.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Sky "B" kerete...
 twitter.com/Laura_Meseguer/status/765114488819507200
Mikey
Bárhol máshol elmenne Tour keretnek.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
A Sky "B" kerete...
 twitter.com/Laura_Meseguer/status/765114488819507200
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Frank Schleck is bejelentette a visszavonulását. Gondolom még az olimpián részt vesz.
danyly
Nem puritózik, év végéig még versenyez. Lassan egy nagyon komoly csapatot össze lehetne rakni a visszavonulókból...
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Frank Schleck is bejelentette a visszavonulását. Gondolom még az olimpián részt vesz.

A Sunweb-Giant csapatába is szivárognak a versenyzők (az Alpecin kiszáll ugye). Jön az Oricából az ausztrál Michael Matthews. Jó erősítés, kiváló versenyző. Korábban pedig a korábbi kiváló időfutamos német Geschke csatlakozott.

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.