Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
kár h nem lesz hegy.
Az útvonalról meg inkább nem mondok semmit...Black_Adder
Nem állítom, hogy ez a legizgalmasabb Tour-útvonal, amit valaha láttam - persze, hogy mi, nézők több nehéz hegyi befutót szeretnénk látni -, de az nem igaz, hogy nincs hegy, amin meg lehet borítani Wigginst. Ha nem sikerül, az nem azért lesz, mert nem volt lehetőség, az legfeljebb kifogásnak jó.

Itt van például a Colombiere, ami egy elég genyó emelkedő, jó hely a támadásra. Igaz, messze van a céltól, de az utolsó 40 km-en is nagyon kevés a sík terep, ami kedvez a támadásoknak (ennek nyilván feltétele, hogy megdolgozzák a Sky-t, de láttuk már, hogy ez is megvalósítható).

A 11. szakasz pedig kimondottan durva. Tény, hogy pont az utolsó emelkedő a legkönnyebb, de ha addigra valaki elfárad, akkor ez nem sokat segít rajta 😊 Ez egy rövid szakasz, ergo van értelme már az első hegyen támadni, főleg, hogy a Madeleine második fele brutális, a Col de la Croix de Fer pedig az egész Tour egyik legkeményebb hegye. Ezen a szakaszon nagyon meg lehet fingatni Wigginst, ha van erő a többiekben.

Ebben az útvonalban is benne van a potenciál, hogy jó legyen a verseny, Evanséken múlik a dolog.

Perception is reality.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Evans sem volt sohasem az az offensive kerékpáros. Ahogy írták bő 3 perc előnyt kellene gyűjtenie. Hát hadd ne mondjam, hogy nehéz lesz. Sőt. Arra azért kíváncsi lennék, ha Wiggins megborul, akkor a Sky Froome-al mit csinálna.
több mint 11 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Azért nem gondoltam volna, hogy egy hét után kb el is dől az egész Tour (hacsak semmi extra nem jön közbe) :/Dub
Azért a 11., 16., 17. szakaszon még közbejöhet ez-az...Gogo
A 11.-ken hiába van hegyi befutó, szerintem nem elég meredek egyik sem ahhoz, hogy nagyon megboruljon. A 16-os nem hegyi befutós, a 17-es az, de a legvége ott sem kemény hegy. Egy Evans-nek legalább 3 percet kéne vernie rá, hogy a végén az időfutam izgalmas legyen, az szerintem nagyon sok, főleg hogy Wigginsnek ilyen erős csapata van. Ha akar valamit, akkor a 16-oson kb a Tourmaleten el kéne mennie, vagy a 17-esen a Port De Bales-en, valahogy hasonlóan mint anno Pantani csinálta. Egyébként valami botrányos ez az idei útvonal.Dub
Ennyi értelme van annak, hogy marketing fogásként a pokol p...ból indítsák a versenyt. Annó 4-5 évvel ez előtt miért lehetett normális túr nézni, adott esetben végigizgulni?!

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Azért nem gondoltam volna, hogy egy hét után kb el is dől az egész Tour (hacsak semmi extra nem jön közbe) :/Dub
Azért a 11., 16., 17. szakaszon még közbejöhet ez-az...Gogo
A 11.-ken hiába van hegyi befutó, szerintem nem elég meredek egyik sem ahhoz, hogy nagyon megboruljon. A 16-os nem hegyi befutós, a 17-es az, de a legvége ott sem kemény hegy. Egy Evans-nek legalább 3 percet kéne vernie rá, hogy a végén az időfutam izgalmas legyen, az szerintem nagyon sok, főleg hogy Wigginsnek ilyen erős csapata van. Ha akar valamit, akkor a 16-oson kb a Tourmaleten el kéne mennie, vagy a 17-esen a Port De Bales-en, valahogy hasonlóan mint anno Pantani csinálta. Egyébként valami botrányos ez az idei útvonal.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Evans egy picit gyengébbet ment (20-30 másodperccel), mint elvárható lett volna, de arra, hogy Wiggins ennyire megveri Cancellarát, szerintem senki nem gondolt. Mondjuk a versenynek lehet, hogy pont ez tesz jót, és a többiek nem fognak annyira vigyázni a pozíciójukra, Wiggins pedig megborítható hegyen.

Szerintem egyébként nem rossz ez az útvonal, egy hülye szakasz van benne (a 12.), de számos lehetőség lesz a támadásra.Jakehomer
kár h nem lesz hegy.
Az útvonalról meg inkább nem mondok semmit...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Evans egy picit gyengébbet ment (20-30 másodperccel), mint elvárható lett volna, de arra, hogy Wiggins ennyire megveri Cancellarát, szerintem senki nem gondolt. Mondjuk a versenynek lehet, hogy pont ez tesz jót, és a többiek nem fognak annyira vigyázni a pozíciójukra, Wiggins pedig megborítható hegyen.

Szerintem egyébként nem rossz ez az útvonal, egy hülye szakasz van benne (a 12.), de számos lehetőség lesz a támadásra.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Azért nem gondoltam volna, hogy egy hét után kb el is dől az egész Tour (hacsak semmi extra nem jön közbe) :/Dub
Wiggo még nem csinált rendesen végig háromhetest. Nyilván ő most a topfavorit, de simán összeomolhat még, bár a szervezők próbálták ennek a lehetőségét minimalizálni.

több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Azért nem gondoltam volna, hogy egy hét után kb el is dől az egész Tour (hacsak semmi extra nem jön közbe) :/Dub
Azért a 11., 16., 17. szakaszon még közbejöhet ez-az...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Azért nem gondoltam volna, hogy egy hét után kb el is dől az egész Tour (hacsak semmi extra nem jön közbe) :/
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Wiggins szörpjéből kérnék. 😊
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Hát elég jól bírta...

de Wiggins se gyenge...

több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Froome nagyon durván bekezdett, kíváncsi vagyok, mennyire tudja tartani.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Jól van, nem bántam meg, hogy nem vettem embereket mára. Millar és Zabriskie is szarul ment azok közül, akiket kinéztem.
Még Kessiakoffon gondolkoztam a pöttyös miatt, remélem ő sem fog jól menni. 😀Schleck
Én megvettem cancellara-t és van garderen-t bár még korai örömködni

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Chavanel kemény.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jól van, nem bántam meg, hogy nem vettem embereket mára. Millar és Zabriskie is szarul ment azok közül, akiket kinéztem.
Még Kessiakoffon gondolkoztam a pöttyös miatt, remélem ő sem fog jól menni. 😀

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Gallopint a lejtőn fogták be, épp úgy mint Kessiakoffot.. az uccsó hegyen még harmadiknak jött át 😉 de akkor mondjuk úgy, hogy Taramae-nak volt rossz napja..

Én is Chavanelre/Saganra nagyon kíváncsi leszek a hosszú kronón, Wiggo sztem 30-40 secet ad Evansnek, de szvsz Nibali is max 1 perc környékét fog bukni, legalábbis ezt várom.. és Menchov is elég állat módon szokott tekerni, szerintem ők mind 10-ben lesznek, nagy különbségeket/igazi döntést nem várok holnap.Igor
Sagan nagyon szar lesz szerintem, ez nem az ő műfaja. Nibali és BdB kb. egy időt fognak menni szerintem, Mencsov viszont jót pihent tegnap.

Martin pedig megint defekt, egyelőre vezet így is, lol.

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Kár ez a tegnapi defekt, mert érzésem szerint Van Den Broeck jó lehetne a dobogó harmadik fokára.

Kicsit nem voltam képben, azt hittem később lesz az időfutam. 😂
Viszont izgalmas kis nap lesz így holnap. Sajna VDB holnap kapni fog, de ha odateszi magát, akkor hátha feljöhet a 6. vagy a 7. helyre.
Jól mozgott ma, remélem a hegyeken Vanendert tudja majd segíteni... Bár talán Jelle nincs olyan formában, mint a tavalyi Touron...
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Gallopint a lejtőn fogták be, épp úgy mint Kessiakoffot.. az uccsó hegyen még harmadiknak jött át 😉 de akkor mondjuk úgy, hogy Taramae-nak volt rossz napja..

Én is Chavanelre/Saganra nagyon kíváncsi leszek a hosszú kronón, Wiggo sztem 30-40 secet ad Evansnek, de szvsz Nibali is max 1 perc környékét fog bukni, legalábbis ezt várom.. és Menchov is elég állat módon szokott tekerni, szerintem ők mind 10-ben lesznek, nagy különbségeket/igazi döntést nem várok holnap.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Na ma van den Broeck >>>> Taramae 😛
Teljesen jó lett volna tegnap is.Igor
Már megbeszéltük, hogy minden esélye megvolt, hogy jó (jobb) legyen 😛
Ma jó volt, de ma Gallopin, Schleck és Horner is az éllel jött, nem volt olyan kemény ez a szakasz. Összetettben a defekt nélkül sem lenne vdB-nek esélye, de hegyi szakaszt feltétlenül nyerhet.

Ez a holnapi crono eléggé meghatározó lesz, Evans erősebbnek tűnik hegyen Wigginsnél, ha egy percen belül marad, az már elég jó pozíció a hegyek előtt.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Én nem látom wigginst olyan erősnek... felraktam a ház árát savanelra mégis hazai pálya 😊

Samuelt nagyon sajnálom hihetetlen balszerencsés volt ... érdekes ez a sok esés pl a nem hivatalos rajtnál is el tudott esni ma valaki ...

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
holnap ki nyer?

kancellár vagy a némat aki eddig semmit sem csinált?esetleg savatnyel?Janek
Szerintem a kancellár és a sárga palástos angol király között fog eldőlni. Martin herceg sérült is, meg a formája sem az igazi most szerintem. De lehet, holnap összekapja magát, ki tudja.

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
holnap ki nyer?

kancellár vagy a némat aki eddig semmit sem csinált?esetleg savatnyel?

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Wigginsnek szurkoltam, hogy ne szarja le a hajrát, Cadelről tudtam, hogy nem fogja. 😀Schleck
Smucig kecseg ausztrál fajtáját... zöldet úgyse nyer, most az a szakaszonkénti 600 v. 750 euró aztán olyannannyira fontos neki 😛
Inkább arra fókuszáljon, hogy Tourt nyerne.. mert aztán nem tudnak a pénzből amit nyer segítőket igazolni mellé 😛Igor
😀
Pinot 105 pont. Pff. 😛Schleck
Evans+Wiggo = 108 pont. Pff. 😛
(és ők semmit se csináltak, Pinotval ellentétben.. 😛)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Sokat érek vele, amikor Cadel második, Wiggo negyedik... megint ti nyertek rajtam... minimum még egy szökevény ellett volna (mocskok mért nem engedték el Sörensent/Chavanelt az elején)Igor
Wigginsnek szurkoltam, hogy ne szarja le a hajrát, Cadelről tudtam, hogy nem fogja. 😀Schleck
Smucig kecseg ausztrál fajtáját... zöldet úgyse nyer, most az a szakaszonkénti 600 v. 750 euró aztán olyannannyira fontos neki 😛
Inkább arra fókuszáljon, hogy Tourt nyerne.. mert aztán nem tudnak a pénzből amit nyer segítőket igazolni mellé 😛Igor
😀
Pinot 105 pont. Pff. 😛

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nah, ki előz meg ma kit? 😀 Nem gondoltam volna, hogy pont Pinot fog bejönni neked.Schleck
Sokat érek vele, amikor Cadel második, Wiggo negyedik... megint ti nyertek rajtam... minimum még egy szökevény ellett volna (mocskok mért nem engedték el Sörensent/Chavanelt az elején)Igor
Wigginsnek szurkoltam, hogy ne szarja le a hajrát, Cadelről tudtam, hogy nem fogja. 😀Schleck
Smucig kecseg ausztrál fajtáját... zöldet úgyse nyer, most az a szakaszonkénti 600 v. 750 euró aztán olyannannyira fontos neki 😛
Inkább arra fókuszáljon, hogy Tourt nyerne.. mert aztán nem tudnak a pénzből amit nyer segítőket igazolni mellé 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)