Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Az új mez. Szerintem szép 😊

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
sárga: Van der Broeck (csakazértis! 😀 álmodozni jó! 😀)
zöld: Cavendish
pöttyös: Moncutie
fehér: Kruijswijk

Lanterne Rouge: Kenny Robert van Hummel (már néhány éve is tuti utolsó lett volna, csak asszem a 17. vagy 18. szakasz magasságában bukott hegyről lefelé. :/ ) Most az övé lesz, ha végigmegy.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nálam totális meglepetés minden, ha nem Evans nyer. Örök vesztesként volt elkönyvelve, örök védekezőként tavaly még is megcsinálta. Amihez nagyon kellett, hogy ANdy Scleck pazar szakaszgyőzelménél az utolsó hegyen gyakorlatilag 2 és fél percet vissza hozott a luxemburgin. Hogy aztán a cronón megnyerje. Én már nem azt az Evanst látom, aki vesztes, átszakadt benne a gát. Nevetséges az útvonal, hosszú időfutamok, Contador és A. Schleck nincs. Minden Evansnek kedvez papíron.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
sárga: Evans
zöld: Cavendish
pöttyös: Moncutie
fehér: Pinot 😀

hátha odateszi magát az ifjú titán 😀


Frank szar lesz, le is nyilatkozta, hogy a Giro indulással el lett baszva a formaidőzítés, nem is merte vállalni a vezér szerepet, mert nem akarta hogy aztán ő legyen a bűnbak ha nem jönnek majd az eredmények.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Ja, hát Frankot komolyabbnak írtam volna ha nem lenne 100 kili TT. Viszont Gesink a TdS-en szerintem jól ment, épp akkor érkezett egy kőkemény hegyi edzőtáborból, ennek megfelelően nem volt csúcsformában, de a hegyeken abszolút nem égett be, az időfutamon pedig a legjobbakkal ment, a totál sík részen pedig Cancellarat is verte. Samu pedig jól ment a baszk körön, azon kívül kb. ide készült, ki tudja.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Wiggins háromhetesen még nem bizonyította, hogy végig tud menni, egyheteseket nyert korábban is, persze ettől még nálam is Evans-szel a fő favorit. Nekem Gesink nagyon tetszik, Samu is tud menni ha akar, Frank valami durva időfutammal, ki tudja... Evans azért nem annyira nyerő típus, persze tavaly hozta, de előtte nem nagyon járt sikerrel.Rajna
Gesink nekem nem nagyon tetszett a TDS-en, már amennyit láttam belőle. Kaliforniában jó volt, de én nála kicsi elrontott formaidőzítést érzek, majd meglátjuk. Samut idén nem nagyon láttam, de ő mintha kicsit lefele menne már. Szerintem lesznek jó hegyi szakaszai, ezért is tettem a pöttyöshöz, de lesznek megrogyós szakaszai, akár az időfutamon is. Frank szerintem max. akkor, ha szökik egy nagyot. Ha nagyon odateszi magát akkor se ússza meg a két időfutamot 4-5 perc alatt.

Ha Wiggins kiszállna, akkor Froome is érdekes lehet, de ezt nem tűnik nekem túl valószínűnek.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Wiggins háromhetesen még nem bizonyította, hogy végig tud menni, egyheteseket nyert korábban is, persze ettől még nálam is Evans-szel a fő favorit. Nekem Gesink nagyon tetszik, Samu is tud menni ha akar, Frank valami durva időfutammal, ki tudja... Evans azért nem annyira nyerő típus, persze tavaly hozta, de előtte nem nagyon járt sikerrel.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Lassan indul a Tour. Hülye útvonal, nagy hiányzók, de azért egy kis tippjátékot megér. Nálam:

Sárga: Evans
Pöttyös: F. Schleck
Zöld: Sagan
Fehér: Van Garderen

Mindegyik trikóra van kettő vagy több esélyes, igazából csak a zöld az, ami kétszemélyes verseny, meg egy kicsit a sárga.Rajna
Szerintem a sárga nagyon. Ki más, Menchov vagy Nibali? Ha csak nem töri össze magát Cadel és Wiggins is, akkor szerintem csak közöttük dőlhet el

Sárga: Wiggins
Pöttyös: Samuel Sanchez
Zöld: Sagan
Fehér: Kruijswijk

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Lassan indul a Tour. Hülye útvonal, nagy hiányzók, de azért egy kis tippjátékot megér. Nálam:

Sárga: Evans
Pöttyös: F. Schleck
Zöld: Sagan
Fehér: Van Garderen

Mindegyik trikóra van kettő vagy több esélyes, igazából csak a zöld az, ami kétszemélyes verseny, meg egy kicsit a sárga.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
5. lett Járvás Tamás a RAAM-on.
10 nap 8 óra 44 perc és 2987.54 mérföld, embertelenül nagy teljesítmény. Minden tiszteletem neki!

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
http://www.cyclingnews.com/news/schlecks-to-found-new-german-sponsored-team-in-2013

az úgy kemény 😀 remélem a vueltát megnyeri legalább, mert az igazat megvallva kezd egy kissé szánalmassá válni a dolog.
kíváncsi vagyok Cancellaraék mennek-e velük 😊
Gondolom a kis Gallopin megy, ha már a nagybácsi is 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
catattack 3 520
Line of Sight:
http://www.youtube.com/watch?v=RGlZrK9WYpo&feature=share
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Vino indul a Touron!


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Én azt is el tudom képzelni, hogy Danielson lesz a vezér, elég szépen formába lendül mindig a Tourra, Hesjedal pedig láthatóan idén Girós volt.

Bodrogi 4. lett a francia TT bajnokságon, elég nagy hátránnyal Chavaneléktől. Pedig valami meglepetés olimpiai szereplés jól jött volna...

több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Yesjedal simán behúzza! 😀Gabesz92
ilyen segítőkkel, mint Danielson mester... 😊

de szerintem ez Evans meg Wiggins között fog eldőlni, Ryder kitekerte magát idénre 😀shawnka
Nem bánnám azt sem, ha Evans nyerné, mindig is bírtam. De azért Yesjedal a numberone. :cool:

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Yesjedal simán behúzza! 😀Gabesz92
ilyen segítőkkel, mint Danielson mester... 😊

de szerintem ez Evans meg Wiggins között fog eldőlni, Ryder kitekerte magát idénre 😀shawnka
Cadelnek kell nyerne! Sokkal szimpatikusabb mint az angol, ráadásul az utóbbi időkben lehetetlen/keserves szituációkból is kész támadni.

Remélem Frank nyer egy szakaszt hegyen, de idén csodálkoznék ha top5nél jobb helyezést érne el.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Yesjedal simán behúzza! 😀Gabesz92
ilyen segítőkkel, mint Danielson mester... 😊

de szerintem ez Evans meg Wiggins között fog eldőlni, Ryder kitekerte magát idénre 😀
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
zsírsárkány lesz a csapat a Touron:

Tom Danielson
Tyler Farrar
Ryder Hesjedal
Robbie Hunter
Dan Martin
David Millar
Christian Vande Velde
Johan Vansummeren
David Zabriskie


még 10 nap!shawnka
Yesjedal simán behúzza! 😀

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
zsírsárkány lesz a csapat a Touron:

Tom Danielson
Tyler Farrar
Ryder Hesjedal
Robbie Hunter
Dan Martin
David Millar
Christian Vande Velde
Johan Vansummeren
David Zabriskie


még 10 nap!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
mindjárt jön a 2. kiemelt kategóriás hegy, igencsak szoros lesz a vége.

nyomok is streamet: http://www.thefirstrow.eu/watch/127146/2/watch-tour-de-suisse.htmlshawnka
még van 4 km a kiemeltből. lefele menni kell, de valverde vinni fogja costát. meglátjuk. vagy max a 2. kategóriás utcsó hegyen, de az nagyon gyenge leszeaglesmcnabb
1 perccel megy előttük Schleck, nem fogják utolérni. Csak Danielson 😛

szerk: de ő se fogja 😕
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
mindjárt jön a 2. kiemelt kategóriás hegy, igencsak szoros lesz a vége.

nyomok is streamet: http://www.thefirstrow.eu/watch/127146/2/watch-tour-de-suisse.htmlshawnka
még van 4 km a kiemeltből. lefele menni kell, de valverde vinni fogja costát. meglátjuk. vagy max a 2. kategóriás utcsó hegyen, de az nagyon gyenge lesz

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
mindjárt jön a 2. kiemelt kategóriás hegy, igencsak szoros lesz a vége.

nyomok is streamet: http://www.thefirstrow.eu/watch/127146/2/watch-tour-de-suisse.html
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Hoppá:
http://www.cbsnews.com/8301-504803_162-57452727-10391709/armstrong-formally-charged-for-doping-tour-de-france-titles-at-risk/Schleck
kemény.
a legjobb az lenne ha visszamennének a történelemben egészen Merckxig 😀
Vagy kiiderülne hogy mindenki doppingolt, és Vansevenant kapná a győzelmet. 😀😀😀Deaglesmcnabb
http://www.cyclingnews.com/news/vansevenants-doping-products-were-only-amino-acidsRajna
nabazd 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Hoppá:
http://www.cbsnews.com/8301-504803_162-57452727-10391709/armstrong-formally-charged-for-doping-tour-de-france-titles-at-risk/Schleck
kemény.
a legjobb az lenne ha visszamennének a történelemben egészen Merckxig 😀
Vagy kiiderülne hogy mindenki doppingolt, és Vansevenant kapná a győzelmet. 😀😀😀Deaglesmcnabb
http://www.cyclingnews.com/news/vansevenants-doping-products-were-only-amino-acids

több mint 11 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 217
http://www.cyclingnews.com/news/andy-schleck-reported-to-be-out-of-tour-de-france
kurvajóeaglesmcnabb
Na akkor csak így lett. Én örülök neki így, hogy ott lesz ő és Contador azt hiszem óriási versenyre számíthatunk. Az útvonal az idei Vueltán nem rossz bár az utolsó hét kicsit hülyén lett megcsinálva mindössze 2 hegyi nappal, de mindegy azért így is van 6 emelt kategóriás hegyi befutó, meg egy első kategóriás, amelyek nagy csatákat hozhatnak. Csak úgy érzékeltetésképpen a Touron mindössze 3 darab első kategóriás hegyi befutó lesz, nulla kiemelttel. Úgyhogy nálam végérvényesen az év versenyévé lépett elő a Vuelta, hisz rajtuk kivül is biztos ott lesz Rodriguez és még pár giros és touros nagyobb név. 😊

Az Armstrong ügyről meg annyit, hogy akkor kellett volna észre venni nem most, így már teljesen mindegy, és úgysem lesz már belőle semmi.