Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Na a szökésnek annyi... 😕 csak ne Cunyesz nyerjen..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Schleck feladta a Girot egy bukás miatt. kurvajó...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Nem gyenge volt ez a kaliforniai befutó. 😊Schleck
az utolsó 8 km-be belesűrítettek mindent, ami miatt ezt a sportot szeretem. zseniális volt, az armstrong-ullrich-pantani-beloki-mayo-basso és még sorolhatnám időszak óta nem láttam ehhez hasonlót 😊 GC-n mondjuk jobban tetszett volna.eaglesmcnabb
mi történt?shawnka
okvetlen nézd meg holnap az ismétlést.
Ugyan lekerült a sárga trikó zabriskieről, de 2 garminos így is a dobogón, szóval az izgalom mellett lesz öröm is számodra 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Nem gyenge volt ez a kaliforniai befutó. 😊Schleck
az utolsó 8 km-be belesűrítettek mindent, ami miatt ezt a sportot szeretem. zseniális volt, az armstrong-ullrich-pantani-beloki-mayo-basso és még sorolhatnám időszak óta nem láttam ehhez hasonlót 😊 GC-n mondjuk jobban tetszett volna.eaglesmcnabb
mi történt?
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Ez a ToC tényleg jobb, mint a Giro 😊

Perception is reality.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Nem gyenge volt ez a kaliforniai befutó. 😊Schleck
az utolsó 8 km-be belesűrítettek mindent, ami miatt ezt a sportot szeretem. zseniális volt, az armstrong-ullrich-pantani-beloki-mayo-basso és még sorolhatnám időszak óta nem láttam ehhez hasonlót 😊 GC-n mondjuk jobban tetszett volna.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem gyenge volt ez a kaliforniai befutó. 😊

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Rujano nem bírja a 30kilis, 5-6% os hegyeket, neki meredek kell.. ez ma esővel egyértelműen Hesjedalnak/Urannak feküdt.. ők szerintem nem lesznek ennyire jók holnap.
Basso elég gyengécske volt, de belefért, Scarponi nem volt rossz, de neki nincs csapata, ez valamikor vissza fog ütni.. Cunyesz meg ennyit tud.

Mindent egybevetve Tiralongo (no meg Rodriguez) az aki a legerősebb az összes szakaszt nézve szerintem :o

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Hesjedal nagyot ment, megérdemelte ezt a trikót (holnap mondjuk szerintem újra elveszti). Akik erősnek tűntek: Scarponi, Uran és Tiralongo. Kreuziger a szokásos semmit hozta nem is értem miért várnak tőle mindig valami nagyot ehhez képest az összes nagy körversenyen leszakad a hegyeken....
Rujano meg Cunego pedig eltaktikázták ezt a dolgot hamar volt az a támadás (mondjuk utólag könnyű beszélni, akkor még jó ötletnek tűnt). 😕
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
én Garmin fanként ilyen fasza 3 hetest még nem éltem át idáig. talán csak akkor, amikor a Touron behúztuk a csapatversenyt, de ez azért mégiscsak más most 😀
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Ryder mit ment nem semmi, Schleck azonos idő még van remény, ezt se gondoltam volna az első hegyen 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Én örülök neki, minden szempontból 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
2'30 a különbség most mutatták 5 kilinél.. be fogják nyelni őket.Igor
Elfogytak Szmydék és ha a nagyok elkezdik nézegetni egymást, akkor beérhetnek. Bár szerintem sem fognak.Schleck
Teljesen mindegy.. mert sima lazázós tempóban is benyelik őket szerintem.Igor
😉

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
az üszkateles az niéve lesz sipos úr.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Mi az istenért baszk Amador? Ezt mondják már meg nekem.Schleck
Apai ágon az egyik nagyanyja baszk származású, míg anyai ágon orosz, de cost ricában született miután anyja átköltözött Costa Ricába. Valamint fél életét Pamplonában élte le, és mehetett volna spanyol színekben is, de ő inkább Costa Ricát választotta. 😉
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
2'30 a különbség most mutatták 5 kilinél.. be fogják nyelni őket.Igor
Elfogytak Szmydék és ha a nagyok elkezdik nézegetni egymást, akkor beérhetnek. Bár szerintem sem fognak.Schleck
Teljesen mindegy.. mert sima lazázós tempóban is benyelik őket szerintem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
2'30 a különbség most mutatták 5 kilinél.. be fogják nyelni őket.Igor
Elfogytak Szmydék és ha a nagyok elkezdik nézegetni egymást, akkor beérhetnek. Bár szerintem sem fognak.

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
2'30 a különbség most mutatták 5 kilinél.. be fogják nyelni őket.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Mi az istenért baszk Amador? Ezt mondják már meg nekem.Schleck
a nagyanyja spanyol, viszont az apja feka. Fogalmam sincs hogy lehet baszk, ha az anyja orosz az apja meg színesbőrű 😀

nagyon belassultak, hátul 1-2 támadás és beérhetik őket.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az olasz időmérés nagyon durva.. ahogy mutogatják a másodperceket (lemegy mondjuk 3'50-ről 3'20-ra, aztán visszanő 3'37-re 😀
Biztos a szökevények begyorsultak. 😊Igor
Ezt bámultam én is. Mutatják, hogy ott mennek keresztbe-kasba a szökevények, erre nő a különbség. .D

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Az olasz időmérés nagyon durva.. ahogy mutogatják a másodperceket (lemegy mondjuk 3'50-ről 3'20-ra, aztán visszanő 3'37-re 😀
Biztos a szökevények begyorsultak. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mi az istenért baszk Amador? Ezt mondják már meg nekem.

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Movistar nagyon keménykedik.. 😕 még jó hogy megvttem Intxausti-t 😀

Nem biztos, hogy haza fognak érni.. nagyon elkezdett csökkenni a különbség.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Kezd idegesíteni, hogy nem találják Rujanot. Schleck
Én is kezdek ideges lenni, pedig úgy örültem, hogy megindult és ment is mint tavaly, de sehol se írják, hogy mi történt vele, szerintem biztos majrézott és utolérték (még az is egy jobb eset). 😕
Na mindegy a hegyen majd megint odaver nekik remélem, ha már Contador nincs szurkolok annak, aki tavaly az egyetlen volt, aki bírta vele néha a hegyeket.
Amúgy is nekem a fő verseny idén a Vuelta (remélem pár nagyobb név úgy gondolja, hogy elindul, mert jó lenne látni Contador mit tud majd). 😊
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Kezd idegesíteni, hogy nem találják Rujanot. 😐Schleck
szerintem lejtmenetben cunego megelőzte, és beabálta a mezőny vagy nemtom.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!