Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jó lesz ez a hétvége, de abban tényleg van igazság, hogy kellene egy kicsit több előny J. Rodriguez-nek Hesjedal-al szemben, mert az a 30 mp nagyon kevésnek tűnik időfutamon. Scarponi szerintem nem fogja bírni, de én úgy tippelem (hiába mutatott jó formát) Hesjedal sem. Valamelyik napon meg fog rogyni, Basso meg az egyik napon mutatni fog valamit (mert kell neki valamit mutatnia), Rodriguez pedig simán tartani tudja az előnyét és mindenkivel tud majd menni.
A szakasz győztes szerintem majd a top 10-es versenyzők közül kerül ki (aki jelenleg első 10 helyezett). Nagy harc lesz hétvégén, persze szökés ezer %, hogy lesz.
Ma pl.: Rujano Guillen 34:05 percet (!) kapott. Nagyon nincs idén formában úgy tűnik, vagy csak a hétvégére tartalékolt 😀 .
Nekem nagyon erősnek tűnik Rodriguez simán elment a többiek mellett a befutón. Jó kis hegyi befutó lesz pénteken és szombaton is. Na ott már kiderül a dolog. És utána még az időfutam. Az utolsó 3 napra igen kiváló erőléttel kell rendelkeznie annak aki nyerni akar.
De persze sok ilyen véghajrá volt már itt a Giro-n.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Cavendishék 38 perccel jöttek Yesjedalék után. Érdekesség, hogy Rujano is kapott 34-et. Mondjuk beteg embernek ágyban a helye 😛

"I don't always do well on the Giro... but when I do, no one is expecting."
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
jó kis szakasz volt, csak az a kár h nincs jóváírás, pedig az kéne Rodrigueznek...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
rodrigueznek kurvára mennie kéne pedig 😊 nincs itt semmiféle lépés milano felé 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
25 km a vége előtt már ekkora meghalások? De még sok lejtmenet lesz, így szerintem még visszazárkóznak rájuk egy páran.
Basso meg nem mehet örökké segítővel előtte. Most a saját zsírján kell mennie. Na most mutasd meg Ivan! 😛

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Hopp, rábaszott a Liquigas 😀 Szmyd kiesése nekünk csak jó.
Ja, valaki szóljon már Sipinek, hogy Ryder családneve nem Yesjedal, bármennyire is Daniel Bryan fan ő.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én már előtte is mondtam, hogy Tiralongo (itthon, magamban) jobb és erősebb, ergo ő lesz az első számú.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Kreuzi ennyi volt, nem is értem az Astanát, hogy miért erőltették eddig.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szokásos Liquigas vonat elől. Kíváncsi leszek meddig bírják, és kiket tudnak leszakítani.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
csórikám elszökött a hegyi trikóért, és az euskaltel olyat megy hogy a tetejéig beérik 😀

egyébként ha itt nem kap limitet cav akkor sehol 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Én is Puritonak szorítok, bár nekem mindegy ki nyer, csak ne a két nem szimpatikus, eddig semmit nem csináló "nagy" nyerje meg.
Bár az lenne a legjobb, ha Rujano valamelyik nagy hegyes szakaszon csinálna egy egész szakaszos szökést és negyed órával megverné a mezőnyt. 😀Schleck
azért a "szakasz 90%-ban iramot diktál a csapatom, és kontrollálom az eseményeket" cselekvést nem említeném semminek.
Basso ha erős annyit tud csinálni mint tavalyelőtt a zoncolanon, hogy egy bazinagy hegyen olyan iramot diktál hogy nem tudnak menni vele. De valljuk be erre még nem volt lehetősége idén, hirtelen megindulni meg nem tud, ha gigaerős lenne se tudna. a szakaszok inkább rodrigueznek feküdtek, egy nagyobbacska hegy volt, de az meg "csak" 5%-os volt, mindent elárul róla hogy Ryder el tudott lépni.
Meglátjuk, pillanatnyilag jól áll Basso, aztán meglátjuk mit hoznak a hegyek.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Rodriguez megérdemelné. Szimpatikus versenyző, neki örülnék. HA nem lenne Hesjedal ekkora formában. Remélem bírni fogja a mai napot, és nem kap súlyos másodperceket a többiektől. Jól is szokott menni a nagy körversenyeken, top 10 környéke. Mondjuk elég furcsa érzés, hogy végre van valaki a Garminból, akinek összetettben szoríthatok háromhetesen 😀shawnka
a nagy hegyi szakaszokon szvsz. Rodriguez le fog főni, mint tette azt minden évben. Ha nem akkor is össze kell szedjen még 2 perc előnyt a többiekkel szemben TT-re. Remélem nem nyeri meg. Most már inkább Basso vagy "Essedal" 😊eaglesmcnabb
Ez attól függ, h mi számít lefővésnek, és kihez képest. Hesjedal még annyira se bírja a nagy hegyeket papírfomra szerint, mint Rodriguez, az viszont biztos, h még 2 percet össze kéne kukáznia valahonnan, ha nem többet...
Remélem megnyeri. Nagyon szimpatikus versenyző, szorgos segítőből lett csapatkapitány, és ő tényleg versenyzik is, nem csak bujkál a pelotonban

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én is Puritonak szorítok, bár nekem mindegy ki nyer, csak ne a két nem szimpatikus, eddig semmit nem csináló "nagy" nyerje meg.
Bár az lenne a legjobb, ha Rujano valamelyik nagy hegyes szakaszon csinálna egy egész szakaszos szökést és negyed órával megverné a mezőnyt. 😀

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hesjedal nem fogja bírni a hétvégét, talán most a mai napot még igen. Basso meg nem elég, bár ő szépen el-el bújt a mezőnyben. Amikor meg S. Smyd is kiszállt a vezetésből (hegyeken, de főleg a vége felé szinte csak ő van ott) nem megy Basso. Simán el fognak menni mellette akár Scarponi is, de ő sincs most olyan kirobbanó erőben (tehát max. pár 100 m megy és kész).
Inkább J. Rodriguez nyerjen. 😛

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Rodriguez megérdemelné. Szimpatikus versenyző, neki örülnék. HA nem lenne Hesjedal ekkora formában. Remélem bírni fogja a mai napot, és nem kap súlyos másodperceket a többiektől. Jól is szokott menni a nagy körversenyeken, top 10 környéke. Mondjuk elég furcsa érzés, hogy végre van valaki a Garminból, akinek összetettben szoríthatok háromhetesen 😀shawnka
a nagy hegyi szakaszokon szvsz. Rodriguez le fog főni, mint tette azt minden évben. Ha nem akkor is össze kell szedjen még 2 perc előnyt a többiekkel szemben TT-re. Remélem nem nyeri meg. Most már inkább Basso vagy "Essedal" 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Rodriguez megérdemelné. Szimpatikus versenyző, neki örülnék. HA nem lenne Hesjedal ekkora formában. Remélem bírni fogja a mai napot, és nem kap súlyos másodperceket a többiektől. Jól is szokott menni a nagy körversenyeken, top 10 környéke. Mondjuk elég furcsa érzés, hogy végre van valaki a Garminból, akinek összetettben szoríthatok háromhetesen 😀
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Meg is van az első action 36 km-nél: Montaguti, Serpa Perez, Seeldrayers, Rabottini (hogy belejött 😀 ) és Samoilau.

Kiesők is bőven akadnak: Bos, Impey, Kennaugh és Bille. Megijedtek a hegyektől. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Az utolsó hegy brutális lesz ma, de sajnos nem hegyi befutó lesz, így aki szeret és tud is lefelé menni beérheti a szökevényt v. a riválist. 1 km-nél picit emelkedik az út, de az olyan minimális, hogy szinte észre sem veszik. 18 km lejtmenet a végén.
Szép meghalások lesznek ma, és most azért elég tisztán ki fog körvonalazódni, ki is bírja a tempót. De eldőlni persze nem most fog a verseny. Majd hétvégén, de ezt mindenki tudja.

Nálam J. Rodriguez Oliver a favorit, szerintem nagyon erős, megmutatta egy párszor, bár azok csak kis dombok voltak. De mindenesetre ő mutatott valamit. Bár ez is lehet csalóka, lehet csak azokat a dombokat bírta és nagyok már megállítják, vagy pedig bemutatta, hogy "itt van az erő gyerekek"!

De nem azért örülnék az ő győzelmének, mert: "ő mutatott valamit", "rajta van a rózsaszínű trikó" stb. frázisok, jó régóta követem a kerékpársportot, hogy tudjam ki is itt a favorit és kit is lehet szeretni, kedvelni, csodálni és nagy kedvel nézni. 😛 (a mostani mezőnyben Flecha a kedvenc, régen pedig a topfavorit Pantani volt; nem szeretem az olasz kerekeseket, de ő abszolút más volt és kivétel volt számomra)
Nagyon is megérdemli J. Rodriguez, nemcsak a kiváló idényformája miatt, hanem azért is mert sokat dolgozott most az ilyen nagy sikerért. Tavaly ugye 5. lett (Contador kizárásával 4.) és ezen biztos javítani fog.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
azért más dombokon jól menni, meg megint más hegyeken. Én azon lepődtem volna meg, ha a hegyeket is bírja Bassoékkal...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Pozzovivo az első két hétben nagyon jól ment a kis meredek dombokon, szakaszt is nyert, ezért volt várható tőle a jó szereplés.

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Huh, ez korrekt volt. 😊
Nagyon bízom benne, hogy nem a "nagy kettest" a végén is meg fogja tréfálni Rodriguez.


Viszont Pozzovivo elég nagy csalódás a hegyeken. 😕Schleck
Sajnos sok kimaradt nekem tavasszal, de miért ekkora meglepetés h Pozzovivo nincs a legjobbak között a nagy hegyeken? Ennyire meggyőző volt eddig, vagy hogy?

Rodrigueznek én is nagyon szurkolok, de az utolsó három szakaszon nem lesz könnyű dolga, főleg az utolsón 😕 Oda kéne neki legalább 2 perc előny, ha meg Hesjedal végig ilyen jó lesz, akkor még több...

Ja, más: Csak én találom vérlázítónak h sík szakaszokon van jóváírás, hegyi szakaszokon viszont nincs? Mi ez a diszkrimináció! Ez így olyan mintha a hegyi szakaszokon kevesebbet érne a győzelem, pedig a kerékpár rajongók döntő többsége, azért a hegyi befutókat szereti, és nem azt h előre áll a htc /*tudom, h már nincs*/ és mindig ugyanúgy ugyanaz az ember behúzza a szakaszt izgalmak, fordulatok és meglepetések nélkül....
Trikót meg ugyanúgy osztanak a sprintereknek is, és ők is nyerhetnek hegyi szakaszt, lásd Hushovd 😛 Senki nem tiltja meg nekik, h hajtsák a pedált, ne pedig egy autóba kapaszkodva vontassák magukat 1 óra hátrányban merthogy úgy se zárják ki őket...Black_Adder
ráadásul a hegyimenőknek még érne is valamit az a pár másodperc, a sprintereknek meg nem oszt nem szoroz.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Micsoda szakasz lett ez így (szerintem Purito nem ment 100%-ot, ott a legvégén), de hatalmas respekt!Igor
Biztos hagyta Rabottinit, miután nem szakította le egyből. Cunegót sem sajnáltam még életemben, de ma igen.Rajna
Ki se állt a nyeregből. Ha még nem lett volna szakaszgyőzelme, ezt szvsz simán behúzza, de ez természetesen nem vesz el Rabottini érdemeiből.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Huh, ez korrekt volt. 😊
Nagyon bízom benne, hogy nem a "nagy kettest" a végén is meg fogja tréfálni Rodriguez.


Viszont Pozzovivo elég nagy csalódás a hegyeken. 😕Schleck
Sajnos sok kimaradt nekem tavasszal, de miért ekkora meglepetés h Pozzovivo nincs a legjobbak között a nagy hegyeken? Ennyire meggyőző volt eddig, vagy hogy?

Rodrigueznek én is nagyon szurkolok, de az utolsó három szakaszon nem lesz könnyű dolga, főleg az utolsón 😕 Oda kéne neki legalább 2 perc előny, ha meg Hesjedal végig ilyen jó lesz, akkor még több...

Ja, más: Csak én találom vérlázítónak h sík szakaszokon van jóváírás, hegyi szakaszokon viszont nincs? Mi ez a diszkrimináció! Ez így olyan mintha a hegyi szakaszokon kevesebbet érne a győzelem, pedig a kerékpár rajongók döntő többsége, azért a hegyi befutókat szereti, és nem azt h előre áll a htc /*tudom, h már nincs*/ és mindig ugyanúgy ugyanaz az ember behúzza a szakaszt izgalmak, fordulatok és meglepetések nélkül....
Trikót meg ugyanúgy osztanak a sprintereknek is, és ők is nyerhetnek hegyi szakaszt, lásd Hushovd 😛 Senki nem tiltja meg nekik, h hajtsák a pedált, ne pedig egy autóba kapaszkodva vontassák magukat 1 óra hátrányban merthogy úgy se zárják ki őket...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
na ki nyerte a sprintbefutót LA-ben? 😀shawnka
Szegény Haussler feladta már. 😀

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
na ki nyerte a sprintbefutót LA-ben? 😀