Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Egyébként magához képest elég jól megy J. Rodriguez. De azért biztathatnák egy kicsit jobban is a spanyolt a kocsiból.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nagyon szoros lesz, kb. lesz vagy 10 mp különbség az első és a második között. Sajnos úgy néz ki Hesjedal nyer, bár volt egy elváltása és ez által egy nehéz kanyar vétele, de sajna nem nagyon rázta meg.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Larsson csalódás.

Egyébként talán izgalmasabb lett volna ez a rózsaszín trikóért ha van jóváírás hegyen is, de így teljesen egyértelmű. Grat Hesjedelnak, bár én inkább Rodriguez párti vagyok.

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
J. Sergent már 34 perc alatt ment, 49.7 km/h átlaggal. Ez már jó idő. Tavaly a vb-n 18-ik lett.
Szerintem nyerni olyan 32 vége idővel lehet. Az 50 km/h feletti átlag tuti meg lesz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A tavalyi svájcin volt 33 kilos időfutam, ott 7 másodpercet kapott Larssontól.. (és 48-at Cancellarától), az is elég komoly.Igor
Igen igazad van azt ki is hagytam.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
A tavalyi svájcin volt 33 kilos időfutam, ott 7 másodpercet kapott Larssontól.. (és 48-at Cancellarától), az is elég komoly.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Idei Paris-Nizza-n is megnyerte az egyik hegyi szakaszt De Gendt és 2011-es svájci körversenyen is nyert egy hegyi etapot. Tehát vannak eredményei ilyen téren és nagyon fejlődőképes. Nagy körversenyekre még érnie kell, de itt már látszik, hogy inkább többhetes versenyző ő (egyhetes is fekszik neki). Ezekre az eredményekre lehet építeni.

A tavalyi Tour-on pedig negyedik lett a grenoble-i időfutamon a belga (1:29-et kapott Tony Martin-tól; ő akkor csúcsformában volt), ahol Basso pl.: 3:47-et kapott Martin-tól.

Lehet, hogy egy kicsit rövid lesz ez a milánói táv De Gendt-nek, neki jobban feküdne egy 40 km körüli táv. Majd kiderül, fel tud e pörögni ezen a távon, de + előnye van a mai teljesítményére levetítve.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
De Gendt óriási, a többiek nézegessék még csak egymást és Girot fog nyerni. 😀Schleck
Most már neki szurkolok 😊
Az hogy Vandevelde vezet végig, már majd 12 kilométer óta, és Tschoppot/Kreuzit/Dupontot/Hermanst (wtf?) pl le se tudják szakítani, az eléggé jelzésértékű..Igor
Her(re)mans mindig jó!!!

A vége hasonlított egy kicsit Schleck tavalyi szökéséhez, a végkifejlet is hasonló volt, az esélyes észhez kapott aztán a végére elfogyott a nagy előny. Bár Ha nagyot megy holnap még a 2. hely sem esélytelen a belgának.eaglesmcnabb
Szerintem a második könnyen meglehet, és ha 1 perccel többet hoz, akkor még ha Hesjedalt is elcsíphette volna... mert sztem tud jobb időfutamot tekerni, mint a kanadai.
Az olaszok rácsesztek.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
De Gendt óriási, a többiek nézegessék még csak egymást és Girot fog nyerni. 😀Schleck
Most már neki szurkolok 😊
Az hogy Vandevelde vezet végig, már majd 12 kilométer óta, és Tschoppot/Kreuzit/Dupontot/Hermanst (wtf?) pl le se tudják szakítani, az eléggé jelzésértékű..Igor
Her(re)mans mindig jó!!!

A vége hasonlított egy kicsit Schleck tavalyi szökéséhez, a végkifejlet is hasonló volt, az esélyes észhez kapott aztán a végére elfogyott a nagy előny. Bár Ha nagyot megy holnap még a 2. hely sem esélytelen a belgának.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nagyon meglepett De Gendt elmenése. Jó formát mutatott egész Giro-n csak nem volt rivaldafényben, de ez szerintem neki csak kedvezett mert így nem is vették komolyan az elmenését. Ha egy kicsit több idővel nyer még izgalmasabb lett volna a holnapi időfutam (persze így is az lesz). Nagyon kíváncsi leszek mit mennek holnap.
J. Rodriguez elmenését megtippeltem, ami be is jött, de sajnos ez kicsit kevés lett. Hesjedal azért elfáradt, mert a végén ő húzta az elől maradt esélyeseket. Persze ha nem ment volna akkor De Gendt biztos rózsaszínben indult volna holnap.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Hoppá, Purito mit csinált itt a végén... óó, de érdekes lesz az időfutam.
Elfáradt de Gendt a legvégére 😕Igor
wow, ez az utolsó 1 Purito-féle km azért számomra meglepő volt. amikor elment Scarponi, akkor azt láttam rajta, hogy örülni fog, ha nem szakad le még Ryderről is. erre úgy odapirított a végén, hogy nem lehet ezt nem megtapsolni 😀 nagyon jól jött az a tegnapi 13 másodperc, így gyakorlatilag nem változott semmi. ez nekünk jó.

amúgy szerintem Yesjedal azért nem tudta már átvenni a végén, mert akkora tempót ment az 5 km-es kaputól, hogy De Gendt ne szopassa le a népet, hogy egyszerűen ott már nem tudott mit csinálni. de ez kellett, mert különben a belga átvette volna a Maglia Rosát simán. nem baj, ez így jó, nagyon várom a holnapi TT-t. remélem olyan fog történni, amit Garmin drukkerként még soha nem láttam és éltem át, és nem is gondoltam volna, mert az kurvajó lenne 😀
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hoppá, Purito mit csinált itt a végén... óó, de érdekes lesz az időfutam.
Elfáradt de Gendt a legvégére 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Lol, Basso beállt Dupont mögé... az hogy Gadret elment, még jó is lehet, csak a Sky maradjon nyugton.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ajj, most Gadret indulása óta kicsit mintha nőtt volna a tempó. Ez nem jó hír.

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
De Gendt óriási, a többiek nézegessék még csak egymást és Girot fog nyerni. 😀Schleck
Most már neki szurkolok 😊
Az hogy Vandevelde vezet végig, már majd 12 kilométer óta, és Tschoppot/Kreuzit/Dupontot/Hermanst (wtf?) pl le se tudják szakítani, az eléggé jelzésértékű..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
De Gendt óriási, a többiek nézegessék még csak egymást és Girot fog nyerni. 😀

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
ez a harmadik jóember ez kiez?

amúgy szemkápráztató helyen van a befutó 😊shawnka
Stubán Ferenc, országúti szövetségi kapitány.
Nieve egész jól néz ki ma, a háromból rá tennék.. vandeVelde pedig a huszas km óta vezet, kíváncsi vagyok meddig bírja még.

Na, mire kimondom 😂

Uhh, egy percet adott Cunyeszéknek.. nagyon komolyat megy.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
ez a harmadik jóember ez kiez?

amúgy szemkápráztató helyen van a befutó 😊
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Faszom h pont most kell 2 órás interview-t bevágni amikor támadás van :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na ez most butaság szerintem.. ennyire hamar elmenni Puritoval. Vagy nagyon erős Hesjedal, vagy nagyon merész..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Cunego viszont meglepett, hogy ennyit próbálkozott és szökött, mostanában a nagy versenyeken csak a mezőnyben tekert és "beleszürkült". Én mindig nagy várakozásokkal néztem a teljesítményét, hogy egy-egy nagy körversenyen mit tud, de sajnos 2004-es Giro győzelme óta csak várat magára, ami már így is marad. Én speciel mindig több potenciált láttam benne. De azért ma benne lesz egy szökésben.danyly
Van még rajtam kívül ember, aki Damianonak szurkol? Nem hittem volna. Ma megveri a mezőnyt 15 perccel és megnyeri a versenyt 😀

Egyébként biztató a formája a Tour tekintetében, csak meg nincs meg a teljes erő, amivel a szakasz végéig bírná. Júliusban remélem TOP5 lesz 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ha nem volna utolsó szakaszon TT, akkor nyerne J. Rodriguez. De sajnos ott van a "ha", ami sportban nem túl szerencsés. És ezt tudja Hesjedal is, hogy ha a hegyen ma nem jön össze ahogy szeretné akkor ott van még az időfutam javítani.

Nem számolva a tavalyi Giro-n a hegyi időfutamot, az utolsó szakaszon (ami szintén TT volt, mint most), Rodriguez két brutál hegyi szakasz letekerése után következő TT-n kapott a győztes Millar-tól 2:14-et. De akkor nagy volt a hátrány, más célok stb. Most még itt van a mai hegyi szakasz, lehet bizonyítani. A tegnapi utolsó hegy azért komoly arckifejezésekre késztette a mezőny tagjait, még azokét is akik tkp. bírják. Volt szenvedés bőven, ami a mai két utolsó hegyre hatványozottan igaz. A Mortirolo viszonylag rövid, de rohadtul meredek, míg a Passo hosszú és alattomos és pont az utolsó 3 km lesz a kemény benne. Tehát Rodriguez-nek rózsaszínű trikóban mutatni kellene valamit. Bár így elnézve Hesjedal teljesítményét és erejét lehet bajban lesz. "Armstrong-i hátranézés" és "fejek megnézése" elég durva volt, bár elmenni azért úgy nem bírt mint az amerikai, de láthatóan volt ereje egy kis attakra. Engem kifejezetten meglepett a kanadai teljesítménye, de az való igaz nem túl erős a mezőny + még akiknek mutatni is kellene valamit v. erősnek kellett volna lenniük a hegyeken betliztek. Rujano Guillen kiesett, Serpa Perez megint kapott vagy fél órát(26 percet), Txurruka és Nieve sincs nagy formában, Kreuziger csak egy szakaszra tudott jó lenn idén, Samoilau sem olyan jó mint tavaly (2011-es Giro-n nyert egy szakaszt) + és még sokan mások. Ők azok akik teljesítmény kényszerre késztetnék a nagyokat, hogy jobban menjenek legyen tempó. De persze ők egymásra figyelnek, meg aki veszélyes rájuk összetettben, de ez mondjuk mindig is így volt és így logikus.

A nagyok közül Basso már nem bírja, Scarponi csak erőlködik, a többieknek meg sok a hátránya ahhoz, hogy beleszóljon Rodriguez és Hesjedal "csatájába" az első helyért.

Cunego viszont meglepett, hogy ennyit próbálkozott és szökött, mostanában a nagy versenyeken csak a mezőnyben tekert és "beleszürkült". Én mindig nagy várakozásokkal néztem a teljesítményét, hogy egy-egy nagy körversenyen mit tud, de sajnos 2004-es Giro győzelme óta csak várat magára, ami már így is marad. Én speciel mindig több potenciált láttam benne. De azért ma benne lesz egy szökésben.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Nem Hesjedal a király sztem sem, hanem a többiek gyengék. Rég láttam ilyen gyenge Girót. 😕 Én mondjuk a Basso-Scarponi-Rodriguez dobogóra tippeltem, de a 2 olasz überfos.Soldados
Még mondjuk van 1 szakaszuk javítani, de eddig ők is meg az egész Giro színvonalon aluli. Hesjedalt viszont ez aligha érdekli...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
2008ban 1 hellyel és kevesebb mint 1 perccel kapott ki Valverdetől /*ki is tehát az a 4 versenyző akit még meg kellett volna előznie?*/, aki a csapat első számú embere volt. Azóta is a tavalyi Vueltát leszámítva minden 3 hetesen top10. Ezek után miért is túlsztárolás az h top5-be várták? De most komolyan, ha szerinted az túlsztárolás h top5-be várják eddigi eredményei alapján, akkor nincs értelme itt miről beszélni...

Hesjedalnak eddig egyetlen kiugró eredménye volt. vannak sokan akik egyszer egy Touron vagy Vueltán vagy valamin jól mennek, azokat nem fogják rögtön topfavoritnak tartani. Majd most h megnyeri, de min dobogün végez a Giron, már nem kiugró eredményként fogják azt se kezelni. Egyébként eddig is jó kerekesnek tartották, majd ezek után a favoritok halmazába teszik. ezzel semmi baj nincs.

Rodriguez meg a helyén van kezelve. top5 várományos, mert igen is az. Most is kinéz neki. Attól h egy Vueltát elcseszett még nem lesz máshogy. Ennél többre nem is tartják, ha meg te ennél kevesebbre tartod őt, akkor sorra cáfol meg téged minden versenyen, ezen is. A számok az ő oldalán állnak.Black_Adder
Erről van szó.
Kérdés tehát: miért is van ő alul értékelve?
top5be várták a szakértők, oda is ér. 😊 Nem érzem hogy alul lenne értékelve.
Hesjedal esélyei:
Contador nem indult, a nyugdíjas Basso már nem az igazi, Scarponi meg úgy nyerte a Giroját, hogy őt verte agyon a legkevésbé Alberto. Domináns versenyző nem nagyon volt, talán Schleck lett volna ha készül is a Girora. De ugye nincs ha.
A Giro útvonala sem volt olyan nehéz mint az elmúlt években. Minden esélye megmaradt tehát Hesjedalnak.
A Touron 2 éve úgy lett 6. hogy akkor az összes Idei Giro indulót megverte, Bassoval, Rodriguezzel, Kreuzigerrel az élen. Akik ott megverték azok közül egy sem indult most a Giron. Az esélye ugyanúgy megmaradt.
Kreuzigert én is előrébb vártam személy szerint, a fiatal korában benne volt, hogy idén még tovább tud fejlődni. De eléhezett ment is a kukába az egész.

Egyébként jogos amit mondasz mert én 5-be se vártam. A 2008-ashoz csak annyit, hogy pont 5. lett volna ha akkor megveri Valverdet. Nálam a Vuelta 5. hely egy spanyol hegyimenőtől nem nagy szenzáció. 😐

Érdekességként Nézegettem a Tour esélylatolgatásait, a fogadóirodák szerint jelenleg Wiggins a legesélyesebb Evans után a győzelemre. Ennyi erővel Ryder is lehetett volna itt top5.eaglesmcnabb
nem túlértékelt =/= alulértékelt. Én csak azzal vitatkoztam, h eaglesmcnabb szerint túlértékelt. 2008-ban még kifejezetten alulértékelt volt, azóta egy kivétellel top10 versenyző, sőt ilyen gyengébb mezőnyben top5, és pontosan top5ként is kezelik, nem kevesebbre, de nem is többre...

Nekem Rodriguez egy Giro/Vuelta top5 kerekes, és ennyi elég is tőle, de ennél nem is kevesebb. Neked nem nagy szenzáció, én azért ezt a teljesítményt se becsmérelném. Rodriguez nekem az a versenyző, aki harcra készítheti a nagyokat ezáltal izgalmasabbá téve a versenyt. Nem kell vele egyetérteni ez szubjektív.

De ha túlértékelt lenne az h top5, akkor most nem kéne top5-ben végeznie. Ha mégis ott végez, akkor azok a fránya tények azt mutatnák, h tényleg top5 versenyző volt erre a Giro-ra, tehát akik top5be értékelték, azok nem hypeolták túl, hanem reálisan mérték fel a teljesítményét ebben a mezőnyben.

Ryder most előbbre fog lépni a az esélyességi listán, szerintem érthető, ha egy jó teljesítmény után nem ugrik mindenki, voltak többen akiknek csak egyszer jött össze valami. Szerintem ez érthető...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem Hesjedal a király sztem sem, hanem a többiek gyengék. Rég láttam ilyen gyenge Girót. 😕 Én mondjuk a Basso-Scarponi-Rodriguez dobogóra tippeltem, de a 2 olasz überfos.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!