Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 11 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Kis off, de lehet, hogy Tour közben leadták:

Reklámot keresek:
Azt hiszem az Eurosporton láttam. Fényképezős. A csávó mindig úgy fényképez, mintha közvetlenül rajta ülne valamin. Pl bálnán. Vki nem tudja, hogy melyik reklám ez?Bébé
Nikon?
Fucu
megnéztem pár Nikon reklámot, de nem volt köztük. Azért köszi szépen.Bébé
Szerintem Panasonic Lumix, ha jól rémlik.
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Kis off, de lehet, hogy Tour közben leadták:

Reklámot keresek:
Azt hiszem az Eurosporton láttam. Fényképezős. A csávó mindig úgy fényképez, mintha közvetlenül rajta ülne valamin. Pl bálnán. Vki nem tudja, hogy melyik reklám ez?Bébé
Nikon?
Fucu
megnéztem pár Nikon reklámot, de nem volt köztük. Azért köszi szépen.
több mint 11 éve
gerle 185 — Buckeye
Sipi kajak diszlexiás, ma Urtasun helyett "Uraccun" volt.

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kis off, de lehet, hogy Tour közben leadták:

Reklámot keresek:
Azt hiszem az Eurosporton láttam. Fényképezős. A csávó mindig úgy fényképez, mintha közvetlenül rajta ülne valamin. Pl bálnán. Vki nem tudja, hogy melyik reklám ez?Bébé
Nikon?

on
nem viccesek ezek a bukások, tegnap is ma is. remélem jövő hétre összerázódnak



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Elég gáz, hogy a Sky szokásos felvezetése nélkül nem tud bukás nélkül végigcsinálni egy sprintet a mezőny...

több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Kis off, de lehet, hogy Tour közben leadták:

Reklámot keresek:
Azt hiszem az Eurosporton láttam. Fényképezős. A csávó mindig úgy fényképez, mintha közvetlenül rajta ülne valamin. Pl bálnán. Vki nem tudja, hogy melyik reklám ez?
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
13:15 (17 km) - A Sky-t hátrarendelték Cavendish-sel tanakodni.

13:23 (27 km) - Roux támadást indított, Morkov és Kern követik, az előnyük ~1p

több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
A tegnapi Eurosportos játék kérdése mondjuk kicsit sem volt egyértelmű... A kérdés lényege az volt, hogy miért nincs itt a két évvel ezelőtti győztes? Válaszok: a, doppingbotrány b, sérülés miatt c, nem nevezte csapata
Két éve Conta nyerte, de a doppingbotránya miatt azt elvették tőle és azért nincs most a versenyen. De azt a győzelmet Schlek kapta meg, ő meg sérülés miatt nincs itt... de végső soron az is belefér, hogy nem nevezte a csapata... Értem én, hogy becsapós kérdést akartak kitalálni, de azért ez már szerintem túlzás, ez már közelebb van a gondolatolvasás kategóriához.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huhh, Sagan majdnem elcigánykodta a kettős győzelmemet. 😀Schleck
El akarta lopni valaki bringáját? 😀szaba
Jóhogy, szerinted miért tekingetett ideges fejjel folyamatosan rá Cancellara? 😀

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Huhh, Sagan majdnem elcigánykodta a kettős győzelmemet. 😀Schleck
El akarta lopni valaki bringáját? 😀
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huhh, Sagan majdnem elcigánykodta a kettős győzelmemet. 😀

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez a sárga bukósisak sokkal lazább, mint a sárga rajtszám. 😊

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
tekintve hogy wigginsen kívül (Aki lassan kezdett) mindenkire a 2. részen vert többet, nem hinném hogy martin jobbat ment volna ott nála.

ja nem bocs kivétel van garderen.
Cancellara hosszú távon rosszabb nála szvsz, de a prológ az ő specialitása.eaglesmcnabb
Hát nemtom, most az, hogy a többieket jól megverte a második felén, nem számít sokat, tekintve, hogy ő és Martin külön kategória TT-n. 22 másodpercet kapott bukásostul, nemtom mennyi ideig tartott a csere, gondolom 15 másodperc környéke, aztán a lendületvesztés további 2-3 legalább, ergo kb 5 másodperc maradt köztük, és akkor nem számoltuk, hogy nyilván nem hajrázott túl nagyot tudván, hogy úgysem lesz sehol. Nem mondom, hogy biztos nyert volna Martin, de ez egy 50-50 párharc volt nyilvánvalóan.

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Na, Martin defekt.. hát ez így sima Cancellara lesz.Igor
bukás nélkül is az lett volna 😊eaglesmcnabb
Merthogy? Martin 1 másodperccel volt tőle lemaradva az időmérőnél, nem hiszem, hogy olyan nagyon meg tudta volna verni.Rajna
tekintve hogy wigginsen kívül (Aki lassan kezdett) mindenkire a 2. részen vert többet, nem hinném hogy martin jobbat ment volna ott nála.

ja nem bocs kivétel van garderen.
Cancellara hosszú távon rosszabb nála szvsz, de a prológ az ő specialitása, kétség nem fér hozzá. + ott azért nem vesztett 23 mp-t. Az kurva sok.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Na, Martin defekt.. hát ez így sima Cancellara lesz.Igor
bukás nélkül is az lett volna 😊eaglesmcnabb
Merthogy? Martin 1 másodperccel volt tőle lemaradva az időmérőnél, nem hiszem, hogy olyan nagyon meg tudta volna verni.

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Na, Martin defekt.. hát ez így sima Cancellara lesz.Igor
bukás nélkül is az lett volna 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, Martin defekt.. hát ez így sima Cancellara lesz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
sárga: Nibali (mindig van valami meglepi)
zöld: Sagan (itt sosincs)
pöttyös: Hoogerland (revenge of the drótkerítés!)
fehér: Poels-nak szurkolok, rá is tippelek (de így tuti Taramae lesz az aki nyer a végén)

Ez lesz a Liquigas éve.

Nyomok egy TOP 10-et is, szerintem az az igazi:
Nibali, Wiggins, Evans, vdBroeck, Samu Sanchez, Gesink, Menchov, Froome, Rolland, Poels

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
hogy ezt a Saxo mezt mennyire elcsúnyították az elmúlt évekhez képest, az nagyon durva. már a tavalyi sem volt szép, de ez az idei... undorító 😀

érdekesség, hogy nekünk maradt a kék alap, nem a megszokott fehér felsőket hoztuk a versenyre. bár ez ugye a Cervélonak volt a szokása, csak a fúzió után átvettük.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
Én csak annyit mondok, hogy go Garmin!

BTW, kurvára abban a tévhitben voltam, hogy csak a jövő héten kezdődik. Még jó, hogy ránéztem a hivatalos oldal rajtlistájára...

Ez az Armstrong elleni vádemelés meg végtelenül szánalmas imho.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
én nyomok egy tipp/vágyat

sárga: Cadel Evans / Ryder Hesjedal
zöld: Mark Cavendish / Tyler Farrar
pöttyös: Samuel Sanchez / Samuel Sanchez
fehér: Steven Kruijswijk / Rein Taaramäe

Igazából reménykedek benne, hogy ha Hesjedal nem lesz olyan formában, mint a Giro-n, akkor előkapjuk Danielsont, aki bitang formaidőzítést kapott és kurvára ráedzett a TT-kre. Coloradóban tekertek amúgy hasonló karakterisztikájú pályán, nagy reményeim vannak most a csapatban.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Wiggins háromhetesen még nem bizonyította, hogy végig tud menni, egyheteseket nyert korábban is, persze ettől még nálam is Evans-szel a fő favorit. Nekem Gesink nagyon tetszik, Samu is tud menni ha akar, Frank valami durva időfutammal, ki tudja... Evans azért nem annyira nyerő típus, persze tavaly hozta, de előtte nem nagyon járt sikerrel.Rajna
Gesink nekem nem nagyon tetszett a TDS-en, már amennyit láttam belőle. Kaliforniában jó volt, de én nála kicsi elrontott formaidőzítést érzek, majd meglátjuk. Samut idén nem nagyon láttam, de ő mintha kicsit lefele menne már. Szerintem lesznek jó hegyi szakaszai, ezért is tettem a pöttyöshöz, de lesznek megrogyós szakaszai, akár az időfutamon is. Frank szerintem max. akkor, ha szökik egy nagyot. Ha nagyon odateszi magát akkor se ússza meg a két időfutamot 4-5 perc alatt.

Ha Wiggins kiszállna, akkor Froome is érdekes lehet, de ezt nem tűnik nekem túl valószínűnek.Schleck
Volt egy komoly esése bordatöréssel a múltkor.
Az nem lehet kellemes.

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
remélem cancellara formában van, bár nehéz lesz ma nyerni ebben a mezőnyben.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
sárga: Ryder Hesjedal
zöld: Mark Cavendish
pöttyös: Samuel Sanchez
fehér: Thibaut Pinot

Kicsit bevállalós.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
http://sportgeza.hu/sport/bringa/2012/06/30/dopping_vademeles_lance_armstrong_ellen/empty taxi
Képmutatás teteje... Nem értem mit szívóznak, úgyis mindenki tudja, hogy tiszta kox az egész kerékpársport.