Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Faszom h pont most kell 2 órás interview-t bevágni amikor támadás van :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na ez most butaság szerintem.. ennyire hamar elmenni Puritoval. Vagy nagyon erős Hesjedal, vagy nagyon merész..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Cunego viszont meglepett, hogy ennyit próbálkozott és szökött, mostanában a nagy versenyeken csak a mezőnyben tekert és "beleszürkült". Én mindig nagy várakozásokkal néztem a teljesítményét, hogy egy-egy nagy körversenyen mit tud, de sajnos 2004-es Giro győzelme óta csak várat magára, ami már így is marad. Én speciel mindig több potenciált láttam benne. De azért ma benne lesz egy szökésben.danyly
Van még rajtam kívül ember, aki Damianonak szurkol? Nem hittem volna. Ma megveri a mezőnyt 15 perccel és megnyeri a versenyt 😀

Egyébként biztató a formája a Tour tekintetében, csak meg nincs meg a teljes erő, amivel a szakasz végéig bírná. Júliusban remélem TOP5 lesz 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ha nem volna utolsó szakaszon TT, akkor nyerne J. Rodriguez. De sajnos ott van a "ha", ami sportban nem túl szerencsés. És ezt tudja Hesjedal is, hogy ha a hegyen ma nem jön össze ahogy szeretné akkor ott van még az időfutam javítani.

Nem számolva a tavalyi Giro-n a hegyi időfutamot, az utolsó szakaszon (ami szintén TT volt, mint most), Rodriguez két brutál hegyi szakasz letekerése után következő TT-n kapott a győztes Millar-tól 2:14-et. De akkor nagy volt a hátrány, más célok stb. Most még itt van a mai hegyi szakasz, lehet bizonyítani. A tegnapi utolsó hegy azért komoly arckifejezésekre késztette a mezőny tagjait, még azokét is akik tkp. bírják. Volt szenvedés bőven, ami a mai két utolsó hegyre hatványozottan igaz. A Mortirolo viszonylag rövid, de rohadtul meredek, míg a Passo hosszú és alattomos és pont az utolsó 3 km lesz a kemény benne. Tehát Rodriguez-nek rózsaszínű trikóban mutatni kellene valamit. Bár így elnézve Hesjedal teljesítményét és erejét lehet bajban lesz. "Armstrong-i hátranézés" és "fejek megnézése" elég durva volt, bár elmenni azért úgy nem bírt mint az amerikai, de láthatóan volt ereje egy kis attakra. Engem kifejezetten meglepett a kanadai teljesítménye, de az való igaz nem túl erős a mezőny + még akiknek mutatni is kellene valamit v. erősnek kellett volna lenniük a hegyeken betliztek. Rujano Guillen kiesett, Serpa Perez megint kapott vagy fél órát(26 percet), Txurruka és Nieve sincs nagy formában, Kreuziger csak egy szakaszra tudott jó lenn idén, Samoilau sem olyan jó mint tavaly (2011-es Giro-n nyert egy szakaszt) + és még sokan mások. Ők azok akik teljesítmény kényszerre késztetnék a nagyokat, hogy jobban menjenek legyen tempó. De persze ők egymásra figyelnek, meg aki veszélyes rájuk összetettben, de ez mondjuk mindig is így volt és így logikus.

A nagyok közül Basso már nem bírja, Scarponi csak erőlködik, a többieknek meg sok a hátránya ahhoz, hogy beleszóljon Rodriguez és Hesjedal "csatájába" az első helyért.

Cunego viszont meglepett, hogy ennyit próbálkozott és szökött, mostanában a nagy versenyeken csak a mezőnyben tekert és "beleszürkült". Én mindig nagy várakozásokkal néztem a teljesítményét, hogy egy-egy nagy körversenyen mit tud, de sajnos 2004-es Giro győzelme óta csak várat magára, ami már így is marad. Én speciel mindig több potenciált láttam benne. De azért ma benne lesz egy szökésben.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nem Hesjedal a király sztem sem, hanem a többiek gyengék. Rég láttam ilyen gyenge Girót. 😕 Én mondjuk a Basso-Scarponi-Rodriguez dobogóra tippeltem, de a 2 olasz überfos.Soldados
Még mondjuk van 1 szakaszuk javítani, de eddig ők is meg az egész Giro színvonalon aluli. Hesjedalt viszont ez aligha érdekli...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
2008ban 1 hellyel és kevesebb mint 1 perccel kapott ki Valverdetől /*ki is tehát az a 4 versenyző akit még meg kellett volna előznie?*/, aki a csapat első számú embere volt. Azóta is a tavalyi Vueltát leszámítva minden 3 hetesen top10. Ezek után miért is túlsztárolás az h top5-be várták? De most komolyan, ha szerinted az túlsztárolás h top5-be várják eddigi eredményei alapján, akkor nincs értelme itt miről beszélni...

Hesjedalnak eddig egyetlen kiugró eredménye volt. vannak sokan akik egyszer egy Touron vagy Vueltán vagy valamin jól mennek, azokat nem fogják rögtön topfavoritnak tartani. Majd most h megnyeri, de min dobogün végez a Giron, már nem kiugró eredményként fogják azt se kezelni. Egyébként eddig is jó kerekesnek tartották, majd ezek után a favoritok halmazába teszik. ezzel semmi baj nincs.

Rodriguez meg a helyén van kezelve. top5 várományos, mert igen is az. Most is kinéz neki. Attól h egy Vueltát elcseszett még nem lesz máshogy. Ennél többre nem is tartják, ha meg te ennél kevesebbre tartod őt, akkor sorra cáfol meg téged minden versenyen, ezen is. A számok az ő oldalán állnak.Black_Adder
Erről van szó.
Kérdés tehát: miért is van ő alul értékelve?
top5be várták a szakértők, oda is ér. 😊 Nem érzem hogy alul lenne értékelve.
Hesjedal esélyei:
Contador nem indult, a nyugdíjas Basso már nem az igazi, Scarponi meg úgy nyerte a Giroját, hogy őt verte agyon a legkevésbé Alberto. Domináns versenyző nem nagyon volt, talán Schleck lett volna ha készül is a Girora. De ugye nincs ha.
A Giro útvonala sem volt olyan nehéz mint az elmúlt években. Minden esélye megmaradt tehát Hesjedalnak.
A Touron 2 éve úgy lett 6. hogy akkor az összes Idei Giro indulót megverte, Bassoval, Rodriguezzel, Kreuzigerrel az élen. Akik ott megverték azok közül egy sem indult most a Giron. Az esélye ugyanúgy megmaradt.
Kreuzigert én is előrébb vártam személy szerint, a fiatal korában benne volt, hogy idén még tovább tud fejlődni. De eléhezett ment is a kukába az egész.

Egyébként jogos amit mondasz mert én 5-be se vártam. A 2008-ashoz csak annyit, hogy pont 5. lett volna ha akkor megveri Valverdet. Nálam a Vuelta 5. hely egy spanyol hegyimenőtől nem nagy szenzáció. 😐

Érdekességként Nézegettem a Tour esélylatolgatásait, a fogadóirodák szerint jelenleg Wiggins a legesélyesebb Evans után a győzelemre. Ennyi erővel Ryder is lehetett volna itt top5.eaglesmcnabb
nem túlértékelt =/= alulértékelt. Én csak azzal vitatkoztam, h eaglesmcnabb szerint túlértékelt. 2008-ban még kifejezetten alulértékelt volt, azóta egy kivétellel top10 versenyző, sőt ilyen gyengébb mezőnyben top5, és pontosan top5ként is kezelik, nem kevesebbre, de nem is többre...

Nekem Rodriguez egy Giro/Vuelta top5 kerekes, és ennyi elég is tőle, de ennél nem is kevesebb. Neked nem nagy szenzáció, én azért ezt a teljesítményt se becsmérelném. Rodriguez nekem az a versenyző, aki harcra készítheti a nagyokat ezáltal izgalmasabbá téve a versenyt. Nem kell vele egyetérteni ez szubjektív.

De ha túlértékelt lenne az h top5, akkor most nem kéne top5-ben végeznie. Ha mégis ott végez, akkor azok a fránya tények azt mutatnák, h tényleg top5 versenyző volt erre a Giro-ra, tehát akik top5be értékelték, azok nem hypeolták túl, hanem reálisan mérték fel a teljesítményét ebben a mezőnyben.

Ryder most előbbre fog lépni a az esélyességi listán, szerintem érthető, ha egy jó teljesítmény után nem ugrik mindenki, voltak többen akiknek csak egyszer jött össze valami. Szerintem ez érthető...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem Hesjedal a király sztem sem, hanem a többiek gyengék. Rég láttam ilyen gyenge Girót. 😕 Én mondjuk a Basso-Scarponi-Rodriguez dobogóra tippeltem, de a 2 olasz überfos.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Nyilván én voltam hülye, de a nagy hegyeken nem számítottam Hesjedalra, mondjuk a Nieve/Gadret/Rujano trióból kettőt elé vártam. De ettől még persze jó bringás meg minden, de nem emlékszem arra, hogy korábban így ment volna, ilyen szintű embereket ott hagyott volna bárhol, talán egyszer a Touron amivel bevitte magát hatodiknak, de ilyet elég sokan csináltak már. Most bizonyított, olyan mezőnyben amilyenben, de szerintem aki a verseny előtt azt mondta, hogy nyerni fog, sőt, a hegyeken mindenkit megcsap, az inkább idióta, mintsem zseni volt szvsz, nem utalt erre sok minden.Rajna
én se vártam túl sokat tőle, de a többiektől ennél valamivel azért többet.

Én is úgy gondolom egyébként ahogyan Igor. Elég gyengus a mezőny, ezért nem olyan nagy csoda amit Hesjedal csinál, ritmusváltás gyakorlatilag a kisebb dombokat eltekintve nem volt. Iramot meg tud menni, és az ide bőven elég.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem mondom, hogy akár TOP 3-at is sokan vártak volna tőle (én sem, sztem a Purio, Basso, Schleck, Scarponi sor volt a top favoritok sora..) de én TOP 5-10 közé vártam hegyen. És ezt hozza, illetve hát kicsit felülteljesíti. 😊 Szerintem továbbra is azért ilyen jó, mert a többi nagy favorit mind elég nudli.. igazából ez a Giro a tavalyi Vueltánál is gyengébb szvsz.

Az említett B sortól sokat nem vártam összetettben, mondjuk azt, hogy közülük egy lesz esetleg meglepi, aki aztán befurakodik a TOP 5-be.. most idén erre Intsautsi tűnt a sanszosnak, csak elszúrta ma. Rujano/Gadret ugye már megfutotta a nagy Giro-ját, de ismételni nehezebb.. Pozzo jól nyomja.

És szerintem is Rodriguez >> Hesjedal.. de a kanadai most ihletett formában van, hozza azt mint anno a Tour-on.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Nyilván én voltam hülye, de a nagy hegyeken nem számítottam Hesjedalra, mondjuk a Nieve/Gadret/Rujano trióból kettőt elé vártam. De ettől még persze jó bringás meg minden, de nem emlékszem arra, hogy korábban így ment volna, ilyen szintű embereket ott hagyott volna bárhol, talán egyszer a Touron amivel bevitte magát hatodiknak, de ilyet elég sokan csináltak már. Most bizonyított, olyan mezőnyben amilyenben, de szerintem aki a verseny előtt azt mondta, hogy nyerni fog, sőt, a hegyeken mindenkit megcsap, az inkább idióta, mintsem zseni volt szvsz, nem utalt erre sok minden.

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mi a túróról beszéltek.. volt az olasz duó (én Scarponitól nem vártam sokat), mögöttük kb. Rodriguez, Kreuziger (akik őt emlegették, azokon inkább nem röhögöm szét a vakbelem, de csak a mai szakasz miatt 😛) és mondjuk Frank.
Ezután már simán jön Hesjedal, ami TOP 6 😛 (de én speciel simán TOP 5-be vártam), most Gadret/Nieve/Cunego/Rujano/Pozzo már eléggé B kategória, ami a háromhetes versenyzőket illeti..

Azzal hogy megnyeri, azzal bőven felülteljesíti az elvárásokat.. de főleg azért, mert Basso/Purito elég vérszegény... szvsz ez egy elég "gyenge" Giro.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
2008ban 1 hellyel és kevesebb mint 1 perccel kapott ki Valverdetől /*ki is tehát az a 4 versenyző akit még meg kellett volna előznie?*/, aki a csapat első számú embere volt. Azóta is a tavalyi Vueltát leszámítva minden 3 hetesen top10. Ezek után miért is túlsztárolás az h top5-be várták? De most komolyan, ha szerinted az túlsztárolás h top5-be várják eddigi eredményei alapján, akkor nincs értelme itt miről beszélni...

Hesjedalnak eddig egyetlen kiugró eredménye volt. vannak sokan akik egyszer egy Touron vagy Vueltán vagy valamin jól mennek, azokat nem fogják rögtön topfavoritnak tartani. Majd most h megnyeri, de min dobogün végez a Giron, már nem kiugró eredményként fogják azt se kezelni. Egyébként eddig is jó kerekesnek tartották, majd ezek után a favoritok halmazába teszik. ezzel semmi baj nincs.

Rodriguez meg a helyén van kezelve. top5 várományos, mert igen is az. Most is kinéz neki. Attól h egy Vueltát elcseszett még nem lesz máshogy. Ennél többre nem is tartják, ha meg te ennél kevesebbre tartod őt, akkor sorra cáfol meg téged minden versenyen, ezen is. A számok az ő oldalán állnak.Black_Adder
Erről van szó.
Kérdés tehát: miért is van ő alul értékelve?
top5be várták a szakértők, oda is ér. 😊 Nem érzem hogy alul lenne értékelve.
Hesjedal esélyei:
Contador nem indult, a nyugdíjas Basso már nem az igazi, Scarponi meg úgy nyerte a Giroját, hogy őt verte agyon a legkevésbé Alberto. Domináns versenyző nem nagyon volt, talán Schleck lett volna ha készül is a Girora. De ugye nincs ha.
A Giro útvonala sem volt olyan nehéz mint az elmúlt években. Minden esélye megmaradt tehát Hesjedalnak.
A Touron 2 éve úgy lett 6. hogy akkor az összes Idei Giro indulót megverte, Bassoval, Rodriguezzel, Kreuzigerrel az élen. Akik ott megverték azok közül egy sem indult most a Giron. Az esélye ugyanúgy megmaradt.
Kreuzigert én is előrébb vártam személy szerint, a fiatal korában benne volt, hogy idén még tovább tud fejlődni. De eléhezett ment is a kukába az egész.

Egyébként jogos amit mondasz mert én 5-be se vártam. A 2008-ashoz csak annyit, hogy pont 5. lett volna ha akkor megveri Valverdet. Nálam a Vuelta 5. hely egy spanyol hegyimenőtől nem nagy szenzáció. 😐

Érdekességként Nézegettem a Tour esélylatolgatásait, a fogadóirodák szerint jelenleg Wiggins a legesélyesebb Evans után a győzelemre. Ennyi erővel Ryder is lehetett volna itt top5.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
2008ban 1 hellyel és kevesebb mint 1 perccel kapott ki Valverdetől /*ki is tehát az a 4 versenyző akit még meg kellett volna előznie?*/, aki a csapat első számú embere volt. Azóta is a tavalyi Vueltát leszámítva minden 3 hetesen top10. Ezek után miért is túlsztárolás az h top5-be várták? De most komolyan, ha szerinted az túlsztárolás h top5-be várják eddigi eredményei alapján, akkor nincs értelme itt miről beszélni...

Hesjedalnak eddig egyetlen kiugró eredménye volt. vannak sokan akik egyszer egy Touron vagy Vueltán vagy valamin jól mennek, azokat nem fogják rögtön topfavoritnak tartani. Majd most h megnyeri, de min dobogün végez a Giron, már nem kiugró eredményként fogják azt se kezelni. Egyébként eddig is jó kerekesnek tartották, majd ezek után a favoritok halmazába teszik. ezzel semmi baj nincs.

Rodriguez meg a helyén van kezelve. top5 várományos, mert igen is az. Most is kinéz neki. Attól h egy Vueltát elcseszett még nem lesz máshogy. Ennél többre nem is tartják, ha meg te ennél kevesebbre tartod őt, akkor sorra cáfol meg téged minden versenyen, ezen is. A számok az ő oldalán állnak.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Tavaly a Vueltán nem volt formában, van ilyen. Hesjedal nyilván alulértékelt, de Rodriguez még mindig sokkal jobb versenyző összességében, legyen itt bármi a vége. Sík kronót nem tud menni, de ettől még jó versenyző nagyon, egyheteseken is kiváló, ehhez képest nem igazán volt annyira sztárolva, mint pl. Kreuziger. Szerintem Rodriguez is alulértékelt, még ha háromhetest nem is tud nyerni ilyen szar időfutammal.

Hesjedal pedig azért nem számított topfavoritnak, mert nagy hegyeken azért le szokott szakadni. A Tour hatodik helyen sem ott villogott főleg, bár azért tartotta magát. Most bizonyított, de nemtom miért kellett volna őt fő esélyesnek kikiáltani az elején.

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
jajjistenem de nagyon fasza volt ezt végignézni 😀 amikor Stetina és VdV előrejött, és mentek egy olyan tempót, hogy a többiek ne tudjanak támadni, akkor már látszódott, hogy itt ma nem lesz semmi. az meg, hogy Ryder még külön idővel jött, áh.. kiváló 😀 de szerintem még most is lebecsüli őt a fél világ, pedig én már másfél hete mondom, hogy nem véletlenül van ő ott, ahol 😊shawnka
jaja nem véletlenül van ő itt, amikor 3 éve még sehol sem volt 😛 😉 😂

viccet félretéve kurvára alul van értékelve, ez nem vitás, ellenben mondjuk egy Rodriguezzel, aki agyon van sztárolva, nézzétek csak meg hogy még dobogón se lesz 😊 Jeszjedálnak holnap 3 percet kéne kapnia MINDENKITŐL, hogy reális esély legyen ellene 😊

Casar pedig továbbra is a legszimpatikusabb versenyző a világon. eszméletlen amit ma is ment.
Ráadásul mindhárom GC-n indul, mint anno Sastre.eaglesmcnabb
Ja, pont Rodriguez van túlsztárolva... Annyira túl van sztárolva, h akkor is segítő volt még, amikor már kis híján megverte Valverdet egy háromhetesen. Évek óta top 10 a nagy körversenyeken, mégse tekintik sehol se esélyesnek. Mondjuk nem is az, ha most véletlenül nyerne, akkor se azért mert ő lett volna az esélyes...

Nem baj az ízlésficam, csak az e következményeként generálódott téveszméket nem kell terjeszteni. 😛Black_Adder
Ahhoz a "kishíján"hoz további 4 embert meg kellett volna előznie 😊
Sipiéknél is top5 esélyes volt Rodriguez, és a fogadóirodáknál is. Hol a téveszme? Nem akarok átmenni Sobriba, de ez tény.
Hesjedal ilyen téren még a kanyarban sem volt hozzá képest, pedig a Touron szerzett 6. helye azért nem piskóta. Egyszóval szvsz. Hesjedal sokkal inkább alul volt értékelve mint Rodriguez. Még azután is amikor az első komolyabb hegyi szakaszon (nem az ilyen komolytalan 2-3 kilis dombokon) különidőt hozott az összes esélyesen.

szerk.: A tavalyi Vueltáról ne is beszéljünk, amikor topfavorit volt kb. 10- napig, aztán az első komolyabb hegyen lefőtt mint a rizsa.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
jajjistenem de nagyon fasza volt ezt végignézni 😀 amikor Stetina és VdV előrejött, és mentek egy olyan tempót, hogy a többiek ne tudjanak támadni, akkor már látszódott, hogy itt ma nem lesz semmi. az meg, hogy Ryder még külön idővel jött, áh.. kiváló 😀 de szerintem még most is lebecsüli őt a fél világ, pedig én már másfél hete mondom, hogy nem véletlenül van ő ott, ahol 😊shawnka
jaja nem véletlenül van ő itt, amikor 3 éve még sehol sem volt 😛 😉 😂

viccet félretéve kurvára alul van értékelve, ez nem vitás, ellenben mondjuk egy Rodriguezzel, aki agyon van sztárolva, nézzétek csak meg hogy még dobogón se lesz 😊 Jeszjedálnak holnap 3 percet kéne kapnia MINDENKITŐL, hogy reális esély legyen ellene 😊

Casar pedig továbbra is a legszimpatikusabb versenyző a világon. eszméletlen amit ma is ment.
Ráadásul mindhárom GC-n indul, mint anno Sastre.eaglesmcnabb
Ja, pont Rodriguez van túlsztárolva... Annyira túl van sztárolva, h akkor is segítő volt még, amikor már kis híján megverte Valverdet egy háromhetesen. Évek óta top 10 a nagy körversenyeken, mégse tekintik sehol se esélyesnek. Mondjuk nem is az, ha most véletlenül nyerne, akkor se azért mert ő lett volna az esélyes...

Nem baj az ízlésficam, csak az e következményeként generálódott téveszméket nem kell terjeszteni. 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
jajjistenem de nagyon fasza volt ezt végignézni 😀 amikor Stetina és VdV előrejött, és mentek egy olyan tempót, hogy a többiek ne tudjanak támadni, akkor már látszódott, hogy itt ma nem lesz semmi. az meg, hogy Ryder még külön idővel jött, áh.. kiváló 😀 de szerintem még most is lebecsüli őt a fél világ, pedig én már másfél hete mondom, hogy nem véletlenül van ő ott, ahol 😊shawnka
jaja nem véletlenül van ő itt, amikor 3 éve még sehol sem volt 😛 😉 😂

viccet félretéve kurvára alul van értékelve, ez nem vitás, ellenben mondjuk egy Rodriguezzel, aki agyon van sztárolva, nézzétek csak meg hogy még dobogón se lesz 😊 Jeszjedálnak holnap 3 percet kéne kapnia MINDENKITŐL, hogy reális esély legyen ellene 😊

Casar pedig továbbra is a legszimpatikusabb versenyző a világon. eszméletlen amit ma is ment.
Ráadásul mindhárom GC-n indul, mint anno Sastre.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Na nemtom mit eszik ez a Hesjedal de innen már tényleg ő a fő favorit... különösen, hogy Bassónak milyen rendesen adott.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
jajjistenem de nagyon fasza volt ezt végignézni 😀 amikor Stetina és VdV előrejött, és mentek egy olyan tempót, hogy a többiek ne tudjanak támadni, akkor már látszódott, hogy itt ma nem lesz semmi. az meg, hogy Ryder még külön idővel jött, áh.. kiváló 😀 de szerintem még most is lebecsüli őt a fél világ, pedig én már másfél hete mondom, hogy nem véletlenül van ő ott, ahol 😊
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Jaj, háráte 😊 Hogy tíz év alatt nem lehet megtanulni egy könnyen kiejthető nevet.

Perception is reality.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Rujano Guillen feladta. Kurva vírusok 😕
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hogy pattogott már befutó után szerencsétlen... 😂

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Hopp, rábaszott a Liquigas 😀 Szmyd kiesése nekünk csak jó.
Ja, valaki szóljon már Sipinek, hogy Ryder családneve nem Yesjedal, bármennyire is Daniel Bryan fan ő.shawnka
Ha megtudná, hogy kell kiejteni a nevét, rögtön infarktust kapna. De ami érdekesebb lesz vele kapcsolatban, hogy mit megy majd péntek-szombaton, nem hiszem, hogy ott is tudja majd tartani magát.

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Szombaton szerintem Basso kiosztja majd a perceket, hosszú hegyen ő végig tud majd nagy tempót menni, 3. héten sajnos Joaquinnek nem fog ízleni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Jó lesz ez a hétvége, de abban tényleg van igazság, hogy kellene egy kicsit több előny J. Rodriguez-nek Hesjedal-al szemben, mert az a 30 mp nagyon kevésnek tűnik időfutamon. Scarponi szerintem nem fogja bírni, de én úgy tippelem (hiába mutatott jó formát) Hesjedal sem. Valamelyik napon meg fog rogyni, Basso meg az egyik napon mutatni fog valamit (mert kell neki valamit mutatnia), Rodriguez pedig simán tartani tudja az előnyét és mindenkivel tud majd menni.
A szakasz győztes szerintem majd a top 10-es versenyzők közül kerül ki (aki jelenleg első 10 helyezett). Nagy harc lesz hétvégén, persze szökés ezer %, hogy lesz.
Ma pl.: Rujano Guillen 34:05 percet (!) kapott. Nagyon nincs idén formában úgy tűnik, vagy csak a hétvégére tartalékolt 😀 .
Nekem nagyon erősnek tűnik Rodriguez simán elment a többiek mellett a befutón. Jó kis hegyi befutó lesz pénteken és szombaton is. Na ott már kiderül a dolog. És utána még az időfutam. Az utolsó 3 napra igen kiváló erőléttel kell rendelkeznie annak aki nyerni akar.
De persze sok ilyen véghajrá volt már itt a Giro-n.danyly
Jeszjedal ma nekem nagyon erősnek tűnt, de amúgy Rodrigueznek a Bassoval szembeni előnye sem elég. 😐

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!