Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Omg, ez de csúnya volt. Szegény. :S
Nem láttam még ilyen durva képet bicikliverseny közben. Annak szurkolok, hogy túlélje.

Weylandt az, nagyon drukkolok érte.Schleck
Iszonyú rondán nézett ki az a sérülés/bukás. Remélem Wouter Weylandt túléli.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Omg, ez de csúnya volt. Szegény. :S
Nem láttam még ilyen durva képet bicikliverseny közben. Annak szurkolok, hogy túlélje.

Weylandt az, nagyon drukkolok érte.

Elvileg a körülötte lévő orvosok szívmasszázst csinálnak rajta már. 😕

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én mennék szívesen de nem fogadja a név, jelszó párost. 😕danyly
Ezt hol? Ugye először regisztrálsz, majd a private ligen menüpontnál írod be azt, amit Rajna írt. Itt a magyar leírás hozzá: http://www.cyclinggames.de/giro/regeln-hun.html

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én mennék szívesen de nem fogadja a név, jelszó párost. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Aki akar Giro fantasyt tolni az itt megteheti: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=253053#p253053
Egyelőre 5-en vagyunk a ligában, de jöjjön mindenki! 😊

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Én ezeket nagyon jól tudom, én csak személyes véleményemet és ellenérzésemet fejeztem ki az üggyel kapcsolatban. Meg annyi esze is lehetne az UCI-nak, a WADA-nak meg a többinek, hogy gyorsítanak a dolgon, de itt inkább Contador ügyvédjei, pártolói lassítják a helyzetet. 😕

Contador és Basso között pedig nem lesz verseny az idei Giro-n mivel Basso nem indul, ott Nibali az első ember és vele fog harcolni.danyly
Contador ártatlannak hiszi magát, szóval neki is az lenne az érdeke, h gyorsítsa az ügyet 😛 😂

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én ezeket nagyon jól tudom, én csak személyes véleményemet és ellenérzésemet fejeztem ki az üggyel kapcsolatban. Meg annyi esze is lehetne az UCI-nak, a WADA-nak meg a többinek, hogy gyorsítanak a dolgon, de itt inkább Contador ügyvédjei, pártolói lassítják a helyzetet. 😕

Contador és Basso között pedig nem lesz verseny az idei Giro-n mivel Basso nem indul, ott Nibali az első ember és vele fog harcolni.danyly
Semmi köze hozzá Contador ügyvédeinek, a CAS ügymenete lassú. 😉

Bassót akkor benéztem. 😕 Akkor csak Nibali maradt, akinek drukkolhatok.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
én tuti nem engedném addig versenyezni amíg jogerős döntés nincs az ügyében.
danyly
És ha ártatlannak találják, akkor elvettek 1 évet a pályafutásából? Azt nem lehet visszaadni... Ha pedig bűnös lesz, szépen minden addigi címét vissza kell adnia. Ennyi.

Mellesleg brutális lesz ez a Giro, 3 crono (1 csapat, 1 egyéni, 1 hegyi), 7 hegyi befutós szakasz, közte Sestriere, Monte Zoncolan és Etna. A szervezők nagyon kitettek magukért Olaszország egyesülésének 150. évfordulójára. Érdemes olvasgatni a versenyzők nyilatkozatait, egyhangúlag mindenki azt mondja, ilyen kegyetlen versenyt még nem láttak. Contador élete és Sastre is élete legnehezebb versenyének nevezte.

Én pedig már előre dörzsölöm a tenyerem, remélem, Contador és Basso óriási meccset vívnak majd egymással. Lesznek itt nagy meghalások. 😀Soldados
jaja brutál versenynek ígérkezik, Sajnos a Leopard egyik embere sem lesz harcban, De lesz kinek drukkolni, nem szeretném ha Contador vagy Nibali nyerné a versenyt. Bár erre van 3-4% esély. A Menchov-Scarponi duóban bízok nagyon 😀

hogy (magamhoz méltóan 😛) ne csak jót írjak a Girohoz, sikerült egy valag noname-t is rajtoltatni...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én ezeket nagyon jól tudom, én csak személyes véleményemet és ellenérzésemet fejeztem ki az üggyel kapcsolatban. Meg annyi esze is lehetne az UCI-nak, a WADA-nak meg a többinek, hogy gyorsítanak a dolgon, de itt inkább Contador ügyvédjei, pártolói lassítják a helyzetet. 😕

Contador és Basso között pedig nem lesz verseny az idei Giro-n mivel Basso nem indul, ott Nibali az első ember és vele fog harcolni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
én tuti nem engedném addig versenyezni amíg jogerős döntés nincs az ügyében.
danyly
És ha ártatlannak találják, akkor elvettek 1 évet a pályafutásából? Azt nem lehet visszaadni... Ha pedig bűnös lesz, szépen minden addigi címét vissza kell adnia. Ennyi.

Mellesleg brutális lesz ez a Giro, 3 crono (1 csapat, 1 egyéni, 1 hegyi), 7 hegyi befutós szakasz, közte Sestriere, Monte Zoncolan és Etna. A szervezők nagyon kitettek magukért Olaszország egyesülésének 150. évfordulójára. Érdemes olvasgatni a versenyzők nyilatkozatait, egyhangúlag mindenki azt mondja, ilyen kegyetlen versenyt még nem láttak. Contador élete és Sastre is élete legnehezebb versenyének nevezte.

Én pedig már előre dörzsölöm a tenyerem, remélem, Contador és Basso óriási meccset vívnak majd egymással. Lesznek itt nagy meghalások. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Na tovább mennek a szarkavarások : Bruseghin-t törölték a rajtlistáról a doppingügy miatt. Jókor találják ki néhány nappal a Giro kezdése előtt. Van érzékük az ilyenre. Bár az olasz jogosan vetette fel akkor Contador miért van itt? Ezt én is kérdezhetném. Jó tudom mi a fáma, de én tuti nem engedném addig versenyezni amíg jogerős döntés nincs az ügyében.
Olyan érzésem van mintha teljesen Nibali és Contador külön versenyévé akarnák tenni az idei Giro-t. Lehet én képzelek ilyen hülyeséget, de nekem így tűnik.danyly
Ha esetleg mégse ítélnék el, milliós kártérítési pert kapnál...
Bruseghin amúgy nem szólt volna bele semmibe, amióta nem Lampre-s semmit se tud felmutatni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Na tovább mennek a szarkavarások : Bruseghin-t törölték a rajtlistáról a doppingügy miatt. Jókor találják ki néhány nappal a Giro kezdése előtt. Van érzékük az ilyenre. Bár az olasz jogosan vetette fel akkor Contador miért van itt? Ezt én is kérdezhetném. Jó tudom mi a fáma, de én tuti nem engedném addig versenyezni amíg jogerős döntés nincs az ügyében.
Olyan érzésem van mintha teljesen Nibali és Contador külön versenyévé akarnák tenni az idei Giro-t. Lehet én képzelek ilyen hülyeséget, de nekem így tűnik.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Bennati a Romandia körversenyen elszenvedett csúnya bukása után nem tudja vállalni a Giro szereplést ezért felborult az egész ráépülő csapattaktika. Egy sprinterrel kevesebb.

Ballan sem lesz ott a torinói rajtnál a doppingügye miatt. Szépen csökkennek a nagy nevek.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Az általad leírtakban igazad van, de én akkor sem érzem olyan erősnek már a 3. hetekre Evans-t.
A támadási kísérletei a hegyeken erőtlenek és gyengék, bárki fel tudja venni a tempóját, egyedül meg nem bír elmenni szökésben mert biztos nem bírná és utólérnék és oda az egész próbálkozása.
Sokszor azt érzem nem is hisz magában.
Lehet inkább pszichiáter kell neki nem erőnléti edző. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Evansnek nem az erőnlétével van baja, ő nem egy hetes versenyző, mint Di Luca vagy Valverde voltak /*akik ugye nyertek aztán 3 hetest is*/, neki a fejével vannak gondok. Nem tudja elviselni a sárga/arany/rózsa trikó súlyát. Nem viseli el az esélyesség terhét, pont emiatt nem fog ő nyerni... //meg mert nem tud támadni, vagy úgy menni hegyre h senki sincs előtte

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Igen, ezt igazából simán be kellett volna húznia T. Martin-nak. De szerintem nem nagyon feküdt neki ez a pálya, mert ilyen "alattomosan", fokozatosan, lassan emelkedett végig a pálya és nem is volt hosszú etap ugye. Persze volt benne két kis teknő de azok inkább kilendíthették a ritmusból nem segítették. Neki inkább a sima, sík szakasz+hosszabb jön be. Azon jobb. Mondjuk azért így sem voltak óriási különbségek, de ha behúzza a TT-t akkor a verseny is meglett volna.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Először is nagy gratuláció Kusztor Petinek: behúzta a Tour de Bretagne-t! Nagyon szép eredmény ami azért is fontos mert így jó "sok" pontot szereztünk. Mondjuk azért kell még egy-kettő kiemelkedő eredmény ahhoz, hogy tudjunk valakit indítani az olimpián. De azért jó lenne.

A romandiai körversenyen pedig Evans (1.) és T. Martin (2.). Idén egyhetest versenyt már mindketten nyertek, most Evans növelte ezt a számot eggyel. Az a baj Evans-al is, hogy kb. 1 hétre van beállítva v. max. kettőre, de háromhetes nagy körversenyt azt nem fog tudni nyerni, mert teljesen elkészül az erejével v. csak szimplán nincs benne annyi. Nekem szimpi versenyző, de egy kicsit savanyú. 😀

Giro rajtsorrendünk már van?danyly
Martin gyönge volt TT-n...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Köszi. Gondoltam, hogy ezen az oldalon megtalálható (velo), csak így kényelmesebb volt. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ide volt linkelve az előzetes: http://velo.hu/index.php?modul=hir&kod=9174

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Először is nagy gratuláció Kusztor Petinek: behúzta a Tour de Bretagne-t! Nagyon szép eredmény ami azért is fontos mert így jó "sok" pontot szereztünk. Mondjuk azért kell még egy-kettő kiemelkedő eredmény ahhoz, hogy tudjunk valakit indítani az olimpián. De azért jó lenne.

A romandiai körversenyen pedig Evans (1.) és T. Martin (2.). Idén egyhetest versenyt már mindketten nyertek, most Evans növelte ezt a számot eggyel. Az a baj Evans-al is, hogy kb. 1 hétre van beállítva v. max. kettőre, de háromhetes nagy körversenyt azt nem fog tudni nyerni, mert teljesen elkészül az erejével v. csak szimplán nincs benne annyi. Nekem szimpi versenyző, de egy kicsit savanyú. 😀

Giro rajtsorrendünk már van?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Mondjuk nem mostani hír és én sem most olvastam, csak most már aktuális volt beírni, hogy azért vannak itt jó magyar kerekesek ezen kis bolygón. 😊
A Belgrád–Banja Luka 1.2-es kategóriájú versenyt egy bizonyos Lovassy Krisztián nyerte. Ezzel 40 világranglista pontot gyűjtött be, ami igen jól jön majd az olimpiai kvalifikációhoz. Nem ismertem ezt a srácot, de most már odafigyelek rá. 😊 Gratula neki.

Na és itt van Kusztor Péter, aki vezet összetettben a Tour de Bretagne-on. Jó helyezéssel ő is szerezhet értékes pontokat.

Még Szeghalmi Bálint is szerez valami jó helyezést valami versenyen és akkor teljes a siker. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Itt a magyar verziója a forrásnak :
http://www.spanyolbringasok.hu/2011/04/19/a-vacansoleil-benevezte-mosquerat-a-romandiai-korversenyre/danyly
Ezt nem is tudtam. Ez alapján versenyezhet, és csak azért nem volt nevezve, mert ítéletre vártak. Majd kiderül, h indul-e szerintem valaki helyett benevezik...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Köszi Sobri, pont a múlt héten láttam én is újra. Jó kis film.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Itt a magyar verziója a forrásnak :
http://www.spanyolbringasok.hu/2011/04/19/a-vacansoleil-benevezte-mosquerat-a-romandiai-korversenyre/

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress
Tegnap látta a Flying Scotsman-t: http://www.imdb.com/title/tt0472268/
Obree-ről szól, bringás filmnek fasza, sima filmnek annyira azért nem ütős, azért nem is oda írom.
Johnny Lee Miller jól hozza a karakterét, hihető az alakítása, ami egy olyan összetett embernél, mint Obree volt nem egyszerű.
Jók a bringás jelenetek, és bár nem komplett életrajzi film, de a 93-95 közötti időszakot jól lehozza.
Nekem különösen tetszett a kerékpárszövetség vezetői szarháziságának bemutatása, a teljesen csak a piszkos anyagiak és a profit által befolyásolt szabályalkotás gusztustalansága.
A film nem tér ki a 95 utáni eseményekre (se Obree coming outjára, se arra, hogy mivel nem akart doppingolni így bár szerződtetve volt, de indulása a Tour-on is meghiusult) de ettől függetlenül bátran ajánlom minden kerékpárszeretőnek.