Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
"The team [ Leopard Trek ] in Italy will decide on our further race participation tonight."
RIP Wouter 😕

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nyugodjék békében! Reménykedtem, hogy a zh-ról kijövet jó hírrel szembesülök, de sajnos ez már reménytelen volt.

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Pff bazmeg, egyik kedvenc kerekesem volt. 😕 Nyugodjék békében, sajnos ez benne van ebben a sportban. 😕
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
RIP... 26 évesen. 😕
több mint 13 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Nyugodjon békében! 😕 Sajnos ez már a második végzetés bukás amit a tévében élőben láttam Kiviljev után. 😕
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát az idei Giro sem lesz már jó hangulatú, akármekkora verseny lesz még itt. Nyugodjon békében. Szegény felesége és a gyerek aki sohasem fogja látni az apját. 😕
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nyugodjék békében 😕
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 890 — Packers Suicide Squad
Nyugodjék békében!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 236 — Tyrone Creek
Ez rendesen beárnyékolja ezt a napot, nem találom a szavakat. Nyugodj békében Wouter!
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 018
R.I.P.
Sajnos ebben a sportban az ilyen szörnyű baleseteket nem lehet kiküszöbölni.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Igen sajnos: hivatalos közleményben tudatta Giovanni Tredici professzor: Weylandt elhunyt (a Giro honlapja szerint; de nagyon belassult az oldal, gondolom sokan követték az eseményeket).
Szegény. A felesége meg szeptemberben szül. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Hát ez elég komoly. Pedig nem volt nagy szar, volt sebessége a végén szóval volt benne potenciál. De ez benne van.

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
R.I.P. 😕


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Úgy tűnik nem sikerült a küzdelem. Az olasz híradások szerint. Ha tényleg így van nagyon sajnálom és Nyugodjon Békében. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
meg is halt... RIP
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát ahogy kinézett, meg hogy szívmasszázs stb. eléggé no chance...

ez egy veszélyes sport 70nel egy szál semmiben lefele a hegyről, kurva vékony úton autók között...
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Már le tudott szállni a helikopter egy tisztáson, most próbálják odavinni Weylandt-ot. Továbbra is eszméletlenül fekszik. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
itt van videó annak aki nem látta:
http://www.youtube.com/watch?v=HF21YMWq-xM


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 890 — Packers Suicide Squad
atyaég, remélem túléli.... szorítsunk/imádkozzunk érte 😕

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Weylandt atropin és adrenalin injekciót kapott a szívébe 😕 Nagyon szorítok neki, de nagyon nem áll jól 😕tenorx
Az már nagyon, de nagyon gáz dolgot jelent.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Weylandt atropin és adrenalin injekciót kapott a szívébe 😕 Nagyon szorítok neki, de nagyon nem áll jól 😕
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hát ilyen csúnya képet egy bukott kerekesről nem látta még élő adásban (pedig 1996 óta követem a nagy körversenyeket ill. egyéb nagyobb versenyeket). 😕
Szorítok neki, hogy rendbe jöjjön.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Omg, ez de csúnya volt. Szegény. :S
Nem láttam még ilyen durva képet bicikliverseny közben. Annak szurkolok, hogy túlélje.

Weylandt az, nagyon drukkolok érte.Schleck
Most kapcsoltam be, mi történt vele pontosan? Már csak a helikopteres képet láttam, amin talán újraélesztették? Legalábbis úgy tűnt, csak gyorsan elvették a képet. Reméljük túléli.Dub
Hát annyi látszott, hogy feküdt a földön eszméletlenül és bugyogott az orrából a vér. Most megyek zh-t írni, de nehéz most nem erre gondolni.Schleck
Nem reagáll az újraélesztésre, és jön érte a helikopter. Nagyon rosszat sejtek. 😕
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Omg, ez de csúnya volt. Szegény. :S
Nem láttam még ilyen durva képet bicikliverseny közben. Annak szurkolok, hogy túlélje.

Weylandt az, nagyon drukkolok érte.Schleck
Most kapcsoltam be, mi történt vele pontosan? Már csak a helikopteres képet láttam, amin talán újraélesztették? Legalábbis úgy tűnt, csak gyorsan elvették a képet. Reméljük túléli.Dub
Hát annyi látszott, hogy feküdt a földön eszméletlenül és bugyogott az orrából a vér. Most megyek zh-t írni, de nehéz most nem erre gondolni.

több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 018
Omg, ez de csúnya volt. Szegény. :S
Nem láttam még ilyen durva képet bicikliverseny közben. Annak szurkolok, hogy túlélje.

Weylandt az, nagyon drukkolok érte.Schleck
Most kapcsoltam be, mi történt vele pontosan? Már csak a helikopteres képet láttam, amin talán újraélesztették? Legalábbis úgy tűnt, csak gyorsan elvették a képet. Reméljük túléli.