NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 905 — we almost always almost win
Di Luca nekem is az egyik nagy kedvencem volt, de nem hinném, h tényező lenne az idei Giron
Sellat viszont sose bírtam. És amikor olyan jól ment a Giron, akkor utána 'váratlanul' kb az egész csapatot elkapták doppinggal...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 499 — rabszolga
Sella is visszatér! Neki szorítani fogok, hogy nyerjen egy szakaszt. (vagy legalább mutassa a tv 😀 )
2008-ban nagyon ment neki a Giron.
Nah Di Luca is itt van. Már csak Ricco-nak kéne feladni a pultos szakmát, hogy vissza tudjon térni kerekezni. 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 905 — we almost always almost win
http://velo.hu/index.php?modul=hir&kod=9174
Giro sorok. Elég durva lesz. Igor Anton, Mencsov, Scarponi, Nibali, Kreuziger, Scarponi és Contador mind esélyesek lehetnek. A Katusha, Movistar kettős nagyon acélos sorral képvselteti magát (kérdés, hogy Joaquin Rodriguez meddig tud beleszólni az összetettbe). Aztán vannak olyanok, akik egy-egy szakaszon jók lehetnek: Gadret, Mathias Frank, Ballan, Sastre, Pozzato, Spilak, Szmyd, Visconti, Pineau. Mellettük jelen vannak az örökös kellemetlenkedők (pl.: Cherel, Garzelli, Nocentini, a Stortoni-Pozzovivo duó). A kevés sík szakaszon is lesz látnivaló. Ott lesz Cavendish, Farrar, Petacchi, Bennati, Weylandt, Theo Bos és Robbie McEwen. Rég nem nézett ki ennyire jónak egy körverseny.gerle
A sprinterek úgyse maradnak sokáig, finoman szólva se rájuk van tervezve 😀
De tényleg erős a mezőny, mint mindig.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
I've got my bicycle 😀

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
http://velo.hu/index.php?modul=hir&kod=9174
Giro sorok. Elég durva lesz. Igor Anton, Mencsov, Scarponi, Nibali, Kreuziger, Scarponi és Contador mind esélyesek lehetnek. A Katusha, Movistar kettős nagyon acélos sorral képvselteti magát (kérdés, hogy Joaquin Rodriguez meddig tud beleszólni az összetettbe). Aztán vannak olyanok, akik egy-egy szakaszon jók lehetnek: Gadret, Mathias Frank, Ballan, Sastre, Pozzato, Spilak, Szmyd, Visconti, Pineau. Mellettük jelen vannak az örökös kellemetlenkedők (pl.: Cherel, Garzelli, Nocentini, a Stortoni-Pozzovivo duó). A kevés sík szakaszon is lesz látnivaló. Ott lesz Cavendish, Farrar, Petacchi, Bennati, Weylandt, Theo Bos és Robbie McEwen. Rég nem nézett ki ennyire jónak egy körverseny.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kérem szépen P. Gilbert 4 nap alatt behúzott két vk versenyt és át is vette a vezetést!
Az Amstel Gold Race után most a Vallon Nyílt nyerte meg. Le a kalappal előtte.
Tavaly csak 6. lett, most sikerült okos taktikával megnyernie. Sokáig kivárt és a legjobb pillanatban robbantott, a többiek elaludtak köztük J. Rodriguez és Samu.
J. Rodriguez ezen a versenyen tavaly is 2. lett, most is és az Amstelen is. Itt a másik "örök" 2.? 😀
A verseny szerintem túl izgalmasra nem sikeredett, várható volt a mezőnybefutó, amely többi-kevésbé sikerült is.
A verseny szervezői enyhén elírták a végeredményt rögtön a futam végén, mert A. Schleck-et a 4. helyre tették, közben a 44. lett. Lehet megzavarta őket a "sok" négyes. 😀
Andy a verseny vége előtt 3 km-re a peloton végén kullogot, nem is lehetett volna, hogy 4. legyen.
A 4. amúgy Vino lett. Ennyire hasonlítana az Astana meze a Leopard-hoz? Nem hiszem.
2002 óta újra belga győzelem a Fleche Wallonne-on, és az 5 (!) belga győzelem a vk-ban 6 versenyből.
Mondom én, hogy ez a belgák éve. 😀

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
"Kenyéren és vízen is végig lehet menni a Touron" - interjú Szeghalmi Bálint kerékpározóvalMikey
A doppingkérdéseknél a szokásos elkenő-kitérő válaszok, de néhány helyen azért sejtetni enged ezt-azt...

"(...)rendkívül dörzsölt módon fejben megrogyasztotta a nézésével,(...)"
ez nagyon komoly 😀Gogo
Ebben szerintem semmi sejtetés nem volt. Egyébként kb. azt mondta, amit mindenki tud. Az élbringások doppingolnak valszeg, de ez ugyanúgy megvan az atlétikában, úszásban, NFL-ben, stb. Csak annyi a különbség, hogy itt van a legnormálisabb ellenőrzés.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 523
Há' de úgy vót...! 😊
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
"Kenyéren és vízen is végig lehet menni a Touron" - interjú Szeghalmi Bálint kerékpározóvalMikey
A doppingkérdéseknél a szokásos elkenő-kitérő válaszok, de néhány helyen azért sejtetni enged ezt-azt...

"(...)rendkívül dörzsölt módon fejben megrogyasztotta a nézésével,(...)"
ez nagyon komoly 😀

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 523
"Kenyéren és vízen is végig lehet menni a Touron" - interjú Szeghalmi Bálint kerékpározóval
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én nem becsülöm le Cancellara-t ill. nem vitatom el érdemeit, de sajnos igazából azok lesznek a nagy versenyzők a későbbiek szemében és azoktól hangos az éter akik legalább egy pár nagy körversenyt behúztak. Mondjuk olyanok mint én rögtön vágom ki az a Cancellara, de egy laikusabb kevésbé részletesen kerékpársportot követő de sportszerető egyén Pantani nevét nem felejti el. Bár lehet nem azért maradt meg a név az emlékezetben, hogy egy évben 2 nagy körversenyt nyert, hanem sajnos ahogy távozott az élők sorából és ahogy előtte viselkedett.
Nekem ő volt a nagy kedvencem.
A mai napig meg van a halála utáni La Gazzetta Dello Sport napi lapszáma. Örök kincs az nekem.
Nyugodjék békében.

Bocsánat ha eltértem a lényegtől.

Tehát Cancellara nagyon jó 1 napos versenyző, és nagyon jó időfutammenő.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én optimista vagyok mindkettővel. Bár VB-t nem fog nyerni Cancellara szerintem. Dobogóra simán jó lesz, de svájciként, normális csapat nélkül ez majdhogynem esélytelen. Bár egy Gladiátornak nem kell segítség 😀
És a csapat többi tagja sincs most csúcsformában---> Amikor kell majd igen 😊

Ha a Touron összejön egy Schleck, Schleck, Voigt, Monfort, Fuglsang, Feillu, Cancellara, O'Grady Bennati (esetleg Gerdamann vagy Zaugg valaki helyett) csapat, akkor nem olyan sokan fogják felvenni velünk a versenyt.
Tavaly Schleck gyakorlatilag hegyi segítő nélkül, leesett lánccal csak 39 mp-el szopott. Ez a csapat meg bivaly.
Jó azért ne szaladjunk ennyire előre 😊 , de ettől függetlenül sok van ebben a csapatban.
Ez a 3 második hely meg nem kis teljesítményre utal, Cancellara volt az egyetlen, aki a Milano-San Remo, a Flandriai Körverseny, és a Paris Roubaix élmezőnyében is ott tudott lenni, és nemhogy ott volt, mindháromszor fel is állt a dobogóra. És ugye idén ez a 3verseny volt a legfontosabb egynapos eddig. A világranglistán ezzel át is vette a megérdemelt vezetést, ő a jelenlegi legjobb kerékpáros a világon. Már most beírta magát a kerékpározás történelemkönyvébe, érzésem szerint ő már most egy legenda. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Egyszer Cancellara is "megszakad" a sok tehertől, versenytől. Nem ellene beszélek, de attól függ mennyi versenyt vállal be, milyen versenyeket vállal be (1 napos, 1 hetes, 3 hetes) és persze melyiken indítja a csapat.
Bár ez lehet nem nagyon érdekli, a tavalyi Vueltán is eljött az utolsó hegyi szakasz előtt, hogy a VB-re koncentrálhasson.
Nekem mindenesetre érdekes, hogy az idei VB-n inkább a mezőnyversenyre megy rá.
Bár ahogy írtátok arra megy rá amit még nem nyert meg.
Az olimpián is megmutatta a mezőnyversenyben sem esélytelen. Meg persze máshol is. 1 naposokon mindenképpen erős.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 905 — we almost always almost win
Azért tavaly a Tour-on behúzott egy 52 km-es szakaszt Cancellara. Mondjuk az is húzós volt, csak 17 mp-el verte T. Martin-t.
Az idei Tour-on a 2. szakasz egy csapatidőfutam, majd csak a 20. szakaszon lesz egyéni.danyly
Persze-persze, csak arra utaltam, h ahhoz képest h már régóta ő messze a legjobb időfutam menő, nem mindig nyerte meg a hosszú időfutamokat a Touron, még ha nem is mindig csak rajta múlott, ahogy említettem is...Black_Adder
ja a Schumacher elleni 2 második helye az tudjuk milyen 2. hely...
Meg az olimpia előtt nyilván nem az motiválta amit már megnyert, hanem amit még sohasem. Azokat az időfutamokat amikre 100%-ig odakoncentrál, azokat kivétel nélkül hozni szokta.eaglesmcnabb
Cancellara idén nem indul az ITT VB-n mert a mezőny versenyre koncentrál. A TdF-en meg azért nem jött mindig ki neki a lépés. Volt h Schumacher kapott túlságosan is sok formát, volt h Alberto kapott motoros felvezetést, vagy valami más. Hosszú időfutamból meglepően keveset nyert eddig a TdFen. Ja és ha jól tudom, idén nem prológgal kezdődik 😕

Tony Martintól már tavaly is nagyon tartottam, remélem nagyon ki kell hajtania magát majd a sík szakaszokon...Black_Adder
Amiket írtam 3, azokra am odatette magát, és ha minden szabályos meg is nyeri, de egy tdf-en bármi megtörténhet. Eleve lehet h előtte már nagyon ki kell hajtania magát Schleckék miatt, stb.

Csak arra akartam utalni, h a crono Vb-n ugye nem is indul, tdf-en meg volt már h nem jött ki neki a lépés. Nem mintha a tavaszi forma bármit is számítana majd júliusban /*és nem mintha most rossz formában lenne Fabian*/, de én koránt sem vagyok optimista, sem a Leopard erejét illetően, sem Cancellara diadalmenetét illetően.
Bár én általában pesszimistán állok a dolgokhoz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Azért tavaly a Tour-on behúzott egy 52 km-es szakaszt Cancellara. Mondjuk az is húzós volt, csak 17 mp-el verte T. Martin-t.
Az idei Tour-on a 2. szakasz egy csapatidőfutam, majd csak a 20. szakaszon lesz egyéni.danyly
Persze-persze, csak arra utaltam, h ahhoz képest h már régóta ő messze a legjobb időfutam menő, nem mindig nyerte meg a hosszú időfutamokat a Touron, még ha nem is mindig csak rajta múlott, ahogy említettem is...Black_Adder
ja a Schumacher elleni 2 második helye az tudjuk milyen 2. hely...
Meg az olimpia előtt nyilván nem az motiválta amit már megnyert, hanem amit még sohasem. Azokat az időfutamokat amikre 100%-ig odakoncentrál, azokat kivétel nélkül hozni szokta.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 905 — we almost always almost win
Azért tavaly a Tour-on behúzott egy 52 km-es szakaszt Cancellara. Mondjuk az is húzós volt, csak 17 mp-el verte T. Martin-t.
Az idei Tour-on a 2. szakasz egy csapatidőfutam, majd csak a 20. szakaszon lesz egyéni.danyly
Persze-persze, csak arra utaltam, h ahhoz képest h már régóta ő messze a legjobb időfutam menő, nem mindig nyerte meg a hosszú időfutamokat a Touron, még ha nem is mindig csak rajta múlott, ahogy említettem is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azért tavaly a Tour-on behúzott egy 52 km-es szakaszt Cancellara. Mondjuk az is húzós volt, csak 17 mp-el verte T. Martin-t.
Az idei Tour-on a 2. szakasz egy csapatidőfutam, majd csak a 20. szakaszon lesz egyéni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 905 — we almost always almost win
Cancellara idén nem indul az ITT VB-n mert a mezőny versenyre koncentrál. A TdF-en meg azért nem jött mindig ki neki a lépés. Volt h Schumacher kapott túlságosan is sok formát, volt h Alberto kapott motoros felvezetést, vagy valami más. Hosszú időfutamból meglepően keveset nyert eddig a TdFen. Ja és ha jól tudom, idén nem prológgal kezdődik 😕

Tony Martintól már tavaly is nagyon tartottam, remélem nagyon ki kell hajtania magát majd a sík szakaszokon...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nono, én nem arra gondoltam (csak nem írtam le), hogy felviszi őket és mikor elérkezik a hajrá otthagyják.
Nem, én úgy gondoltam, hogy néhány km-re a célig együtt összedolgozva, utánna pedig robbant és egyedül megy 4-5 km-t, utoléri az elől lévőt, azt is faképnél hagyja és nyer. Ezzel én is és ő is tisztában van, hogy ha sprintre kerül a sor ő abban nem erős.
Az örök másodikat pedig megint csak nem az időfutamra értettem. Bár T.Martin-ban lehet potenciál, hogy elkapja.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 905 — we almost always almost win
örök 2. meg nem lesz, mert időfutamon nem látok embert aki meg tudná akár csak közelíteni is.eaglesmcnabb
Csak mert Iban Mayo már nincs 😀 De majd Joaquin Rodriguez 😛 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Cancellara idén már csak örök második lesz?
Mondjuk ha összedolgoznak üldözésben akkor meglehetett volna neki a győzelem. Így sem sokon múlott.
Vansummeren győzelme mindenképpen meglepő, de nem csak az én számomra.
Mondjuk tavaly és tavalyelőtt is első 10-ben volt. Szépen fokozatosan fejlődött.
Mondom én, hogy 2011 a belgák éve lesz.danyly
ez soha nem történt volna meg, Cancellara vitte volna fel őket, de ha megtette volna a dobogóról is lecsúszott volna.
Egy ilyen versenyen, az utolsó 80 km-t segítő nélkül megtéve bőven jó tőle ez a 2. hely 😊
örök 2. meg nem lesz, mert időfutamon nem látok embert aki meg tudná akár csak közelíteni is.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Cancellara idén már csak örök második lesz?
Mondjuk ha összedolgoznak üldözésben akkor meglehetett volna neki a győzelem. Így sem sokon múlott.
Vansummeren győzelme mindenképpen meglepő, de nem csak az én számomra.
Mondjuk tavaly és tavalyelőtt is első 10-ben volt. Szépen fokozatosan fejlődött.
Mondom én, hogy 2011 a belgák éve lesz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó kis verseny volt még így zanzásítva is a Paris-Roubaix(bár "Észak pokla" esőben mondjuk az igazi....). Jó látni hogy a Vansummeren féle vizhordóknak is teremhet (nem kis) babér. EZ kicsit olyan mint Monte Carlo F1-ben, aki itt tud nyerni az (a.) örök élmény, (b.) ellképesztően jó kerekes.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A mai nap se jött össze. :/
Meg tudom érteni, ha Cancellara ideges Ballanékra, Hushovdot még megértem hogy egy centit nem ment, de Ballannak, vagy Flechának miért éri meg ez a 10. körüli helyezés, egy biztos top5 helyett nem tudom...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nézegettem az idei Giro útvonalát. Háát összehoztak 1-2 vad szakaszt megint 😀. pl. Zoncolan, Sestiere hegyi befutó 😀
Lesznek nagy halálok.