Make Love

27 feliratkozó

6 napja
- JC6 Denver Broncos 6 341
Megszületett a fiam.
Zsellér van de Vrij
Ugye Ngata letta neve, pls
sutianap
hát lehet Joe, Ray vagy Ed is. én személy szerint mégis a Trentre tippelnék.
slowmotion
Hülyék.
Viktor lett.
6 napja
slowmotion Dallas Cowboys 22 847 — Cowboys fan
Megszületett a fiam.
Zsellér van de Vrij
Ugye Ngata letta neve, pls
sutianap
hát lehet Joe, Ray vagy Ed is. én személy szerint mégis a Trentre tippelnék.
6 napja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 785 — Слава Україні! Героям слава!
Koszi mindenkinek. Ejszakakat meglassuk, apa es anya is jo alvo volt anno gyerekkoraban meg ilyen naiv dolgokkal hitegetjuk magunkat. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
6 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 754
Sok boldogságot és szép álmokat kívánok!

| utóbbira nincs garancia |
6 napja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Megszületett a fiam.
Zsellér van de Vrij
Ugye Ngata letta neve, pls


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
6 napja
slowmotion Dallas Cowboys 22 847 — Cowboys fan
Megszületett a fiam.
Zsellér van de Vrij
e örö, e bódottá, sok egészséget a kicsinek meg az anyukának, folyjon bőséggel a pia anyatej!
7 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Írország illetve most Észak-Írország egyszerűen gyönyörű. A töredékét láthattam csak, de fantasztikus volt. A kezdő döccenő ellenére (a gép 3 órás késéssel indult) nagyon jól sikerült út lett. Kb 20 év után sikerült újra repülni. De hiába késtük le a buszt amire jegyünk volt a Dublin Belfast transzferre, simán felülhettünk a következő induló buszra nem kellett újra megvenni a jegyet. Jééé ilyen is van?? 😊 Az emberek segítőkészek, kedvesek, az "Activity angollal" is lehet boldogulni 😛 Belfastnak is csak kis részét tudtuk megnézni. A Titanic múzeum nagyon jó. Az Óriások útja északon, erősen ajánlott (esős időben is, úgy autentikus 😊). Egy pár hónapot (évet?) el tudnék ott tölteni (egy lelkész barátunknál voltunk ott akik 10-nX éve ott élnek). A baloldali vezetést is talán hamar megszoknám. Az időjárás is nekem ideális. Ami itthon kialakul, nem tudom meddig bírjuk...szóval erősen ajánlom nyaralásra, túrára kikapcsolódásra 😊 (A Ryanair gép nem volt a legkényelmesebb, de hát a fapados az fapados 😊)

Szerkesztette: dande2
7 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megszületett a fiam.
Zsellér van de Vrij
Isten hozta éltesse örökké 😊
7 napja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 785 — Слава Україні! Героям слава!
Megszületett a fiam.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
10 napja
slowmotion Dallas Cowboys 22 847 — Cowboys fan
Május 20-22-én megyek Olaszországba, 21-én megtekinteni a Giro d'Italia hegyi befutóját Santa Cristina Valgardenában, és ha már arra járok akkor a Garda-tóhoz is elugrok majd.

Két újabb álmom kipipálva. 😊
Mikey
arra figyelj, hogy amikor északról leereszkedsz a tó felé Torbole felett, akkor csak egyetlen panoráma-pihenő van, ahonnan hosszában be lehet fényképezni a tó hossztengelyébe
slowmotion
Magyarán nagyon figyeljek és ott mindenképpen álljak meg. Okés, köszi! 😁
Mikey
nincs kizárva, hogy tele lesz... de más tényleg nincs.
10 napja
slowmotion Dallas Cowboys 22 847 — Cowboys fan
Május 20-22-én megyek Olaszországba, 21-én megtekinteni a Giro d'Italia hegyi befutóját Santa Cristina Valgardenában, és ha már arra járok akkor a Garda-tóhoz is elugrok majd.

Két újabb álmom kipipálva. 😊
Mikey
Felejthetetlen élmény lesz!

Mi május 21. éjszaka indulunk ugyan oda, 27-én majd haza! 23. az én, 26. a lányom szülinapját fogjuk ünnepelni!

Mindig Torbole-ba foglalunk hotelt és tényleg felette van egy szép panoráma-pihenő, ahogy slowmotion is írta! Így keress rá : Panorama Sul Garda

Ha megállsz ott, akkor arra figyelj, hogy ahogy fentről ereszkedsz le, a pihenő parkolójának a bejárata egy éles kanyarban lesz. Érdemes lassan ereszkedni, mert ha elvéted, akkor nincs hol megfordulni. A parkolóval szembe van egy biciklis kávézó/bár (SESTO GRADO LOUNGE GARDEN) is, ha lentről a város felől érkezel, akkor ott lehet megállni és lőni pár fotót...
szicsi23
jaja, tavaly, amikor mentünk, akkor befordultunk a hajtűben, mondom úúú itt volt egy kilátós pihenő, na nem baj, majd a következőben megállunk... hát persze, hogy nem volt több 😊
10 napja
szicsi23 Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 11
Május 20-22-én megyek Olaszországba, 21-én megtekinteni a Giro d'Italia hegyi befutóját Santa Cristina Valgardenában, és ha már arra járok akkor a Garda-tóhoz is elugrok majd.

Két újabb álmom kipipálva. 😊
Mikey
Felejthetetlen élmény lesz!

Mi május 21. éjszaka indulunk ugyan oda, 27-én majd haza! 23. az én, 26. a lányom szülinapját fogjuk ünnepelni!

Mindig Torbole-ba foglalunk hotelt és tényleg felette van egy szép panoráma-pihenő, ahogy slowmotion is írta! Így keress rá : Panorama Sul Garda

Ha megállsz ott, akkor arra figyelj, hogy ahogy fentről ereszkedsz le, a pihenő parkolójának a bejárata egy éles kanyarban lesz. Érdemes lassan ereszkedni, mert ha elvéted, akkor nincs hol megfordulni. A parkolóval szembe van egy biciklis kávézó/bár (SESTO GRADO LOUNGE GARDEN) is, ha lentről a város felől érkezel, akkor ott lehet megállni és lőni pár fotót...
10 napja
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Május 20-22-én megyek Olaszországba, 21-én megtekinteni a Giro d'Italia hegyi befutóját Santa Cristina Valgardenában, és ha már arra járok akkor a Garda-tóhoz is elugrok majd.

Két újabb álmom kipipálva. 😊
Mikey
arra figyelj, hogy amikor északról leereszkedsz a tó felé Torbole felett, akkor csak egyetlen panoráma-pihenő van, ahonnan hosszában be lehet fényképezni a tó hossztengelyébe
slowmotion
Magyarán nagyon figyeljek és ott mindenképpen álljak meg. Okés, köszi! 😁
10 napja
slowmotion Dallas Cowboys 22 847 — Cowboys fan
Május 20-22-én megyek Olaszországba, 21-én megtekinteni a Giro d'Italia hegyi befutóját Santa Cristina Valgardenában, és ha már arra járok akkor a Garda-tóhoz is elugrok majd.

Két újabb álmom kipipálva. 😊
Mikey
arra figyelj, hogy amikor északról leereszkedsz a tó felé Torbole felett, akkor csak egyetlen panoráma-pihenő van, ahonnan hosszában be lehet fényképezni a tó hossztengelyébe
10 napja
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Május 20-22-én megyek Olaszországba, 21-én megtekinteni a Giro d'Italia hegyi befutóját Santa Cristina Valgardenában, és ha már arra járok akkor a Garda-tóhoz is elugrok majd.

Két újabb álmom kipipálva. 😊
11 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 117 — Lucas Scott
Most volt először alkalmam sétálni a gyalogos rakparton, és elképesztő jó hangulata van. Egész évben ilyen kellene h legyen.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
12 napja
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Holnap életemben először megyek a Hungaroringre.

Igaz dolgozni, de megyek. 😀
Mikey
Mész betonozni? 😀
dugo93
Elosztó szekrényt bekötni. 😊
Mikey
5000-5600/ órát számláznak arra felè ott, kiváncsi vagyok neked mit hazudnak, szerintem feljebb lesz az😊
ozibozi
Munkahelyemen keresztül megyek, szóval nem tudom mit számláznak. Ami biztos hogy nem ennyit kapok. 😀
12 napja
ozibozi New York Giants 15 474
Holnap életemben először megyek a Hungaroringre.

Igaz dolgozni, de megyek. 😀
Mikey
Mész betonozni? 😀
dugo93
Elosztó szekrényt bekötni. 😊
Mikey
5000-5600/ órát számláznak arra felè ott, kiváncsi vagyok neked mit hazudnak, szerintem feljebb lesz az😊

Szerkesztette: ozibozi
12 napja
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Holnap életemben először megyek a Hungaroringre.

Igaz dolgozni, de megyek. 😀
Mikey
Mész betonozni? 😀
dugo93
Elosztó szekrényt bekötni. 😊
13 napja
dugo93 Indianapolis Colts 4 078
Holnap életemben először megyek a Hungaroringre.

Igaz dolgozni, de megyek. 😀
Mikey
Mész betonozni? 😀

13 napja
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Holnap életemben először megyek a Hungaroringre.

Igaz dolgozni, de megyek. 😀
14 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 754
A házunk előtti egyik fába befészkelt egy harkálypár, és ahogy az éktelen csirimpolásból hallom, a fiókák is kikeltek 😁
warr_b
Gipsz.
Őszentsége Sobri Jóska
Furcsa, hogy a városba egyáltalán nem való fa kivágását javasoltad.🙂
nagylaza, főpohárnok
Nem a fa zavarja, hanem a zaj.
Ha zavarná a fa, akkor nem kertvárosban élne.
Azért nem kell túlreagálni.
Őszentsége Sobri Jóska
Félreértettél, a make love topic a írtam, nem a gyűlölködjünkbe ☺️
Örülök hogy itt vannak, és a madárcsicsert is szeretem hallgatni

| Kell időnként egy kis lazítás két metalkodas között 😄 |
warr_b
Tavaly a fatárolómban fészkeltek fülesbaglyok, ezért már nem is hordtam onnan fát, nehogy zavarjam őket.
Most van egy mexikói felállásunk: a háztól balra található játszótérre kék vércsék, a jobb oldali szomszédom óriási vörösfenyőjére vörös vércsék fészkeltek, így fogynak a balkáni gerlék. Eddig kb tizet nyírtak ki a kertem közelében.

Szarkáink is vannak (madár), és nem, ők nem lopnak.
14 napja
warr_b Washington Commanders 20 946 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A házunk előtti egyik fába befészkelt egy harkálypár, és ahogy az éktelen csirimpolásból hallom, a fiókák is kikeltek 😁
warr_b
Gipsz.
Őszentsége Sobri Jóska
Furcsa, hogy a városba egyáltalán nem való fa kivágását javasoltad.🙂
nagylaza, főpohárnok
Nem a fa zavarja, hanem a zaj.
Ha zavarná a fa, akkor nem kertvárosban élne.
Azért nem kell túlreagálni.
Őszentsége Sobri Jóska
Félreértettél, a make love topic a írtam, nem a gyűlölködjünkbe ☺️
Örülök hogy itt vannak, és a madárcsicsert is szeretem hallgatni

| Kell időnként egy kis lazítás két metalkodas között 😄 |


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
14 napja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 035 — beers & Packers
A házunk előtti egyik fába befészkelt egy harkálypár, és ahogy az éktelen csirimpolásból hallom, a fiókák is kikeltek 😁
warr_b
Gipsz.
Őszentsége Sobri Jóska
Furcsa, hogy a városba egyáltalán nem való fa kivágását javasoltad.🙂
nagylaza, főpohárnok
Nem a fa zavarja, hanem a zaj.
Ha zavarná a fa, akkor nem kertvárosban élne.
Azért nem kell túlreagálni.
Őszentsége Sobri Jóska
Óh, basszus, kifelejtettem egy tagadószót. Helyesen: "Furcsa, hogy nem a városba egyáltalán nem való fa kivágását javasoltad." Én úgy vettem le, hogy örül a fészkelő madaraknak. Ha mégsem, akkor majd kijavít.
Hozzánk (VI. kerületi bérház) tavaly fecskék költöztek a kapualjba. Az egész ház imádta őket, pedig elég nagy vircsaftot csináltak.
14 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
A házunk előtti egyik fába befészkelt egy harkálypár, és ahogy az éktelen csirimpolásból hallom, a fiókák is kikeltek 😁
warr_b
Gipsz.
Őszentsége Sobri Jóska
Furcsa, hogy a városba egyáltalán nem való fa kivágását javasoltad.🙂
nagylaza, főpohárnok
Nem a fa zavarja, hanem a zaj.
Ha zavarná a fa, akkor nem kertvárosban élne.
Azért nem kell túlreagálni.