Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Make Love

28 feliratkozó

22 órája
bogjosi New England Patriots 2 298
2022 októberében vettem egy gravelt (előtte kb nem bicóztam).
2024. jún.18-án sikeresen teljesítettem 107 óra alatt a Hungarian Divide féltávját 😊
716 km - 10.500 szint - Szentgotthárd-Bp
bogjosi
Eltelt egy év...
2025. jún. 28-án sikeresen teljesítettem a Hungarian Divide FULL távját! 🙃
Táv: 1397,3 km
Szintemelkedés: 23.397 m
Idő: 198 óra 37 perc
Sátoraljaújhely - Vasvár
 klnd.eu/hungarian-divide/
"Job finished, progress continuous!" 🤓😤
bogjosi
Szóval, ismét eltelt egy év 😀
2026. június 27-én ismét sikeresen teljesítettem a Hungarian Divide FULL távját! 🙃

Táv: 1480 km (+83 km tavalyhoz képest)
Szintemelkedés: 23.298 m (-99 m tavalyhoz képest)
Idő: 188 óra 6 perc (-10 óra 31 perc tavalyhoz képest)
Szentgotthárd - Sátoraljaújhely

....ahogy írtam tavaly is, "Job finished, progress continuous!" 🤓😤

...és akkor felfedve inkognítóm:



Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
4 napja
NB2 New England Patriots 29 078 — nabege2@yahoo.com
Instagram és TikTok oldalamon is kint van, de még az Insta sem adja vissza a lényeget, mert hát kicsiben mutatja. 😁
Mikey
sztem én vagyok az egyetlen akinek se instagram/iktok/viber/snapchat nincs

mondjuk még van twitterem, meg redditről is nehezen akadok le
Negritis, a vajda
Nem csak te, neke sincs egyik se, max twitter, de azt se használom 😊 Se fb, se semmi.
warr_b
Nekem abszolút semmi sincs. Se fb, se insta, se tik-tok, se twitter, se snapchat. Én nyertem.
Őszentsége Sobri Jóska
a ki a földkerekség legnagyobb boomere versenyben?
fake.id
az azt nyerne, aki meg a forumon sincsen fenn.
csebi
Ott maradt az index fórumon? Vagy honnan indult ez
Negritis, a vajda
Meg chat.hu, teveclub, hattrick, startlap így hirtelen
dancogo
Iwiw, gyalogló, iirc 😂
warr_b
Dc megy?
NB2
Persze, a kazaa is
warr_b
Várok este 6-ig, akkor olcsó a net a modemen.
4 napja
warr_b Washington Commanders 30 434 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Instagram és TikTok oldalamon is kint van, de még az Insta sem adja vissza a lényeget, mert hát kicsiben mutatja. 😁
Mikey
sztem én vagyok az egyetlen akinek se instagram/iktok/viber/snapchat nincs

mondjuk még van twitterem, meg redditről is nehezen akadok le
Negritis, a vajda
Nem csak te, neke sincs egyik se, max twitter, de azt se használom 😊 Se fb, se semmi.
warr_b
Nekem abszolút semmi sincs. Se fb, se insta, se tik-tok, se twitter, se snapchat. Én nyertem.
Őszentsége Sobri Jóska
a ki a földkerekség legnagyobb boomere versenyben?
fake.id
az azt nyerne, aki meg a forumon sincsen fenn.
csebi
Ott maradt az index fórumon? Vagy honnan indult ez
Negritis, a vajda
Meg chat.hu, teveclub, hattrick, startlap így hirtelen
dancogo
Iwiw, gyalogló, iirc 😂
warr_b
Dc megy?
NB2
Persze, a kazaa is


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 napja
NB2 New England Patriots 29 078 — nabege2@yahoo.com
Instagram és TikTok oldalamon is kint van, de még az Insta sem adja vissza a lényeget, mert hát kicsiben mutatja. 😁
Mikey
sztem én vagyok az egyetlen akinek se instagram/iktok/viber/snapchat nincs

mondjuk még van twitterem, meg redditről is nehezen akadok le
Negritis, a vajda
Nem csak te, neke sincs egyik se, max twitter, de azt se használom 😊 Se fb, se semmi.
warr_b
Nekem abszolút semmi sincs. Se fb, se insta, se tik-tok, se twitter, se snapchat. Én nyertem.
Őszentsége Sobri Jóska
a ki a földkerekség legnagyobb boomere versenyben?
fake.id
az azt nyerne, aki meg a forumon sincsen fenn.
csebi
Ott maradt az index fórumon? Vagy honnan indult ez
Negritis, a vajda
Meg chat.hu, teveclub, hattrick, startlap így hirtelen
dancogo
Iwiw, gyalogló, iirc 😂
warr_b
Dc megy?
4 napja
warr_b Washington Commanders 30 434 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Instagram és TikTok oldalamon is kint van, de még az Insta sem adja vissza a lényeget, mert hát kicsiben mutatja. 😁
Mikey
sztem én vagyok az egyetlen akinek se instagram/iktok/viber/snapchat nincs

mondjuk még van twitterem, meg redditről is nehezen akadok le
Negritis, a vajda
Nem csak te, neke sincs egyik se, max twitter, de azt se használom 😊 Se fb, se semmi.
warr_b
Nekem abszolút semmi sincs. Se fb, se insta, se tik-tok, se twitter, se snapchat. Én nyertem.
Őszentsége Sobri Jóska
a ki a földkerekség legnagyobb boomere versenyben?
fake.id
az azt nyerne, aki meg a forumon sincsen fenn.
csebi
Ott maradt az index fórumon? Vagy honnan indult ez
Negritis, a vajda
Meg chat.hu, teveclub, hattrick, startlap így hirtelen
dancogo
Iwiw, gyalogló, iirc 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 napja
dancogo Minnesota Vikings Iowa Hawkeyes 2 679 — Big Penix Energy
Instagram és TikTok oldalamon is kint van, de még az Insta sem adja vissza a lényeget, mert hát kicsiben mutatja. 😁
Mikey
sztem én vagyok az egyetlen akinek se instagram/iktok/viber/snapchat nincs

mondjuk még van twitterem, meg redditről is nehezen akadok le
Negritis, a vajda
Nem csak te, neke sincs egyik se, max twitter, de azt se használom 😊 Se fb, se semmi.
warr_b
Nekem abszolút semmi sincs. Se fb, se insta, se tik-tok, se twitter, se snapchat. Én nyertem.
Őszentsége Sobri Jóska
a ki a földkerekség legnagyobb boomere versenyben?
fake.id
az azt nyerne, aki meg a forumon sincsen fenn.
csebi
Ott maradt az index fórumon? Vagy honnan indult ez
Negritis, a vajda
Meg chat.hu, teveclub, hattrick, startlap így hirtelen
4 napja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Én még mindig várom a repülős képet ide.

4 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 039 — The Mathematician
Instagram és TikTok oldalamon is kint van, de még az Insta sem adja vissza a lényeget, mert hát kicsiben mutatja. 😁
Mikey
sztem én vagyok az egyetlen akinek se instagram/iktok/viber/snapchat nincs

mondjuk még van twitterem, meg redditről is nehezen akadok le
Negritis, a vajda
Nem csak te, neke sincs egyik se, max twitter, de azt se használom 😊 Se fb, se semmi.
warr_b
Nekem abszolút semmi sincs. Se fb, se insta, se tik-tok, se twitter, se snapchat. Én nyertem.
Őszentsége Sobri Jóska
a ki a földkerekség legnagyobb boomere versenyben?
fake.id
az azt nyerne, aki meg a forumon sincsen fenn.
csebi
Ott maradt az index fórumon? Vagy honnan indult ez

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Instagram és TikTok oldalamon is kint van, de még az Insta sem adja vissza a lényeget, mert hát kicsiben mutatja. 😁
Mikey
sztem én vagyok az egyetlen akinek se instagram/iktok/viber/snapchat nincs

mondjuk még van twitterem, meg redditről is nehezen akadok le
Negritis, a vajda
Nem csak te, neke sincs egyik se, max twitter, de azt se használom 😊 Se fb, se semmi.
warr_b
Nekem abszolút semmi sincs. Se fb, se insta, se tik-tok, se twitter, se snapchat. Én nyertem.
Őszentsége Sobri Jóska
a ki a földkerekség legnagyobb boomere versenyben?
fake.id
az azt nyerne, aki meg a forumon sincsen fenn.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
4 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
Instagram és TikTok oldalamon is kint van, de még az Insta sem adja vissza a lényeget, mert hát kicsiben mutatja. 😁
Mikey
sztem én vagyok az egyetlen akinek se instagram/iktok/viber/snapchat nincs

mondjuk még van twitterem, meg redditről is nehezen akadok le
Negritis, a vajda
Nem csak te, neke sincs egyik se, max twitter, de azt se használom 😊 Se fb, se semmi.
warr_b
Nekem abszolút semmi sincs. Se fb, se insta, se tik-tok, se twitter, se snapchat. Én nyertem.
Őszentsége Sobri Jóska
a ki a földkerekség legnagyobb boomere versenyben?
fake.id
Nem feltétlen.
Inkabb a haszontalan, nem biztonságos alkalmazások telepítésének szpartakiádján.
Őszentsége Sobri Jóska
Mert mi a baj ezekkel?
Mondjuk csak FB-om van, de kifejezetten hasznos, főleg az eseményeknél és vicces tartalmak is vannak, jókat nevetek.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
4 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 551
Instagram és TikTok oldalamon is kint van, de még az Insta sem adja vissza a lényeget, mert hát kicsiben mutatja. 😁
Mikey
sztem én vagyok az egyetlen akinek se instagram/iktok/viber/snapchat nincs

mondjuk még van twitterem, meg redditről is nehezen akadok le
Negritis, a vajda
Nem csak te, neke sincs egyik se, max twitter, de azt se használom 😊 Se fb, se semmi.
warr_b
Nekem abszolút semmi sincs. Se fb, se insta, se tik-tok, se twitter, se snapchat. Én nyertem.
Őszentsége Sobri Jóska
Nekem se. Illetve 1-2 burner accountom van, de csak indokolt esetben szoktam használni őket.
4 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 695 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Instagram és TikTok oldalamon is kint van, de még az Insta sem adja vissza a lényeget, mert hát kicsiben mutatja. 😁
Mikey
sztem én vagyok az egyetlen akinek se instagram/iktok/viber/snapchat nincs

mondjuk még van twitterem, meg redditről is nehezen akadok le
Negritis, a vajda
Nem csak te, neke sincs egyik se, max twitter, de azt se használom 😊 Se fb, se semmi.
warr_b
Nekem abszolút semmi sincs. Se fb, se insta, se tik-tok, se twitter, se snapchat. Én nyertem.
Őszentsége Sobri Jóska
a ki a földkerekség legnagyobb boomere versenyben?
fake.id
Majd minnyá jön zacknorb oltani 😀
warr_b
Nem kellek én erre, magatok is tudjátok.
4 napja
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Instagram és TikTok oldalamon is kint van, de még az Insta sem adja vissza a lényeget, mert hát kicsiben mutatja. 😁
Mikey
sztem én vagyok az egyetlen akinek se instagram/iktok/viber/snapchat nincs

mondjuk még van twitterem, meg redditről is nehezen akadok le
Negritis, a vajda
Nekem sincs. Illetve nekem is van twitter és reddit. 😀
dawyd728
Nekem ezek közül egyik se 🤣

Sztem az én korosztályom kb fele megragadt facebooknál, vagy max a whatsappnál

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
4 napja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 629
Instagram és TikTok oldalamon is kint van, de még az Insta sem adja vissza a lényeget, mert hát kicsiben mutatja. 😁
Mikey
sztem én vagyok az egyetlen akinek se instagram/iktok/viber/snapchat nincs

mondjuk még van twitterem, meg redditről is nehezen akadok le
Negritis, a vajda
Nem csak te, neke sincs egyik se, max twitter, de azt se használom 😊 Se fb, se semmi.
warr_b
Nekem abszolút semmi sincs. Se fb, se insta, se tik-tok, se twitter, se snapchat. Én nyertem.
Őszentsége Sobri Jóska
a ki a földkerekség legnagyobb boomere versenyben?
fake.id
Nálam volt olyan, hogy írtam volna be a dir: parancsot listázáshoz. Akkor arra fogtam, hogy könyvtárban dolgozok.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
4 napja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 629
Instagram és TikTok oldalamon is kint van, de még az Insta sem adja vissza a lényeget, mert hát kicsiben mutatja. 😁
Mikey
sztem én vagyok az egyetlen akinek se instagram/iktok/viber/snapchat nincs

mondjuk még van twitterem, meg redditről is nehezen akadok le
Negritis, a vajda
Nem csak te, neke sincs egyik se, max twitter, de azt se használom 😊 Se fb, se semmi.
warr_b
Nekem abszolút semmi sincs. Se fb, se insta, se tik-tok, se twitter, se snapchat. Én nyertem.
Őszentsége Sobri Jóska
Nekem egy minimál FB oldalam van. Akkor még kellett a messengerhez, a felesegém és a lányom miatt. Ők az egyetlen ismerőseim, akik meg az ő révükön próbálkoznak tiltom őket a francba. Így járt anyám ķét tesó meg rengeteg ismerős, barát.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
4 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 455 — #NoStress
Instagram és TikTok oldalamon is kint van, de még az Insta sem adja vissza a lényeget, mert hát kicsiben mutatja. 😁
Mikey
sztem én vagyok az egyetlen akinek se instagram/iktok/viber/snapchat nincs

mondjuk még van twitterem, meg redditről is nehezen akadok le
Negritis, a vajda
Nem csak te, neke sincs egyik se, max twitter, de azt se használom 😊 Se fb, se semmi.
warr_b
Nekem abszolút semmi sincs. Se fb, se insta, se tik-tok, se twitter, se snapchat. Én nyertem.
Őszentsége Sobri Jóska
a ki a földkerekség legnagyobb boomere versenyben?
fake.id
Majd minnyá jön zacknorb oltani 😀
warr_b
Csak előbb befejezi a könyvet amit épp olvas.

4 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 039 — The Mathematician
Instagram és TikTok oldalamon is kint van, de még az Insta sem adja vissza a lényeget, mert hát kicsiben mutatja. 😁
Mikey
sztem én vagyok az egyetlen akinek se instagram/iktok/viber/snapchat nincs

mondjuk még van twitterem, meg redditről is nehezen akadok le
Negritis, a vajda
Nem csak te, neke sincs egyik se, max twitter, de azt se használom 😊 Se fb, se semmi.
warr_b
Nekem abszolút semmi sincs. Se fb, se insta, se tik-tok, se twitter, se snapchat. Én nyertem.
Őszentsége Sobri Jóska
a ki a földkerekség legnagyobb boomere versenyben?
fake.id
Majd minnyá jön zacknorb oltani 😀
warr_b
haver ma közölte hogy ciki a norvégok evezős ünneplése 😀

 www.youtube.com/shorts/xRIWwnO5f-s

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 napja
warr_b Washington Commanders 30 434 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Instagram és TikTok oldalamon is kint van, de még az Insta sem adja vissza a lényeget, mert hát kicsiben mutatja. 😁
Mikey
sztem én vagyok az egyetlen akinek se instagram/iktok/viber/snapchat nincs

mondjuk még van twitterem, meg redditről is nehezen akadok le
Negritis, a vajda
Nem csak te, neke sincs egyik se, max twitter, de azt se használom 😊 Se fb, se semmi.
warr_b
Nekem abszolút semmi sincs. Se fb, se insta, se tik-tok, se twitter, se snapchat. Én nyertem.
Őszentsége Sobri Jóska
a ki a földkerekség legnagyobb boomere versenyben?
fake.id
Majd minnyá jön zacknorb oltani 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 455 — #NoStress
Instagram és TikTok oldalamon is kint van, de még az Insta sem adja vissza a lényeget, mert hát kicsiben mutatja. 😁
Mikey
sztem én vagyok az egyetlen akinek se instagram/iktok/viber/snapchat nincs

mondjuk még van twitterem, meg redditről is nehezen akadok le
Negritis, a vajda
Nem csak te, neke sincs egyik se, max twitter, de azt se használom 😊 Se fb, se semmi.
warr_b
Nekem abszolút semmi sincs. Se fb, se insta, se tik-tok, se twitter, se snapchat. Én nyertem.
Őszentsége Sobri Jóska
a ki a földkerekség legnagyobb boomere versenyben?
fake.id
Nem feltétlen.
Inkabb a haszontalan, nem biztonságos alkalmazások telepítésének szpartakiádján.

4 napja
fake.id 1 942 — sixseveeeeeen
Instagram és TikTok oldalamon is kint van, de még az Insta sem adja vissza a lényeget, mert hát kicsiben mutatja. 😁
Mikey
sztem én vagyok az egyetlen akinek se instagram/iktok/viber/snapchat nincs

mondjuk még van twitterem, meg redditről is nehezen akadok le
Negritis, a vajda
Nem csak te, neke sincs egyik se, max twitter, de azt se használom 😊 Se fb, se semmi.
warr_b
Nekem abszolút semmi sincs. Se fb, se insta, se tik-tok, se twitter, se snapchat. Én nyertem.
Őszentsége Sobri Jóska
a ki a földkerekség legnagyobb boomere versenyben?

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
5 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 455 — #NoStress
Instagram és TikTok oldalamon is kint van, de még az Insta sem adja vissza a lényeget, mert hát kicsiben mutatja. 😁
Mikey
sztem én vagyok az egyetlen akinek se instagram/iktok/viber/snapchat nincs

mondjuk még van twitterem, meg redditről is nehezen akadok le
Negritis, a vajda
Nem csak te, neke sincs egyik se, max twitter, de azt se használom 😊 Se fb, se semmi.
warr_b
Nekem abszolút semmi sincs. Se fb, se insta, se tik-tok, se twitter, se snapchat. Én nyertem.

5 napja
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Köszi a légzuhatagnak a közreműködést, ami miatt ma sikerült elkészítenem az eddigi legjobb An-124 fotómat. Drámai-filmes, esős-felszállós, imádom. 😊
Mikey
És a képet a kiscica hozza? 😀
dugo93
Ez a topik az örömködés helye. Az pedig megtörtént. 😊
Mikey
Önző
JC6 (Mr. Miele)
Instagram és TikTok oldalamon is kint van, de még az Insta sem adja vissza a lényeget, mert hát kicsiben mutatja. 😁
Mikey
Azt elhiszem. Ott csak csöcsökre lehet zoomolni 😀
dugo93
Na én eddig ezt nem tudtam. 😀 Mondjuk velem nem is jönnek szembe ilyen tartalmak. 😛

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
5 napja
warr_b Washington Commanders 30 434 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Instagram és TikTok oldalamon is kint van, de még az Insta sem adja vissza a lényeget, mert hát kicsiben mutatja. 😁
Mikey
sztem én vagyok az egyetlen akinek se instagram/iktok/viber/snapchat nincs

mondjuk még van twitterem, meg redditről is nehezen akadok le
Negritis, a vajda
Nem csak te, neke sincs egyik se, max twitter, de azt se használom 😊 Se fb, se semmi.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
5 napja
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Instagram és TikTok oldalamon is kint van, de még az Insta sem adja vissza a lényeget, mert hát kicsiben mutatja. 😁
Mikey
sztem én vagyok az egyetlen akinek se instagram/iktok/viber/snapchat nincs

mondjuk még van twitterem, meg redditről is nehezen akadok le
Negritis, a vajda
Nekem ebbők csak tiktokom nincs, de a többit se használom. Snapchatre szerintem be se tudnék már lépni.

5 napja
dawyd728 4 272
Instagram és TikTok oldalamon is kint van, de még az Insta sem adja vissza a lényeget, mert hát kicsiben mutatja. 😁
Mikey
sztem én vagyok az egyetlen akinek se instagram/iktok/viber/snapchat nincs

mondjuk még van twitterem, meg redditről is nehezen akadok le
Negritis, a vajda
Nekem sincs. Illetve nekem is van twitter és reddit. 😀