NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Make Love

27 feliratkozó

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát Fehérváron biztosan nem ez a helyzet 😊 Nem lehet mondani, hogy válogattam volna, mert gyári munkától sírásón át a mosogatóig mindenre jelentkeztem, mégsem vettek fel sehova. Általában ha telefonáltam, olyan válaszokat kaptam 10 órakor a reggeli újságban megjelent álláshirdetésre, hogy persze küldjem az önéletrajzom, bár reggel óta már úgy 200-at kaptak. Ami munkalehetőség szokott lenni az az ingatlanközvetítő, kiváló, 500e forintos zepter termék eladó és hasonlók. Ilyenre bármikor elmehet az ember valóban. Ja, az utcaseprőre is elég hosszú várólista van.

De aztán pár hónap után sikerült találni egy munkaközvetítőt, aki végülis tudott egy gyári munkát, bár az sem volt mindegy, hogy kicsit "szépítettem" az önéletrajzon 😊 Igaz 7-ből 6 napot dolgozunk, és olyan 70-75e-t kapunk kézbe, valamint havonta kirúgnak és új próbaidős szerződéssel visszavesznek, hogy ne kelljen cafeteriát és egyéb juttatásokat adni, de legalább ez is van 😊

Külön élmény volt december 29-én, műszakkezdés előtt megkapni, hogy az újévet kezdhetem újra munkakereséssel, de szerencsére 1 héttel később visszavettek, de pont mikor bementem az új szerződést aláírni, jött oda két srác, hogy munkát keresnének, na őket már be se vették a rendszerbe, mondván hogy nincsen munka.

Biztosan vannak városok, ahol ez igaz, de itt -már- nem úgy megy, hogy aki hajlandó dolgozni, az talál is munkát. Legalábbis nem bárki, mert bizonyos kor fölött, illetve sokéves munkatapasztalat nélkül (tehát pályakezdőként) nem. A neten pl. hiába nézel szét. Igen, van állásajánlat, csak mindenre több százan jelentkeznek.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Igazából a legnagyobb gond az 50év felettieknél van (nálunk), akik valami okból (cégmegszűnés, létszámcsökkentés) elvesztették a munkájukat. Sajnos itt tényleg nem kapnak melót szinte sehol, max marad a közmunka. Ők már azért nagyon nehezen váltanak szakmát főleg ha tizenévekig csinálták ugyanazt. Pesten biztos máshogy van ez, de itt vidékvégén ez így megy.Bazzani
Ez tagadhatatlan.
Tulajdonképpen a megoldás az, hogy az ember ne kerüljön ilyen helyzetbe, 40, 50 évesen, de akik még a 80-as években szocializálódtak a melóba és nem tudtak időben átállni a kilencvenes, kétezres évek valóságára, azok tulajdonképpen cseszhetik.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Igazából a legnagyobb gond az 50év felettieknél van (nálunk), akik valami okból (cégmegszűnés, létszámcsökkentés) elvesztették a munkájukat. Sajnos itt tényleg nem kapnak melót szinte sehol, max marad a közmunka. Ők már azért nagyon nehezen váltanak szakmát főleg ha tizenévekig csinálták ugyanazt. Pesten biztos máshogy van ez, de itt vidékvégén ez így megy.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Nem akarok az indokolatlannál nagyobb vitát generálni, de munka van!
Nézz szét a neten, ha valaki akar, talál munkát.
Legalábbis Budapesten és a nagyobb városokban van.
Nekem sok érettségi, okj, egyetem utáni ismerősöm van, mindegyikük talál melót aki akar, és egyik se, aki nem, hanem azt várja, hogy valami tuti meló rátaláljon.
Aztán ha meg is van a meló, szerencsés dolgozni is, hisz akkor keresni is lehet, és figyelni milyen lehetőségek vannak az előrelépésre.
Sok fiatal van, aki egyszerűen más világban él, és kaphat bármennyit 80-250 között, ha még otthon él, és nincs igazi tétje számára az egésznek. De ha fiatalon nem indul el, akkor késöbb se érkezik meg sehova, és jön a sírás, rívás, szomorkodás.
Nekem alig van ismerősöm aki a szakmájában dolgozik, vagy a végzettségével összhangban, de azt nem lehet mondani, hogy meló az nincs.
És akkor csak Magyarországról beszzéltem.
Akik kimentek Hollandiába, Angliába, USA-ba is mind találtak melót.

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
De kurvajó érzés, hogy olyan munkám lehet, hogy szívesen megyek be dolgozni 😊fetomy
Na 20év múlva(lehet,hogy kevesebb) ez is mókuskeréknek tűnik majd. 😊Bazzani
óh, csak pár hónapig van még itt ez a részleg, és mivel közben is folyamatosan építenek le, biztos, hogy nem leszek 20 évig itt 😊 Sőt valószínű pár héten belül visszaköltözöm a gyűlölködjünkbe, hogy visszaraktak a kurvaszar helyre szopni, de legalább addigis kiélvezem amíg tart 😀fetomy

Nagyon sokan nagyon sz.r munkát is vállalnának, csak lenn.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De kurvajó érzés, hogy olyan munkám lehet, hogy szívesen megyek be dolgozni 😊fetomy
Na 20év múlva(lehet,hogy kevesebb) ez is mókuskeréknek tűnik majd. 😊Bazzani
óh, csak pár hónapig van még itt ez a részleg, és mivel közben is folyamatosan építenek le, biztos, hogy nem leszek 20 évig itt 😊 Sőt valószínű pár héten belül visszaköltözöm a gyűlölködjünkbe, hogy visszaraktak a kurvaszar helyre szopni, de legalább addigis kiélvezem amíg tart 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
De kurvajó érzés, hogy olyan munkám lehet, hogy szívesen megyek be dolgozni 😊fetomy
Na 20év múlva(lehet,hogy kevesebb) ez is mókuskeréknek tűnik majd. 😊

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De kurvajó érzés, hogy olyan munkám lehet, hogy szívesen megyek be dolgozni 😊
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Illetve hozzátartozik, hogy mindig utoljára megyek be vizsgázni, hátha megörülnek hogy nincs már több vizsgázó! 😀eaglesmcnabb
btw: Én 3 órán át gyakoroltam, hogyan lehet 20 oldalú dobókockával kidobni a 2-est, és élesben sikerült 😀Black_Adder
Legalább megkaptad szeszlért vagy csákányt, hogy a csodakettes semmire se legyen jó?

Chevy
Neem, rutinosan pont akkor lettem kész a tétel kidolgozásával, amikor egyikük se volt bent 😀
tételkidolgozás 2 perc
Megfelelő alkalom (vizsgáztató) kivárása 17 perc
😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Illetve hozzátartozik, hogy mindig utoljára megyek be vizsgázni, hátha megörülnek hogy nincs már több vizsgázó! 😀eaglesmcnabb
btw: Én 3 órán át gyakoroltam, hogyan lehet 20 oldalú dobókockával kidobni a 2-est, és élesben sikerült 😀Black_Adder
Legalább megkaptad szeszlért vagy csákányt, hogy a csodakettes semmire se legyen jó?

Chevy
Én Szeszlérnél vizsgáztam bsz1-ből, nem olyan kegyetlen, mint amilyen a híre. 😊Schleck
haverom tavaly bsz2-ből első 2 vizsgán szeszlért kapta, majd a harmadikon is őt kapta volna, de szeszlér mondta neki, hogy ha akar, választhat másik vizsgáztatót, mert különben ,,a bsz-es karrierje csúfos véget érne". Ő élt ezzel a lehetőséggel, és simán átment 4-essel.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Illetve hozzátartozik, hogy mindig utoljára megyek be vizsgázni, hátha megörülnek hogy nincs már több vizsgázó! 😀eaglesmcnabb
btw: Én 3 órán át gyakoroltam, hogyan lehet 20 oldalú dobókockával kidobni a 2-est, és élesben sikerült 😀Black_Adder
Legalább megkaptad szeszlért vagy csákányt, hogy a csodakettes semmire se legyen jó?

Chevy
Én Szeszlérnél vizsgáztam bsz1-ből, nem olyan kegyetlen, mint amilyen a híre. 😊

több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Illetve hozzátartozik, hogy mindig utoljára megyek be vizsgázni, hátha megörülnek hogy nincs már több vizsgázó! 😀eaglesmcnabb
btw: Én 3 órán át gyakoroltam, hogyan lehet 20 oldalú dobókockával kidobni a 2-est, és élesben sikerült 😀Black_Adder
Legalább megkaptad szeszlért vagy csákányt, hogy a csodakettes semmire se legyen jó?
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Szeretem a telet, de most nagyon örülök, hogy erre se tegnap. se ma nem esett hó.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
btw: Én 3 órán át gyakoroltam, hogyan lehet 20 oldalú dobókockával kidobni a 2-est, és élesben sikerült 😀Black_Adder
ezt hogy lehet gyakorolni?😀 (mármint a módszer)sapka
nézz Svindlereket 😛 /*úgy dobod a kockát, hogy valójában nem is "forog", csak "pörög" am 6 oldalúval lehet trükközni, úgy h a 6-os van fölül és úgy gurítod, h a 2 oldalsót kizárod. akkor 1/6 helyett 1/4 lesz az esély...*/. Egyébként természetesen a véletlenen múlott. 😉

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
btw: Én 3 órán át gyakoroltam, hogyan lehet 20 oldalú dobókockával kidobni a 2-est, és élesben sikerült 😀Black_Adder
ezt hogy lehet gyakorolni?😀 (mármint a módszer)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Illetve hozzátartozik, hogy mindig utoljára megyek be vizsgázni, hátha megörülnek hogy nincs már több vizsgázó! 😀eaglesmcnabb
ezt nem értem. Olyankor mész amikor a tanárok már nagyon menni akarnak, meg tudják, h ha veled végeznek, akkor mehetnek is. Ebből számomra rekord idejű karó következne... 😛

hiába más egyetem, más kultúra 😊

btw: Én 3 órán át gyakoroltam, hogyan lehet 20 oldalú dobókockával kidobni a 2-est, és élesben sikerült 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
szóval rasszista vagy!Divat
de elsősorban antiszemita 😉
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ez valami Multi-level marketing?catattack
dehogyis. akkor elmondom, jól figyelj! 😀 :
kurva egyszerűa dolog, mindig a jobb szélén levőt húzom. 2 alkalommal meg se voltak keverve a tételek, és kihúztam az 1-est. Tegnap nagyon kevergette a tanár, de akkor sem változtattam a technikán. Illetve hozzátartozik, hogy mindig utoljára megyek be vizsgázni, hátha megörülnek hogy nincs már több vizsgázó! 😀eaglesmcnabb
szóval rasszista vagy!

|
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Ez valami Multi-level marketing?catattack
dehogyis. akkor elmondom, jól figyelj! 😀 :
kurva egyszerűa dolog, mindig a jobb szélén levőt húzom. 2 alkalommal meg se voltak keverve a tételek, és kihúztam az 1-est. Tegnap nagyon kevergette a tanár, de akkor sem változtattam a technikán. Illetve hozzátartozik, hogy mindig utoljára megyek be vizsgázni, hátha megörülnek hogy nincs már több vizsgázó! 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
catattack 3 520
na kivele! 😀Divat
ezt inkább itt hanyagolom, mert még azt gondolnátok hogy politizálok! 😀
akit érdekel írjon PM-et 😀eaglesmcnabb
Ez valami Multi-level marketing?
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
na kivele! 😀Divat
ezt inkább itt hanyagolom, mert még azt gondolnátok hogy politizálok! 😀
akit érdekel írjon PM-et 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Van egy kidolgozott tételkiválasztó technikám, mindig ez alapján húzok, és eddig mindig bevált. Az hagyján hogy eddig a 0 tanulásos szóbeliken 4/4 az arány, mert eddig mindig azt az egyet húztam amelyiket tudtam, de azt hogy ez a 41 tételes számvitel szigorlaton is bejön, azt már álmomban sem mertem gondolni! Minden esetre köszönöm Istenem, szerintem a te kezed inkább benne van a dologban! 😊 😊

kaszo neked meg grat! eaglesmcnabb
na kivele! 😀

|
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Van egy kidolgozott tételkiválasztó technikám, mindig ez alapján húzok, és eddig mindig bevált. Az hagyján hogy eddig a 0 tanulásos szóbeliken 4/4 az arány, mert eddig mindig azt az egyet húztam amelyiket tudtam, de azt hogy ez a 41 tételes számvitel szigorlaton is bejön, azt már álmomban sem mertem gondolni! Minden esetre köszönöm Istenem, szerintem a te kezed inkább benne van a dologban! 😊 😊

kaszo neked meg grat!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Megkaptam a négyest természetvédelem 3-ból. megérte hajnalba kelni. fákjeee 😀
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Tegnap leállamvizsgáztam masterképzésen \o/