Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Muzikális kulturálódás

16 feliratkozó

10 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Lusta vagyok linkelni, szóval 444, Jeti Mozi, BP Underground.
Eddig három rész jött ki, punk/hardcore, hip-hop és elektronikus, egyik jobb, mint a másik.
Dzsokijuing
Én is akartam írni, hogy kurva jó kis dokufilmek egytől-egyig, de gondoltam megvárom még a rockot, és egyben ajánlom. De megelőztél.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem tudtam, hogy lesz rock, arra kíváncsi leszek.
Eddig a nyilatkozók közül érdekességben, értelmességben a kütyüsök vitték a prímet, nem mindegy milyen cuccot tolsz hosszú távon 😊
Dzsokijuing
meghallgattam a punkot es az acidot.
a punktol vartam sokat de nem adott semmi extrat ellenben az acid amirol azt sem tudtam h mi de parades volt.
foleg a dnb,jungle vonal de pl yonderboi elso lemeze nagy kedvencem ami inkabb triphop es meg reppes is.
cadik is legendasan jo izlessel porgetett hiphopot no meg kiderult h a kulti az kulti es nagy az ur.

a gitaros zenet nem tudom hova rakni egy kaptafa mind nekem. a klasszik punkot meg megkulonboztetem de ket uvoltos stilus kozul mi a hardcore vagy mi a nem tudom mi nekem mar es nem is okoskodom bele/vele
YoungZeeZee
Yonderboi osztálytársam volt gimiben 😊

10 hónapja
YoungZeeZee 9 842
Lusta vagyok linkelni, szóval 444, Jeti Mozi, BP Underground.
Eddig három rész jött ki, punk/hardcore, hip-hop és elektronikus, egyik jobb, mint a másik.
Dzsokijuing
Én is akartam írni, hogy kurva jó kis dokufilmek egytől-egyig, de gondoltam megvárom még a rockot, és egyben ajánlom. De megelőztél.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem tudtam, hogy lesz rock, arra kíváncsi leszek.
Eddig a nyilatkozók közül érdekességben, értelmességben a kütyüsök vitték a prímet, nem mindegy milyen cuccot tolsz hosszú távon 😊
Dzsokijuing
meghallgattam a punkot es az acidot.
a punktol vartam sokat de nem adott semmi extrat ellenben az acid amirol azt sem tudtam h mi de parades volt.
foleg a dnb,jungle vonal de pl yonderboi elso lemeze nagy kedvencem ami inkabb triphop es meg reppes is.
cadik is legendasan jo izlessel porgetett hiphopot no meg kiderult h a kulti az kulti es nagy az ur.

a gitaros zenet nem tudom hova rakni egy kaptafa mind nekem. a klasszik punkot meg megkulonboztetem de ket uvoltos stilus kozul mi a hardcore vagy mi a nem tudom mi nekem mar es nem is okoskodom bele/vele
10 hónapja
gyeek LSU Tigers 8 713 — Grady Judd fan
51 éves korában meghalt a Mastodon heavy metal zenekar gitárosa, Brent Hinds – olvasható a Metal Injection cikkében. Az Atlanta News First híre alapján arról ír, a zenész egy közlekedési balesetben vesztette életét szerdán. Harley Davidson motorjával közlekedett, és nem kapta meg az elsőbbséget egy kanyarodó BMW-től egy atlantai kereszteződésben.

Hinds az egyik alapítója volt az atlantai Mastodonnak, ami 2000-ben alakult meg rajta kívül Troy Sanders basszgitárossal, Bill Kelliher gitárossal és Brann Dailor dobossal. Márciusban a Billboard adott hírt róla, hogy Hinds útjai elváltak a zenekarétől.

😕 RIP
zavi27
Baszki...

RIP

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
10 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 725 — Amerikai sportok rajongója
51 éves korában meghalt a Mastodon heavy metal zenekar gitárosa, Brent Hinds – olvasható a Metal Injection cikkében. Az Atlanta News First híre alapján arról ír, a zenész egy közlekedési balesetben vesztette életét szerdán. Harley Davidson motorjával közlekedett, és nem kapta meg az elsőbbséget egy kanyarodó BMW-től egy atlantai kereszteződésben.

Hinds az egyik alapítója volt az atlantai Mastodonnak, ami 2000-ben alakult meg rajta kívül Troy Sanders basszgitárossal, Bill Kelliher gitárossal és Brann Dailor dobossal. Márciusban a Billboard adott hírt róla, hogy Hinds útjai elváltak a zenekarétől.

😕 RIP

Szerkesztette: zavi27
10 hónapja
gyeek LSU Tigers 8 713 — Grady Judd fan
Kétlem, hogy az én képességeimmel ennél többet kitudnék facsarni az MI-ből... (egyelőre)

 www.youtube.com/watch?v=LtIATJNx5V0
Go Vikings!
"csakaszöveg" "csakahang"

 www.youtube.com/watch?v=DDrS9uNG83w&list=RDDDrS9uNG83w&start_radio=1&ab_channel=LynyrdSkynyrdVEVO

aI zene = guminőt tolsz hátulról

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
10 hónapja
gyeek LSU Tigers 8 713 — Grady Judd fan
RIP

 www.facebook.com/photo/?fbid=1288409189404566&set=a.196442608601235

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
10 hónapja
YoungZeeZee 9 842
Lusta vagyok linkelni, szóval 444, Jeti Mozi, BP Underground.
Eddig három rész jött ki, punk/hardcore, hip-hop és elektronikus, egyik jobb, mint a másik.
Dzsokijuing
a hiphop jo. igaz anno voltak megsertodesek h miert nem kerult bele x y....
YoungZeeZee
Jaja, láttam, hogy Boba, Funkta sehol.
Dzsokijuing
inkabb gyor maradt ki,tibbahek habelar ez BP underground szoval mondjuk hosok massif volt benne.
YoungZeeZee
Bobafett amikor a film készült nem Magyarországon élt, Tkyd, Siska, Tibbahék úgy tudom nem akartak szerepelni benne, Funtasztikus meg akkoriban Kamikáze volt Bustával, meg Da Flava Mohamennel és nem igazán underground volt, ő inkább mostanában, meg az elmúlt két évtizedben az.
Őszentsége Sobri Jóska
masokat is elcsiptek kulfoldon.a palma fa tengerpart az nem MO.
nagyon nem tudom az okokat,de tudom h volt tuz.
ez a video 17es akkor mar nem volt kamikaze
YoungZeeZee
Az "akkoriban" a 90-es évekre vonatkozott.
Őszentsége Sobri Jóska
mohaman probalkozott UGba torni,mert elinditotta a raplife magazint es szervezett bulikat. mondjuk nagy impact nem volt sajna
nem tartott sokaig
10 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Lusta vagyok linkelni, szóval 444, Jeti Mozi, BP Underground.
Eddig három rész jött ki, punk/hardcore, hip-hop és elektronikus, egyik jobb, mint a másik.
Dzsokijuing
Én is akartam írni, hogy kurva jó kis dokufilmek egytől-egyig, de gondoltam megvárom még a rockot, és egyben ajánlom. De megelőztél.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem tudtam, hogy lesz rock, arra kíváncsi leszek.
Eddig a nyilatkozók közül érdekességben, értelmességben a kütyüsök vitték a prímet, nem mindegy milyen cuccot tolsz hosszú távon 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
10 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Lusta vagyok linkelni, szóval 444, Jeti Mozi, BP Underground.
Eddig három rész jött ki, punk/hardcore, hip-hop és elektronikus, egyik jobb, mint a másik.
Dzsokijuing
a hiphop jo. igaz anno voltak megsertodesek h miert nem kerult bele x y....
YoungZeeZee
Jaja, láttam, hogy Boba, Funkta sehol.
Dzsokijuing
inkabb gyor maradt ki,tibbahek habelar ez BP underground szoval mondjuk hosok massif volt benne.
YoungZeeZee
Bobafett amikor a film készült nem Magyarországon élt, Tkyd, Siska, Tibbahék úgy tudom nem akartak szerepelni benne, Funtasztikus meg akkoriban Kamikáze volt Bustával, meg Da Flava Mohamennel és nem igazán underground volt, ő inkább mostanában, meg az elmúlt két évtizedben az.
Őszentsége Sobri Jóska
masokat is elcsiptek kulfoldon.a palma fa tengerpart az nem MO.
nagyon nem tudom az okokat,de tudom h volt tuz.
ez a video 17es akkor mar nem volt kamikaze
YoungZeeZee
Az "akkoriban" a 90-es évekre vonatkozott.

10 hónapja
YoungZeeZee 9 842
Lusta vagyok linkelni, szóval 444, Jeti Mozi, BP Underground.
Eddig három rész jött ki, punk/hardcore, hip-hop és elektronikus, egyik jobb, mint a másik.
Dzsokijuing
a hiphop jo. igaz anno voltak megsertodesek h miert nem kerult bele x y....
YoungZeeZee
Jaja, láttam, hogy Boba, Funkta sehol.
Dzsokijuing
inkabb gyor maradt ki,tibbahek habelar ez BP underground szoval mondjuk hosok massif volt benne.
YoungZeeZee
Bobafett amikor a film készült nem Magyarországon élt, Tkyd, Siska, Tibbahék úgy tudom nem akartak szerepelni benne, Funtasztikus meg akkoriban Kamikáze volt Bustával, meg Da Flava Mohamennel és nem igazán underground volt, ő inkább mostanában, meg az elmúlt két évtizedben az.
Őszentsége Sobri Jóska
masokat is elcsiptek kulfoldon.a palma fa tengerpart az nem MO.
nagyon nem tudom az okokat,de tudom h volt tuz.
ez a video 17es akkor mar nem volt kamikaze
10 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Lusta vagyok linkelni, szóval 444, Jeti Mozi, BP Underground.
Eddig három rész jött ki, punk/hardcore, hip-hop és elektronikus, egyik jobb, mint a másik.
Dzsokijuing
a hiphop jo. igaz anno voltak megsertodesek h miert nem kerult bele x y....
YoungZeeZee
Jaja, láttam, hogy Boba, Funkta sehol.
Dzsokijuing
inkabb gyor maradt ki,tibbahek habelar ez BP underground szoval mondjuk hosok massif volt benne.
YoungZeeZee
Bobafett amikor a film készült nem Magyarországon élt, Tkyd, Siska, Tibbahék úgy tudom nem akartak szerepelni benne, Funtasztikus meg akkoriban Kamikáze volt Bustával, meg Da Flava Mohamennel és nem igazán underground volt, ő inkább mostanában, meg az elmúlt két évtizedben az.

10 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Lusta vagyok linkelni, szóval 444, Jeti Mozi, BP Underground.
Eddig három rész jött ki, punk/hardcore, hip-hop és elektronikus, egyik jobb, mint a másik.
Dzsokijuing
Én is akartam írni, hogy kurva jó kis dokufilmek egytől-egyig, de gondoltam megvárom még a rockot, és egyben ajánlom. De megelőztél.

10 hónapja
YoungZeeZee 9 842
Lusta vagyok linkelni, szóval 444, Jeti Mozi, BP Underground.
Eddig három rész jött ki, punk/hardcore, hip-hop és elektronikus, egyik jobb, mint a másik.
Dzsokijuing
a hiphop jo. igaz anno voltak megsertodesek h miert nem kerult bele x y....
YoungZeeZee
Jaja, láttam, hogy Boba, Funkta sehol.
Dzsokijuing
inkabb gyor maradt ki,tibbahek habelar ez BP underground szoval mondjuk hosok massif volt benne.
10 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Lusta vagyok linkelni, szóval 444, Jeti Mozi, BP Underground.
Eddig három rész jött ki, punk/hardcore, hip-hop és elektronikus, egyik jobb, mint a másik.
Dzsokijuing
a hiphop jo. igaz anno voltak megsertodesek h miert nem kerult bele x y....
YoungZeeZee
Jaja, láttam, hogy Boba, Funkta sehol.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
10 hónapja
YoungZeeZee 9 842
Lusta vagyok linkelni, szóval 444, Jeti Mozi, BP Underground.
Eddig három rész jött ki, punk/hardcore, hip-hop és elektronikus, egyik jobb, mint a másik.
Dzsokijuing
a hiphop jo. igaz anno voltak megsertodesek h miert nem kerult bele x y....
10 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Lusta vagyok linkelni, szóval 444, Jeti Mozi, BP Underground.
Eddig három rész jött ki, punk/hardcore, hip-hop és elektronikus, egyik jobb, mint a másik.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
10 hónapja
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 601 — Bowl Winner
Néhol már nem is tűnik AI-nak, egyre jobb videókat csinálnak ezek a srácok

 www.youtube.com/watch?v=Ns9ODPdTZCw

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
10 hónapja
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 601 — Bowl Winner
Kétlem, hogy az én képességeimmel ennél többet kitudnék facsarni az MI-ből... (egyelőre)

 www.youtube.com/watch?v=LtIATJNx5V0

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
10 hónapja
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Akkor beteszem az egyik kedvenc dalomat. Kötődik az egyik kedvenc sportolómhoz, és mókamesteremhez.

A Jóisten áldja meg Jorge Maromero Páezt, aki úgy volt világbajok, és nyert vagy 80 meccset, hogy végig szórakoztatta a közönségét.
Cirkuszosok fia, a szorító legrettegettebb mókamestere.

Pelotero A la Bolla 😊

 www.youtube.com/watch?v=NOBTVEAeo_g&list=RDNOBTVEAeo_g&start_radio=1
10 hónapja
YoungZeeZee 9 842
mc12 altal bedobott dopeman elso lemeze all time rap album MOn.
egy hip hop forumon vki irta h a 3. lemeze all time top.

a kozosseg aki hozzaerto egy lemezet sem ismerik el all timenak.

a pop vonalon igen akik a mohamen, sub bass,kicsi g ,mc ducky, gyozike vonalat ismerik.

raneztem az orszaghaz fantomja lemezre. a megbaszlak cimu trekk egy egyben az egy evvel ezelotti pharoahe monch fuck you nyulasa ami a training day ost volt rajta.
ez nem az elso dopemannel.
a nyulas vs inspiracio kozott van egy nagy szakadek.
minden vminek a remixe a star wars is inspiralodott de a nyulas az mas teszta.

dopeman allitasa h az indul a menet abszolut nwa straight outta compton🤣

viszont bevallom a nyolcadik kerulete mese az NALAM all time magyar rap song. bar a refreb nevetseges szovegileg. en ugyebar dopemannel szemben nottem fel es a klip a kepekkel,arcokkal mind ismeros.
YoungZeeZee
Én amúgy ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy Pityinger Peti egy vérbeli muzsikus, és remek gitáros, és amúgy 10+ éve, amikor még ismertem még elég jó arc is volt.
Nem tudom mi lett vele, de ha nem szessönözik minimum jó produkciókban, akkor kár érte. 😕
Helmut Zimmer
ez nem is kerdes h jo zenesz de
amit osszeraknak az olyan h annyira egyedit alarnak csinalni h egyszeruen nem sikerul jol vagy egyszeruen nem tudnak egy jot osszerakni.nincs fuluk hozza h egy jo produlcio lehyen belole.
a lemezeken vannak fasza elozenes cuccok hallgatja az ember majd mikor bejon a dob,enek,repp az vmi foss osszkep😶
10 hónapja
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
mc12 altal bedobott dopeman elso lemeze all time rap album MOn.
egy hip hop forumon vki irta h a 3. lemeze all time top.

a kozosseg aki hozzaerto egy lemezet sem ismerik el all timenak.

a pop vonalon igen akik a mohamen, sub bass,kicsi g ,mc ducky, gyozike vonalat ismerik.

raneztem az orszaghaz fantomja lemezre. a megbaszlak cimu trekk egy egyben az egy evvel ezelotti pharoahe monch fuck you nyulasa ami a training day ost volt rajta.
ez nem az elso dopemannel.
a nyulas vs inspiracio kozott van egy nagy szakadek.
minden vminek a remixe a star wars is inspiralodott de a nyulas az mas teszta.

dopeman allitasa h az indul a menet abszolut nwa straight outta compton🤣

viszont bevallom a nyolcadik kerulete mese az NALAM all time magyar rap song. bar a refreb nevetseges szovegileg. en ugyebar dopemannel szemben nottem fel es a klip a kepekkel,arcokkal mind ismeros.
YoungZeeZee
Én amúgy ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy Pityinger Peti egy vérbeli muzsikus, és remek gitáros, és amúgy 10+ éve, amikor még ismertem még elég jó arc is volt.
Nem tudom mi lett vele, de ha nem szessönözik minimum jó produkciókban, akkor kár érte. 😕
10 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Akkor neked Dopeman az Ismerős Arcok

Szerkesztette: ozibozi
10 hónapja
YoungZeeZee 9 842
mc12 altal bedobott dopeman elso lemeze all time rap album MOn.
egy hip hop forumon vki irta h a 3. lemeze all time top.

a kozosseg aki hozzaerto egy lemezet sem ismerik el all timenak.

a pop vonalon igen akik a mohamen, sub bass,kicsi g ,mc ducky, gyozike vonalat ismerik.

raneztem az orszaghaz fantomja lemezre. a megbaszlak cimu trekk egy egyben az egy evvel ezelotti pharoahe monch fuck you nyulasa ami a training day ost volt rajta.
ez nem az elso dopemannel.
a nyulas vs inspiracio kozott van egy nagy szakadek.
minden vminek a remixe a star wars is inspiralodott de a nyulas az mas teszta.

dopeman allitasa h az indul a menet abszolut nwa straight outta compton🤣

viszont bevallom a nyolcadik kerulete mese az NALAM all time magyar rap song. bar a refreb nevetseges szovegileg. en ugyebar dopemannel szemben nottem fel es a klip a kepekkel,arcokkal mind ismeros.
10 hónapja
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Ez most nem zúzda, de ismeritek a német Heimatdamisch cuccost?

Többnyire rock, de van egyéb feldolgozás is - fúvós alappal.

Nekem baromira bejön. 😊 Először a Thunderstruck-ot hallottam tőlük, és megfogott azonnal.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
10 hónapja
gyeek LSU Tigers 8 713 — Grady Judd fan
Les Claypool rövid sztorija a South Park főcímdaláról:

 www.youtube.com/shorts/9bVNmLZAKKA

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass