Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

16 napja
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 315 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Aztakettébevertkurvaegetbazdmeg. 76-49es felido utan.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
16 napja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
csak sikerül elbaszni a végét?
eaglesmcnabb
Persze. Meg is érdemlim. Ezért megérte virrasztani. Fox is idióta, 13 mp-cel a vége előtt 1 pont vezetésnél beledobja a blokkba, ahelyett megvárná a faultot..

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
16 napja
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Nagyon követem az NBA-t, egészen annyira, hogy most szembesülök vele, hogy nem adja egy magyar csatorna sem a döntőt!? Mi a szösz?
16 napja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
csak sikerül elbaszni a végét?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
16 napja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
Valahogy így kellett volna kezdeni a párharcot...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
16 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 046 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még nincs félidő se, de nem látom, hogy jön ebből vissza ma a Knicks... Mikal Bridgesnek biztos elkezdtek már 2021-es döntő flashbackjai lenni.

Szerkesztette: iktriad
18 napja
remontada San Francisco 49ers 1 595
Azért ebből a Spursből hiányzik a gyilkos ösztön egyelőre. Ezt a meccset réges rég le kellett volna zárni Brunson 4 faultja után és miután a 4.negyedben azonnal bónuszban voltak.. ez a fiatalság miatt vagy alapból nincs meg bennük erre majd 1-2 év múlva kapunk választ
remontada
Mondjuk a mindenki szerint tokeletes es clean Wemby is mostmar kezd atmenni gyokerbe, mostansag nincsen meccs, ahol ne ragadna valakit nyakon es lokne el a picsaba hatulrol. Ertem, hogy kap o is, meg vedjuk mar meg, de ezek nem tul tiszta huzasok.

Brown amugy kiakadt es birozott egy eroset a Spurs masodik felidei 24 buntetojere.
Stez
Vesztes fél mindig bírózik. Ez olyan ha sporik nem védenek meg akkor kénytelen vagy magadat vèdeni. Nem mondom hogy szimpatikus de mindenki képzelje magát a szituba hogy ő nem ezt tenné e. Mindenki àltal makulátlan Wemby-t senki nem mondta. Eddig nem láttunk tőle ilyeneket így persze hogy ez ragadt rá teljesen jogosan es azért volt makulátlan mert nem is lehetett mibe belekötni és nem azért mert minden el lett neki nézve. Így felesleges ezt felhozni mert mintha erte utaltál volna a nagy tahó Wemby aki évek óta egy aljadék és minden el van neki nézve miközben eddigi playoffig tökéletes példakép volt. Ha félre értettem valamit akkor bocsanat
remontada
De. Az a baj, hogy hetek ota latjuk ezt Wembytol, tehat nem egyedi dolog. Amugy meg senki sem mondta, hogy Wemby evek ota taho, sot, meg csak arra sem celoztam, hogy taho lenne, viszont ami teny az teny, hogy az idei rajatszasban azert sokadik nem tul szep megmozdulasa. Ettol meg nem allitottam, hogy dirty jatekos lenne, nem is gondolom ezt rola, viszont ez nem egy jo irany. Feltetelezem, hogy betudhato ez a nagy tehernek, a feszultsegnek, de attol meg nem tul szep mozdulatok ezek es remelem, hogy nem is valnak altalanossa. Mindenesetre azert az idei playoffbol elegge erezheto, hogy fiatal es meg mennyire forrofeju, erre pedig a jovoben meg erosebben is menni fognak egyes jatekosok/csapatok, ugyhogy remeljuk, eszhez ter Wemby mielobb, mert igy is meguszott amugy mar egy eltiltast a Reid-utesert.
Stez
Le is írtam hogy playoffig teljesen valid volt hogy makulátlan játékos illetve azt is hogy nem szimpatikus amit néha csinál.
18 napja
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért ebből a Spursből hiányzik a gyilkos ösztön egyelőre. Ezt a meccset réges rég le kellett volna zárni Brunson 4 faultja után és miután a 4.negyedben azonnal bónuszban voltak.. ez a fiatalság miatt vagy alapból nincs meg bennük erre majd 1-2 év múlva kapunk választ
remontada
Mondjuk a mindenki szerint tokeletes es clean Wemby is mostmar kezd atmenni gyokerbe, mostansag nincsen meccs, ahol ne ragadna valakit nyakon es lokne el a picsaba hatulrol. Ertem, hogy kap o is, meg vedjuk mar meg, de ezek nem tul tiszta huzasok.

Brown amugy kiakadt es birozott egy eroset a Spurs masodik felidei 24 buntetojere.
Stez
Vesztes fél mindig bírózik. Ez olyan ha sporik nem védenek meg akkor kénytelen vagy magadat vèdeni. Nem mondom hogy szimpatikus de mindenki képzelje magát a szituba hogy ő nem ezt tenné e. Mindenki àltal makulátlan Wemby-t senki nem mondta. Eddig nem láttunk tőle ilyeneket így persze hogy ez ragadt rá teljesen jogosan es azért volt makulátlan mert nem is lehetett mibe belekötni és nem azért mert minden el lett neki nézve. Így felesleges ezt felhozni mert mintha erte utaltál volna a nagy tahó Wemby aki évek óta egy aljadék és minden el van neki nézve miközben eddigi playoffig tökéletes példakép volt. Ha félre értettem valamit akkor bocsanat
remontada
De. Az a baj, hogy hetek ota latjuk ezt Wembytol, tehat nem egyedi dolog. Amugy meg senki sem mondta, hogy Wemby evek ota taho, sot, meg csak arra sem celoztam, hogy taho lenne, viszont ami teny az teny, hogy az idei rajatszasban azert sokadik nem tul szep megmozdulasa. Ettol meg nem allitottam, hogy dirty jatekos lenne, nem is gondolom ezt rola, viszont ez nem egy jo irany. Feltetelezem, hogy betudhato ez a nagy tehernek, a feszultsegnek, de attol meg nem tul szep mozdulatok ezek es remelem, hogy nem is valnak altalanossa. Mindenesetre azert az idei playoffbol elegge erezheto, hogy fiatal es meg mennyire forrofeju, erre pedig a jovoben meg erosebben is menni fognak egyes jatekosok/csapatok, ugyhogy remeljuk, eszhez ter Wemby mielobb, mert igy is meguszott amugy mar egy eltiltast a Reid-utesert.

18 napja
remontada San Francisco 49ers 1 595
Azért ebből a Spursből hiányzik a gyilkos ösztön egyelőre. Ezt a meccset réges rég le kellett volna zárni Brunson 4 faultja után és miután a 4.negyedben azonnal bónuszban voltak.. ez a fiatalság miatt vagy alapból nincs meg bennük erre majd 1-2 év múlva kapunk választ
remontada
Mondjuk a mindenki szerint tokeletes es clean Wemby is mostmar kezd atmenni gyokerbe, mostansag nincsen meccs, ahol ne ragadna valakit nyakon es lokne el a picsaba hatulrol. Ertem, hogy kap o is, meg vedjuk mar meg, de ezek nem tul tiszta huzasok.

Brown amugy kiakadt es birozott egy eroset a Spurs masodik felidei 24 buntetojere.
Stez
Vesztes fél mindig bírózik. Ez olyan ha sporik nem védenek meg akkor kénytelen vagy magadat vèdeni. Nem mondom hogy szimpatikus de mindenki képzelje magát a szituba hogy ő nem ezt tenné e. Mindenki àltal makulátlan Wemby-t senki nem mondta. Eddig nem láttunk tőle ilyeneket így persze hogy ez ragadt rá teljesen jogosan es azért volt makulátlan mert nem is lehetett mibe belekötni és nem azért mert minden el lett neki nézve. Így felesleges ezt felhozni mert mintha erte utaltál volna a nagy tahó Wemby aki évek óta egy aljadék és minden el van neki nézve miközben eddigi playoffig tökéletes példakép volt. Ha félre értettem valamit akkor bocsanat
18 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Azért ebből a Spursből hiányzik a gyilkos ösztön egyelőre. Ezt a meccset réges rég le kellett volna zárni Brunson 4 faultja után és miután a 4.negyedben azonnal bónuszban voltak.. ez a fiatalság miatt vagy alapból nincs meg bennük erre majd 1-2 év múlva kapunk választ
remontada
Mondjuk a mindenki szerint tokeletes es clean Wemby is mostmar kezd atmenni gyokerbe, mostansag nincsen meccs, ahol ne ragadna valakit nyakon es lokne el a picsaba hatulrol. Ertem, hogy kap o is, meg vedjuk mar meg, de ezek nem tul tiszta huzasok.

Brown amugy kiakadt es birozott egy eroset a Spurs masodik felidei 24 buntetojere.
Stez
ja, tett olyat, amiert 10 eve Greent elmeszeltek 1 meccsre. kivancsi leszek meglepik-e?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
18 napja
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért ebből a Spursből hiányzik a gyilkos ösztön egyelőre. Ezt a meccset réges rég le kellett volna zárni Brunson 4 faultja után és miután a 4.negyedben azonnal bónuszban voltak.. ez a fiatalság miatt vagy alapból nincs meg bennük erre majd 1-2 év múlva kapunk választ
remontada
Mondjuk a mindenki szerint tokeletes es clean Wemby is mostmar kezd atmenni gyokerbe, mostansag nincsen meccs, ahol ne ragadna valakit nyakon es lokne el a picsaba hatulrol. Ertem, hogy kap o is, meg vedjuk mar meg, de ezek nem tul tiszta huzasok.

Brown amugy kiakadt es birozott egy eroset a Spurs masodik felidei 24 buntetojere.

Szerkesztette: Stez

18 napja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
Ja de legalább Wemby felszívta magát... Anonubynak kb. minden bement, nem akartam elhinni.
Champagnie egy ilyen kutyaszar meccs után mint a legutóbbi kb. 1 perc alatt visszahozta a 3. negyed elején a csapatot, illetve a 4. negyed elején a sok fault is segített.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
18 napja
remontada San Francisco 49ers 1 595
Azért ebből a Spursből hiányzik a gyilkos ösztön egyelőre. Ezt a meccset réges rég le kellett volna zárni Brunson 4 faultja után és miután a 4.negyedben azonnal bónuszban voltak.. ez a fiatalság miatt vagy alapból nincs meg bennük erre majd 1-2 év múlva kapunk választ
18 napja
remontada San Francisco 49ers 1 595
| azért ez kemény hogy nyugatot így beárazza egy középszer csapat |
remontada
Sikerült szerencsére eldzsinxelni. Erre ment ki mielőtt valaki számon kéri..😃
18 napja
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Total buli a hangulat egyelore, celeb paradeval megy a fiesta.

18 napja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
Megint mi a picsa volt ez a 2. negyed...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
18 napja
remontada San Francisco 49ers 1 595
| azért ez kemény hogy nyugatot így beárazza egy középszer csapat |
19 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Amugy tegnap olvastam egy erdekes gondolatot Wemby kapcsan, hogy nagyon nem izlenek neki azok a magasemberek, akik amellett, hogy fizikalisak es jol dobnak, playmakerek, tehat jol is passzolnak (Jokics, KAT, etc..).

Es a Wolves szempontjabol ir az illeto podcaster egy olyan otletet, hogy Gobert-t ki kellene cserelni Sabonisra, mert o a karrierje soran 5-6-7-8-as asszisztokat atlagolt szamos eveben, kifejezetten okos, jol passzol es lat a palyan, emellett ugye kepes dominalni a festeket is es maga is megoldja, ha ugy van, mert siman 18-20 pontos jatekos. A Minnesotanak meg van legalabb ket-harom olyan jo shootere, akiket nagyon jo helyzetbe tudna hozni, es a Wemby vezette Spurs sokkal jobb matchuppa valna a Minnesota szamara. Sabonis allitolag mozdithato is lesz, mert sokat keres, 30 lesz, plusz sulyos serulesbol is jon vissza.

Ez csak koszan elkapott iras volt, annak kapcsan emlitem, hogy itt volt rola szo, hogy innen mostmar Wemby ellen kell csapatot epiteni Nyugaton, igy ki lehet idealis erre a celra a kihivoknal.
Stez
domas viszont teljesen vak a belvárosból, emiatt kiraknák rá champagniet/vasselt/johnsont, aki nyugodtan sag offolhatná és wemby tarolhatna söprögetőként ugyanúgy. tehát ugyanannyi hely lenne drive&kicket játszani, mint idén goberttel, viszont annyival szarabb lenne a védelmük, amennyire gobertnél rosszabb egyéni védő. az pedig nem kevés.
btw én sírok a nevetéstől az ilyen eszmefuttatásoknál, amikor katet meg jokert felrakják a fizikális listára, hogy legyen valami mondva róluk casual megközelítésből, miért nem tud/ott/na ellenük alienkedni wemby a saját szintjéhez képest (aki egyébként 3. nba szezonjában még mindig csak nő bele a testébe és először játszik júniusig. a döntő mindkét meccsén látszik, hogy már a seggén veszi a levegőt) katről eddig az egész karrierje során a totális ellenkezőjét mondta mindenki, mekkora nyúlbéla, bár magához képest valamennyit fejlődött valóban. joker pedig annyira fizikális, amennyire megmaradt chubby kisgyereknek. lábbal olyan agilis, mint a beszart kombájn, vertikalitása 0. az és azt csinál mellette a saját palánkja alatt kis túlzással, amit akar
sztem wemby olyan lesz, mint shaq fénykorában rosterépítési szempontból. minden contender csapatnak lesz 1-2 valóban fizikális, támadásban totál gatya verőembere csak wembyre, akik egy meccsen 10-15 percet kapnak, hogy répázzák szarrá és kergessék a vécéig, ha kell. robinson most ezért is jó a knicksnek, mert miatta nem tudnak smallballt játszani, így kénytelenek wembyt túlságosan sokat pályán tartani, aztán emiatt is már nincs lába dobni a meccsek végén. de ilyen fejlődési ívvel nem lesz az a closer lineupban fent tartható center, akinek az imán kívül önmagában esélye lesz ellene védekezésben 1-1ben nézve
fake.id
Szerintem az OKC vs Spurs összevetésben inkább arra kellene gyúrni a Thundernek, hogy a kiegészítők elől teljesen elszívják a levegőt, Wemby meg dobjon nyugodtan 30-at egyedül. Minden kisemberre van emberük, még akkor is, ha Wallace és Dort mennek, mert Joe-ból, és Aaron Wigginsből nem is kaptál semmit, pedig a képességeik, a testfelépítésük és a skillszetjük kb egyforma a másik kettővel.
19 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Amugy tegnap olvastam egy erdekes gondolatot Wemby kapcsan, hogy nagyon nem izlenek neki azok a magasemberek, akik amellett, hogy fizikalisak es jol dobnak, playmakerek, tehat jol is passzolnak (Jokics, KAT, etc..).

Es a Wolves szempontjabol ir az illeto podcaster egy olyan otletet, hogy Gobert-t ki kellene cserelni Sabonisra, mert o a karrierje soran 5-6-7-8-as asszisztokat atlagolt szamos eveben, kifejezetten okos, jol passzol es lat a palyan, emellett ugye kepes dominalni a festeket is es maga is megoldja, ha ugy van, mert siman 18-20 pontos jatekos. A Minnesotanak meg van legalabb ket-harom olyan jo shootere, akiket nagyon jo helyzetbe tudna hozni, es a Wemby vezette Spurs sokkal jobb matchuppa valna a Minnesota szamara. Sabonis allitolag mozdithato is lesz, mert sokat keres, 30 lesz, plusz sulyos serulesbol is jon vissza.

Ez csak koszan elkapott iras volt, annak kapcsan emlitem, hogy itt volt rola szo, hogy innen mostmar Wemby ellen kell csapatot epiteni Nyugaton, igy ki lehet idealis erre a celra a kihivoknal.
Stez
igen, vmit en is olvastam errol twitteren. meg talan Irvinget is irtak nagyon ...

amugy oke meghuzzuk ezt.
aztan Sabonissal kiesik az elso korban Jokic ellen a Wolves 😀
nagyon mondjak, hogy bele kell nyulni markansan a wolvesba, es vszeg igy van, de en meg mindig nem latom, hogy lesz ebbol nemhogy cim vagy bajnoki donto hanem nyugati donto sem.

egyszeruen az OKC+Spurs duo fenyevekre van, es sztem mar egy Lakers ellen is izzados lenne a tortenet.
anno a Mavset kellett volna elkapni a nyugati dontoben ...
csebi
Oke, en ezt ertem, de az elozo hsz-emben feltett kerdes ide is vonatkozhatna igazabol.

Nem mindegy, hogy az elso vagy a masodik korben esel ki? Szerintem ennek a Wolvesnak mar igen. Viszont a kerdes, hogy maradsz e annal a csapatnal, aminel mar biztosan tudod, hogy nagyon nem eleg, sem a Spurs, sem az OKC ellen, vagy megprobalsz tenni valamit, es akar hozod Sabonist, akar mast, aztan mondjuk ha nem jon be, kiesel a playoff masodik kore helyett az elsoben, de ha meg valaki olyat talalsz, akivel meg tenyleg lesz valtozas, akkor talan tobb eselyed kesz a ket nagy ellen.

Itt nem feltetlenul egy Sabonis cserere gondolok, hanem akar masra is. Maga a probalkozas a lenyeg, hogy megprobalj kievickelni az allo vizbol, amiben mar nem egy eve vagy, mikozben egyre nagyobb a tavolsag kozted es a ket nagy kozott. (De ugyanez igaz szerintem a Denverre is peldaul)
Stez
ebben igazad van. foleg azert sem jo az alloviz, mert a 65 meccses szabaly miatt Ant nem kaphat ot eves supermaxot hanem csak 2 eves szerzodest. ergo joval rovidebb ido alatt kell neki felmutatni vmit, hogy ne menjen el ingye.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
19 napja
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Amugy tegnap olvastam egy erdekes gondolatot Wemby kapcsan, hogy nagyon nem izlenek neki azok a magasemberek, akik amellett, hogy fizikalisak es jol dobnak, playmakerek, tehat jol is passzolnak (Jokics, KAT, etc..).

Es a Wolves szempontjabol ir az illeto podcaster egy olyan otletet, hogy Gobert-t ki kellene cserelni Sabonisra, mert o a karrierje soran 5-6-7-8-as asszisztokat atlagolt szamos eveben, kifejezetten okos, jol passzol es lat a palyan, emellett ugye kepes dominalni a festeket is es maga is megoldja, ha ugy van, mert siman 18-20 pontos jatekos. A Minnesotanak meg van legalabb ket-harom olyan jo shootere, akiket nagyon jo helyzetbe tudna hozni, es a Wemby vezette Spurs sokkal jobb matchuppa valna a Minnesota szamara. Sabonis allitolag mozdithato is lesz, mert sokat keres, 30 lesz, plusz sulyos serulesbol is jon vissza.

Ez csak koszan elkapott iras volt, annak kapcsan emlitem, hogy itt volt rola szo, hogy innen mostmar Wemby ellen kell csapatot epiteni Nyugaton, igy ki lehet idealis erre a celra a kihivoknal.
Stez
igen, vmit en is olvastam errol twitteren. meg talan Irvinget is irtak nagyon ...

amugy oke meghuzzuk ezt.
aztan Sabonissal kiesik az elso korban Jokic ellen a Wolves 😀
nagyon mondjak, hogy bele kell nyulni markansan a wolvesba, es vszeg igy van, de en meg mindig nem latom, hogy lesz ebbol nemhogy cim vagy bajnoki donto hanem nyugati donto sem.

egyszeruen az OKC+Spurs duo fenyevekre van, es sztem mar egy Lakers ellen is izzados lenne a tortenet.
anno a Mavset kellett volna elkapni a nyugati dontoben ...
csebi
Oke, en ezt ertem, de az elozo hsz-emben feltett kerdes ide is vonatkozhatna igazabol.

Nem mindegy, hogy az elso vagy a masodik korben esel ki? Szerintem ennek a Wolvesnak mar igen. Viszont a kerdes, hogy maradsz e annal a csapatnal, aminel mar biztosan tudod, hogy nagyon nem eleg, sem a Spurs, sem az OKC ellen, vagy megprobalsz tenni valamit, es akar hozod Sabonist, akar mast, aztan mondjuk ha nem jon be, kiesel a playoff masodik kore helyett az elsoben, de ha meg valaki olyat talalsz, akivel meg tenyleg lesz valtozas, akkor talan tobb eselyed kesz a ket nagy ellen.

Itt nem feltetlenul egy Sabonis cserere gondolok, hanem akar masra is. Maga a probalkozas a lenyeg, hogy megprobalj kievickelni az allo vizbol, amiben mar nem egy eve vagy, mikozben egyre nagyobb a tavolsag kozted es a ket nagy kozott. (De ugyanez igaz szerintem a Denverre is peldaul)

19 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Amugy tegnap olvastam egy erdekes gondolatot Wemby kapcsan, hogy nagyon nem izlenek neki azok a magasemberek, akik amellett, hogy fizikalisak es jol dobnak, playmakerek, tehat jol is passzolnak (Jokics, KAT, etc..).

Es a Wolves szempontjabol ir az illeto podcaster egy olyan otletet, hogy Gobert-t ki kellene cserelni Sabonisra, mert o a karrierje soran 5-6-7-8-as asszisztokat atlagolt szamos eveben, kifejezetten okos, jol passzol es lat a palyan, emellett ugye kepes dominalni a festeket is es maga is megoldja, ha ugy van, mert siman 18-20 pontos jatekos. A Minnesotanak meg van legalabb ket-harom olyan jo shootere, akiket nagyon jo helyzetbe tudna hozni, es a Wemby vezette Spurs sokkal jobb matchuppa valna a Minnesota szamara. Sabonis allitolag mozdithato is lesz, mert sokat keres, 30 lesz, plusz sulyos serulesbol is jon vissza.

Ez csak koszan elkapott iras volt, annak kapcsan emlitem, hogy itt volt rola szo, hogy innen mostmar Wemby ellen kell csapatot epiteni Nyugaton, igy ki lehet idealis erre a celra a kihivoknal.
Stez
igen, vmit en is olvastam errol twitteren. meg talan Irvinget is irtak nagyon ...

amugy oke meghuzzuk ezt.
aztan Sabonissal kiesik az elso korban Jokic ellen a Wolves 😀
nagyon mondjak, hogy bele kell nyulni markansan a wolvesba, es vszeg igy van, de en meg mindig nem latom, hogy lesz ebbol nemhogy cim vagy bajnoki donto hanem nyugati donto sem.

egyszeruen az OKC+Spurs duo fenyevekre van, es sztem mar egy Lakers ellen is izzados lenne a tortenet.
anno a Mavset kellett volna elkapni a nyugati dontoben ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
19 napja
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Amugy tegnap olvastam egy erdekes gondolatot Wemby kapcsan, hogy nagyon nem izlenek neki azok a magasemberek, akik amellett, hogy fizikalisak es jol dobnak, playmakerek, tehat jol is passzolnak (Jokics, KAT, etc..).

Es a Wolves szempontjabol ir az illeto podcaster egy olyan otletet, hogy Gobert-t ki kellene cserelni Sabonisra, mert o a karrierje soran 5-6-7-8-as asszisztokat atlagolt szamos eveben, kifejezetten okos, jol passzol es lat a palyan, emellett ugye kepes dominalni a festeket is es maga is megoldja, ha ugy van, mert siman 18-20 pontos jatekos. A Minnesotanak meg van legalabb ket-harom olyan jo shootere, akiket nagyon jo helyzetbe tudna hozni, es a Wemby vezette Spurs sokkal jobb matchuppa valna a Minnesota szamara. Sabonis allitolag mozdithato is lesz, mert sokat keres, 30 lesz, plusz sulyos serulesbol is jon vissza.

Ez csak koszan elkapott iras volt, annak kapcsan emlitem, hogy itt volt rola szo, hogy innen mostmar Wemby ellen kell csapatot epiteni Nyugaton, igy ki lehet idealis erre a celra a kihivoknal.
Stez
domas viszont teljesen vak a belvárosból, emiatt kiraknák rá champagniet/vasselt/johnsont, aki nyugodtan sag offolhatná és wemby tarolhatna söprögetőként ugyanúgy. tehát ugyanannyi hely lenne drive&kicket játszani, mint idén goberttel, viszont annyival szarabb lenne a védelmük, amennyire gobertnél rosszabb egyéni védő. az pedig nem kevés.
btw én sírok a nevetéstől az ilyen eszmefuttatásoknál, amikor katet meg jokert felrakják a fizikális listára, hogy legyen valami mondva róluk casual megközelítésből, miért nem tud/ott/na ellenük alienkedni wemby a saját szintjéhez képest (aki egyébként 3. nba szezonjában még mindig csak nő bele a testébe és először játszik júniusig. a döntő mindkét meccsén látszik, hogy már a seggén veszi a levegőt) katről eddig az egész karrierje során a totális ellenkezőjét mondta mindenki, mekkora nyúlbéla, bár magához képest valamennyit fejlődött valóban. joker pedig annyira fizikális, amennyire megmaradt chubby kisgyereknek. lábbal olyan agilis, mint a beszart kombájn, vertikalitása 0. az és azt csinál mellette a saját palánkja alatt kis túlzással, amit akar
sztem wemby olyan lesz, mint shaq fénykorában rosterépítési szempontból. minden contender csapatnak lesz 1-2 valóban fizikális, támadásban totál gatya verőembere csak wembyre, akik egy meccsen 10-15 percet kapnak, hogy répázzák szarrá és kergessék a vécéig, ha kell. robinson most ezért is jó a knicksnek, mert miatta nem tudnak smallballt játszani, így kénytelenek wembyt túlságosan sokat pályán tartani, aztán emiatt is már nincs lába dobni a meccsek végén. de ilyen fejlődési ívvel nem lesz az a closer lineupban fent tartható center, akinek az imán kívül önmagában esélye lesz ellene védekezésben 1-1ben nézve
fake.id
Ez biztos igy van, en nem vagom ezeket a taktikai elemeket. Viszont ha nem is eszerint gondolkodom, hanem csak a logika menten, akkor meg azt mondom, hogy egy Wolves helyeben, ami alsohangon ket csapattal (Spurs, OKC) nem tudja felvenni a versenyt a sajat konferenciajaban, aztan meg ott lehet a kozelukben egy jobb holt szezonnal egy Lakers, Nuggets harmas is, tehat egy ilyen csapatnal, ami evek ota nem tudja megugrani azt a bizonyos lepcsofokot, annal szerintem meg a kockazatos robbantas sem feltetlenul rosszabb, mint hagyni mindent ugy, ahogy van, amirol viszont tudod, hogy a vegso sikerre nem lesz eleg. Ekepp akar ilyen, vagy ehhez hasonlo cseret is bevallalnek, mert legalabb megprobalom. Ha a rivalisok egy hajszalnyival lennenek jobbak, azt mondom, maradni kell a jelenleginel, de a Spurs, OKC paros szerintem nem kicsit jobb, igy meg valamibe szerintem bele kene nyulni, mert nem gondolnam, hogy akkora vesztenivaloja lenne a Wolvesnek peldaul. A playoffba szerintem ugyis bemennenek, most az, hogy ott egy vagy ket kort mennek, az mar szerintem az a kategoria, ami mindegy, mert a vegso cel a donto es a gyuru. Ha legalabb elobbi nincs meg, az mostmar nem gondolnam, hogy sikeres szezon mondjuk Edwards vagy a tobbiek szamara.

19 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
Mike Brown nba bajnok vezetőedző…
Ízlelgessük.

Minimum 10 évig meg fog belőle élni mint Rivers.
ZERO_L
Különbség, hogy az egyikük csapata Thibodeau miatt lett bajnok, a másik csapata meg miatta nem lett volna bajnok, de jött Brown.

Amúgy a csavó nagyon underrated.
Toca
ráadásul ő visszatudott lépni egyet hogy utána ténylegesen előre tudjon lépni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
19 napja
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Mike Brown nba bajnok vezetőedző…
Ízlelgessük.

Minimum 10 évig meg fog belőle élni mint Rivers.
ZERO_L
Különbség, hogy az egyikük csapata Thibodeau miatt lett bajnok, a másik csapata meg miatta nem lett volna bajnok, de jött Brown.

Amúgy a csavó nagyon underrated.
19 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 046 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mike Brown nba bajnok vezetőedző…
Ízlelgessük.

Minimum 10 évig meg fog belőle élni mint Rivers.
ZERO_L
Mint Knicks HC? Élete végéig, HA összejön neki.