NBA

33 feliratkozó

több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 185
Nurse kirúgása elég WTF. Oké kicsit alulteljesített a Raptors, de pár éve még a liga legjobbjai között volt számontartva.
több mint 1 éve
dawyd728 3 698


Tökön rúgnak nem történik semmi. Majd pályán tömsz egyet a töködet veszélyeztető felett és flexelsz automatikus kizárás. Nba én így szeretlek.
dawyd728
Ez így félrevezető.

Technikait kapott érte, ami ilyen esetekben szokás. Ez volt neki a meccsen a második, ami meg kizárást eredményez. Nem önmagában emiatt lett tehát kizárva.
Jughead
Félrevezető rendben. Ettől még Embiid tökön rúgás durvább, mint a Green taposás, illetve durvább, mint egy sima flexelés. Csak mivel a liga anyagi érdeke azt kívánja, h valami ne legyen büntetve adott játékos esetén és ezzel precedenst teremtenek, majd ahhoz ragaszkodnak évekig, az max a jogászok fejében van rendben. Ez így nemzetközi vízilabda szövetség szint.
dawyd728
Oké nem konzisztens az NBA illetve mindig védik az elitet, ez már MJ korában is így volt szóval semmi ujdonság, max most mivel mindent 800 kamerából vesznek jobban feltűnik.
De azért ne menjünk már NSO szintre, hogy egy tök jogos tauntingért megítélt teknikai miatt hisztizünk úgy, hogy csak egy BR-os kattintáshajhász twitter posztot teszünk közzé. 😀
Toca
Nekem azzal van a problémám, h a taunting kelleténél erősebben, a tökönrúgás kelleténél gyengébben van szankcionálva. Nem azzal, h tulajdonképpen múltban is ennyit ért, most is ennyit kell érjen. Elvek. Rossz szabályok.. Nevetséges büntetés osztogatás.

És igen, ahogy Jugheadnek mondtam, direkt sarkítom ki a történetet.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
Szép ... majdnem kiszoptunk egy George és Leonard nélküli Clipperstől. Irány a bajnoki cím.

több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan


Tökön rúgnak nem történik semmi. Majd pályán tömsz egyet a töködet veszélyeztető felett és flexelsz automatikus kizárás. Nba én így szeretlek.
dawyd728
Ez így félrevezető.

Technikait kapott érte, ami ilyen esetekben szokás. Ez volt neki a meccsen a második, ami meg kizárást eredményez. Nem önmagában emiatt lett tehát kizárva.
Jughead
Félrevezető rendben. Ettől még Embiid tökön rúgás durvább, mint a Green taposás, illetve durvább, mint egy sima flexelés. Csak mivel a liga anyagi érdeke azt kívánja, h valami ne legyen büntetve adott játékos esetén és ezzel precedenst teremtenek, majd ahhoz ragaszkodnak évekig, az max a jogászok fejében van rendben. Ez így nemzetközi vízilabda szövetség szint.
dawyd728
Oké nem konzisztens az NBA illetve mindig védik az elitet, ez már MJ korában is így volt szóval semmi ujdonság, max most mivel mindent 800 kamerából vesznek jobban feltűnik.
De azért ne menjünk már NSO szintre, hogy egy tök jogos tauntingért megítélt teknikai miatt hisztizünk úgy, hogy csak egy BR-os kattintáshajhász twitter posztot teszünk közzé. 😀
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
a zacsipacsi mondjuk Hardennél ejection
 www.youtube.com/watch?v=V8kBoo1bnvI

nem mintha nem járna neki, utána is kalimpál még arra
gondolom aszitték mindent lehet
Negritis, a vajda
Ennyi kezimunka sztem mindig van. Szandekossag sem volt. Nagyon WTF call..
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
a zacsipacsi mondjuk Hardennél ejection
 www.youtube.com/watch?v=V8kBoo1bnvI

nem mintha nem járna neki, utána is kalimpál még arra
gondolom aszitték mindent lehet
Negritis, a vajda
mondjuk ezt annyira nem érzem erősnek, konkrétan elég komoly vetítés volt.
mert értem, hogy zacsipacsinak tűnik, de gondolom a csávónak nem a köldöke alá nőtt a fasza, vagy a vakbele elé, hanem a lába közé. ehhez képest Embiid sokkal pontosabban, és erősebben talált (pontosabban fogalmazva, Embiid el is találta, amit akart). ettől még én sem fekszem le, pedig én nem az utca nevelte feka kosaras vagyok.
több mint 1 éve
dawyd728 3 698
a zacsipacsi mondjuk Hardennél ejection
 www.youtube.com/watch?v=V8kBoo1bnvI

nem mintha nem járna neki, utána is kalimpál még arra
gondolom aszitték mindent lehet
Negritis, a vajda
Ez a másik. Ha 5 évvel ezelőtt történik le se fújják. Az is túlzás lett volna.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 179 — The Mathematician
a zacsipacsi mondjuk Hardennél ejection
 www.youtube.com/watch?v=V8kBoo1bnvI

nem mintha nem járna neki, utána is kalimpál még arra
gondolom aszitték mindent lehet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Ez így nemzetközi vízilabda szövetség szint.
dawyd728
naaah. azert olyan szintre semmi mas nem sullyedhet. az megvan, hogy egy olyan spanyol birot sikerult kuldeni jatekvezetonek, akinek testvere az egyik csoport rivalisban jatszik eppen? majd mikor Varga Dani rohadt diplomatikusan megjegyez annyit, hogy ez igy nem jo akkor az europai szovetseg beleszall Varga Daniba a nyilatkozata miatt 2 hettel kesobb. ja es mikor Varga Dani reszt vesz a kotelezo sajtotajekoztaton a spanyolok elleni meccsen akkor meg van pofaja a birokrol kerdezni a spanyol csapat munkatarsa ...

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
dawyd728 3 698


Tökön rúgnak nem történik semmi. Majd pályán tömsz egyet a töködet veszélyeztető felett és flexelsz automatikus kizárás. Nba én így szeretlek.
dawyd728
Ez így félrevezető.

Technikait kapott érte, ami ilyen esetekben szokás. Ez volt neki a meccsen a második, ami meg kizárást eredményez. Nem önmagában emiatt lett tehát kizárva.
Jughead
Félrevezető rendben. Ettől még Embiid tökön rúgás durvább, mint a Green taposás, illetve durvább, mint egy sima flexelés. Csak mivel a liga anyagi érdeke azt kívánja, h valami ne legyen büntetve adott játékos esetén és ezzel precedenst teremtenek, majd ahhoz ragaszkodnak évekig, az max a jogászok fejében van rendben. Ez így nemzetközi vízilabda szövetség szint.
több mint 1 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 487
A Clippers Leonard nélkül is azért annyit legalább megtett, hogy a Durant, Paul, Booker hármas 40+ percezett.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 179 — The Mathematician
 twitter.com/TheNBACentral/status/1649196525409452039?t=5dE7vKfONs-6vUDyTZntDg&s=19

Erre nem eject?
wtf
Negritis, a vajda
MVPkel ilyet nem muvelunk.
vicces, hogy mikor KAT ugrik hatrafele dobasnal, es beleugrik a vedoje akkor o kap technikait, de mikor Jokic tegnap lenyomott kb 5-6 konyokost akkor meg o kapta erte a buntetoket.
csebi
embiid jelenleg egy hisztis ribanc és nem mvp
és megvan a módja hogyan old meg ha "átlépnek"
nah pl nem engeded hogy úgy zsákoljanak át ahogy a tekóért átzsákolták

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 185


Tökön rúgnak nem történik semmi. Majd pályán tömsz egyet a töködet veszélyeztető felett és flexelsz automatikus kizárás. Nba én így szeretlek.
dawyd728
Ez így félrevezető.

Technikait kapott érte, ami ilyen esetekben szokás. Ez volt neki a meccsen a második, ami meg kizárást eredményez. Nem önmagában emiatt lett tehát kizárva.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
 twitter.com/TheNBACentral/status/1649196525409452039?t=5dE7vKfONs-6vUDyTZntDg&s=19

Erre nem eject?
wtf
Negritis, a vajda
MVPkel ilyet nem muvelunk.
vicces, hogy mikor KAT ugrik hatrafele dobasnal, es beleugrik a vedoje akkor o kap technikait, de mikor Jokic tegnap lenyomott kb 5-6 konyokost akkor meg o kapta erte a buntetoket.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 185
Igazából tökön rúgásért úgy néz ki Flagrant 1 jár. Annó Draymond is ezt kapta mindnél.
több mint 1 éve
dawyd728 3 698


Tökön rúgnak nem történik semmi. Majd pályán tömsz egyet a töködet veszélyeztető felett és flexelsz automatikus kizárás. Nba én így szeretlek.
több mint 1 éve
dawyd728 3 698
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 179 — The Mathematician
Karma?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 179 — The Mathematician
 twitter.com/TheNBACentral/status/1649196525409452039?t=5dE7vKfONs-6vUDyTZntDg&s=19

Erre nem eject?
wtf

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 487
Vajon ha Claxton is fetreng egyet a fájdalomtól akkor kizárják Embiidet?
Komoly starcall volt ez…

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
Se George, se Leonard

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 179 — The Mathematician
Isaac esetében az idei januári sérülés inkább pech. Gallinari is majdnem 20 hónapot hagyott ki egy hasonló térdsérülés miatt, majd a rehab során újra műteni kellett 2014-ben, 1 évvel az első sérülést követően. De aláírom, h ezt nem offseason alatt kell dönteni esetében. Trade deadlineig ki kellene várni, h miként fog mutatni a pályán.
dawyd728
de Gallo addigra kész játékos volt
és nem az atletikusságára épített
ezért más ez a szitu, a sérülés előtti skillsettel Isaac nem tartható a pályán támadásban
ahhoz meg nehéz térd nélkül hozzáadni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
dawyd728 3 698
Egyrészt Kuzma>>Wood.
Másrészt arról beszélünk, h a valaki a kezdőben contender csapatban ki lehetne alkalmas játékos ezen 4-es mellé, aki jelenleg mozdíthatónak tűnik. Nem arról, h ezekért 1-1-ben KAT csere kellene. Simán lehetne kapni egyéb assetet is. Mondjuk a padra ráférne az upgrade.
Isaac esetében potenciálról beszéltem. MPJ-re is mindenki elsütötte a kuka szót tavaly..
Másrészt Edwards kezében van a legtöbbet labda, de az sem működik, ha csak az övében van. Kell másodlagos, harmadlagos ballhandler is egy ötösbe, hogy a végén szoros meccset amikor meg kell nyerni, ne a térdén járjon Edwards, ahogy ma is tette (védekezésben crunch timeban) btw.. Lowry és Leonard mellett Siakam elég jól szuperált, nem érzem a problémát.
dawyd728
Wood-t csak Irving miatt hoztam fel
MPJ háta necces, de esetében voltak példák arra hogy lehet belőle valami, Isaac 2 év után "visszatér" és egyből off instant, sztem teljesen más a 2 szitu, utóbbi ráadásul "fejben" is necces
a Siakam-Gobert duó szerintem a spacinget ölné meg, amin Ant sem javítana
nem a ballhandlinget hiányolom
Negritis, a vajda
Woodot lényegtelen miért hoztad fel, nem komolyanvehető játékos. Nem játszott életében PO csapatban, csak céltalanul 11-15. hely közötti csapatokban.
Ellenben 7. csapatát fogyasztja éppen 8 szezon alatt..
Btw. Irvingre mindent lehet mondani, de hogy ne lenne po csapatnak hasznos, azt nem. Nyilván kell egy speciális közeg, ahol az ki is jön belőle, de Woodból semmi nem fog.
Most pontosan nem tudom mitől biztosabb a többszöri hát/derék műtétből a felépülés, mint a térd sérülés, és az azt követő combizom sérülésből való felépülés. Még nem is az történt, h ugyanaz a sérülése lenne és krónikus lenne nála. Lehet valamit te tudsz, amit én nem.
A Siakam-Gobert páros suboptimális azt aláírom, de te azt kifogásoltad elsőre, h Edwards kezéből a te ízlésednél jobban ki lenne véve a labda.
dawyd728
Irving egy öltözői rák, és sztem nem is passzolna
Siakam sokat fejlődött azóta hogy bajnokok lettek és "kinda" igényli a labdát, ezért sem tetszene mert se Gobert se ANT mellé nem igazán passzol támadásban
-
Isaac-hoz vissza:
volt egy ACL sérülése ami miatt kihagyott egy szezont, rehab közben MCL sérülés és műtét
visszatér 2.5-3 év után majd 4 meccsnyi játékidő után kidől a szezonra
megtolva ezt a covidos hülyeségeivel és azzal hogy az első 3 évében is csak potenciál volt benne de nem mutatta meg hogy igazi klasszis, és a fejlődése szempontjából legfontosabb éveket bukta el sztem kimondható hogy nem lesz belőle releváns láncszem

persze role player még lehet, de ezen a ponton egy Oden a srác
Negritis, a vajda
Az megvan, h Irving a csere óta kb Mavs legjobbja? A csapat is úgy beszél róla, h semmi baj vele a pályán kívül, az öltöző jelenlétével se. Előítéletes vagy. Amúgy szerintem se passzolna Edwards mellé, de ez megint más kérdés.
Isaac esetében az idei januári sérülés inkább pech. Gallinari is majdnem 20 hónapot hagyott ki egy hasonló térdsérülés miatt, majd a rehab során újra műteni kellett 2014-ben, 1 évvel az első sérülést követően. De aláírom, h ezt nem offseason alatt kell dönteni esetében. Trade deadlineig ki kellene várni, h miként fog mutatni a pályán.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 179 — The Mathematician
Egyrészt Kuzma>>Wood.
Másrészt arról beszélünk, h a valaki a kezdőben contender csapatban ki lehetne alkalmas játékos ezen 4-es mellé, aki jelenleg mozdíthatónak tűnik. Nem arról, h ezekért 1-1-ben KAT csere kellene. Simán lehetne kapni egyéb assetet is. Mondjuk a padra ráférne az upgrade.
Isaac esetében potenciálról beszéltem. MPJ-re is mindenki elsütötte a kuka szót tavaly..
Másrészt Edwards kezében van a legtöbbet labda, de az sem működik, ha csak az övében van. Kell másodlagos, harmadlagos ballhandler is egy ötösbe, hogy a végén szoros meccset amikor meg kell nyerni, ne a térdén járjon Edwards, ahogy ma is tette (védekezésben crunch timeban) btw.. Lowry és Leonard mellett Siakam elég jól szuperált, nem érzem a problémát.
dawyd728
Wood-t csak Irving miatt hoztam fel
MPJ háta necces, de esetében voltak példák arra hogy lehet belőle valami, Isaac 2 év után "visszatér" és egyből off instant, sztem teljesen más a 2 szitu, utóbbi ráadásul "fejben" is necces
a Siakam-Gobert duó szerintem a spacinget ölné meg, amin Ant sem javítana
nem a ballhandlinget hiányolom
Negritis, a vajda
Woodot lényegtelen miért hoztad fel, nem komolyanvehető játékos. Nem játszott életében PO csapatban, csak céltalanul 11-15. hely közötti csapatokban.
Ellenben 7. csapatát fogyasztja éppen 8 szezon alatt..
Btw. Irvingre mindent lehet mondani, de hogy ne lenne po csapatnak hasznos, azt nem. Nyilván kell egy speciális közeg, ahol az ki is jön belőle, de Woodból semmi nem fog.
Most pontosan nem tudom mitől biztosabb a többszöri hát/derék műtétből a felépülés, mint a térd sérülés, és az azt követő combizom sérülésből való felépülés. Még nem is az történt, h ugyanaz a sérülése lenne és krónikus lenne nála. Lehet valamit te tudsz, amit én nem.
A Siakam-Gobert páros suboptimális azt aláírom, de te azt kifogásoltad elsőre, h Edwards kezéből a te ízlésednél jobban ki lenne véve a labda.
dawyd728
Irving egy öltözői rák, és sztem nem is passzolna
Siakam sokat fejlődött azóta hogy bajnokok lettek és "kinda" igényli a labdát, ezért sem tetszene mert se Gobert se ANT mellé nem igazán passzol támadásban
-
Isaac-hoz vissza:
volt egy ACL sérülése ami miatt kihagyott egy szezont, rehab közben MCL sérülés és műtét
visszatér 2.5-3 év után majd 4 meccsnyi játékidő után kidől a szezonra
megtolva ezt a covidos hülyeségeivel és azzal hogy az első 3 évében is csak potenciál volt benne de nem mutatta meg hogy igazi klasszis, és a fejlődése szempontjából legfontosabb éveket bukta el sztem kimondható hogy nem lesz belőle releváns láncszem

persze role player még lehet, de ezen a ponton egy Oden a srác

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
dawyd728 3 698
Egyrészt Kuzma>>Wood.
Másrészt arról beszélünk, h a valaki a kezdőben contender csapatban ki lehetne alkalmas játékos ezen 4-es mellé, aki jelenleg mozdíthatónak tűnik. Nem arról, h ezekért 1-1-ben KAT csere kellene. Simán lehetne kapni egyéb assetet is. Mondjuk a padra ráférne az upgrade.
Isaac esetében potenciálról beszéltem. MPJ-re is mindenki elsütötte a kuka szót tavaly..
Másrészt Edwards kezében van a legtöbbet labda, de az sem működik, ha csak az övében van. Kell másodlagos, harmadlagos ballhandler is egy ötösbe, hogy a végén szoros meccset amikor meg kell nyerni, ne a térdén járjon Edwards, ahogy ma is tette (védekezésben crunch timeban) btw.. Lowry és Leonard mellett Siakam elég jól szuperált, nem érzem a problémát.
dawyd728
Wood-t csak Irving miatt hoztam fel
MPJ háta necces, de esetében voltak példák arra hogy lehet belőle valami, Isaac 2 év után "visszatér" és egyből off instant, sztem teljesen más a 2 szitu, utóbbi ráadásul "fejben" is necces
a Siakam-Gobert duó szerintem a spacinget ölné meg, amin Ant sem javítana
nem a ballhandlinget hiányolom
Negritis, a vajda
Woodot lényegtelen miért hoztad fel, nem komolyanvehető játékos. Nem játszott életében PO csapatban, csak céltalanul 11-15. hely közötti csapatokban.
Ellenben 7. csapatát fogyasztja éppen 8 szezon alatt..
Btw. Irvingre mindent lehet mondani, de hogy ne lenne po csapatnak hasznos, azt nem. Nyilván kell egy speciális közeg, ahol az ki is jön belőle, de Woodból semmi nem fog.
Most pontosan nem tudom mitől biztosabb a többszöri hát/derék műtétből a felépülés, mint a térd sérülés, és az azt követő combizom sérülésből való felépülés. Még nem is az történt, h ugyanaz a sérülése lenne és krónikus lenne nála. Lehet valamit te tudsz, amit én nem.
A Siakam-Gobert páros suboptimális azt aláírom, de te azt kifogásoltad elsőre, h Edwards kezéből a te ízlésednél jobban ki lenne véve a labda.