Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 946 — The Mathematician
LBJ nagyon meg akarja nyerni ezt a "sörbajnokságot"! 😊
Stoki
mi az isten történt a 3. negyedbe? 😀
Negritis, a vajda
a harmadik negyedben? ott dőlt el a meccs, az történt. minden beesik vs semmi sem esik be, minden labda feléd pattan vs semmi sem pattan feléd (nézőpontból függvényében természetesen)
slowmotion
mondom belenézek az ismétlésbe mer épp van kis időm meló közbe
német isti - faragó ricsi
OFF

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 716 — Vikings fan
mondjuk a bírói hibák helyett lehet máshol ment el a meccs?

 www.youtube.com/watch?v=NHeyfgdFdV8
Negritis, a vajda
Akkor bullshit duma ez amikor ezzel dobálózik valaki hogy nem a bírókon múlott.. az már inkább hogy nem csak a bírókon múlt de attól mert valaki szarul játszik, elad sok labdát vagy legyen szó bármilyen hibáról attól még lehet döntő hibája egy meccsnek az a pár rossz ítélet. És most nem kimondottan erről a meccsről beszélek hanem általánosságban. Állandóan ez a közhely puffogtatás hogy nem a bírókon múlott. Nyilván minden csapat hibázik a meccsek alatt, főleg egy ilyen sportban ahol van 5000 pontszerzési lehetőség de ettől ne mondjuk már azt hogy nem ezen vagy azon ment el.
garincsa
nincs nagyobb önbecsapás meg bullshit duma mint 1 ítéletre mutatni hogy azon múlt a meccs
főleg hogy ugye te vitatod az NBA vezetősége nem vitatja, és kiderült hogy előtte volt 2 másik hiba a másik irányba
a bírók hibáznak, kurva sokat és a meccs végének szempontjából ugyanannyit ér egy utolsó másodperces mint ami a 2. negyed közepén történt
az hogy téged az nem zavar, hát bumm
áltasd magad hogy mindenki ellenetek van
Negritis, a vajda
Azért ez így nem igaz. Egy olyan hiba ami után nincs javítási lehetőség azért csak statisztikai szempontból ugyanolyan mint egy ahol utána még van lehetőség.
Ettől függetlenül egyetértek azzal amit mondasz.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 148 — Cowboys fan
LBJ nagyon meg akarja nyerni ezt a "sörbajnokságot"! 😊
Stoki
mi az isten történt a 3. negyedbe? 😀
Negritis, a vajda
a harmadik negyedben? ott dőlt el a meccs, az történt. minden beesik vs semmi sem esik be, minden labda feléd pattan vs semmi sem pattan feléd (nézőpontból függvényében természetesen)
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 474
Megmutatja az In-season tournament sikerességét, hogy eddig pár nappal ezelőttig nem is tudtam hogy van. Pedig amikor bejelentették gondoltam hogy adok neki egy esélyt. És követek online egy pár csapatot és játékot, és a ligát is, nem egy kő alatt élek. Szerintetek van értelme? Jobb lett tőle az alapszakasz?
Heisman nádor
A csapatok komolyan veszik, a meccsek jók, a nézettség az egekben, szóval nagyon bejött.
Jughead
Sztem nem oszt nem szoroz az egesz.vagyis rosszabb nem lett az alapszakasz.ez is beleszamit a 82meccsbe ha jol tudom.adtak egy kis tetet.
YoungZeeZee
Csak a döntő nem, a többi igen.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 9 839
Megmutatja az In-season tournament sikerességét, hogy eddig pár nappal ezelőttig nem is tudtam hogy van. Pedig amikor bejelentették gondoltam hogy adok neki egy esélyt. És követek online egy pár csapatot és játékot, és a ligát is, nem egy kő alatt élek. Szerintetek van értelme? Jobb lett tőle az alapszakasz?
Heisman nádor
A csapatok komolyan veszik, a meccsek jók, a nézettség az egekben, szóval nagyon bejött.
Jughead
Sztem nem oszt nem szoroz az egesz.vagyis rosszabb nem lett az alapszakasz.ez is beleszamit a 82meccsbe ha jol tudom.adtak egy kis tetet.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 946 — The Mathematician
LBJ nagyon meg akarja nyerni ezt a "sörbajnokságot"! 😊
Stoki
mi az isten történt a 3. negyedbe? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
LBJ nagyon meg akarja nyerni ezt a "sörbajnokságot"! 😊
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 946 — The Mathematician
mondjuk a bírói hibák helyett lehet máshol ment el a meccs?

 www.youtube.com/watch?v=NHeyfgdFdV8
Negritis, a vajda
Akkor bullshit duma ez amikor ezzel dobálózik valaki hogy nem a bírókon múlott.. az már inkább hogy nem csak a bírókon múlt de attól mert valaki szarul játszik, elad sok labdát vagy legyen szó bármilyen hibáról attól még lehet döntő hibája egy meccsnek az a pár rossz ítélet. És most nem kimondottan erről a meccsről beszélek hanem általánosságban. Állandóan ez a közhely puffogtatás hogy nem a bírókon múlott. Nyilván minden csapat hibázik a meccsek alatt, főleg egy ilyen sportban ahol van 5000 pontszerzési lehetőség de ettől ne mondjuk már azt hogy nem ezen vagy azon ment el.
garincsa
nincs nagyobb önbecsapás meg bullshit duma mint 1 ítéletre mutatni hogy azon múlt a meccs
főleg hogy ugye te vitatod az NBA vezetősége nem vitatja, és kiderült hogy előtte volt 2 másik hiba a másik irányba
a bírók hibáznak, kurva sokat és a meccs végének szempontjából ugyanannyit ér egy utolsó másodperces mint ami a 2. negyed közepén történt
az hogy téged az nem zavar, hát bumm
áltasd magad hogy mindenki ellenetek van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 758
Megmutatja az In-season tournament sikerességét, hogy eddig pár nappal ezelőttig nem is tudtam hogy van. Pedig amikor bejelentették gondoltam hogy adok neki egy esélyt. És követek online egy pár csapatot és játékot, és a ligát is, nem egy kő alatt élek. Szerintetek van értelme? Jobb lett tőle az alapszakasz?
Heisman nádor
A csapatok komolyan veszik, a meccsek jók, a nézettség az egekben, szóval nagyon bejött.
több mint 2 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 077 — Saturday Night Lights
Megmutatja az In-season tournament sikerességét, hogy eddig pár nappal ezelőttig nem is tudtam hogy van. Pedig amikor bejelentették gondoltam hogy adok neki egy esélyt. És követek online egy pár csapatot és játékot, és a ligát is, nem egy kő alatt élek. Szerintetek van értelme? Jobb lett tőle az alapszakasz?
Heisman nádor
az elsőnek mintha lenne tétje, de nem sok
viszont sztem közép-hosszú távon olyan lesz mint a "csapatkapitányok választanak" az all staron
hogy nem fogjuk szeretni

a play-in értelmesebb
Negritis, a vajda
Én igazából azt nem látom, h a tavalyi, meg az azt megelőző szezonoknál mitől tudna egy ilyen rendszer kevésbé nézett lenni. Mármint, ha amúgy a teljes alapszakasz nézettsége nem csökkent, csak a november decemberi nézettségek.
dawyd728
Az egyetemi és pro foci végjáték időszakot pedig semmilyen eszközzel nem tudják nézettségben ütni.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 2 éve
garincsa San Francisco 49ers 465
mondjuk a bírói hibák helyett lehet máshol ment el a meccs?

 www.youtube.com/watch?v=NHeyfgdFdV8
Negritis, a vajda
Akkor bullshit duma ez amikor ezzel dobálózik valaki hogy nem a bírókon múlott.. az már inkább hogy nem csak a bírókon múlt de attól mert valaki szarul játszik, elad sok labdát vagy legyen szó bármilyen hibáról attól még lehet döntő hibája egy meccsnek az a pár rossz ítélet. És most nem kimondottan erről a meccsről beszélek hanem általánosságban. Állandóan ez a közhely puffogtatás hogy nem a bírókon múlott. Nyilván minden csapat hibázik a meccsek alatt, főleg egy ilyen sportban ahol van 5000 pontszerzési lehetőség de ettől ne mondjuk már azt hogy nem ezen vagy azon ment el.

Szerkesztette: garincsa
több mint 2 éve
dawyd728 4 266
Megmutatja az In-season tournament sikerességét, hogy eddig pár nappal ezelőttig nem is tudtam hogy van. Pedig amikor bejelentették gondoltam hogy adok neki egy esélyt. És követek online egy pár csapatot és játékot, és a ligát is, nem egy kő alatt élek. Szerintetek van értelme? Jobb lett tőle az alapszakasz?
Heisman nádor
az elsőnek mintha lenne tétje, de nem sok
viszont sztem közép-hosszú távon olyan lesz mint a "csapatkapitányok választanak" az all staron
hogy nem fogjuk szeretni

a play-in értelmesebb
Negritis, a vajda
Én igazából azt nem látom, h a tavalyi, meg az azt megelőző szezonoknál mitől tudna egy ilyen rendszer kevésbé nézett lenni. Mármint, ha amúgy a teljes alapszakasz nézettsége nem csökkent, csak a november decemberi nézettségek.
több mint 2 éve
dawyd728 4 266
Megmutatja az In-season tournament sikerességét, hogy eddig pár nappal ezelőttig nem is tudtam hogy van. Pedig amikor bejelentették gondoltam hogy adok neki egy esélyt. És követek online egy pár csapatot és játékot, és a ligát is, nem egy kő alatt élek. Szerintetek van értelme? Jobb lett tőle az alapszakasz?
Heisman nádor
Szerintem sikeres. Jobb volt az első negyede a szezonnak, mint korábban.
A játékosok kaparnak ezeken a meccseken. Persze amint valaki kiesik, onnantól csökken a lelkesedés. Fél millió az nekik is pénz. Persze az megfigyelhető, h minél kevésbé elismert egy csapat, annál komolyabban veszik. Ezért többnyire fiatal csapatok brillíroznak. Én például a győztesnek még azt is megajánlanám, h az alapszakasz végén azonos mérleg esetén minden tiebreakert nyerjenek.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 474
Megmutatja az In-season tournament sikerességét, hogy eddig pár nappal ezelőttig nem is tudtam hogy van. Pedig amikor bejelentették gondoltam hogy adok neki egy esélyt. És követek online egy pár csapatot és játékot, és a ligát is, nem egy kő alatt élek. Szerintetek van értelme? Jobb lett tőle az alapszakasz?
Heisman nádor
Ha jól értem, valami olyasmi a szervezők célja, hogy ez kb. úgy viszonyuljon a rendes szezonhoz, mint mondjuk az FA kupa a Premier League-hez. Nekem eddig nem jön át a dolog, aztán lehet, hogy majd 15-20 év múlva ez baromi rangos lesz.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 946 — The Mathematician
Megmutatja az In-season tournament sikerességét, hogy eddig pár nappal ezelőttig nem is tudtam hogy van. Pedig amikor bejelentették gondoltam hogy adok neki egy esélyt. És követek online egy pár csapatot és játékot, és a ligát is, nem egy kő alatt élek. Szerintetek van értelme? Jobb lett tőle az alapszakasz?
Heisman nádor
az elsőnek mintha lenne tétje, de nem sok
viszont sztem közép-hosszú távon olyan lesz mint a "csapatkapitányok választanak" az all staron
hogy nem fogjuk szeretni

a play-in értelmesebb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 987 — "Montoya por favor!"
Megmutatja az In-season tournament sikerességét, hogy eddig pár nappal ezelőttig nem is tudtam hogy van. Pedig amikor bejelentették gondoltam hogy adok neki egy esélyt. És követek online egy pár csapatot és játékot, és a ligát is, nem egy kő alatt élek. Szerintetek van értelme? Jobb lett tőle az alapszakasz?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 946 — The Mathematician
mondjuk a bírói hibák helyett lehet máshol ment el a meccs?

 www.youtube.com/watch?v=NHeyfgdFdV8

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 758
Az L2M szerint is birtokolta még Reaves a labdát mikor LeBron időt kért, illetve azóta elég sok kép is ezt erősíti meg, továbbra se vagyok meggyőzve, de ahogy az NFL-ben is mindig mondják, a pályán hozott döntés az irányadó, ami meg kell változtatni.

(Egyébként az L2M szerint 3 rossz fújás volt az utolsó 2 percben, mind a Lakers kárára, de ebből a Reaves ellenit élőben befújni erős lett volna, míg a második és a harmadik egymásból következett, mert 44 mp-vel a vége előtt Durant faultolta LeBront dobás közben, majd a lepattanót visszaszedő AD-t pedig Nurkic, szóval összességében a 3 rossz fújás eredménye kettő LeBron büntető elmaradása).

Szerkesztette: Jughead
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Ez 4 feltétel, ami kellett volna ahhoz, hogy a Lakers kiessen, és én csak annyit vitattam, hogy erős lenne azt mondani, higy a hiba nélkül a Suns megy tovább.
Jughead
Ha úgy hangzott, hogy egyértelműen a Suns megy tovább, akkor elnézést. Ettől függetlenül ahogy csebi írta, csúnya loophole a szabálykönyvben, hogy ezt semmiképp nem lehet visszanézni.
Nem mellesleg a hosszabbítás esélyét szignifikánsan csökkentette.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
 www.youtube.com/watch?v=LkgzqPPdou0

A saját kosárlabdapályán eltöltött éveimből kiindulva Allen ezt összekaparja, 1 leütés ziccer, ha kivált rá AD, kiosztja Bookernek.
empty taxi
Nyilván ezzel a lendülettel futva, erre lett volna esély, de ezzel a lendülettel nem is érte el időben, ezért írtam, hogy kérdés, hogy a sípszó miatt nem érte el vagy ez volt a max effort tőle. Ezt úgy érte volna el, ha vetődik érte, ami után ő nyilván nem tudott volna ziccerezni.
Jughead
Van kétségeim efelől, de ez esetben is Booker 1-1-ben van AD-vel, közben a hármasnál kinn kóricál Nurkic, ha időben eszmél a bosnyák ez kvázi 2 vs.1.
empty taxi
Ha nincs fújás, akkor James belép Nurkic útjába, szóval ha Nurkicnak továbbadja a Booker, akkor James (vagy AD) biztos faultolja és 70% alatti büntetőzőként kellett volna bedobnia a két clutch büntetőt.

De akkor pontosítok, szerintem is hibás döntés született, de ha nem az születik, akkor is kellett volna a Suns W-hez az, hogy (1) Allen megmentse a labdát, (2) Booker 1v1-ben befejezze AD mellett vagy kipasszolva Nurknak Nurkic bedobja a valószínűsíthető 2 FT-t, (3) Lakers Timeout utáni félpályás támadását a Suns kivédekezze végül (4) az OT-ben győzzön a Suns.

Ez 4 feltétel, ami kellett volna ahhoz, hogy a Lakers kiessen, és én csak annyit vitattam, hogy erős lenne azt mondani, higy a hiba nélkül a Suns megy tovább.
Jughead
ha ez megtortenik mondjuk 2000ben, nincs ekkora ugy. nyilvan hibaztak a birok, mar nem volt labdabirtoklas, de ez van, hibaztak nagyobbat is, mert tenyleg 1 mp-n vagy kevesebben mulik a dolog.

a problema az, hogy 2023 van, es van visszanezes. bennem emiatt 2 dolog merul fel:
1. kosarlabdaban van buntetes azert, ha akkor kersz idot mikor nincs nalad a labda? pl vizilabdaban van-volt. buntetot kapott a masik csapat. ezert elofordult az, hogy 1 golos hatranyban idot kertel, ellenfel lott otost. ha kihagyta akkor fenn 6on5 emberelony volt, nekunk egyszer a hoskorban ossze is jott a szerbek ellen, kihagytak az otost, de aztan mi meg kapufat lottunk belole. (azota kioltek ezt a sztem tok jo elemet a jatekbol, mert most mar bunteto helyett valaszthatod a labdabirtoklast is)
2. ha nincs olyan buntetes, hogy mondjuk az ellenfel csapata automatikusan dobhat akkor ilyenkor megvaltoztatas eseten mi van? feldobas? PHX kapja meg a labdat oldalrol?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 758
 www.youtube.com/watch?v=LkgzqPPdou0

A saját kosárlabdapályán eltöltött éveimből kiindulva Allen ezt összekaparja, 1 leütés ziccer, ha kivált rá AD, kiosztja Bookernek.
empty taxi
Nyilván ezzel a lendülettel futva, erre lett volna esély, de ezzel a lendülettel nem is érte el időben, ezért írtam, hogy kérdés, hogy a sípszó miatt nem érte el vagy ez volt a max effort tőle. Ezt úgy érte volna el, ha vetődik érte, ami után ő nyilván nem tudott volna ziccerezni.
Jughead
Van kétségeim efelől, de ez esetben is Booker 1-1-ben van AD-vel, közben a hármasnál kinn kóricál Nurkic, ha időben eszmél a bosnyák ez kvázi 2 vs.1.
empty taxi
Ha nincs fújás, akkor James belép Nurkic útjába, szóval ha Nurkicnak továbbadja a Booker, akkor James (vagy AD) biztos faultolja és 70% alatti büntetőzőként kellett volna bedobnia a két clutch büntetőt.

De akkor pontosítok, szerintem is hibás döntés született, de ha nem az születik, akkor is kellett volna a Suns W-hez az, hogy (1) Allen megmentse a labdát, (2) Booker 1v1-ben befejezze AD mellett vagy kipasszolva Nurknak Nurkic bedobja a valószínűsíthető 2 FT-t, (3) Lakers Timeout utáni félpályás támadását a Suns kivédekezze végül (4) az OT-ben győzzön a Suns.

Ez 4 feltétel, ami kellett volna ahhoz, hogy a Lakers kiessen, és én csak annyit vitattam, hogy erős lenne azt mondani, higy a hiba nélkül a Suns megy tovább.

Szerkesztette: Jughead
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 148 — Cowboys fan
 www.youtube.com/watch?v=LkgzqPPdou0

A saját kosárlabdapályán eltöltött éveimből kiindulva Allen ezt összekaparja, 1 leütés ziccer, ha kivált rá AD, kiosztja Bookernek.
empty taxi
és van 3 másodperce a Lákersznek egy utolsó figurára
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
 www.youtube.com/watch?v=LkgzqPPdou0

A saját kosárlabdapályán eltöltött éveimből kiindulva Allen ezt összekaparja, 1 leütés ziccer, ha kivált rá AD, kiosztja Bookernek.
empty taxi
Nyilván ezzel a lendülettel futva, erre lett volna esély, de ezzel a lendülettel nem is érte el időben, ezért írtam, hogy kérdés, hogy a sípszó miatt nem érte el vagy ez volt a max effort tőle. Ezt úgy érte volna el, ha vetődik érte, ami után ő nyilván nem tudott volna ziccerezni.
Jughead
Van kétségeim efelől, de ez esetben is Booker 1-1-ben van AD-vel, közben a hármasnál kinn kóricál Nurkic, ha időben eszmél a bosnyák ez kvázi 2 vs.1.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 758
 www.youtube.com/watch?v=LkgzqPPdou0

A saját kosárlabdapályán eltöltött éveimből kiindulva Allen ezt összekaparja, 1 leütés ziccer, ha kivált rá AD, kiosztja Bookernek.
empty taxi
Nyilván ezzel a lendülettel futva, erre lett volna esély, de ezzel a lendülettel nem is érte el időben, ezért írtam, hogy kérdés, hogy a sípszó miatt nem érte el vagy ez volt a max effort tőle. Ezt úgy érte volna el, ha vetődik érte, ami után ő nyilván nem tudott volna ziccerezni.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
 www.youtube.com/watch?v=LkgzqPPdou0

A saját kosárlabdapályán eltöltött éveimből kiindulva Allen ezt összekaparja, 1 leütés ziccer, ha kivált rá AD, kiosztja Bookernek.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...