NBA

33 feliratkozó

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 520
Caruso legalább visszatérhet a mai meccsen.
Gergőke
Ami pozitívabb volt, hogy DeRozan önbizalma végre a helyén volt. És nem csak eldobott mindent, de olyan dolgokat is megcsinált, amiket az elmúlt mérkőzéseken nem.
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 704 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Caruso legalább visszatérhet a mai meccsen.

" class="embed">
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 586 — #NoStress
New york-ban aki jatszani akar mint pl k irving..minimum egy oltas kell oszt semmi?
mi ertelme van igy?
YoungZeeZee
Az az értelme, hogy valahogy szabályozni kell egzaktul a pályáralépés feltételét és ezek szerint jelenleg egy oltás felvételéhez van kötve.

több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 823 — Vikings fan
a portland ujra a szinen.
a playin helyekert izgi lesz a nyomulas a sok szar csapat kozott 😀

New york-ban aki jatszani akar mint pl k irving..minimum egy oltas kell oszt semmi?
mi ertelme van igy?
YoungZeeZee
Őszintén próbálom felfogni a commented második részét, de nem megy. 😀
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 097
a portland ujra a szinen.
a playin helyekert izgi lesz a nyomulas a sok szar csapat kozott 😀

New york-ban aki jatszani akar mint pl k irving..minimum egy oltas kell oszt semmi?
mi ertelme van igy?
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 704 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Csak, hogy valami pozitív dolog is legyen a tegnapi borzalombam. 2013 után Ayo az első Bulls játékos , aki 10 pontos, 10 pattanós, legalább 5 gólpasszos, 5 labdaszerzéses meccset produkált. Akkor Deng volt erre képes.

Ayo előtt, pedig Pippen volt az ,aki ehhez még 1-nél több blokkot is kiosztott egy meccsen, még 1995-ben.

" class="embed">
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 704 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Azt értem, hogy hiányzó akad bőven, de, hogy Vuch gyakorlatilag 1 méterről nem dobja be, hogy 2/13-at dob mezőnyből, hogy gyakorlatilag nincs aki menjen a lepattanóért, hogy eladunk majd 20 labdát, az azért több, mint kiakasztó.
Gergőke
Hi
Reality

😊
Negritis
Az igazság, mint mindig, úgy most is a két teljesítmény között van. 😉

" class="embed">
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 046 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Booker egy laza 48 pontos meccsel (és újabb Suns W-vel) ünnepelte meg az MLK napot.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 245 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 245 — The Mathematician
Azt értem, hogy hiányzó akad bőven, de, hogy Vuch gyakorlatilag 1 méterről nem dobja be, hogy 2/13-at dob mezőnyből, hogy gyakorlatilag nincs aki menjen a lepattanóért, hogy eladunk majd 20 labdát, az azért több, mint kiakasztó.
Gergőke
Hi
Reality

😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 704 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Azt értem, hogy hiányzó akad bőven, de, hogy Vuch gyakorlatilag 1 méterről nem dobja be, hogy 2/13-at dob mezőnyből, hogy gyakorlatilag nincs aki menjen a lepattanóért, hogy eladunk majd 20 labdát, az azért több, mint kiakasztó.

" class="embed">
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 520
Baszki, azért így kikapni azok után , hogy bucira vertek minket. 😕 Vezetünk 112-106-ra 2 perccel a vége előtt. Erre egy nyomorult kosarat sem dobunk az utolsó 2 percben és kapunk 8 pontot. Ez jobban fáj, mint amikor elvernek nagyon. 😕😕😕
Gergőke
Túl sok jót nem lehet mondani valóban, de most legalább a végéig bírtuk és legalább DeRozan is tűrhető volt. Mellette és Vuch mellett viszont most nem volt társ a játékhoz. Na jó...talán Ayo.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 704 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Az azért komoly, hogy keleten az 1.-6. csapat 2.5 meccsen belül van egymáshoz képest.

" class="embed">
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 704 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Baszki, azért így kikapni azok után , hogy bucira vertek minket. 😕 Vezetünk 112-106-ra 2 perccel a vége előtt. Erre egy nyomorult kosarat sem dobunk az utolsó 2 percben és kapunk 8 pontot. Ez jobban fáj, mint amikor elvernek nagyon. 😕😕😕

" class="embed">
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 23 407 — Cowboys fan
23/40 hármasból, jóvanakkor. De miért nem több? az még jobb vicc lenne, nem?
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 704 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Hála Istennek Lavine sérülése az MRI szerint nem súlyos. Elvileg csak a mai Boston elleni, meg a Memphis elleni meccsen nem játszik.

" class="embed">
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 704 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
ideje befejezni az álmodozást és elkezdeni védekezni, mert ez szörnyű...még az adidas sem ad el ennyi labdát, mint Ball önmaga...talán még időben verik bucira a fejüket
Klaci79
Én is abban bízom, hogy időben jön mindez. Siralmas az utóbbi két meccs. Főleg a védelem. Ráadásul Zach is megsérült, ami remélem nem komoly, de ha jól emlékszem, akkor a bal térdével korábban is volt már baja. 😕

" class="embed">
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 520
ideje befejezni az álmodozást és elkezdeni védekezni, mert ez szörnyű...még az adidas sem ad el ennyi labdát, mint Ball önmaga...talán még időben verik bucira a fejüket
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 245 — The Mathematician
Cold as ice trollkodás minden Westbrook kimaradt dobás után funny. Az már kevésbé, h a Kings teszi.
dawyd728
megérdemli
a lakersnek kéne tolnia 😀

a kings foglalkozzon az otthoni kuplerájjal

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 794 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
dawyd728 3 734
Cold as ice trollkodás minden Westbrook kimaradt dobás után funny. Az már kevésbé, h a Kings teszi.
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 704 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Én onnan közelítem meg ezt az idei szezont, hogy a Bullsnak az előre lépés, hogy bejut, remélhetőleg simán a PO- na. Az elmúlt évek siralmas teljesítményei után. A PO- ban szerintem arra még jók lehetünk , hogy egy kört menjünk, de többre nem képes ez a csapat szerintem.

Jövőre innen kell tovább lépni, egy fokkal minőségibb mélységét adni a csapatnak a magas embereknél is például.

" class="embed">
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 823 — Vikings fan
meg kell hagyni, jól néz ki ez a szürke Nets mez...jó kis meccs, félidőben 2 ponttal mennek Chicago-ban
a 3. negyedben viszont szétvédekezték a Bullst...ehhez jöttek a pocsékabbnál pocsékabb dobások és a szintén szürkében lévő játékvezetés...tényleg mintha egy csapatban lettek volna...úgyhogy a nagyobb sztárok ezzel meg is nyerik. DeRozan megint szenved csak...lehet kevesebbet kellene kiabálni, hogy MVP
Klaci79
Én nem szoktam bírózni, de ez kissé csúnyára sikeredett. DeMart meg valóban helyre kell tenni fejben, mert nagyon kell a csapatnak.
Gergőke
mit teszel rajta helyre?
világ életében ilyen volt
Negritis
Tudom, hogy milyen volt, de Donovan eddig szerintem tök jól kezelte. Gondolok itt a a negyedik negyedes produkciókra. Most valóban gödör van nála, de szerintem Donovanban és a stábban meg van az a potenciál, hogy helyre tegye benne a dolgokat most. Aztán lehet kincstári az optimizmusom.
Gergőke
sztem a POban nem jut messzire a csapat amig Demar vállán lesz a teher
Negritis
Sorsolástól is függhet egyébként.
Nets / Bucks ellen nicns esélyük de Raptors és Phili se fekszik nekik. Védelmük is lassan a helyére került, szóval lesz még itt hátrafelé szerintem alapszakaszban is.
Toca
mehetnek 1-2 kört akár az ECF is meglehet, lásd tavaly a Hawks
de döntő vagy győzelem sztem nem lesz
itt amúgy bejöhetne Vucevic mint opció, de ő még kevésbé képes a hátára venni egy csapatot a POban
Lavine meg rohadtul hullámzik ehhez
Negritis
Ugyanarról beszélünk. De én a 2.kört már erős túlteljesítésnek érzem. Kb 4.5. csapat ők erősségben keleten és még számoljuk hozzá Derozan "legendás " PO teljesítményét.
Illetve a Defensük is kezd eléggé visszaesni gondolom kielemezték. Nagy mágus Donovan amúgy de én inkább a tavaly Knickshez mint sem Hawkshoz hasonlítanám őket.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 520
Nagyon hiányzik a rutin ebből a Bulls-ból. Van két játékos, akinek a kezébe adhatod a labdát döntő szituációban, de egyik sem olyan szintű, mint Harden, Irving vagy különösen Durant. Ez a csapat arra jó, hogy a PO simán meglegyen, de az előrelépéshez már több kell. Nem tudni persze, hogy a fiatalok merre fejlődnek, de DaRozen vagy nem elég jó játékos, vagy nem bírja el a nyomást hosszabb távon. Persze ezen a meccsen a 2.félidőben minden bejött a Nets-nek, ebből nehéz is kiindulni.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 245 — The Mathematician
meg kell hagyni, jól néz ki ez a szürke Nets mez...jó kis meccs, félidőben 2 ponttal mennek Chicago-ban
a 3. negyedben viszont szétvédekezték a Bullst...ehhez jöttek a pocsékabbnál pocsékabb dobások és a szintén szürkében lévő játékvezetés...tényleg mintha egy csapatban lettek volna...úgyhogy a nagyobb sztárok ezzel meg is nyerik. DeRozan megint szenved csak...lehet kevesebbet kellene kiabálni, hogy MVP
Klaci79
Én nem szoktam bírózni, de ez kissé csúnyára sikeredett. DeMart meg valóban helyre kell tenni fejben, mert nagyon kell a csapatnak.
Gergőke
mit teszel rajta helyre?
világ életében ilyen volt
Negritis
Tudom, hogy milyen volt, de Donovan eddig szerintem tök jól kezelte. Gondolok itt a a negyedik negyedes produkciókra. Most valóban gödör van nála, de szerintem Donovanban és a stábban meg van az a potenciál, hogy helyre tegye benne a dolgokat most. Aztán lehet kincstári az optimizmusom.
Gergőke
sztem a POban nem jut messzire a csapat amig Demar vállán lesz a teher
Negritis
Sorsolástól is függhet egyébként.
Nets / Bucks ellen nicns esélyük de Raptors és Phili se fekszik nekik. Védelmük is lassan a helyére került, szóval lesz még itt hátrafelé szerintem alapszakaszban is.
Toca
mehetnek 1-2 kört akár az ECF is meglehet, lásd tavaly a Hawks
de döntő vagy győzelem sztem nem lesz
itt amúgy bejöhetne Vucevic mint opció, de ő még kevésbé képes a hátára venni egy csapatot a POban
Lavine meg rohadtul hullámzik ehhez

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!