NBA

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 054 — The Mathematician
Ingramet meg Hartot egyre nagyobb hibának érzem, hogy elengedtük, eddig is jók voltak, de most a pelicansba kifejezetten jól nyomják. Rájuk azért lehetett volna építeni ha már James nem lesz, főleg Ingramre....
kapitnono
ezért nem örültem mikor jött James

viszont nem véletlen hogy nélkülük nem ment át a Davis trade, és igen nekem is hiányozni fog mind2
számomra inkább Hart

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Ingramet meg Hartot egyre nagyobb hibának érzem, hogy elengedtük, eddig is jók voltak, de most a pelicansba kifejezetten jól nyomják. Rájuk azért lehetett volna építeni ha már James nem lesz, főleg Ingramre....


több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Harden, mar megint... Nekiugrott Hartnak buzzer beater helyett, hogy majd kap harom buntetot, nem fujtak, erre felhaborodottan pofanbaszta magat a labdaval. XD

 twitter.com/cjzero/status/1188263802665615362

Es akkor csodalkozik, hogy egyre tobben ruhellik a jatekstilusa miatt. Meg ra is pakol.

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem tudom elhinni a Sunsnak ezt, ahol Booker kaliberű ember a vezér. A szezon eleji post előszezon meccseket megnyerik, aztán kíváncsi vagyok tudják e tartani a lépést a bemelegedő top csapatokkal

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Közben a Suns elintézte a Clipperst. Ayton és Rubio nélkül. Egy back-to-back 2. napján. Ahol az első nap Denverben OT-ben kaptak is 1 ponttal.

Hot take vagy nem? A Suns idén a playoffért játszhat, ha elkerülik a nagyobb sérülések. És persze az NBA nem tilt el minden váratlan W után egy kezdőt, 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
heat-bucks végjáték elég beteg
és akkor OT
Negritis
Antetokounpo ász volt 😎 utolsó másodpercben.
Chargers LT
Szegeny Jannisz is meg fog halni ebben az idenyben, a nyarat a gorogokkel vegignyomta, nem hinnem, hogy iden a Bucks annyira allat lesz, hogy sokat pihentesse, majd a PO-ban aztan vegig nyomatni kell, aztan jon a nyar, gondolom egy szaftos ki olimpia... Komolyan, en feltem ezeket a sztarokat, brutalis terheles ez. Es mar most tartok tole, hanyan es mikor fognak serulni.

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
heat-bucks végjáték elég beteg
és akkor OT
Negritis
Antetokounpo ász volt 😎 utolsó másodpercben.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 054 — The Mathematician
heat-bucks végjáték elég beteg
és akkor OT

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Azért az kemny, Lakersnek padról csak 22 pont jött össze, abból 15 egy játékostól, kezdő C egyszer próbált dobni, az sem jött össze. 40% alatti dobással sikerült mondjuk nyerni
kapitnono
Majd Kuzma, ha érkezik a padról. 😀 De igen, pl KCP botrány amit művel. Meg alapvetően, támadásban sem látszik egyáltalán, mi lenne a taktika, rendszer, rotáció is teljesen képlékeny és próbálgatás alatt van, Davis "használata" időnként agyrém.
több mint 4 éve
andree Arizona Cardinals 1 665
Lehet valami elindult végre Phoenixben? Azért az, hogy Ayton nélkül OT-re kényszerítették a Denvert idegenben és ott is kb azért kaptak ki 1 ponttal, mert Oubre meg Baynes kipontozódott, nem rossz. Ja és továbbra is Kaminsky > Saric.
iktriad
Mondjuk Sarichoz hozzá tartozik, hogy baromi jó munkát végez a nem ugri-bugri magasokon. Meccs végén kizárólag a Jokicon való védekezése miatt voltunk partiban. A meccsdöntő dobásnál meg Tyler olyan szépen húzta rá a duplázást az amúgy hígfos Bookerre, hogy fájt nézni(Mondjuk ha utóbbi kipasszolja akkor meg tiszta tripla, de -1nél nem ez a játék). Mindezekkel együtt ebből a Suns védekezésből már ki lehet indulni. Rubio remélem nem verte össze nagyon a térdét, mert egy másik szintre emelte ezt a csapatot.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem Jokic lassabbnak tűnik, mint tavaly. Nem értem. Augusztusban a szerbek felkészülési meccsein éppen ellenkezőjét éreztem. Támadásban nincs hiba, de a high pnr ellen korábbiakhoz képest is lassabbnak tűnik. :/
dawyd728
Szerintem szimplan faradt. En mar a vb-n is ezt ereztem, mrg ugy is, hogy csomoszor ilyen 18-20 spercet jatszott csak. De amit tavaly ideny vegen kapott terhelesben, meg nyaron sem tudott kb pihenni, ez nagyon halal lesz a Denvernek. Jovore meg olimpia, meg kevesebb pihenes lesz.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet valami elindult végre Phoenixben? Azért az, hogy Ayton nélkül OT-re kényszerítették a Denvert idegenben és ott is kb azért kaptak ki 1 ponttal, mert Oubre meg Baynes kipontozódott, nem rossz.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Azért az kemny, Lakersnek padról csak 22 pont jött össze, abból 15 egy játékostól, kezdő C egyszer próbált dobni, az sem jött össze. 40% alatti dobással sikerült mondjuk nyerni


több mint 4 éve
dawyd728 3 696
Nekem Jokic lassabbnak tűnik, mint tavaly. Nem értem. Augusztusban a szerbek felkészülési meccsein éppen ellenkezőjét éreztem. Támadásban nincs hiba, de a high pnr ellen korábbiakhoz képest is lassabbnak tűnik. :/
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Jó ez az NBA 360 közvetítés.
Főleg így idény elején, pár óra alatt megismerhető a fél liga.
A meccsek meg jók 😊
Chargers LT
Főleg az utóbbi bő óra, amikor szorosak a végjátékok.
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Jó ez az NBA 360 közvetítés.
Főleg így idény elején, pár óra alatt megismerhető a fél liga.
A meccsek meg jók 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Jaj de utálom ezt a képmutatást, hogy 18-20 éves korukra 120 kiló tiszta izom srácoknak tapsikolunk, akik 11-en belül futják a százat, de ha lebuknak a teszten akkor gyorsan kettétörjük a karrierjük. Ayton 25 meccsre elmeszelve vízhajtó miatt. Komolyan átok ül ezen a Sunson.
andree
A WADA szerint lassan a C-Vitamin is tiltólistás, viszont arra kiváncsi lennék hogy egy vízhajtó miért minősül doppingszernek...
Hendrix
Mert vízhajtót valaminek az elfedése (pl. tömegnövelő) miatt szednek.
flzoli
Nem.
Azért minősül annak, mert rajta van a tiltott szerek listáján.

több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 257
Valahol egyebkent lehet fogadni ra, hogy Simmonsnak iden meglesz-e a harom bedobott harmasa? Az egesz nyar arrol szolt, hogy harmasozni tanitjak, es azt varjak, hogy dobaljon kintrol, mint a hulye, de ahogy neztem a meccsen, a tavoli dobas neki meg mindig smafu, mg csak el sem gondolkozik rajta. XD Stez
Elvileg csak azt fogja elvállalni ebben a szezonban, amikor teljesen üresen van, mert még mindig túl lassú a dobómozdulata.
több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Jaj de utálom ezt a képmutatást, hogy 18-20 éves korukra 120 kiló tiszta izom srácoknak tapsikolunk, akik 11-en belül futják a százat, de ha lebuknak a teszten akkor gyorsan kettétörjük a karrierjük. Ayton 25 meccsre elmeszelve vízhajtó miatt. Komolyan átok ül ezen a Sunson.
andree
A WADA szerint lassan a C-Vitamin is tiltólistás, viszont arra kiváncsi lennék hogy egy vízhajtó miért minősül doppingszernek...
Hendrix
Mert vízhajtót valaminek az elfedése (pl. tömegnövelő) miatt szednek.
flzoli
Mégis milyen tömegnövelőt használhat egy NBA játékos? Trenbolone-t? Ne szórakozzunk már...

De amúgy tényleg röhej hogy ezen a szinten egyáltalán lebukik valaki.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem meg szanalmas, hogy egy ilyen profi kozegben, teljes orvosi meg eronleti stabban a hata mogott valaki el tudja baszni annyira a dolgokat, hogy olyat tegyen, ami tiltott, es lebukjon.

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jaj de utálom ezt a képmutatást, hogy 18-20 éves korukra 120 kiló tiszta izom srácoknak tapsikolunk, akik 11-en belül futják a százat, de ha lebuknak a teszten akkor gyorsan kettétörjük a karrierjük. Ayton 25 meccsre elmeszelve vízhajtó miatt. Komolyan átok ül ezen a Sunson.
andree
A WADA szerint lassan a C-Vitamin is tiltólistás, viszont arra kiváncsi lennék hogy egy vízhajtó miért minősül doppingszernek...
Hendrix
Mert vízhajtót valaminek az elfedése (pl. tömegnövelő) miatt szednek.

több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Jaj de utálom ezt a képmutatást, hogy 18-20 éves korukra 120 kiló tiszta izom srácoknak tapsikolunk, akik 11-en belül futják a százat, de ha lebuknak a teszten akkor gyorsan kettétörjük a karrierjük. Ayton 25 meccsre elmeszelve vízhajtó miatt. Komolyan átok ül ezen a Sunson.
andree
A WADA szerint lassan a C-Vitamin is tiltólistás, viszont arra kiváncsi lennék hogy egy vízhajtó miért minősül doppingszernek...

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jaj de utálom ezt a képmutatást, hogy 18-20 éves korukra 120 kiló tiszta izom srácoknak tapsikolunk, akik 11-en belül futják a százat, de ha lebuknak a teszten akkor gyorsan kettétörjük a karrierjük. Ayton 25 meccsre elmeszelve vízhajtó miatt. Komolyan átok ül ezen a Sunson.
andree
Biztos csípte a ligának a szemét, mennyire jó volt a Suns a Kings ellen. Picsába,
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 054 — The Mathematician
Jaj de utálom ezt a képmutatást, hogy 18-20 éves korukra 120 kiló tiszta izom srácoknak tapsikolunk, akik 11-en belül futják a százat, de ha lebuknak a teszten akkor gyorsan kettétörjük a karrierjük. Ayton 25 meccsre elmeszelve vízhajtó miatt. Komolyan átok ül ezen a Sunson.
andree
"átok"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 350 — Wrath of Khan
Fú de jó ez a Clippers.