NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 486
J.R csodatetkója egy vicc. De most komolyan ki varrat magára egy sportmárkát? A sátorszerű gyrosostáblával mászkáló ember jutott eszembe róla 😀

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
pár éve (mikor szaniszló még ott volt) az NFL után volt jópár vasárnapi korai meccs ha jól rémlik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 983
Az heti 4 meccs. Mondjuk inkább a PO-ra tartalékoljanak pénzt. Első második körből tendenciózusan alig adtak meccseket.
dawyd728
Akkor lesz értelme, ha magyar időzónához mérten is adnak meccset. Tehát szomb este és vas este. Szomb 23 órakkor általában mindig játszanak meccset, illetve vasárnap is korai meccsek vannak.
kg0412
 www.sport1tv.hu/sztori/73725/rekordszamu-nba-meccs-a-sport-tv-n/
A legfőbb újdonság, hogy a kiemelt NBA Saturdays és NBA Sundays meccsek száma megnő, ami azért különleges, mert a szombati és vasárnapi játéknapokon több, az európai nézők számára is kedvező időpontban lesz élő NBA-meccs a tévében.

Szombaton ez a kezdési időpont általában 23 óra, vasárnap legtöbbször 21:30.
NB2
Bevallom, mielőtt írtam nem olvastam el. De ez a legjobb, amit kihozhattak belőle, számunkra. 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 894 — nabege2@yahoo.com
Az heti 4 meccs. Mondjuk inkább a PO-ra tartalékoljanak pénzt. Első második körből tendenciózusan alig adtak meccseket.
dawyd728
Akkor lesz értelme, ha magyar időzónához mérten is adnak meccset. Tehát szomb este és vas este. Szomb 23 órakkor általában mindig játszanak meccset, illetve vasárnap is korai meccsek vannak.
kg0412
 www.sport1tv.hu/sztori/73725/rekordszamu-nba-meccs-a-sport-tv-n/
A legfőbb újdonság, hogy a kiemelt NBA Saturdays és NBA Sundays meccsek száma megnő, ami azért különleges, mert a szombati és vasárnapi játéknapokon több, az európai nézők számára is kedvező időpontban lesz élő NBA-meccs a tévében.

Szombaton ez a kezdési időpont általában 23 óra, vasárnap legtöbbször 21:30.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 983
Ennél érdekesebb hogy Butler állítólag menni fog a Rockets-hez. Nem tudom ezt hogy lehet cserével kiügyeskedni de ha valaki akkor Morey tuti meg tudja oldani. Paul-Harden-Butler-Capela négyes azért durva lenne még a GSW szintjén is
flzoli
A 76ers is lehetett olvasni éjszaka, és ők max-ot is tudnának adni neki, ami fontos számára.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 983
Az heti 4 meccs. Mondjuk inkább a PO-ra tartalékoljanak pénzt. Első második körből tendenciózusan alig adtak meccseket.
dawyd728
Akkor lesz értelme, ha magyar időzónához mérten is adnak meccset. Tehát szomb este és vas este. Szomb 23 órakkor általában mindig játszanak meccset, illetve vasárnap is korai meccsek vannak.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ennél érdekesebb hogy Butler állítólag menni fog a Rockets-hez. Nem tudom ezt hogy lehet cserével kiügyeskedni de ha valaki akkor Morey tuti meg tudja oldani. Paul-Harden-Butler-Capela négyes azért durva lenne még a GSW szintjén is

több mint 5 éve
dawyd728 3 690
Az heti 4 meccs. Mondjuk inkább a PO-ra tartalékoljanak pénzt. Első második körből tendenciózusan alig adtak meccseket.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 910
 index.hu/mindekozben/poszt/2018/09/28/a_sport_tv-nek_remek_hire_van_az_nba-rajongok_szamara/
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Fú de kreténül néz ki a Lakers mez Lebronon
Toca
Fú de kreténül néz ki lebron(Lakers mezben is)
A kurva nagy Ohio-i hős!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Fú de kreténül néz ki a Lakers mez Lebronon
több mint 5 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 862
A bowl.hu Fantasy NBA ligába várok jelentkezőket.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
Sztem teljesen jogos Towns szerződése, ha nem ők más adja meg neki ezt a pénzt, és én abban is biztos vagyok lesz ő DPOY játékos.
kg0412
én biztos vagyok benne hogy all D# 2nd team se lesz soha
és nem vagyok benne biztos hogy bárki más megadta volna ezt neki
dettó Wiggins
Negritis
már Wiggins szerződésénél is leírtam ezt, újra lefogom. egyszerűen nincsen más lehetőség Minnesotában. végre ugye szereztünk egy kvázi sztárt, de ő 1 év után be is jelentette, hogy lécel. arról, hogy Butler el akar menni, sztem nem szerda tájékán szerzett a vezetés információt, már egy ideje tudhatták. valamint Wiggins szerződése környékén is lehetett sejteni, hogy Butler nagyon maximum 2 évre marad az Ikrekben. KAT-nak pedig az 5/158-t rengeteg csapat megadta volna jövő évben az biztos.

az a körülmény, hogy Thibs nem hajlandó elcserélni, az még érdekes dolog, és nem kizárt, hogy Taylor ki is fogja rúgni emiatt. amúgy Butler vszeg sosem akart volna hosszan aláírni nálunk főleg látva a 3 csapatos listáját. nagy piacra fáj a foga, épp ezért elég csúnya dolog a csapattársaira húzni az egész történetet. kíváncsi vagyok ma a media day-en van-e pofája megjelenni.
csebi
nem akarom újra felhozni a vitát
és míg KAT megtartását megértem, számomra Wiggins itt tartása így még fájóbb
lehet hogy Butler semmi képpen nem maradt volna, de Wiggins szerződésével ez el is dőlt mivel KAT megtartása no brainer

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 959 — Lucas Scott
Sztem teljesen jogos Towns szerződése, ha nem ők más adja meg neki ezt a pénzt, és én abban is biztos vagyok lesz ő DPOY játékos.
kg0412
én biztos vagyok benne hogy all D# 2nd team se lesz soha
és nem vagyok benne biztos hogy bárki más megadta volna ezt neki
dettó Wiggins
Negritis
már Wiggins szerződésénél is leírtam ezt, újra lefogom. egyszerűen nincsen más lehetőség Minnesotában. végre ugye szereztünk egy kvázi sztárt, de ő 1 év után be is jelentette, hogy lécel. arról, hogy Butler el akar menni, sztem nem szerda tájékán szerzett a vezetés információt, már egy ideje tudhatták. valamint Wiggins szerződése környékén is lehetett sejteni, hogy Butler nagyon maximum 2 évre marad az Ikrekben. KAT-nak pedig az 5/158-t rengeteg csapat megadta volna jövő évben az biztos.

az a körülmény, hogy Thibs nem hajlandó elcserélni, az még érdekes dolog, és nem kizárt, hogy Taylor ki is fogja rúgni emiatt. amúgy Butler vszeg sosem akart volna hosszan aláírni nálunk főleg látva a 3 csapatos listáját. nagy piacra fáj a foga, épp ezért elég csúnya dolog a csapattársaira húzni az egész történetet. kíváncsi vagyok ma a media day-en van-e pofája megjelenni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
Sztem teljesen jogos Towns szerződése, ha nem ők más adja meg neki ezt a pénzt, és én abban is biztos vagyok lesz ő DPOY játékos.
kg0412
én biztos vagyok benne hogy all D# 2nd team se lesz soha
és nem vagyok benne biztos hogy bárki más megadta volna ezt neki
dettó Wiggins

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 983
Sztem teljesen jogos Towns szerződése, ha nem ők más adja meg neki ezt a pénzt, és én abban is biztos vagyok lesz ő DPOY játékos.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
dawyd728 3 690
KAT 5 év 190milla, oké....
Negritis
Röhej az, h az ő atletikusságával Jokic szintjén védekezik. Innentől Butler szándékai is teljesen érthetőek. Két ekkora bohóccal nem akar hosszútávon játszani, akik tehetségben többet kaptak, mint ő maga, de mégsem mutatnak vezetői erényeket, helyette elvannak a langymelegben.

Ettől még ez is olyan, mint Booker szerződése. Nem ér ennyit jelenleg, de ha jelentőset fejlődik még, akkor senki sem fogja megszólni ezeket a számokat.
dawyd728
Mi a fasz az a KAT???
♉gaben♉
 www.google.hu/search?ei=GZ-nW73sDvHjkgWb4I_YAw&q=KAT+nba&oq=KAT+nba&gs_l=psy-ab.3..0i7i30k1l10.11407.13828.0.14448.8.5.3.0.0.0.115.506.2j3.5.0....0...1.1.64.psy-ab..0.8.522...35i39k1j0i131i67k1j0i67k1j0i131k1.0.LYyYNuAy2Zs
több mint 5 éve
dawyd728 3 690
Csak a tisztán látás végett: KAT 5/158-as szerződést írt alá, amely ha All-NBA tag vagy NBA vagy DPoY lesz, akkor 5/190 lesz.

Az 5/158-at röhögve megéri, ha jövőre MVP, DPoY vagy egymás után másodjára is All-nba tag lesz akkor az 5/190-et is.
Jughead
Így azért más. Mondjuk kb 15-20. legjobb játékosként a körülötte lévő hype miatt a 3. csapatba simán bekerülhet 0 fejlődés mellett is, ami után 5/190 nem biztos, h megéri. Ahogy Suns a esetében, úgy itt is kényszerpályán voltak, így meg kellett adniuk. Ettől még, ha bajnoki címre akarnak törni az elkövetkező 5 évben, akkor ez a szerződés még fájhat egy kicsit. Nyilván nincs ez a szerződés a top100 legrosszabb között, félreértés ne essék, de átlagosnál biztos nem jobb, inkább kicsit alatta.
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 135
Csak a tisztán látás végett: KAT 5/158-as szerződést írt alá, amely ha All-NBA tag vagy NBA vagy DPoY lesz, akkor 5/190 lesz.

Az 5/158-at röhögve megéri, ha jövőre MVP, DPoY vagy egymás után másodjára is All-nba tag lesz akkor az 5/190-et is.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
KAT 5 év 190milla, oké....
Negritis
Röhej az, h az ő atletikusságával Jokic szintjén védekezik. Innentől Butler szándékai is teljesen érthetőek. Két ekkora bohóccal nem akar hosszútávon játszani, akik tehetségben többet kaptak, mint ő maga, de mégsem mutatnak vezetői erényeket, helyette elvannak a langymelegben.

Ettől még ez is olyan, mint Booker szerződése. Nem ér ennyit jelenleg, de ha jelentőset fejlődik még, akkor senki sem fogja megszólni ezeket a számokat.
dawyd728
Mi a fasz az a KAT???
♉gaben♉
Kentakki Agyonhájpolt Tornya
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
KAT 5 év 190milla, oké....
Negritis
Röhej az, h az ő atletikusságával Jokic szintjén védekezik. Innentől Butler szándékai is teljesen érthetőek. Két ekkora bohóccal nem akar hosszútávon játszani, akik tehetségben többet kaptak, mint ő maga, de mégsem mutatnak vezetői erényeket, helyette elvannak a langymelegben.

Ettől még ez is olyan, mint Booker szerződése. Nem ér ennyit jelenleg, de ha jelentőset fejlődik még, akkor senki sem fogja megszólni ezeket a számokat.
dawyd728
Mi a fasz az a KAT???

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
dawyd728 3 690
KAT 5 év 190milla, oké....
Negritis
Röhej az, h az ő atletikusságával Jokic szintjén védekezik. Innentől Butler szándékai is teljesen érthetőek. Két ekkora bohóccal nem akar hosszútávon játszani, akik tehetségben többet kaptak, mint ő maga, de mégsem mutatnak vezetői erényeket, helyette elvannak a langymelegben.

Ettől még ez is olyan, mint Booker szerződése. Nem ér ennyit jelenleg, de ha jelentőset fejlődik még, akkor senki sem fogja megszólni ezeket a számokat.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
Embiid mi a tökömet keres a top 10-ben?
somoskovig
A liga egyik legjobb védője, aki előrefelé is egy foghatatlan szörny és még csak 2. éves.
Jughead
Azt értem, csak 4 szezon alatt volt képes egy szezonra való meccsen pályára lépni...
somoskovig
ilyen alapon mit keres Kawhi a top10ben?
Negritis
Neki hétből egy olyan szezonja volt, amikor nem játszott legalább 50 meccset. Embiidnek meg a 4-ből egy, amikor igen.
somoskovig
jah csak épp az utolsó szezonról beszélünk, ami azért releváns tud lenni
persze ha megint megsérül akkor igazad van, ha meg nem akkor meg nincs

de nyilván nem véletlen hogy mindenhol betették

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 750 — 49ers GM
Embiid mi a tökömet keres a top 10-ben?
somoskovig
A liga egyik legjobb védője, aki előrefelé is egy foghatatlan szörny és még csak 2. éves.
Jughead
Azt értem, csak 4 szezon alatt volt képes egy szezonra való meccsen pályára lépni...
somoskovig
ilyen alapon mit keres Kawhi a top10ben?
Negritis
Neki hétből egy olyan szezonja volt, amikor nem játszott legalább 50 meccset. Embiidnek meg a 4-ből egy, amikor igen.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
KAT 5 év 190milla, oké....

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!