OFF topik

30 feliratkozó

több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nyilvan o valasztotta ezt a mediakitettseget, de ne beszeljetek most mar igy rola szerintem.

Nem kis mennyisegu gyulolettel kellett szembeneznie minden nap (nyilvan sajat maga generalta nagy reszet), most szuletett kisgyereke, a hazassaga romokban volt. Biztosan komoly stressz alatt allt. Ez nem menti fel, de lassuk meg benne az embert, ne csak a negativ host.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hát nem tudom, nekem nagyon nem tűnt szuicid alkatnak. Egy egomán, arrogáns pöcsnek annál inkább.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
Van egy felesegevel kozos ismerosom, elvileg total depresszios volt az ember, hetekre eltunt nem egyszer emiatt. Ez kifele nem fert bele az imidzsbe, de nem o lenne az elso.
JéBé
Mondjuk ennek megoldására a drog nem épp a legjobb próbálkozás...
Solymi
Tapasztaltad?
KoporShow
Én ugyan nem, de ezt mondják...

több mint 2 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Van egy felesegevel kozos ismerosom, elvileg total depresszios volt az ember, hetekre eltunt nem egyszer emiatt. Ez kifele nem fert bele az imidzsbe, de nem o lenne az elso.
JéBé
Mondjuk ennek megoldására a drog nem épp a legjobb próbálkozás...
Solymi
Tapasztaltad?



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
Van egy felesegevel kozos ismerosom, elvileg total depresszios volt az ember, hetekre eltunt nem egyszer emiatt. Ez kifele nem fert bele az imidzsbe, de nem o lenne az elso.
JéBé
Mondjuk ennek megoldására a drog nem épp a legjobb próbálkozás...

több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Van egy felesegevel kozos ismerosom, elvileg total depresszios volt az ember, hetekre eltunt nem egyszer emiatt. Ez kifele nem fert bele az imidzsbe, de nem o lenne az elso.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
"Az elhunythoz közelállóktól megtudtuk, hogy Berki Krisztián holttestét a kilencéves kislánya, Natasa Zselyke találta meg péntek reggel. Informátoraink szerint Berki olyan nagy mennyiségű kábítószert fogyasztott, amiről neki magának is tudnia kellett, hogy végzetes adag."
Amadeus
Nem a másik csajnál volt?
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
"Az elhunythoz közelállóktól megtudtuk, hogy Berki Krisztián holttestét a kilencéves kislánya, Natasa Zselyke találta meg péntek reggel. Informátoraink szerint Berki olyan nagy mennyiségű kábítószert fogyasztott, amiről neki magának is tudnia kellett, hogy végzetes adag."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Facse népe:

“Én mindig azt hittem ez a két faszi ugyanaz—most bebizonyosodott”

“Mától azért biztonságosabbak lettek a közutak”

“Zárlatos herevasaló tehet mindenről”

“Az egyik a túladagolást nem bírta a másik a megvonást”

Stb
ozibozi
Jó még a
"Hazafele MR és BK emlékére emlékezzünk egy perces néma büntetőfékezéssel".
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 352
Ugyanazon a napon két “híresség” is távozik. Hasonló módon.
#nemhiszekazösszeesküvésekben
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
Facse népe:

“Én mindig azt hittem ez a két faszi ugyanaz—most bebizonyosodott”

“Mától azért biztonságosabbak lettek a közutak”

“Zárlatos herevasaló tehet mindenről”

“Az egyik a túladagolást nem bírta a másik a megvonást”

Stb
ozibozi
Nálam az angyalok vasalják a heréidet tetszett 😊
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 558
Facse népe:

“Én mindig azt hittem ez a két faszi ugyanaz—most bebizonyosodott”

“Mától azért biztonságosabbak lettek a közutak”

“Zárlatos herevasaló tehet mindenről”

“Az egyik a túladagolást nem bírta a másik a megvonást”

Stb
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Par napja lattam pont az edzoteremben. Nyugodjon bekeben.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Famous last words
 www.penzcentrum.hu/szorakozas/20220506/halala-elott-birosagi-iteleten-viccelodott-ez-volt-berki-krisztian-utolso-facebook-posztja-1124622


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
"Nem is tudom elhinni, hogy meghalt az egyetlen fiam... Mazsi hívott, hogy Krisztián szíve megállt. Nem fogom fel, úgy tudom nem volt beteg, nem volt semmi baja"
Amadeus
az 5 db rendőrautó, és a halottkémek csak számomra fura, ha kizárták az idegenkezűséget?
szerk.: ja állítólag kábszert is találtak, innentől nem az.
csebi
Lapunk most úgy értesült, Berki Krisztián nem öngyilkos lett. A BRFK az üggyel kapcsolatos megkeresésünkre azt közölte, hogy kábítószer gyanús anyagokat találtak a helyszínen, ezért emiatt büntetőeljárás is indul. - 24.hu

Lassan tisztul a kép.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
"Nem is tudom elhinni, hogy meghalt az egyetlen fiam... Mazsi hívott, hogy Krisztián szíve megállt. Nem fogom fel, úgy tudom nem volt beteg, nem volt semmi baja"
Amadeus
az 5 db rendőrautó, és a halottkémek csak számomra fura, ha kizárták az idegenkezűséget?
szerk.: ja állítólag kábszert is találtak, innentől nem az.
csebi
sok volt a kóla/spuri?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
"Nem is tudom elhinni, hogy meghalt az egyetlen fiam... Mazsi hívott, hogy Krisztián szíve megállt. Nem fogom fel, úgy tudom nem volt beteg, nem volt semmi baja"
Amadeus
az 5 db rendőrautó, és a halottkémek csak számomra fura, ha kizárták az idegenkezűséget?
szerk.: ja állítólag kábszert is találtak, innentől nem az.

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
"Nem is tudom elhinni, hogy meghalt az egyetlen fiam... Mazsi hívott, hogy Krisztián szíve megállt. Nem fogom fel, úgy tudom nem volt beteg, nem volt semmi baja"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Na pasztmek, kötél, túladagolás van itt minden.
Beki
min vagy meglepődve?

Welsz Tamás.

Azóta gyanús minden is.
Amadeus
Welsz még talán lehetett is volna veszélyes, mert ki tudja, mit tudott, na de Berki?
slowmotion
Ugye Ricsinél járt a borkai videó.

Ki tudja mi járt még náluk, meg mit tudtak a pesti éjszakai életből. Cucctól kezdve a kurvákon át pletykáltak ott mindent.
Amadeus
én amúgy ezt nem értem, hogy miért itt BPn kell ezt nyomnia a politikai elitnek? menjenek ki Bécsbe aztán ott kb egyiket sem fogják felismerni ...
csebi
Kint is, bent is, lent is, fent is, ilyen ez a függőség.
Ez amúgy nem az az ország ahol ilyesmivel bukni lehet
FLZOLI
Borkai Zsolt says hi.
csebi
Ő sem azért bukott mert kokó és lopás, hanem mert nevetség tárgya lett a lecsúszott prolik között is. A fogatlan plebsz nem érti az olyan bonyolult szavakat, hogy korrupció vagy offshore, de kurvázós, szakadt zoknis, mulatós zenés videót már felfogja.
Az egész NER alapja, hogy mindenben az erőt kell mutatni, ebből ért a paraszt
FLZOLI
azzal bukott meg, mert kiderült. hidd el, ha holnap kiderülne ugyanez Gulyásról vagy Lázárról, megbukna. nem a nevetség tárgya miatt. egyszerűen nem fér bele az Isten, haza, család koncepcióba.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na pasztmek, kötél, túladagolás van itt minden.
Beki
Valami miatt csak lezárták az egész utcát.
Bazzani
Gondolom az orditozások miatt és ezért mentek nagyobb erőkkel a helyszínre, többihez meg nem értek.
Beki
Milyen ordítozások?
Bazzani
"A szomszédok állítólag már több napja kiabálásokat és veszekedéseket hallottak a focikapusból lett médiasztár lakása körül."
Beki


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na pasztmek, kötél, túladagolás van itt minden.
Beki
min vagy meglepődve?

Welsz Tamás.

Azóta gyanús minden is.
Amadeus
Welsz még talán lehetett is volna veszélyes, mert ki tudja, mit tudott, na de Berki?
slowmotion
Ugye Ricsinél járt a borkai videó.

Ki tudja mi járt még náluk, meg mit tudtak a pesti éjszakai életből. Cucctól kezdve a kurvákon át pletykáltak ott mindent.
Amadeus
én amúgy ezt nem értem, hogy miért itt BPn kell ezt nyomnia a politikai elitnek? menjenek ki Bécsbe aztán ott kb egyiket sem fogják felismerni ...
csebi
Kint is, bent is, lent is, fent is, ilyen ez a függőség.
Ez amúgy nem az az ország ahol ilyesmivel bukni lehet
FLZOLI
Borkai Zsolt says hi.
csebi
Ő sem azért bukott mert kokó és lopás, hanem mert nevetség tárgya lett a lecsúszott prolik között is. A fogatlan plebsz nem érti az olyan bonyolult szavakat, hogy korrupció vagy offshore, de kurvázós, szakadt zoknis, mulatós zenés videót már felfogja.
Az egész NER alapja, hogy mindenben az erőt kell mutatni, ebből ért a paraszt

több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Na pasztmek, kötél, túladagolás van itt minden.
Beki
min vagy meglepődve?

Welsz Tamás.

Azóta gyanús minden is.
Amadeus
Welsz még talán lehetett is volna veszélyes, mert ki tudja, mit tudott, na de Berki?
slowmotion
Ugye Ricsinél járt a borkai videó.

Ki tudja mi járt még náluk, meg mit tudtak a pesti éjszakai életből. Cucctól kezdve a kurvákon át pletykáltak ott mindent.
Amadeus
én amúgy ezt nem értem, hogy miért itt BPn kell ezt nyomnia a politikai elitnek? menjenek ki Bécsbe aztán ott kb egyiket sem fogják felismerni ...
csebi
épp ez az ott senki sem ismeri fel őket
briareos
Állítólag Szájert anno haza kellett hozni egy erősebb seggből szájba történet után Bécsből.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Na pasztmek, kötél, túladagolás van itt minden.
Beki
Valami miatt csak lezárták az egész utcát.
Bazzani
Gondolom az orditozások miatt és ezért mentek nagyobb erőkkel a helyszínre, többihez meg nem értek.
Beki
Milyen ordítozások?
Bazzani
"A szomszédok állítólag már több napja kiabálásokat és veszekedéseket hallottak a focikapusból lett médiasztár lakása körül."
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na pasztmek, kötél, túladagolás van itt minden.
Beki
Valami miatt csak lezárták az egész utcát.
Bazzani
Gondolom az orditozások miatt és ezért mentek nagyobb erőkkel a helyszínre, többihez meg nem értek.
Beki
Milyen ordítozások?

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Na pasztmek, kötél, túladagolás van itt minden.
Beki
Valami miatt csak lezárták az egész utcát.
Bazzani
Gondolom az orditozások miatt és ezért mentek nagyobb erőkkel a helyszínre, többihez meg nem értek.