OFF topik

30 feliratkozó

több mint 1 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
 telex.hu/belfold/2022/05/11/meghalt-gal-szabolcs-vilagbajnok-ejtoernyos

RIP

Ilyen értelmetlen halált...
Mondjuk szerintem eleve nem normális, aki repülőgépekből ugrál ki 😕
warr_b
" Ép ember, ép gépből, ép ésszel nem ugrik ki..."
😕




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/belfold/2022/05/11/meghalt-gal-szabolcs-vilagbajnok-ejtoernyos

RIP

Ilyen értelmetlen halált...
Mondjuk szerintem eleve nem normális, aki repülőgépekből ugrál ki 😕


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hátha érint valakit:

 index.hu/belfold/2022/05/11/fuvarozas-jogositvany-b-kategoria-kozlekedes/

Május 21-étől nem lesz elég a 3,5 tonna alatti, eddig B kategóriás jogosítvánnyal vezethető, árufuvarozásra használt kisteherautókhoz a hagyományos jogosítvány.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Meghalt Szmodis Imre. Csíptem a grafikáit.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 452
A következő hasonló esetnél mi lesz majd, lássuk meg majd Lölőben, Rogánban, OV-ban, Putyinban, Vajna Timikében, Andikában, Rogán Cilikében, stb. az embert?
Ugyan kérlek...
Solymi
Vajna Timikeben több embert is meg lehet látni, ha jól figyel az ember 😊
somoskovig
Egy patront megér, mint egy hátsókörös sleeper
Willie Parker
eddig mindenki möghót..
feketeözvegy
sutianap
Én ismerek élőket is, Damu az erőszak miatt kivétel, Ezüsthörcsög meg sztem nem számít
Willie Parker
…meg a volt Kontrax székház recepciósaként az összes biztonsági őr is életben maradt, mondjuk a citadellás Veres pista átmenetileg böribe ment, de azért túlélhető a projekt. 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nyilvan o valasztotta ezt a mediakitettseget, de ne beszeljetek most mar igy rola szerintem.

Nem kis mennyisegu gyulolettel kellett szembeneznie minden nap (nyilvan sajat maga generalta nagy reszet), most szuletett kisgyereke, a hazassaga romokban volt. Biztosan komoly stressz alatt allt. Ez nem menti fel, de lassuk meg benne az embert, ne csak a negativ host.
undisputedly
Hagyjuk ezt már, nehogy egy utolsó mocskos südribunkóról ne lehessen leírni, hogy az volt.

Abból élt, hogy az emberek jó és igazságérzetét provokálta, ott rombolta a közerkölcsöt és a morált, ahol csak tudta, felmérhetetlen az a kár, amit kizárólag önös érdekből, a bulikáért és pi%áért tett. Nyugodjék békében, na persze
r.baggio
Nezd, ha ettol jobban alszol.
undisputedly
És lássam meg benne az embert? Most? Meg minek?
Solymi
En a Berkirol beszetem, es az ok egyszeru: mert mehalt. Nem gyilkos volt, csak egy megoszto es velhetoen nem tul jeles emberi kvalitasokkal biro apa, fiu, ferj. Ha neked jobb, hogy a halala utan meg jelzokkel illeted, tedd.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
A következő hasonló esetnél mi lesz majd, lássuk meg majd Lölőben, Rogánban, OV-ban, Putyinban, Vajna Timikében, Andikában, Rogán Cilikében, stb. az embert?
Ugyan kérlek...
Solymi
Vajna Timikeben több embert is meg lehet látni, ha jól figyel az ember 😊
somoskovig
Egy patront megér, mint egy hátsókörös sleeper
Willie Parker
eddig mindenki möghót..
feketeözvegy
sutianap
Én ismerek élőket is, Damu az erőszak miatt kivétel, Ezüsthörcsög meg sztem nem számít
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
A következő hasonló esetnél mi lesz majd, lássuk meg majd Lölőben, Rogánban, OV-ban, Putyinban, Vajna Timikében, Andikában, Rogán Cilikében, stb. az embert?
Ugyan kérlek...
Solymi
Vajna Timikeben több embert is meg lehet látni, ha jól figyel az ember 😊
somoskovig
Egy patront megér, mint egy hátsókörös sleeper
Willie Parker
eddig mindenki möghót..
feketeözvegy


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
A következő hasonló esetnél mi lesz majd, lássuk meg majd Lölőben, Rogánban, OV-ban, Putyinban, Vajna Timikében, Andikában, Rogán Cilikében, stb. az embert?
Ugyan kérlek...
Solymi
Vajna Timikeben több embert is meg lehet látni, ha jól figyel az ember 😊
somoskovig
Egy patront megér, mint egy hátsókörös sleeper
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 452
A következő hasonló esetnél mi lesz majd, lássuk meg majd Lölőben, Rogánban, OV-ban, Putyinban, Vajna Timikében, Andikában, Rogán Cilikében, stb. az embert?
Ugyan kérlek...
Solymi
Vajna Timikeben több embert is meg lehet látni, ha jól figyel az ember 😊
somoskovig
És nyerít is.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 452
Na pasztmek, kötél, túladagolás van itt minden.
Beki
min vagy meglepődve?

Welsz Tamás.

Azóta gyanús minden is.
Amadeus
Welsz még talán lehetett is volna veszélyes, mert ki tudja, mit tudott, na de Berki?
slowmotion
Ugye Ricsinél járt a borkai videó.

Ki tudja mi járt még náluk, meg mit tudtak a pesti éjszakai életből. Cucctól kezdve a kurvákon át pletykáltak ott mindent.
Amadeus
én amúgy ezt nem értem, hogy miért itt BPn kell ezt nyomnia a politikai elitnek? menjenek ki Bécsbe aztán ott kb egyiket sem fogják felismerni ...
csebi
épp ez az ott senki sem ismeri fel őket
briareos
Állítólag Szájert anno haza kellett hozni egy erősebb seggből szájba történet után Bécsből.
Amadeus
Konkrétan ott a rendőrök kapták rajta állítólag Szájert, de jó helyre ment a kenőpénz.
empty taxi
Barsiné Pataky Etelka 😉
Bécsi követ aki minden követ követ
(Pénz nem volt)
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
A következő hasonló esetnél mi lesz majd, lássuk meg majd Lölőben, Rogánban, OV-ban, Putyinban, Vajna Timikében, Andikában, Rogán Cilikében, stb. az embert?
Ugyan kérlek...
Solymi
Vajna Timikeben több embert is meg lehet látni, ha jól figyel az ember 😊

több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 423
Nyilvan o valasztotta ezt a mediakitettseget, de ne beszeljetek most mar igy rola szerintem.

Nem kis mennyisegu gyulolettel kellett szembeneznie minden nap (nyilvan sajat maga generalta nagy reszet), most szuletett kisgyereke, a hazassaga romokban volt. Biztosan komoly stressz alatt allt. Ez nem menti fel, de lassuk meg benne az embert, ne csak a negativ host.
undisputedly
Hagyjuk ezt már, nehogy egy utolsó mocskos südribunkóról ne lehessen leírni, hogy az volt.

Abból élt, hogy az emberek jó és igazságérzetét provokálta, ott rombolta a közerkölcsöt és a morált, ahol csak tudta, felmérhetetlen az a kár, amit kizárólag önös érdekből, a bulikáért és pi%áért tett. Nyugodjék békében, na persze
r.baggio
Nezd, ha ettol jobban alszol.
undisputedly
Mi történt, Sobri rossz accounttal jelentkezett be?
Talán ismered ezt a két embert, hogy ennyire ellene vagy, amikor kvázi az emberek azt mondják, hogy a tetteik után megérdemelte mindkettő?
Na jó, Berki "talán" nem, de hogy egy irritáló pöcsfej volt, aki ebből élt és irritálta a környezetét.
És lássam meg benne az embert? Most? Meg minek? Ő kormányozta bele magát ebbe a szituációba, ha nem tudta felmérni a következményeket, akkor meg simán egy ostoba Ogre.
Nem sajnálom egyáltalán se őt, se a feleségeit, mert mindkettő kihasználta a népszerűségét.
A gyerekeit sajnálom csak, mert nem a vér szerinti apjukkal nőnek fel, bár lehet, hogy ez jobb lesz neki/nekik.
Mert azért lássuk be, ha abban a világban és stílusban nőnek fel, mint ahogy az apjuk élt, akkor a gyerekek is valszeg csak egy +1-dik celebek lesznek, hozzáadott érték nélkül. Hacsak a bulvárt nem tekintjük annak.

A következő hasonló esetnél mi lesz majd, lássuk meg majd Lölőben, Rogánban, OV-ban, Putyinban, Vajna Timikében, Andikában, Rogán Cilikében, stb. az embert?
Ugyan kérlek...

több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 335
Puzser is pedzegeti hogy nem véletlen eme két kormanykozeli ember majdhogynem egyidejű halála
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 525
Nyilvan o valasztotta ezt a mediakitettseget, de ne beszeljetek most mar igy rola szerintem.

Nem kis mennyisegu gyulolettel kellett szembeneznie minden nap (nyilvan sajat maga generalta nagy reszet), most szuletett kisgyereke, a hazassaga romokban volt. Biztosan komoly stressz alatt allt. Ez nem menti fel, de lassuk meg benne az embert, ne csak a negativ host.
undisputedly
Hagyjuk ezt már, nehogy egy utolsó mocskos südribunkóról ne lehessen leírni, hogy az volt.

Abból élt, hogy az emberek jó és igazságérzetét provokálta, ott rombolta a közerkölcsöt és a morált, ahol csak tudta, felmérhetetlen az a kár, amit kizárólag önös érdekből, a bulikáért és pi%áért tett. Nyugodjék békében, na persze
r.baggio
csak egy sztori róla: ismerős hölgy (40-es pedagógus) benzinkútnál kívánt fizetni. beállt a sorba, épp Berki volt előtte. ezután Berki hihetetlen agresszív barom stílusban elkezdett vele ordibálni, hogy mit képzel, hogy beáll mögé a sorba. a hölgy nem ijedt meg tőle, megkérdezte, hogy hova álljon akkor, talán elé? erre Berki már nem tudott érdemben válaszolni, csak szitkozódott. a kutasok viszont rendesen befostak tőle, pedig nem is velük ordibált a paraszt.
deyell
Annak idején az anyjával dolgoztam egy munkahelyen, amikor kérdeztem a fiáról hogy mik igazak az aktuális hírekből, mindig mondta hogy "ő erre nem szeretne érdemben reagálni." 😊
Mikey
ez a faszi Tatabányán volt pincér, nem? aztán a Fradi vezérigazgatója lett. micsoda előmenetel.

choose life
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 619
Nyilvan o valasztotta ezt a mediakitettseget, de ne beszeljetek most mar igy rola szerintem.

Nem kis mennyisegu gyulolettel kellett szembeneznie minden nap (nyilvan sajat maga generalta nagy reszet), most szuletett kisgyereke, a hazassaga romokban volt. Biztosan komoly stressz alatt allt. Ez nem menti fel, de lassuk meg benne az embert, ne csak a negativ host.
undisputedly
Hagyjuk ezt már, nehogy egy utolsó mocskos südribunkóról ne lehessen leírni, hogy az volt.

Abból élt, hogy az emberek jó és igazságérzetét provokálta, ott rombolta a közerkölcsöt és a morált, ahol csak tudta, felmérhetetlen az a kár, amit kizárólag önös érdekből, a bulikáért és pi%áért tett. Nyugodjék békében, na persze
r.baggio
csak egy sztori róla: ismerős hölgy (40-es pedagógus) benzinkútnál kívánt fizetni. beállt a sorba, épp Berki volt előtte. ezután Berki hihetetlen agresszív barom stílusban elkezdett vele ordibálni, hogy mit képzel, hogy beáll mögé a sorba. a hölgy nem ijedt meg tőle, megkérdezte, hogy hova álljon akkor, talán elé? erre Berki már nem tudott érdemben válaszolni, csak szitkozódott. a kutasok viszont rendesen befostak tőle, pedig nem is velük ordibált a paraszt.
deyell
Annak idején az anyjával dolgoztam egy munkahelyen, amikor kérdeztem a fiáról hogy mik igazak az aktuális hírekből, mindig mondta hogy "ő erre nem szeretne érdemben reagálni." 😊
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Na pasztmek, kötél, túladagolás van itt minden.
Beki
min vagy meglepődve?

Welsz Tamás.

Azóta gyanús minden is.
Amadeus
Welsz még talán lehetett is volna veszélyes, mert ki tudja, mit tudott, na de Berki?
slowmotion
Ugye Ricsinél járt a borkai videó.

Ki tudja mi járt még náluk, meg mit tudtak a pesti éjszakai életből. Cucctól kezdve a kurvákon át pletykáltak ott mindent.
Amadeus
én amúgy ezt nem értem, hogy miért itt BPn kell ezt nyomnia a politikai elitnek? menjenek ki Bécsbe aztán ott kb egyiket sem fogják felismerni ...
csebi
épp ez az ott senki sem ismeri fel őket
briareos
Állítólag Szájert anno haza kellett hozni egy erősebb seggből szájba történet után Bécsből.
Amadeus
Konkrétan ott a rendőrök kapták rajta állítólag Szájert, de jó helyre ment a kenőpénz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Mondjuk Ricsi halálát nehezen hiszem el. Kegyetlen jó kapcsolatai voltak, Rogánt meg Pintért is kihúzta nem egyszer a kakiból, meg sugdosott is, nem keveset a yardnak.
Szerintem nem nyitott koporsós temetés lesz..
#JC6
 rtl.hu/belfold/2022/05/06/m-richard-berki-krisztian-halal-maffia-radnai-katona-rogan-etterem-auto-lizing-gyilkossag-rendorseg

Radnai amúgy egy félelmetes alak élőben is.
több mint 1 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 367
Mondjuk Ricsi halálát nehezen hiszem el. Kegyetlen jó kapcsolatai voltak, Rogánt meg Pintért is kihúzta nem egyszer a kakiból, meg sugdosott is, nem keveset a yardnak.
Szerintem nem nyitott koporsós temetés lesz..
#JC6
Két stroke-al nem nehéz vegetáló állapotban meghalni. Eleve azt sem értem miért került intenzívre(kapcsolatai kivételével persze)

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 335
Mondjuk Ricsi halálát nehezen hiszem el. Kegyetlen jó kapcsolatai voltak, Rogánt meg Pintért is kihúzta nem egyszer a kakiból, meg sugdosott is, nem keveset a yardnak.
Szerintem nem nyitott koporsós temetés lesz..
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Nyilvan o valasztotta ezt a mediakitettseget, de ne beszeljetek most mar igy rola szerintem.

Nem kis mennyisegu gyulolettel kellett szembeneznie minden nap (nyilvan sajat maga generalta nagy reszet), most szuletett kisgyereke, a hazassaga romokban volt. Biztosan komoly stressz alatt allt. Ez nem menti fel, de lassuk meg benne az embert, ne csak a negativ host.
undisputedly
Azért áldozatként vagy valami rossznak az elszenvedőjeként se tüntessük föl 😁

Volt éppen elég ügye. Főleg a közlekedésiekre gondolva, simán lehet hogy előbb-utobb megölt volna valakit.
warr_b
Nem tudom. Szerintem leginkabb a rollere volt tole a legnagyobb fenyegetes.

Elhunyt. Nem kellene gyalazni mar. Ember volt, az, hogy ezt a mediacentrikus eletet elte, ne jelentse mar, hogy elfelejtjuk, itt valakinek a gyereke, apja, ferje tavozott.
undisputedly
Én nem gyalázom. Néha jókat röhögtem rajta, de egy drogos, idegbeteg állat volt, csoda hogy nem nyírt ki senkit, csak magát.
Konkrétan az egész élete egy hazugság volt, tele felsővezetői kapcsolatokkal, azért is úszott meg mindent.
Konkrétan a Fradit szarrá lopta a haverjaival, az utána következő sivár évek neki is nagyban voltak köszönhetőek.
Abból élt, hogy másokat húzott le, félemlített meg, károsított meg.
Tisztán látszik a mai nap is, hogy a fél ország beteg. Siratják, sőt, szentté avatják. Kimegy a média a házhoz, halála után 1 órával már ez egész rokonság nyilatkozik, vezető hír mindenhol.
Közben nem emlékszem egyetlen olyan esetre sem, amikor valamilyen értékteremtő dolgot adott volna akár az országnak, akár embereknek.
Az meg, hogy cuccozik, mikor ott a lánya.. legalja. Igen, apa volt meg férj, csak nem mindegy milyen.
Elkeserítő, de az ország reakciója még inkább az…
#JC6
Szóval nem gyalázod... 😀 Hiába, ha az ember úgy él mint ahogy a két amigo, akkor az epitáf se lesz szívet melengető. Nincs ezzel semmi gond, nekik már mindegy és életükben is kb ugyanez ment.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 335
Nyilvan o valasztotta ezt a mediakitettseget, de ne beszeljetek most mar igy rola szerintem.

Nem kis mennyisegu gyulolettel kellett szembeneznie minden nap (nyilvan sajat maga generalta nagy reszet), most szuletett kisgyereke, a hazassaga romokban volt. Biztosan komoly stressz alatt allt. Ez nem menti fel, de lassuk meg benne az embert, ne csak a negativ host.
undisputedly
Azért áldozatként vagy valami rossznak az elszenvedőjeként se tüntessük föl 😁

Volt éppen elég ügye. Főleg a közlekedésiekre gondolva, simán lehet hogy előbb-utobb megölt volna valakit.
warr_b
Nem tudom. Szerintem leginkabb a rollere volt tole a legnagyobb fenyegetes.

Elhunyt. Nem kellene gyalazni mar. Ember volt, az, hogy ezt a mediacentrikus eletet elte, ne jelentse mar, hogy elfelejtjuk, itt valakinek a gyereke, apja, ferje tavozott.
undisputedly
Én nem gyalázom. Néha jókat röhögtem rajta, de egy drogos, idegbeteg állat volt, csoda hogy nem nyírt ki senkit, csak magát.
Konkrétan az egész élete egy hazugság volt, tele felsővezetői kapcsolatokkal, azért is úszott meg mindent.
Konkrétan a Fradit szarrá lopta a haverjaival, az utána következő sivár évek neki is nagyban voltak köszönhetőek.
Abból élt, hogy másokat húzott le, félemlített meg, károsított meg.
Tisztán látszik a mai nap is, hogy a fél ország beteg. Siratják, sőt, szentté avatják. Kimegy a média a házhoz, halála után 1 órával már ez egész rokonság nyilatkozik, vezető hír mindenhol.
Közben nem emlékszem egyetlen olyan esetre sem, amikor valamilyen értékteremtő dolgot adott volna akár az országnak, akár embereknek.
Az meg, hogy cuccozik, mikor ott a lánya.. legalja. Igen, apa volt meg férj, csak nem mindegy milyen.
Elkeserítő, de az ország reakciója még inkább az…
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 794 — Keep pounding
 www.facebook.com/185770441563258/posts/2593455060794772/

Maximalisan egyetertek vele.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Nyilvan o valasztotta ezt a mediakitettseget, de ne beszeljetek most mar igy rola szerintem.

Nem kis mennyisegu gyulolettel kellett szembeneznie minden nap (nyilvan sajat maga generalta nagy reszet), most szuletett kisgyereke, a hazassaga romokban volt. Biztosan komoly stressz alatt allt. Ez nem menti fel, de lassuk meg benne az embert, ne csak a negativ host.
undisputedly
Azért áldozatként vagy valami rossznak az elszenvedőjeként se tüntessük föl 😁

Volt éppen elég ügye. Főleg a közlekedésiekre gondolva, simán lehet hogy előbb-utobb megölt volna valakit.
warr_b
Nem tudom. Szerintem leginkabb a rollere volt tole a legnagyobb fenyegetes.

Elhunyt. Nem kellene gyalazni mar. Ember volt, az, hogy ezt a mediacentrikus eletet elte, ne jelentse mar, hogy elfelejtjuk, itt valakinek a gyereke, apja, ferje tavozott.
undisputedly
A Gabby Petito esetnél nem voltál ilyen toleráns 😊
warr_b
Kegyetlen gyilkosrol beszelunk, Berki kit olt meg?
undisputedly
Anyuci-apuci egyetlen okos fiacskájáról beszélünk, bóvli kirakat zenmester és természetguru, akaratos kis pöcs. Ha nem is vállalta a büntetését és gyáván önsajnáltatva kivonult a természetbe offolni magát, még így is rosszabb embernek tartottam Berkit.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nyilvan o valasztotta ezt a mediakitettseget, de ne beszeljetek most mar igy rola szerintem.

Nem kis mennyisegu gyulolettel kellett szembeneznie minden nap (nyilvan sajat maga generalta nagy reszet), most szuletett kisgyereke, a hazassaga romokban volt. Biztosan komoly stressz alatt allt. Ez nem menti fel, de lassuk meg benne az embert, ne csak a negativ host.
undisputedly
Hagyjuk ezt már, nehogy egy utolsó mocskos südribunkóról ne lehessen leírni, hogy az volt.

Abból élt, hogy az emberek jó és igazságérzetét provokálta, ott rombolta a közerkölcsöt és a morált, ahol csak tudta, felmérhetetlen az a kár, amit kizárólag önös érdekből, a bulikáért és pi%áért tett. Nyugodjék békében, na persze
r.baggio
Nezd, ha ettol jobban alszol.