OFF topik

30 feliratkozó

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
 hvg.hu/kultura/20201229_Meghalt_Pierre_Cardin


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Senki nem erzett semmit a foldrengesbol?
Ventura
gyűlölködünkben ment róla érdtekezés
Negritis
Gyulolkodjunk? Valaki alatt összerogyott a pottyantos, miközben mutrazott? 😁
Ventura
2020
Negritis
Nincs több kerdesem. Felkészül: 2021 😁

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
Senki nem erzett semmit a foldrengesbol?
Ventura
gyűlölködünkben ment róla érdtekezés
Negritis
Gyulolkodjunk? Valaki alatt összerogyott a pottyantos, miközben mutrazott? 😁
Ventura
2020

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Senki nem erzett semmit a foldrengesbol?
Ventura
gyűlölködünkben ment róla érdtekezés
Negritis
Gyulolkodjunk? Valaki alatt összerogyott a pottyantos, miközben mutrazott? 😁

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Senki nem erzett semmit a foldrengesbol?
Ventura
Másik topicban "indult"




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
Senki nem erzett semmit a foldrengesbol?
Ventura
gyűlölködünkben ment róla érdtekezés

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Senki nem erzett semmit a foldrengesbol?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
sobri merre van?
briareos
Reméljük jól van!
zemanla
kifagyott azerkélyre


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
sobri merre van?
briareos
Reméljük jól van!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
sobri merre van?
briareos
nemrég írt az aréna4 topicba

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
sobri merre van?

több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Valami mázlista szemét elvitte az ötöslottót 🤪
4 milliárd... Az szép ajándék a fa alá.
warr_b
Na jöhetnek ide is a konspirációs elméletek, hogy miért éppen mindig karácsony előtt viszik el 😀
Hanni
Hanuka lesz az... 😉😁🤣
nagir
Vagy közbeszerzés...




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Valami mázlista szemét elvitte az ötöslottót 🤪
4 milliárd... Az szép ajándék a fa alá.
warr_b
Na jöhetnek ide is a konspirációs elméletek, hogy miért éppen mindig karácsony előtt viszik el 😀
Hanni
Hanuka lesz az... 😉😁🤣



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Valami mázlista szemét elvitte az ötöslottót 🤪
4 milliárd... Az szép ajándék a fa alá.
warr_b
Na jöhetnek ide is a konspirációs elméletek, hogy miért éppen mindig karácsony előtt viszik el 😀
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 922 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Valami mázlista szemét elvitte az ötöslottót 🤪
4 milliárd... Az szép ajándék a fa alá.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Öregember nem vén ember! 😮
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=NbGvc1E7ipM&feature=youtu.be

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
 brightside.me/creativity-design/15-designers-that-can-truly-see-inside-our-souls-797684/?utm_source=tsp_pages&utm_medium=fb_organic&utm_campaign=fb_gr_5_minute_crafts&fbclid=IwAR1AMaFwQ3iBfPpfIcJEySht-3oKw06ALo8dUHHJTj1W1vZi1_PTs-PvaqQ


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
 www.portfolio.hu/global/20201218/hadat-uzent-a-roman-es-bolgar-horrorkaravanoknak-magyarorszag-felmillios-birsag-forgalombol-valo-azonnali-kitiltas-jon-462382
Miért kellett erre eddig várni???
nagir
Amúgy vicces hogy egy pozitív hírt is mindenképpen negatívan kell tálalni.
Ez a fórum is egyre inkább csak kesereg.
Toca
Ne csodálkozz rajta, 9 hónapja szarakodunk itt a vírushelyzettel, mindenki meg van már reccsenve pszichésen, és akkor most még az amúgy is überstresszes karácsony előtti időszak is rátesz...
warr_b
És még tüzijátékozni sem lehet. Bezzeg a régi szép időkben, mikor a pirate k2-t az utcán az ablakból vettem a cigányoktól, na azok voltak a szép idők... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 922 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.portfolio.hu/global/20201218/hadat-uzent-a-roman-es-bolgar-horrorkaravanoknak-magyarorszag-felmillios-birsag-forgalombol-valo-azonnali-kitiltas-jon-462382
Miért kellett erre eddig várni???
nagir
Amúgy vicces hogy egy pozitív hírt is mindenképpen negatívan kell tálalni.
Ez a fórum is egyre inkább csak kesereg.
Toca
Ne csodálkozz rajta, 9 hónapja szarakodunk itt a vírushelyzettel, mindenki meg van már reccsenve pszichésen, és akkor most még az amúgy is überstresszes karácsony előtti időszak is rátesz...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
 www.portfolio.hu/global/20201218/hadat-uzent-a-roman-es-bolgar-horrorkaravanoknak-magyarorszag-felmillios-birsag-forgalombol-valo-azonnali-kitiltas-jon-462382
Miért kellett erre eddig várni???
nagir
Amúgy vicces hogy egy pozitív hírt is mindenképpen negatívan kell tálalni.
Ez a fórum is egyre inkább csak kesereg.
Toca
Én meg azon mosolygok, hogy Te ezt viccesnek találod. Akkor már mindenki boldog, Te is Én is... 😉🤣



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 687 — Vikings fan
 www.portfolio.hu/global/20201218/hadat-uzent-a-roman-es-bolgar-horrorkaravanoknak-magyarorszag-felmillios-birsag-forgalombol-valo-azonnali-kitiltas-jon-462382
Miért kellett erre eddig várni???
nagir
Amúgy vicces hogy egy pozitív hírt is mindenképpen negatívan kell tálalni.
Ez a fórum is egyre inkább csak kesereg.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
 www.portfolio.hu/global/20201218/hadat-uzent-a-roman-es-bolgar-horrorkaravanoknak-magyarorszag-felmillios-birsag-forgalombol-valo-azonnali-kitiltas-jon-462382
Miért kellett erre eddig várni???



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Káros a környezetre és drága. Senki nem tud olyan okot mondani, ami ennél a kettőnél erősebb 😀
szép...atya ég...

szerk:
dörzsölje az ember a szemhéját izomból, ugyan azt fogja látni mint egy tűzijátéknál, de legalább csak magában okoz kárt 😀
Borbinho
A környezetvédelem szép dolog, de alapvetően a tűzijáték egy csepp a tengerben... ettől függetlenül dolgoznak rajta hogy kevésbé szennyező anyagokból készüljenek (bizonyos része már más most is lebomló anyagokból van) - ezt a kezdeményezést tudom támogatni... de igazából nem áll vagy bukik semmi ezen, a makro skálán.

A "drága" pedig rendkívül erős érv... (nem is értem mi köze az egészhez btw) - innentől már nem is lenne értelme tovább érvelni, de az utolsó mondatod azért megér egy misét..

Mert gondolom akkor is a szemhéjadat dörzsölöd amikor múzeumba tervezel menni és festményeket akarsz megnézni, vagy amikor kocertre mennél, akkor is inkább a füledben idézel elő csengést meg sípolást...
Végül is ez is olcsóbb alternatíva.

No comment....
Igor
A múzeumba járással, koncertre járással kinek ártasz (ha nem baszod tönkre az alkotásokat)? 😀 + ott te fizetsz érte, nem az állam fizet egy nagy durrogtatást, nem értem az összefüggést.
Borbinho
A már linkelt tűzijátékfesztiválok sem ártanak senkinek. Nyilván nem a más kertjébe dobált petárdákat védem én sem...

Van ingyenes múzeum is + van fizetős tűzijátékfesztivál / vagy amikor magadnak veszel, azzal is GDP-t termelsz... szóval ezt továbbra se értem, teljesen irreleváns az egész érv, hogy mi olcsó és mi drága.

De továbbra is az a fő gond, hogy bizony a tűzijáték leginkább egy érzékekre ható élményforma.. ha neked ez nem jön be (lehet hogy azért, mert nem láttál még igazán szépet.. vagy azért, mert nem vagy rá fogékony, ezzel sincs baj), akkor nyilván fölöslegesen koptatom a billentyűt..

Szóval szerintem hagyjuk inkább ennyiben.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Káros a környezetre és drága. Senki nem tud olyan okot mondani, ami ennél a kettőnél erősebb 😀
szép...atya ég...

szerk:
dörzsölje az ember a szemhéját izomból, ugyan azt fogja látni mint egy tűzijátéknál, de legalább csak magában okoz kárt 😀
Borbinho
A környezetvédelem szép dolog, de alapvetően a tűzijáték egy csepp a tengerben... ettől függetlenül dolgoznak rajta hogy kevésbé szennyező anyagokból készüljenek (bizonyos része már más most is lebomló anyagokból van) - ezt a kezdeményezést tudom támogatni... de igazából nem áll vagy bukik semmi ezen, a makro skálán.

A "drága" pedig rendkívül erős érv... (nem is értem mi köze az egészhez btw) - innentől már nem is lenne értelme tovább érvelni, de az utolsó mondatod azért megér egy misét..

Mert gondolom akkor is a szemhéjadat dörzsölöd amikor múzeumba tervezel menni és festményeket akarsz megnézni, vagy amikor kocertre mennél, akkor is inkább a füledben idézel elő csengést meg sípolást...
Végül is ez is olcsóbb alternatíva.

No comment....
Igor
A múzeumba járással, koncertre járással kinek ártasz (ha nem baszod tönkre az alkotásokat)? 😀 + ott te fizetsz érte, nem az állam fizet egy nagy durrogtatást, nem értem az összefüggést.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."