OFF topik

30 feliratkozó

több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Tenyésztőtől származó fajtiszta Akita kutya keresi gazdáját (40e ft), ha valakit érdekel, keressen PM-ben
r.baggio
Óóóh, hogy basszameg, hogy még nincs meg a kertes házunk. 😥
kristóf17
sajnálom, de ha majd meglesz, azért jelezz akkor is nyugodtan, mert nyilván nem ő lesz az utolsó
r.baggio
Tenyésztő, de csak 40 ezer? Hogyhogy? Törzskönyves?
Csak mert mamámnak Paksról vettem TK-es, champion szülőktől 250-ért 8 éve 😀😀😀D
#JC6
nem rosszból, hogyhogy visszatértél ? 😮
Heisman
Hihetetlen, de néha itt kapok meg olyan infót, amit máshol nem. Amúgy nem szeretnék belefolyni semmibe 😊
Néha jó olvasgatni titeket, ha van idom.
#JC6
fajtiszta akita 40-ért... 😀
tenyésztőtöl,
csak az átadás előtti oltáspakk és kaja többe fáj, de milyen kis jótét lélek

ugyanitt 0 kilóméteres 2021-es S500 4Matic hatszázé
briareos
nemdohányzó orvostól, garázsban tartott, még a szalonból is tréleren szállították?
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Tenyésztőtől származó fajtiszta Akita kutya keresi gazdáját (40e ft), ha valakit érdekel, keressen PM-ben
r.baggio
Óóóh, hogy basszameg, hogy még nincs meg a kertes házunk. 😥
kristóf17
sajnálom, de ha majd meglesz, azért jelezz akkor is nyugodtan, mert nyilván nem ő lesz az utolsó
r.baggio
Tenyésztő, de csak 40 ezer? Hogyhogy? Törzskönyves?
Csak mert mamámnak Paksról vettem TK-es, champion szülőktől 250-ért 8 éve 😀😀😀D
#JC6
nem rosszból, hogyhogy visszatértél ? 😮
Heisman
Hihetetlen, de néha itt kapok meg olyan infót, amit máshol nem. Amúgy nem szeretnék belefolyni semmibe 😊
Néha jó olvasgatni titeket, ha van idom.
#JC6
fajtiszta akita 40-ért... 😀
tenyésztőtöl,
csak az átadás előtti oltáspakk és kaja többe fáj, de milyen kis jótét lélek

ugyanitt 0 kilóméteres 2021-es S500 4Matic hatszázé

több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 335
Tenyésztőtől származó fajtiszta Akita kutya keresi gazdáját (40e ft), ha valakit érdekel, keressen PM-ben
r.baggio
Óóóh, hogy basszameg, hogy még nincs meg a kertes házunk. 😥
kristóf17
sajnálom, de ha majd meglesz, azért jelezz akkor is nyugodtan, mert nyilván nem ő lesz az utolsó
r.baggio
Tenyésztő, de csak 40 ezer? Hogyhogy? Törzskönyves?
Csak mert mamámnak Paksról vettem TK-es, champion szülőktől 250-ért 8 éve 😀😀😀D
#JC6
nem rosszból, hogyhogy visszatértél ? 😮
Heisman
Hihetetlen, de néha itt kapok meg olyan infót, amit máshol nem. Amúgy nem szeretnék belefolyni semmibe 😊
Néha jó olvasgatni titeket, ha van idom.
több mint 3 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Tenyésztőtől származó fajtiszta Akita kutya keresi gazdáját (40e ft), ha valakit érdekel, keressen PM-ben
r.baggio
Óóóh, hogy basszameg, hogy még nincs meg a kertes házunk. 😥
kristóf17
sajnálom, de ha majd meglesz, azért jelezz akkor is nyugodtan, mert nyilván nem ő lesz az utolsó
r.baggio
Rendben, nem felejtem, köszönöm!! 😊

Szerkesztette: kristóf17
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 725 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Tenyésztőtől származó fajtiszta Akita kutya keresi gazdáját (40e ft), ha valakit érdekel, keressen PM-ben
r.baggio
Óóóh, hogy basszameg, hogy még nincs meg a kertes házunk. 😥
kristóf17
sajnálom, de ha majd meglesz, azért jelezz akkor is nyugodtan, mert nyilván nem ő lesz az utolsó
r.baggio
Tenyésztő, de csak 40 ezer? Hogyhogy? Törzskönyves?
Csak mert mamámnak Paksról vettem TK-es, champion szülőktől 250-ért 8 éve 😀😀😀D
#JC6
nem rosszból, hogyhogy visszatértél ? 😮

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 335
Tenyésztőtől származó fajtiszta Akita kutya keresi gazdáját (40e ft), ha valakit érdekel, keressen PM-ben
r.baggio
Óóóh, hogy basszameg, hogy még nincs meg a kertes házunk. 😥
kristóf17
sajnálom, de ha majd meglesz, azért jelezz akkor is nyugodtan, mert nyilván nem ő lesz az utolsó
r.baggio
Tenyésztő, de csak 40 ezer? Hogyhogy? Törzskönyves?
Csak mert mamámnak Paksról vettem TK-es, champion szülőktől 250-ért 8 éve 😀😀😀D
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 873 — No es importante
Tenyésztőtől származó fajtiszta Akita kutya keresi gazdáját (40e ft), ha valakit érdekel, keressen PM-ben
r.baggio
Óóóh, hogy basszameg, hogy még nincs meg a kertes házunk. 😥
kristóf17
sajnálom, de ha majd meglesz, azért jelezz akkor is nyugodtan, mert nyilván nem ő lesz az utolsó


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Tenyésztőtől származó fajtiszta Akita kutya keresi gazdáját (40e ft), ha valakit érdekel, keressen PM-ben
r.baggio
Óóóh, hogy basszameg, hogy még nincs meg a kertes házunk. 😥
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 873 — No es importante
Tenyésztőtől származó fajtiszta Akita kutya keresi gazdáját (40e ft), ha valakit érdekel, keressen PM-ben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
 vilagunk.hu/20-otletes-dizajn-melyek-tervezoi-zsenik-lehettek/?fbclid=IwAR2HPsb5VtSnV2symrxSlHr8q7cLezvrV__4dhrAi6lGgMQFw-NOi2gFXMQ


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
@Matthew99
Megújul a burger king dizájnja

 www.nrn.com/quick-service/burger-king-rebrands-new-logo-modern-design-and-cleaner-food/gallery?slide=1#js-penton-slideshow
r.baggio
Elég minimálra vették a stílust. Nekem az előző is tetszett és ez se lett szar, csak olyan semmilyen.
Matthew99
Utána láttam mennyire nem erőltették meg magukat


r.baggio
sőt már ezt a barna-piros-narancs színvilágot is visszahozták már egy ideje, szóval azon semmit nem változtattak.

na de vajon mi lesz a Hungry Jack's-szel?

Szerkesztette: slowmotion
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
@Matthew99
Megújul a burger king dizájnja

 www.nrn.com/quick-service/burger-king-rebrands-new-logo-modern-design-and-cleaner-food/gallery?slide=1#js-penton-slideshow
r.baggio
Elég minimálra vették a stílust. Nekem az előző is tetszett és ez se lett szar, csak olyan semmilyen.
Matthew99
Utána láttam mennyire nem erőltették meg magukat


r.baggio
Visszafelé léptek. Mondjuk az 1999-es inkább citrom vagy narancs, mint hamburger.

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 873 — No es importante
@Matthew99
Megújul a burger king dizájnja

 www.nrn.com/quick-service/burger-king-rebrands-new-logo-modern-design-and-cleaner-food/gallery?slide=1#js-penton-slideshow
r.baggio
Elég minimálra vették a stílust. Nekem az előző is tetszett és ez se lett szar, csak olyan semmilyen.
Matthew99
Utána láttam mennyire nem erőltették meg magukat



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
@Matthew99
Megújul a burger king dizájnja

 www.nrn.com/quick-service/burger-king-rebrands-new-logo-modern-design-and-cleaner-food/gallery?slide=1#js-penton-slideshow
r.baggio
Elég minimálra vették a stílust. Nekem az előző is tetszett és ez se lett szar, csak olyan semmilyen.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 873 — No es importante
@Matthew99
Megújul a burger king dizájnja

 www.nrn.com/quick-service/burger-king-rebrands-new-logo-modern-design-and-cleaner-food/gallery?slide=1#js-penton-slideshow


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 210 — The Mathematician


ezek után amúgy nem könnyű komolyan venni a dancsó kritikáit 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Jatszik itt valaki online biliardot? A 8 ball poolra gondolok, a miniclipesre. (Egy valakirol tudok, de ha van meg valaki, akkor meccselhetnenk akar. 😊)
Vrij6
külön topikja/bajnoksága is volt itt 😀

 bowl.hu/forum/egyeb-jatekok/8-ball-pool?page=1
eaglesmcnabb
fasza, akkor még nem toltam, inkább élőben játszottam többet. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Jatszik itt valaki online biliardot? A 8 ball poolra gondolok, a miniclipesre. (Egy valakirol tudok, de ha van meg valaki, akkor meccselhetnenk akar. 😊)
Vrij6
külön topikja/bajnoksága is volt itt 😀

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
8 Ball Pool - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Jatszik itt valaki online biliardot? A 8 ball poolra gondolok, a miniclipesre. (Egy valakirol tudok, de ha van meg valaki, akkor meccselhetnenk akar. 😊)
Vrij6
Egy olyan jó 10 éve óriási függő voltam. Rommá csaltam magam a monitorra illeszthető karton célzó tákolmányaimmal 😀
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Jatszik itt valaki online biliardot? A 8 ball poolra gondolok, a miniclipesre. (Egy valakirol tudok, de ha van meg valaki, akkor meccselhetnenk akar. 😊)

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
 youtu.be/fn3KWM1kuAw


De ez a verzio nekem jobban tetszik 😀 (ezt lattam eloszor)


Borbinho
The evolution of robot dancing... szomorú, hogy eljött a nap, amikor már egy robot is jobban táncol mint én 😥

Viszont egy gond van - nem tartják a social distancinget!!!!!!!!
Nem úgy mint a korrekt japán robotok..


We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 210 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan



De ez a verzio nekem jobban tetszik 😀 (ezt lattam eloszor)


"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Alig várom, hogy 2020 véget érjen, ennél már csak jobb jöhet..."
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 019 — beers & Packers
Én pedig róla szeretnék megemlékezni... Nagyszerű pedagógus volt, amit az is bizonyít, hogy halálának hírére pillanatok alatt milyen sok diákja gyűlt össze:
 jozsefvaros.hu/hir/75680/bucsu-koromne-beck-zsuzsannatol-