OFF topik

30 feliratkozó

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
 qubit.hu/2019/07/17/elon-musk-bemutatta-hogyan-csatlakoztatna-az-emberek-agyat-szamitogepekre

 youtu.be/r-vbh3t7WVI

Elsonek kirazott a hideg amikor olvastam, de jobban belegondolva lehet tenyleg ebben van az emberiseg jovoje. Nagyon erdekes tema, de termeszetesen nekem nehol egy picit magas (ahogy sztem az emberek 99 9%anak).
Borbinho
/Elon Musk egy zseni, aki felkúrja az űrbe a kocsiját, mondván mit számít az a plusz egy űrszemét, hogy megmutassa neki van a legnagyobb (elektromos) farka... /
kishaszi
A Tesla már vibrátort is gyárt? 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
 qubit.hu/2019/07/17/elon-musk-bemutatta-hogyan-csatlakoztatna-az-emberek-agyat-szamitogepekre

 youtu.be/r-vbh3t7WVI

Elsonek kirazott a hideg amikor olvastam, de jobban belegondolva lehet tenyleg ebben van az emberiseg jovoje. Nagyon erdekes tema, de termeszetesen nekem nehol egy picit magas (ahogy sztem az emberek 99 9%anak).
Borbinho
/Elon Musk egy zseni, aki felkúrja az űrbe a kocsiját, mondván mit számít az a plusz egy űrszemét, hogy megmutassa neki van a legnagyobb (elektromos) farka... /
kishaszi
Annak az autónak küldetése van.
Ezen mit sem változtat az, ha téged erről nem informálnak. 😉

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 qubit.hu/2019/07/17/elon-musk-bemutatta-hogyan-csatlakoztatna-az-emberek-agyat-szamitogepekre

 youtu.be/r-vbh3t7WVI

Elsonek kirazott a hideg amikor olvastam, de jobban belegondolva lehet tenyleg ebben van az emberiseg jovoje. Nagyon erdekes tema, de termeszetesen nekem nehol egy picit magas (ahogy sztem az emberek 99 9%anak).
Borbinho
/Elon Musk egy zseni, aki felkúrja az űrbe a kocsiját, mondván mit számít az a plusz egy űrszemét, hogy megmutassa neki van a legnagyobb (elektromos) farka... /

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 qubit.hu/2019/07/17/elon-musk-bemutatta-hogyan-csatlakoztatna-az-emberek-agyat-szamitogepekre

https://i.ytimg.com/vi/r-vbh3t7WVI/maxresdefault.jpg
Neuralink Launch Event


Elsonek kirazott a hideg amikor olvastam, de jobban belegondolva lehet tenyleg ebben van az emberiseg jovoje. Nagyon erdekes tema, de termeszetesen nekem nehol egy picit magas (ahogy sztem az emberek 99 9%anak).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 285 — The Mathematician
Ezt kéne itthon népszerüsíteni, aztán kocsmákba lehetne versenyeket szervezni

 www.youtube.com/watch?v=wifQPD5eok4
Hendrix
pár hete linkeltem a viccekbe asszem 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Ezt kéne itthon népszerüsíteni, aztán kocsmákba lehetne versenyeket szervezni


I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 954
"zavaró az a buborék, ami a sportoknál is van, több tízmillió embert érdeklő, négy évente megrendezett esemény ez is, és nem hallani róla sehol a mainstreamben és hány ilyen van még"
Egyébként meg kinek mi a mainstream?😊 Te magyar vagy, itt nőttél fel, téged a vízilabda olimpiai döntő ami 100x jobban érdekel(het). Egy angolnak meg a foci/rögbi/krikett vonal ami baromi erős. Ha West Indies-India lett volna tegnap, azt is tuti baromi sokan nézték volna az angoloknál. Nem mondom, hogy nem lehet felépíteni módszeresen Mo-n is egy tömegbázist, de a krikettet szinte lehetetlen. Még egy T20-as döntő amit megnéznek az emberek, de hogy egy 5 napos tesztmeccset napi 5 órán át, azt tuti nem😊
Persze ha csak azt nézem, hogy basszus VB döntő, a világ top 10 csapat sportágában benne van és mégis egyik tv szolgáltató sem vette meg. Mert nem érné meg...
NB2
Ott a pont, senki nem vette meg.A baseball is elbukott anno a sport tv-n.De a rugby is total kiesik a latokorunkbol.
Amugy, igen egy-egy cikk talan elferne.Amiket hianyolok meg azok a sportos magazinmusorok.Anno volt a gillete world sport vagy mi illetve vmi eurofoci osszefoglalo.Ezekbe a musorokba elfertek es emeszthetoek voltak a kulonleges sportok/ligak esemenyei.
De ha mar aftak frizbit eloben akkor lassan barmi lehet
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 446 — TODDHERREMANS79
nem kifejezetten a krikettre akarom ezt felhúzni (max. az NCAA-vel kapcsolatban tenném), hiszen én sem ismerem a sportágat, és őszintén szólva nem is nézném még a vb-t se, egyszerűen az a körénk húzott buborék zavar, hogy egy ilyen horderejű eseményről* sincs egyetlen cikk sem az nso-n, se az indexen, sehol

és én ezt már továbbgondolom, hogy mennyi érdekes dologról marad le így az ember

* pláne ennyire hihetetlen módon végződő
r.baggio
hát igen, hihetetlen hogy India ilyen simán kikapott új-zélandtól az elődöntőben 😕

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
nem kifejezetten a krikettre akarom ezt felhúzni (max. az NCAA-vel kapcsolatban tenném), hiszen én sem ismerem a sportágat, és őszintén szólva nem is nézném még a vb-t se, egyszerűen az a körénk húzott buborék zavar, hogy egy ilyen horderejű eseményről* sincs egyetlen cikk sem az nso-n, se az indexen, sehol

és én ezt már továbbgondolom, hogy mennyi érdekes dologról marad le így az ember

* pláne ennyire hihetetlen módon végződő

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 058 — nabege2@yahoo.com
"zavaró az a buborék, ami a sportoknál is van, több tízmillió embert érdeklő, négy évente megrendezett esemény ez is, és nem hallani róla sehol a mainstreamben és hány ilyen van még"
Egyébként meg kinek mi a mainstream?😊 Te magyar vagy, itt nőttél fel, téged a vízilabda olimpiai döntő ami 100x jobban érdekel(het). Egy angolnak meg a foci/rögbi/krikett vonal ami baromi erős. Ha West Indies-India lett volna tegnap, azt is tuti baromi sokan nézték volna az angoloknál. Nem mondom, hogy nem lehet felépíteni módszeresen Mo-n is egy tömegbázist, de a krikettet szinte lehetetlen. Még egy T20-as döntő amit megnéznek az emberek, de hogy egy 5 napos tesztmeccset napi 5 órán át, azt tuti nem😊
Persze ha csak azt nézem, hogy basszus VB döntő, a világ top 10 csapat sportágában benne van és mégis egyik tv szolgáltató sem vette meg. Mert nem érné meg...
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 058 — nabege2@yahoo.com
Egyrészt Mo-n nincs hagyománya. Nyilván a brit nemzetközösségek jelenlegi és ex tagjainál hatalmas népszerűsége van. Indiát senkinek nem kell bemutatni😊
Mo-n megszűnt évek óta a normális sporthír szolgáltatás a kommersz tv csatornáknál. Lehet, hogy egy digi/eurosport reggeli hírében szerepelt, de nem érek rá reggel tv-zni illetve sporthíreket sem nézek tv-n.
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
tegnap volt a krikett vb döntője, amelyet még úgy is drámai visszanézni, hogy ha szinte semmit nem tudsz a szabályokról (mint pl. én) 😊



zavaró az a buborék, ami a sportoknál is van, több tízmillió embert érdeklő, négy évente megrendezett esemény ez is, és nem hallani róla sehol a mainstreamben és hány ilyen van még


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
A szerző nem úgy tűnik, hogy tisztában van a hurrikán és a tornádó közötti különbséggel. Bár tény és való, a lényeg mindkettő esetén ugyan az 😊

 index.hu/kulfold/2019/07/13/barry_tornado_egyesult_allamok/
több mint 4 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ez már az utolsó csepp volt.Eskü hetek óta föl se néztem.De nem ez a lényeg hanem az hogy bármit írok vagy lajkolok mindenhova valami negativat ír rólam vagy a kommentemről.Meg alapba nem is bírom (de ez mondjuk kölcsönös).Szóval igazán leszakadhatna rólam és velem kapcsolatos kommentekről.De igaz ez egy nyilvános fórum oda ír ahova akar meg azt amit akar.De akkor én is azt írjak amit akarok.Mint például most.Na kiírtam magamból amit akartam😃De vegülis ez az OFF Topic vagy mi a szösz.
Rózsa Sándor (betyár)
a Gyűlölküdjönket is tudom ajánlani, druszám

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
shawnka!
Amióta átfordíttattad Rózsa kolléga ékezeteit, a színét se láttam.
Hova lett?
A te hibád!
Sobri Jóska
Nyugi testvérem itt vagyok.Csak nagyon elfoglalt vagyok.Felköltöztem Budapestre és a meló lefoglal minden időmet.
De jól esik hogy van legalább valaki a fórumról akinek feltűnt a hiányom 😃😉
Rózsa Sándor (betyár)
Nyugi feltűnt sok mindenkinek csak a legtöbbek egy meleg megnyugvással fogadták 😀
Toca
Na kapd be f.......😃😃😃😃 de vettem a célzást testvérem .😉
Hani te meg basszus nem tudsz rolam leszakadni ?? Eskü basszus geci idegesítő vagy ! Ha ennyire problémád van velem akkor cseréljünk kontaktot !!! Videki gyerek lévén ez az amit megoldasnak latok l.Mivel minden de tenyleg minden velem kapcsolatban lévő kommentre reagálsz.És már baszottul kezd elegem lenni.Nálad rosszindultubbb emberrel meg nem találkoztam.Szóval vagy egy f0rum focin vagy valami kontakt tevekenysegen Szívessen látlak.Persze a sportszeruseg keretein belül.De most már tényleg kúrvara revansot akarok rajtad venni l.Mert velem szembe egy geci vagy.
Rózsa Sándor (betyár)
Csak mert likeolt egy poenos bejegyzést ? 😀
Na látod ezek a tulreagalasok amik tök feleslegesek el lehet lenni azért ezen a fórumon egymás mellett 😀
Úgyis tudjuk hogy szeptembertől az igazi Bundi visszatér és a Seahawks meg mindenkit IS megver.
Toca
Ez már az utolsó csepp volt.Eskü hetek óta föl se néztem.De nem ez a lényeg hanem az hogy bármit írok vagy lajkolok mindenhova valami negativat ír rólam vagy a kommentemről.Meg alapba nem is bírom (de ez mondjuk kölcsönös).Szóval igazán leszakadhatna rólam és velem kapcsolatos kommentekről.De igaz ez egy nyilvános fórum oda ír ahova akar meg azt amit akar.De akkor én is azt írjak amit akarok.Mint például most.Na kiírtam magamból amit akartam😃De vegülis ez az OFF Topic vagy mi a szösz.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
shawnka!
Amióta átfordíttattad Rózsa kolléga ékezeteit, a színét se láttam.
Hova lett?
A te hibád!
Sobri Jóska
Nyugi testvérem itt vagyok.Csak nagyon elfoglalt vagyok.Felköltöztem Budapestre és a meló lefoglal minden időmet.
De jól esik hogy van legalább valaki a fórumról akinek feltűnt a hiányom 😃😉
Rózsa Sándor (betyár)
Nyugi feltűnt sok mindenkinek csak a legtöbbek egy meleg megnyugvással fogadták 😀
Toca
Na kapd be f.......😃😃😃😃 de vettem a célzást testvérem .😉
Hani te meg basszus nem tudsz rolam leszakadni ?? Eskü basszus geci idegesítő vagy ! Ha ennyire problémád van velem akkor cseréljünk kontaktot !!! Videki gyerek lévén ez az amit megoldasnak latok l.Mivel minden de tenyleg minden velem kapcsolatban lévő kommentre reagálsz.És már baszottul kezd elegem lenni.Nálad rosszindultubbb emberrel meg nem találkoztam.Szóval vagy egy f0rum focin vagy valami kontakt tevekenysegen Szívessen látlak.Persze a sportszeruseg keretein belül.De most már tényleg kúrvara revansot akarok rajtad venni l.Mert velem szembe egy geci vagy.
Rózsa Sándor (betyár)
T1G

Szerintem a vélt vagy valós verbális inzultusért a legkorrektebb revansot sakkban tudnád Tocan venni. És azt a chess.com-on hatékonyan el is tudjátok intézni. De vigyázz, szicíliaiban elég erős és a szlávot se erőltetném ellene. 😉

több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 594 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
The drama is real.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 700 — Vikings fan
shawnka!
Amióta átfordíttattad Rózsa kolléga ékezeteit, a színét se láttam.
Hova lett?
A te hibád!
Sobri Jóska
Nyugi testvérem itt vagyok.Csak nagyon elfoglalt vagyok.Felköltöztem Budapestre és a meló lefoglal minden időmet.
De jól esik hogy van legalább valaki a fórumról akinek feltűnt a hiányom 😃😉
Rózsa Sándor (betyár)
Nyugi feltűnt sok mindenkinek csak a legtöbbek egy meleg megnyugvással fogadták 😀
Toca
Na kapd be f.......😃😃😃😃 de vettem a célzást testvérem .😉
Hani te meg basszus nem tudsz rolam leszakadni ?? Eskü basszus geci idegesítő vagy ! Ha ennyire problémád van velem akkor cseréljünk kontaktot !!! Videki gyerek lévén ez az amit megoldasnak latok l.Mivel minden de tenyleg minden velem kapcsolatban lévő kommentre reagálsz.És már baszottul kezd elegem lenni.Nálad rosszindultubbb emberrel meg nem találkoztam.Szóval vagy egy f0rum focin vagy valami kontakt tevekenysegen Szívessen látlak.Persze a sportszeruseg keretein belül.De most már tényleg kúrvara revansot akarok rajtad venni l.Mert velem szembe egy geci vagy.
Rózsa Sándor (betyár)
Csak mert likeolt egy poenos bejegyzést ? 😀
Na látod ezek a tulreagalasok amik tök feleslegesek el lehet lenni azért ezen a fórumon egymás mellett 😀
Úgyis tudjuk hogy szeptembertől az igazi Bundi visszatér és a Seahawks meg mindenkit IS megver.

Szerkesztette: Toca
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
shawnka!
Amióta átfordíttattad Rózsa kolléga ékezeteit, a színét se láttam.
Hova lett?
A te hibád!
Sobri Jóska
Nyugi testvérem itt vagyok.Csak nagyon elfoglalt vagyok.Felköltöztem Budapestre és a meló lefoglal minden időmet.
De jól esik hogy van legalább valaki a fórumról akinek feltűnt a hiányom 😃😉
Rózsa Sándor (betyár)
Nyugi feltűnt sok mindenkinek csak a legtöbbek egy meleg megnyugvással fogadták 😀
Toca
Na kapd be f.......😃😃😃😃 de vettem a célzást testvérem .😉
Hani te meg basszus nem tudsz rolam leszakadni ?? Eskü basszus geci idegesítő vagy ! Ha ennyire problémád van velem akkor cseréljünk kontaktot !!! Videki gyerek lévén ez az amit megoldasnak latok l.Mivel minden de tenyleg minden velem kapcsolatban lévő kommentre reagálsz.És már baszottul kezd elegem lenni.Nálad rosszindultubbb emberrel meg nem találkoztam.Szóval vagy egy f0rum focin vagy valami kontakt tevekenysegen Szívessen látlak.Persze a sportszeruseg keretein belül.De most már tényleg kúrvara revansot akarok rajtad venni l.Mert velem szembe egy geci vagy.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 341


Zseniális 😀

Ha nem tévedek, akkor a link vége egy G, vagyis kocsog.org

Érdekes oldal..
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 700 — Vikings fan
shawnka!
Amióta átfordíttattad Rózsa kolléga ékezeteit, a színét se láttam.
Hova lett?
A te hibád!
Sobri Jóska
Nyugi testvérem itt vagyok.Csak nagyon elfoglalt vagyok.Felköltöztem Budapestre és a meló lefoglal minden időmet.
De jól esik hogy van legalább valaki a fórumról akinek feltűnt a hiányom 😃😉
Rózsa Sándor (betyár)
Nyugi feltűnt sok mindenkinek csak a legtöbbek egy meleg megnyugvással fogadták 😀
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
shawnka!
Amióta átfordíttattad Rózsa kolléga ékezeteit, a színét se láttam.
Hova lett?
A te hibád!
Sobri Jóska
Nyugi testvérem itt vagyok.Csak nagyon elfoglalt vagyok.Felköltöztem Budapestre és a meló lefoglal minden időmet.
De jól esik hogy van legalább valaki a fórumról akinek feltűnt a hiányom 😃😉
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
shawnka!
Amióta átfordíttattad Rózsa kolléga ékezeteit, a színét se láttam.
Hova lett?
A te hibád!

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Két hét táboroztatás után épo testben épp hogy élek 😊
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 700 — Vikings fan
Revolutot mint banki szolgáltatást használni szerintem jó dolog.
Toca
Mivel jobb, mintha a brifkódban van x euró kápé?
Ennél kevés egyszerűbb és biztonságosabb opció van azért.
Sobri Jóska
Egyszerű - Nekem az az egyszerű ha nyomok két gombot a telefonomon és használom az eurót kártyával vagy ha kp kell beteszem az ATMbe a pénzem és felveszem.
Nekem a váltás kurva kényelmetlen és felesleges folyamat, ráadásul nem szeretem a kp-t mert egy felesleges dolog nálam

Biztonságos - Hogy lehet biztonságosabb az ha 100 euró van nálam mintha 0 vagy csak amennyi kell? Elmegyek Barcelonaba mondjuk ahol minden második srác zsebes és arra kell majd figyelnem, hogy akkor most megvan-e a pénzem

Kényelem - én amúgy kártyával szeretek fizetni kényelmesebb, egyszerűbb, nem hagyom el a pénzt, nem kell néznem hova teszem a visszajárót ha ellopják akkor letiltatom és csókolom. Sőt mostmár mivel lejárt az OTP 1 hónpaja az Apple Pay is lesz, mennyivel egyszerűbb 1 db telefonnal intézni mindent nem?
Toca
Engem a hideg raz a mobilok fejlodesenek bizonyos reszetol.
Az ember "legintimebb" dolgai a zsebeben. Amit kb barki meghekkelhet. GPS,ujjlenyomat leolvaso, fizetes teloval stb.. vki a berletet is melle rakja.

Revolut-ot neztem, de a kondiciok nem szimpatikusak, ha van vmi gebasz pl nem tudsz asztalt csapkodni .
ZoliMP
Én eltudom fogadni ezt, valószínű nem is egy generáció vagyunk.
Perpill nekem ha valami egyszerűbb és kényelmesebb az jobb. Nyilván ha emellett meg sporolok is rajta Revolut / hitelkártya az meg jobb. Ráadásul kp-t el is hagyom a mobilomat már nehezebb főleg mert lassan már csak annak kell nálam lenni meg a kulcsomnak 😀 Meghekkelheti bárki de azért ez már nem olyan egyszerű sőt, persze tudják hol vagyok mit csinálok, lopják az adatot is sőt ha NSA le akar hallgatni lehallgat.
De ez olyan dolgok amiket akkor is tudnak rólad ha laptopon dolgozol akkor meg legalább kellemes legyen. 😊
Toca
Nem hiszem, hogy olyan nagy szakadek van koztuk, de figyelem es ha ugy adodik kovetem a szamomra megfelelo dolgokat.
Ezzel a minden egy helyen dologgal az is a bajom, hogy ha azt elveszitem akkor mindent potolnom kell es ezert is vallalom a kenyelmetlenkedeseket. A milliardosoknak sem 1 dologban van a penzuk. Ja, de en nem vagyok milliardos.
Amugy nem teged speciztelek ki! csak amiket latok, segitsegkereseket, hogy elhhagytam a telom es benne volt a szemelyim, az ovszerem , a bankkartyam Azt a trendet nem szemelol tevesztve, hogy mindenki a kezeben hordja a telojat, hogy ne maradjon le semmirol , mert amugy unalmasak lennenk, sot a legjobb mikor a hatsozsebbol kandikal kifele....
De mindenki szuperman ameddig nem lesz baj.

Amugy meg mindig barlangban vagyok csontvazak kozott 😀
ZoliMP
Pont ez a lényege hogy mondjuk mobilon van a kártyám, meg egy két adott dolog, de ha elhagyom nem kell csak a mobilt újravennem mert a fizikai kártyáim megvannak otthon szóval igazából minden duplikálva van.
De amúgy azért nem járunk még itt a jogsim személyim és kpm is van nálam mert sajnos ezeket még nem gyömöszölték be a telefonba 😀
Ja amúgy nem vettem magamra csak pont te írtál érdekeset amire reflektáltam.
Mindig facebook / selfie / mobil lóg ki a kezéből az megint egy másik kérdés, ebben egyetértek, hogy rossz, de ezt felelős szülői viselkedéssel lehet visszafogni az meg sajnos nem mindig van.
Toca
Lehet , hogy mindenbol ketto van, de ha pl elhagynad a penztarcadat benne a kartyaddal nem tiltanad le a kartyadat rogton?
Ugyanez a mobillal, lehet van fizikai keznel, de ha mobilodat elhagyod akkor is erdemes letiltani a kartyadat, szoval a fizikai back up semmit nem er.
ZoliMP
Nem tiltanam minek ? Letiltom a telefont és kész.
Mondjuk ha nem úgy lopják el hogy előtte fegyverttartanak rám hogy nyissam fel le se tiltanam inkább nyomozuk le.