NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

OFF topik

30 feliratkozó

több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Olyan létezik hogy egy telefonról magától CSAK a fotógaléria tűnik el?
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mi lenne ha lapos lenne a Föld:
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
és akkor ez mi? 😊

 www.delmagyar.hu/szeged_hirek/marianak_elfogyott_a_levegoje/2392524/yooker
Bürokrácia, és felelőtlenség keveréke.Sobri Jóska
igen!de ha ilyen tényleg van , akkor könnyebben elhisz az ember mást is...yooker
Ja, elhinni bármit el lehet.
Van aki a feltámadásban hisz, vagy a halál utáni életben, a zsidóvilágösszeesküvésben, vagy hogy a földöbkívüliek építették az egyiptomi piramisokat.

Sobri Jóska
értem én amit mondasz , meg a kép is még mindig vicces pedig már sokadszorra teszed be, inkább arra gondoltam hogy ha ilyen ehhez hasonló lélegeztető gépes esetek előfordulnak , akkor az megágyaz ezeknek az egyéb kitalált marhaságoknak is!yooker
Ja.
De azért szabad gondolkozni, értelmezni, utánanézni annak amit az ember olvas?
És mindenkinek megvan ez a joga, ugyi?

több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
és akkor ez mi? 😊

 www.delmagyar.hu/szeged_hirek/marianak_elfogyott_a_levegoje/2392524/yooker
Bürokrácia, és felelőtlenség keveréke.Sobri Jóska
igen!de ha ilyen tényleg van , akkor könnyebben elhisz az ember mást is...yooker
Ja, elhinni bármit el lehet.
Van aki a feltámadásban hisz, vagy a halál utáni életben, a zsidóvilágösszeesküvésben, vagy hogy a földöbkívüliek építették az egyiptomi piramisokat.

Sobri Jóska
értem én amit mondasz , meg a kép is még mindig vicces pedig már sokadszorra teszed be, inkább arra gondoltam hogy ha ilyen ehhez hasonló lélegeztető gépes esetek előfordulnak , akkor az megágyaz ezeknek az egyéb kitalált marhaságoknak is!
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
és akkor ez mi? 😊

 www.delmagyar.hu/szeged_hirek/marianak_elfogyott_a_levegoje/2392524/yooker
Bürokrácia, és felelőtlenség keveréke.Sobri Jóska
igen!de ha ilyen tényleg van , akkor könnyebben elhisz az ember mást is...yooker
Ja, elhinni bármit el lehet.
Van aki a feltámadásban hisz, vagy a halál utáni életben, a zsidóvilágösszeesküvésben, vagy hogy a földöbkívüliek építették az egyiptomi piramisokat.


több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
és akkor ez mi? 😊

 www.delmagyar.hu/szeged_hirek/marianak_elfogyott_a_levegoje/2392524/yooker
Bürokrácia, és felelőtlenség keveréke.Sobri Jóska
igen!de ha ilyen tényleg van , akkor könnyebben elhisz az ember mást is...
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
és akkor ez mi? 😊

 www.delmagyar.hu/szeged_hirek/marianak_elfogyott_a_levegoje/2392524/yooker
Bürokrácia, és felelőtlenség keveréke.

több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Ha ez tényleg igaz, az gyalázat (facebook bejegyzés; lehet sokan meg kapták már, így bocsi):

EZT CSINÁLJA A FIDESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Letörölték a posztot. Én azért kirakom. Olvassátok!!!

41 perce ·
Hát ez. HÁT EZ!!!!! Ilyen nincs a földön.
Idén karácsonykor valami igazán jót akartam csinálni. Segíteni több száz, vagy akár több ezer embernek, ha még csak egy kis ideig is, de legalább segíteni nekik, karácsony idején.
Mivel ételkiszállító cégem van és rendelkezésemre áll egy egész konyha, így adta magát, hogy idén karácsonykor bizony étel osztást fogok szervezni valamelyik nagyobb budapesti téren az arra rászorulóknak.
Megszületett a döntés és elkezdtük szervezni az ételosztást. Mindenki tette a dolgát, beszereztünk mindent ami szükséges, hogy ez megvalósulhasson. A konyhával lebeszéltük, hogy milyen levest fogunk adni milyen főétellel, már az alapanyagokat is megrendeltük, így hát nem maradt más hátra, mint területfoglalási engedélyt kérnünk.
Bemegyek az önkormányzathoz a szükséges papírokért és itt valami olyan történt, amit egészen egyszerűen még most sem vagyok képes feldolgozni.
Kitöltöm a területfoglalási engedélyhez szükséges igénylőlapot, befizetem hozzá az illetéket is és beadom a papírokat az ablakon, mire a nő megkérdezi, mihez szeretnék engedélyt kérni? Mondom ételt szeretnénk osztani, erre a nő a következőket mondja.
„FIATALEMBER. NEM FOG ÉTELOSZTÁSHOZ ENGEDÉLYT KAPNI JOBB HA ELŐRE SZÓLOK, MERT A KORMÁNY NEM AKARJA, HOGY AZ EMBEREK ANNYI SZEGÉNY EMBERT LÁSSANAK AZ UTCÁN EGY HELYEN”
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Azt a BDSKRVSTNT.
- Ez most valami vicc vagy teljesen komoly? Kérdezem a nőt.
- Ezt kaptuk utasításba. Nem adhatunk ki engedélyt ételosztáshoz köztereken.
Itt azért kellett pár perc amíg magamhoz térek, de tovább kérdezek.
- Minden feltételnek és előírásnak megfelelünk. Mi alapján fogják elutasítani a kérelmünket?
- Nem utasítják el fiatalember, hanem elnapolják a döntést határozatlan ideig.
Tehát hadd összegezzem. Az önkormányzat nem ad területfoglalási engedélyt karitatív ételosztáshoz még akkor sem, ha minden feltételnek, szabályozásnak, és előírásnak megfelelünk, mert a kormány nem akarja, hogy az emberek annyi szegény embert lássanak az utcákon.
És itt padló és azt mondom, ilyen ország pedig nincs.
Magyarországon az egészséges demokrácia több sebből vérzik és a döntések, amik az elmúlt években születtek erősen megkérdőjelezhetőek, ezzel mindenki tisztába lehet, akik csak minimálisan követik a híreket, BBC normatívákat a közmédiában már meg sem említem.
Na de hogy intézményes keretek között akadályozzák meg az elesettek és a rászorultak megsegítését azok számára, akik ha csak egy kicsit is, akár csak egy tál meleg étellel is, de segíteni szeretnének azokon akinek ez igen is sokat jelentene, na az már tényleg kurvára túl megy minden határon.
Én ezt egyszerűen még most sem hiszem el, hogy ez megtörténhet. Nem csak Európa közepén, hanem bárhol máshol a világon.
danyly


 spiler.blog.hu/2014/11/20/a-makacs-gyermek-affer

Mondom a te sztorid hol sántít:
1, ki tudna letörölni egy ilyen bugyuta posztot a fidesztől a facebookon??
2, nincs ilyen titkos utasítás. nincs aki megfogalmazná, aki titokban "szétkürtölné", és nem csak fideszes önkormányzatok vannak. és nem minden fideszes önkormányzatban fideszes mindenki.
3, ha lenne, akkor se egy senki kis ügyintéző szintjén, hanem lefelé max. az irodavezető tudna róla.
4, ha mégis az ő szintjén, akkor nem pofázná el még azelött, hogy egyáltalán ilyen irányú kérés érkezik a hivatalhoz.
5, egy területfoglalási engedély ügyében 30 napon belül válaszolni kell. akár így, akár úgy. nem napolható el korlátlan ideig.
6, egy ételosztáshoz nem csak területfoglalási engedély szükségeltetik, hanem pl. rendezvénytartási (ha szabad ég alatt, önkormányzati használatú területen történik), és egy rakás egyéb, melyeket a területfoglalási után adnak csak ki más hatóságok. tehát nem lehet meg minden engedély kivéve a területfoglalási.
7, csak nekem hiányzik a gonosz önkormányzat neve ebből a baromságból?
+ 1, én egy rendezvény keretében októberben osztottam 2000 embernek ételt budapest belvárosában. Senki sem gördített semminemű akadályt elém az önkormányzat, vagy bármilyen hatóság részéről. Lassan dolgoznak, az igaz, de ha időben beadja az ember a kérelmeket, a törvényi határidőn belül elbírálják.

Sobri Jóska
és akkor ez mi? 😊

 www.delmagyar.hu/szeged_hirek/marianak_elfogyott_a_levegoje/2392524/
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
a nap, amikor rájössz, hogy az, hogy nem egy nappal előbb jöttél össze életed párjával, az 220e forintodba kerül - pricelessslowmotion
Fogadtatok, hogy mikor van az évfordulótok? 😀adam8
nem. csak mellé húztak a lottón, és így lett 227e helyett 5e 😊
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Mondom a te sztorid hol sántít:
Sobri Jóska
Nekem már ott, hogy ki az az eszement barom, aki területfoglalási engedély nélkül már berendeli az ételhez szükséges alapanyagot!?
Itt már bűzlött, de továbbolvasva megerősödött, hogy egy nagy marhaság. Karácsony előtt is kell a politikai hangulatkeltés, nehogy legyen egy nyugodt időszak az emberek életében, ami nem gyűlölködéssel telik.
több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
a nap, amikor rájössz, hogy az, hogy nem egy nappal előbb jöttél össze életed párjával, az 220e forintodba kerül - pricelessslowmotion
Fogadtatok, hogy mikor van az évfordulótok? 😀

több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Csak nem a TrashTalk nyeremények kiszállításának előkészületei?! :A:
 index.hu/tech/2014/12/04/konzolboltra_csapott_le_a_nav/
(Ha a rendőrök besegítenek a tankönyv kiszállításba, a NAV segíthet az ajándékozásba. 😉 )

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
a nap, amikor rájössz, hogy az, hogy nem egy nappal előbb jöttél össze életed párjával, az 220e forintodba kerül - priceless
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Ha senkinek sem hiszel, akkor hogy tudsz akár kicsit is komolyan venni egy facebookon terjengő hoaxot?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Csak az első mondatom első része: Ha ez tényleg igaz...

Én alapból gyanakvó ember vagyok, és senkinek nem hiszek.

Ez csak egy közzététel volt, amire csak a reakciókat akartam látni, megtudni.
Lehet nem voltam tényszerű és nem részleteztem a dolgokat, de nem saját tapasztalatot vagy álláspontot közöltem.

Még egyszer hozzá teszem, csak meg szerettem volna tudni, ki mit tud az esetről.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
megint 5 másodperc keresés kellett csak hozzá:
 index.hu/belfold/2014/12/04/remhir_terjed_lehet_budapesten_etelt_osztani/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyébként ez tavalyi ügy, tavaly nem adott a fővárosi önkormányzat ilyenre engedélyt, "mert sok lakossági panasz volt, hogy bűz terjeng" ...

februárban botrány lett belőle, azóta megint lehet, de csak néhány helyen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
Ha ez tényleg igaz, az gyalázat (facebook bejegyzés; lehet sokan meg kapták már, így bocsi):

EZT CSINÁLJA A FIDESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Letörölték a posztot. Én azért kirakom. Olvassátok!!!

41 perce ·
Hát ez. HÁT EZ!!!!! Ilyen nincs a földön.
Idén karácsonykor valami igazán jót akartam csinálni. Segíteni több száz, vagy akár több ezer embernek, ha még csak egy kis ideig is, de legalább segíteni nekik, karácsony idején.
Mivel ételkiszállító cégem van és rendelkezésemre áll egy egész konyha, így adta magát, hogy idén karácsonykor bizony étel osztást fogok szervezni valamelyik nagyobb budapesti téren az arra rászorulóknak.
Megszületett a döntés és elkezdtük szervezni az ételosztást. Mindenki tette a dolgát, beszereztünk mindent ami szükséges, hogy ez megvalósulhasson. A konyhával lebeszéltük, hogy milyen levest fogunk adni milyen főétellel, már az alapanyagokat is megrendeltük, így hát nem maradt más hátra, mint területfoglalási engedélyt kérnünk.
Bemegyek az önkormányzathoz a szükséges papírokért és itt valami olyan történt, amit egészen egyszerűen még most sem vagyok képes feldolgozni.
Kitöltöm a területfoglalási engedélyhez szükséges igénylőlapot, befizetem hozzá az illetéket is és beadom a papírokat az ablakon, mire a nő megkérdezi, mihez szeretnék engedélyt kérni? Mondom ételt szeretnénk osztani, erre a nő a következőket mondja.
„FIATALEMBER. NEM FOG ÉTELOSZTÁSHOZ ENGEDÉLYT KAPNI JOBB HA ELŐRE SZÓLOK, MERT A KORMÁNY NEM AKARJA, HOGY AZ EMBEREK ANNYI SZEGÉNY EMBERT LÁSSANAK AZ UTCÁN EGY HELYEN”
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Azt a BDSKRVSTNT.
- Ez most valami vicc vagy teljesen komoly? Kérdezem a nőt.
- Ezt kaptuk utasításba. Nem adhatunk ki engedélyt ételosztáshoz köztereken.
Itt azért kellett pár perc amíg magamhoz térek, de tovább kérdezek.
- Minden feltételnek és előírásnak megfelelünk. Mi alapján fogják elutasítani a kérelmünket?
- Nem utasítják el fiatalember, hanem elnapolják a döntést határozatlan ideig.
Tehát hadd összegezzem. Az önkormányzat nem ad területfoglalási engedélyt karitatív ételosztáshoz még akkor sem, ha minden feltételnek, szabályozásnak, és előírásnak megfelelünk, mert a kormány nem akarja, hogy az emberek annyi szegény embert lássanak az utcákon.
És itt padló és azt mondom, ilyen ország pedig nincs.
Magyarországon az egészséges demokrácia több sebből vérzik és a döntések, amik az elmúlt években születtek erősen megkérdőjelezhetőek, ezzel mindenki tisztába lehet, akik csak minimálisan követik a híreket, BBC normatívákat a közmédiában már meg sem említem.
Na de hogy intézményes keretek között akadályozzák meg az elesettek és a rászorultak megsegítését azok számára, akik ha csak egy kicsit is, akár csak egy tál meleg étellel is, de segíteni szeretnének azokon akinek ez igen is sokat jelentene, na az már tényleg kurvára túl megy minden határon.
Én ezt egyszerűen még most sem hiszem el, hogy ez megtörténhet. Nem csak Európa közepén, hanem bárhol máshol a világon.
danyly


 spiler.blog.hu/2014/11/20/a-makacs-gyermek-affer

Mondom a te sztorid hol sántít:
1, ki tudna letörölni egy ilyen bugyuta posztot a fidesztől a facebookon??
2, nincs ilyen titkos utasítás. nincs aki megfogalmazná, aki titokban "szétkürtölné", és nem csak fideszes önkormányzatok vannak. és nem minden fideszes önkormányzatban fideszes mindenki.
3, ha lenne, akkor se egy senki kis ügyintéző szintjén, hanem lefelé max. az irodavezető tudna róla.
4, ha mégis az ő szintjén, akkor nem pofázná el még azelött, hogy egyáltalán ilyen irányú kérés érkezik a hivatalhoz.
5, egy területfoglalási engedély ügyében 30 napon belül válaszolni kell. akár így, akár úgy. nem napolható el korlátlan ideig.
6, egy ételosztáshoz nem csak területfoglalási engedély szükségeltetik, hanem pl. rendezvénytartási (ha szabad ég alatt, önkormányzati használatú területen történik), és egy rakás egyéb, melyeket a területfoglalási után adnak csak ki más hatóságok. tehát nem lehet meg minden engedély kivéve a területfoglalási.
7, csak nekem hiányzik a gonosz önkormányzat neve ebből a baromságból?
+ 1, én egy rendezvény keretében októberben osztottam 2000 embernek ételt budapest belvárosában. Senki sem gördített semminemű akadályt elém az önkormányzat, vagy bármilyen hatóság részéről. Lassan dolgoznak, az igaz, de ha időben beadja az ember a kérelmeket, a törvényi határidőn belül elbírálják.


több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Ha ez tényleg igaz, az gyalázat (facebook bejegyzés; lehet sokan meg kapták már, így bocsi):
danyly
ha ez tényleg igaz, akkor a tanulság: még egy kis pénzt hozzá kell tenni, és kibérelni valami magánterületet vagy helyiséget.

egyébként meg kinek akart ételt osztani?
minden jobban megy, nem lehetnek szegények, akkor meg nincs kinek ételt osztani.
Q.E.D.

különben is, aki szegény, az annyit is ér (kopirájt by Lézeres Fővadász)
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ha ez tényleg igaz, az gyalázat (facebook bejegyzés; lehet sokan meg kapták már, így bocsi):

EZT CSINÁLJA A FIDESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Letörölték a posztot. Én azért kirakom. Olvassátok!!!

41 perce ·
Hát ez. HÁT EZ!!!!! Ilyen nincs a földön.
Idén karácsonykor valami igazán jót akartam csinálni. Segíteni több száz, vagy akár több ezer embernek, ha még csak egy kis ideig is, de legalább segíteni nekik, karácsony idején.
Mivel ételkiszállító cégem van és rendelkezésemre áll egy egész konyha, így adta magát, hogy idén karácsonykor bizony étel osztást fogok szervezni valamelyik nagyobb budapesti téren az arra rászorulóknak.
Megszületett a döntés és elkezdtük szervezni az ételosztást. Mindenki tette a dolgát, beszereztünk mindent ami szükséges, hogy ez megvalósulhasson. A konyhával lebeszéltük, hogy milyen levest fogunk adni milyen főétellel, már az alapanyagokat is megrendeltük, így hát nem maradt más hátra, mint területfoglalási engedélyt kérnünk.
Bemegyek az önkormányzathoz a szükséges papírokért és itt valami olyan történt, amit egészen egyszerűen még most sem vagyok képes feldolgozni.
Kitöltöm a területfoglalási engedélyhez szükséges igénylőlapot, befizetem hozzá az illetéket is és beadom a papírokat az ablakon, mire a nő megkérdezi, mihez szeretnék engedélyt kérni? Mondom ételt szeretnénk osztani, erre a nő a következőket mondja.
„FIATALEMBER. NEM FOG ÉTELOSZTÁSHOZ ENGEDÉLYT KAPNI JOBB HA ELŐRE SZÓLOK, MERT A KORMÁNY NEM AKARJA, HOGY AZ EMBEREK ANNYI SZEGÉNY EMBERT LÁSSANAK AZ UTCÁN EGY HELYEN”
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Azt a BDSKRVSTNT.
- Ez most valami vicc vagy teljesen komoly? Kérdezem a nőt.
- Ezt kaptuk utasításba. Nem adhatunk ki engedélyt ételosztáshoz köztereken.
Itt azért kellett pár perc amíg magamhoz térek, de tovább kérdezek.
- Minden feltételnek és előírásnak megfelelünk. Mi alapján fogják elutasítani a kérelmünket?
- Nem utasítják el fiatalember, hanem elnapolják a döntést határozatlan ideig.
Tehát hadd összegezzem. Az önkormányzat nem ad területfoglalási engedélyt karitatív ételosztáshoz még akkor sem, ha minden feltételnek, szabályozásnak, és előírásnak megfelelünk, mert a kormány nem akarja, hogy az emberek annyi szegény embert lássanak az utcákon.
És itt padló és azt mondom, ilyen ország pedig nincs.
Magyarországon az egészséges demokrácia több sebből vérzik és a döntések, amik az elmúlt években születtek erősen megkérdőjelezhetőek, ezzel mindenki tisztába lehet, akik csak minimálisan követik a híreket, BBC normatívákat a közmédiában már meg sem említem.
Na de hogy intézményes keretek között akadályozzák meg az elesettek és a rászorultak megsegítését azok számára, akik ha csak egy kicsit is, akár csak egy tál meleg étellel is, de segíteni szeretnének azokon akinek ez igen is sokat jelentene, na az már tényleg kurvára túl megy minden határon.
Én ezt egyszerűen még most sem hiszem el, hogy ez megtörténhet. Nem csak Európa közepén, hanem bárhol máshol a világon.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Höri, láthattalak ma 11 körül a Dugonics téren? 😀

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 player.hu/eletmod/sport/nem-hisszuk-el-hogy-ekkora-mellekkel-is-lehet-focizni/?utm_source=Facebook&utm_medium=Player-FB-page-post&utm_campaign=FB-posts

A link mindent elárul.
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 iconosquare.com/tag/dyedpits
Kedves férfitársak!
A képeket nézve attól tartok, hogy a hölgyek körében hamarosan divatba jöhet az őserdő.😀
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Miskolcon a javuló közbiztonság ékes bizonyítéka:  indavideo.hu/video/Miskolci_bankrablas_csetepateval
A nénikre legalább még lehet számítani. Kár, hogy múlt héten nem volt ott, mikor fényes nappal egy nőt erőszakoltak meg a cigányok...
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 942 — nabege2@yahoo.com
Most az emag-on van (www.emag.hu) black friday és az oldaluk működik, nem fagy le.... pillanatnyilag😊NB2
Pedig nagyon durva pörgés lehet rajta. Első két órában állítólag 800 milliós forgalom. Durva.Hanni
1,2 milliárd már a forgalom
(én voltam olyan galád, hogy előbb felmentem és megrendeltem a winyót, addig nem írtam fel ide 😊 )