OFF topik

30 feliratkozó

több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci

Együtt füveztem egy zsidóval,mert én ilyen vagyok...
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 891 — No es importante
na ezt nem hiszem el...
 www.areklamhasznos.hu/baggio
TVbe láttuk a héten, ahogy bejátszottak egy szinkron nélküli szulimán előzetest. Egyből az jutott eszembe, hogy csak nem elkezdtek egy újabb tiltakozó blogot csinálni a rajongók, hogy menjen le reklám nélkül? 😀Hanni
Na a Szulimán egy másik szép eset, de ez a reklámozzuk a reklámot valami olyan szinten égbekiáltó mocsokság, hogy új szintre emeli a pszichopátia/szociopátia fogalmát.

hasznos dolog a reklám, mert "A kereskedelmi médiumok fő bevételi forrása. Ezáltal láthatunk új és régi filmeket, élvezhetünk mindenféle szórakoztató tartalmat, juthatunk hozzá érdekes cikkekhez és fontos hírekhez." (médiatámogatók: rtl klub, tv2, origo, satöbbi...)

nagyon meta


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 594 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
na ezt nem hiszem el...
 www.areklamhasznos.hu/baggio
TVbe láttuk a héten, ahogy bejátszottak egy szinkron nélküli szulimán előzetest. Egyből az jutott eszembe, hogy csak nem elkezdtek egy újabb tiltakozó blogot csinálni a rajongók, hogy menjen le reklám nélkül? 😀
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 388 — #NoStress
na ezt nem hiszem el...
 www.areklamhasznos.hu/baggio

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 891 — No es importante
na ezt nem hiszem el...
 www.areklamhasznos.hu/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
 jamestrotter.uk/tinyhat/#Jakehomer
Lehet csak a részegség tesi, de -15 pontnál többet nem tudok elérni 😊

10 perc alatt elértem -5 ponttig, ennyi. kiégtem mára 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Sándor nap. Big band próba. Iszunk. Iszok én is persze (Y) És ilyenkor fújom a legszebben a szóló számomat 😀
Hogy is van? Felbecsülhetetlen 😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
 jamestrotter.uk/tinyhat/#

Perception is reality.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 388 — #NoStress
 submarine-cable-map-2015.telegeography.com



Klikkelve nagyítható.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 891 — No es importante
 www.origo.hu/techbazis/20150313-kiadja-a-hirdetoknek-beszelgeteseinket-a-facebook.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 388 — #NoStress
havernak diplomájához kérnék egy kis segítséget, akinek van okostelefonja legyen szíves töltse ki ezt a kérdőívet, az ő nevében is ezer hála!!

 webanketa.com/forms/64r32e9j6wqkcdsp60vk8cb2/ZERO_L
Azért a 7-es kérdésnél hiába van több opció is, az, ami a válaszom lett volna, mégsem szerepelt.

több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
havernak diplomájához kérnék egy kis segítséget, akinek van okostelefonja legyen szíves töltse ki ezt a kérdőívet, az ő nevében is ezer hála!!

 webanketa.com/forms/64r32e9j6wqkcdsp60vk8cb2/ZERO_L
Kész, sok sikert a haverodnak.
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
havernak diplomájához kérnék egy kis segítséget, akinek van okostelefonja legyen szíves töltse ki ezt a kérdőívet, az ő nevében is ezer hála!!

 webanketa.com/forms/64r32e9j6wqkcdsp60vk8cb2/



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
... de egyébként ezen meg a divaton kívül semmilyen téren nem szól mellette semmi. (Szerintem)Dub
Hát Sobri neked már smafu?! 😉

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
jó összefoglaló a helyzetről, hányinger az egész
 www.origo.hu/techbazis/20150310-a-kivaltsagosok-markaja-lett-az-apple.htmlbaggio
Nehezen tudom eldönteni, hogy a Macbook vagy az óra-e a szánalmasabb. Mindenesetre értelmes ember nem veszi meg egyiket se. A gép iszonyatosan túlárazott, semmi extrát nem tud, az egy darab USB meg szánalmas kategória. Az óra totál giccses (bár ez ízlés kérdése), túlárazott szintén semmi extrát nem tudó valami. De a csúcs az 5,5 milliós "csúcs" modell. Annyiért már lehet kapni egy Patek Philippe 6000G-t, ki az a barom, aki inkább ezt választja? Persze biztosan lesz pár elfuserált ízlésű elmebeteg. 😀 Régen is drágábbak voltak a Mac gépek, de professzionális felhasználás során fontosabb szempont a stabilitás, ami anno megvolt a PC-kkel szemben. Mára ez már teljesen eltűnt, semmivel sem instabilabb egy megfelelően beállított és használt Win rendszer sem, hardveresen meg agyonverik ugyanazért a pénzért a Mac-eket, más gyártók termékei. Talán még mindig "hülyebiztosabb", de cserébe kevesebb a beállítási és módosítási lehetőség is, de egyébként ezen meg a divaton kívül semmilyen téren nem szól mellette semmi. (Szerintem)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 891 — No es importante
jó összefoglaló a helyzetről, hányinger az egész
 www.origo.hu/techbazis/20150310-a-kivaltsagosok-markaja-lett-az-apple.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
újra van rádiós műsora Puzsérnak, ma kezdett
 www.facebook.com/onkenyes

ezen a csatornán lehet majd visszahallgatni az adásokat
 www.youtube.com/channel/UCgtSqjaeZJ3YsDyeziiMjfAbaggio
Meghallgattam hétvégén vagy 2 adást. Nem rossz, nem rossz, ezekben legalább nem üvöltözik, meg káromkodik, mint az állat, ez mindenképpen pozitívum!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 861 — Cowboys fan
NEM fantáziakép 😊 NASA

baggio
mi van, felgyújtották Nyújorkot?
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 891 — No es importante
NEM fantáziakép 😊 NASA



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Írogatok a menstyle-ra mostanában:

 www.menstyle.hu/hir/Szadomazo-gyorstalpalo/12607/

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
Kis optikai tuning:  stax.hu/post/25-orult-optikai-illuzio-amitol-elveszted-a-jozan-eszed


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 891 — No es importante
újra van rádiós műsora Puzsérnak, ma kezdett
 www.facebook.com/onkenyes

ezen a csatornán lehet majd visszahallgatni az adásokat
 www.youtube.com/channel/UCgtSqjaeZJ3YsDyeziiMjfA


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 070 — nabege2@yahoo.com
Ez kemény...
 www.origo.hu/itthon/20150223-megkeseltek-ket-nav-ost.html
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 078
bebaszhattam volna rednese.
hekyeette bekurta m mint a fos 😀dugo1993
Derék dolog!laccoo74
Jaa, amúgy tudom. Faszom egyszer vagyok fiatal. Mikor bulizzam ki magam, 50 évesen? 😀dugo1993
Nem akartalak megbántani!😊laccoo74
Másnaposan néha érzékenyebb az ember 😀