OFF topik

30 feliratkozó

több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Sajnos úgy tűnik, az egyik legnagyobbat már nem látjuk többet. Visszavonul. Itt a személyes kedvencemet a dán Vittinghust szopatja.
(mindkettőjüket személyesen ismerem, Lee Chong Weiel közös fotó ott a srácok falán, a dánt pedig a BEK-en még kezeltem is, ő talán az egész tollasport legszimpatikusabb alakja)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 891 — No es importante
Hát igen, más világ
 index.hu/kulfold/2015/03/21/a_finn_iskolakban_eltorolnek_a_tantargyakat/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 072 — nabege2@yahoo.com
Messze nincsen Németországtól, de azért nem lennek egyszerűbb tényleg németeknél dolgozó magyarokat?😊 Sajnos van belőlük elég sok. Sőt gondolom Düsseldorfba sem kéne nagyon keresgélni, hogy találjunk magyart.
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Ezt mondtam én is pár hete, de valaki azt magyarázta, hogy még ha mindenki egyszerre venné ki, az se okozna problémát.Sobri Jóska
Végül is a Posta Banknál sem okozott.
A Questronál is ez volt a gond nem? Befostak az emberek a Buda Cash ügy miatt és saját maguk bedöntötték azt a brókercéget, ahol a pénzük volt. Vagy ott volt más baj is?Tony
OV személyesen utasította a kormányzati szerveket, hogy azonnal vegyék ki a pénzt a brókercégekből.
Ergo ő indította a lavinát, így ő okozta a csődöket. :cool:

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Ezt mondtam én is pár hete, de valaki azt magyarázta, hogy még ha mindenki egyszerre venné ki, az se okozna problémát.Sobri Jóska
Végül is a Posta Banknál sem okozott.
A Questronál is ez volt a gond nem? Befostak az emberek a Buda Cash ügy miatt és saját maguk bedöntötték azt a brókercéget, ahol a pénzük volt. Vagy ott volt más baj is?
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 388 — #NoStress
Állítólag ma bedőlt az Erste Bank magyarországi részlege, méteres sorok voltak ma Nyíregyházán és Debrecenben is (meg gondolom máshol is) a bankok előtt. Hivatalos hírt viszont nem találok semmit. Ti nem hallottatok valamit?Szokol
 www.origo.hu/gazdasag/20150325-allhir-terjed-az-erste-bankrol.htmldcsicsak
Fincsi! Mindig lenyűgöz az emberi pletyka hatása! 😊Szokol
Én ezt más oldalról közelíteném meg, de igen, az engem is mindig lenyűgöz :p 😀😀😀dcsicsak
Mondjuk, ha tömegesen vesznek ki pénzt az bedönthet bármit.
diverdoc
Ezt mondtam én is pár hete, de valaki azt magyarázta, hogy még ha mindenki egyszerre venné ki, az se okozna problémát.

több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Állítólag ma bedőlt az Erste Bank magyarországi részlege, méteres sorok voltak ma Nyíregyházán és Debrecenben is (meg gondolom máshol is) a bankok előtt. Hivatalos hírt viszont nem találok semmit. Ti nem hallottatok valamit?Szokol
 www.origo.hu/gazdasag/20150325-allhir-terjed-az-erste-bankrol.htmldcsicsak
Fincsi! Mindig lenyűgöz az emberi pletyka hatása! 😊Szokol
Én ezt más oldalról közelíteném meg, de igen, az engem is mindig lenyűgöz :p 😀😀😀dcsicsak
Mondjuk, ha tömegesen vesznek ki pénzt az bedönthet bármit.

Egy kérdés a fontos: Fideszesek vesznek ki pénzt? 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Állítólag ma bedőlt az Erste Bank magyarországi részlege, méteres sorok voltak ma Nyíregyházán és Debrecenben is (meg gondolom máshol is) a bankok előtt. Hivatalos hírt viszont nem találok semmit. Ti nem hallottatok valamit?Szokol
 www.origo.hu/gazdasag/20150325-allhir-terjed-az-erste-bankrol.htmldcsicsak
Fincsi! Mindig lenyűgöz az emberi pletyka hatása! 😊Szokol
Én ezt más oldalról közelíteném meg, de igen, az engem is mindig lenyűgöz :p 😀😀😀
több mint 9 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 876 — Steelers fan
Állítólag ma bedőlt az Erste Bank magyarországi részlege, méteres sorok voltak ma Nyíregyházán és Debrecenben is (meg gondolom máshol is) a bankok előtt. Hivatalos hírt viszont nem találok semmit. Ti nem hallottatok valamit?Szokol
 www.origo.hu/gazdasag/20150325-allhir-terjed-az-erste-bankrol.htmldcsicsak
Fincsi! Mindig lenyűgöz az emberi pletyka hatása! 😊
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Állítólag ma bedőlt az Erste Bank magyarországi részlege, méteres sorok voltak ma Nyíregyházán és Debrecenben is (meg gondolom máshol is) a bankok előtt. Hivatalos hírt viszont nem találok semmit. Ti nem hallottatok valamit?Szokol
 www.origo.hu/gazdasag/20150325-allhir-terjed-az-erste-bankrol.html
több mint 9 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 876 — Steelers fan
Állítólag ma bedőlt az Erste Bank magyarországi részlege, méteres sorok voltak ma Nyíregyházán és Debrecenben is (meg gondolom máshol is) a bankok előtt. Hivatalos hírt viszont nem találok semmit. Ti nem hallottatok valamit?
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 072 — nabege2@yahoo.com
Kemény...
 vs.hu/kozelet/osszes/elitelhetik-a-not-aki-a-taskajat-ellopo-motoros-nyomaba-eredt-0325#!s0
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 865 — Cowboys fan


Hol a hiba a képen?
| | ablak | | laccoo74
ez egy kiváló iparosmunka. ilyeneket a Hadházi szokott posztolni a faszbúkra 😊
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Hol a hiba a képen?
| | ablak | |
több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan

Együtt füveztem egy zsidóval,mert én ilyen vagyok...laccoo74
Együtt füveztem egy zsidóval, mert büdös vagyok.
Május 12 mi? 😊Bazzani
Dugtam egy lóval, mert kanos voltam. ???
Miféle okkult dolog már ez? 😀

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Esetleg tudna nekem valaki ingyenes, lehetőség szerint nem regisztrálós élő Sport1 tv-s streamet adni. Akárhogyan keresek nem bukkanok rá. Köszönöm előre is!!!!
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Személyes harcom Óbuda csövesei ellen.

 nullker.hu/2015/03/hogyan-lett-hajlektalanszallo-csillaghegyi-hev-megallobol/

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
A világ legszerencsésebb túlélői.

 nullker.hu/2015/03/akik-tuleltek-biztos-halalt/

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
Ki szeretne Super Mariozni a Fóniján?😊

 nullker.hu/2015/03/okostelefonokra-gyart-jatekokat-nintendo/Maka
én tuti pokémonozni fogok 😀


több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 891 — No es importante
Meg még vagy ezer dologba bele lehetne kötni 😊 Az az állítás, hogy "én okos vagyok" (vagy nézhetjük Sobri esetét is a politika topicban most: "rám nem hat ki a kormány semelyik döntése"), önmagában nem jelent semmit, mert ezekkel elméleti szinten nem lehet vitatkozni, ha én vagy az utóbbinál ő meg van erről győződve, akkor felhozhat bárki bármit ellene, valamilyen szinten mindig igazunk lesz.

Mondjuk az, hogy új és régi filmeket, sorozatokat csak a kereskedelmi csatornáknak köszönhetően nézhetek, meg alapból hazugság, pláne hogy épp az a csatorna gyártja a legjobb és legigényesebb szériákat, ahol nincs reklám, mert az előfizetéses modellre épít... (HBO)

De az egészbe belegondolni is hányinger, a reklám reklámozása pedig új mélypont az emberi kultúrában.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Na de nem igaz?
Valóban a kereskedelmi médiumok fő bevételi forrása.
Ha pl. az RTL-en nem lenne reklám, akkor a költségvetése átmenne minuszba, és beszüntetné a működését. És akkor már csak a dotált m1-szerű pénzmosoda/politikai propaganda tévék lennének.

Egyébiránt valóban gusztustalan a reklámot reklámozni (és az elfogadottságának növelésére törekedni), de a felhozott érvek, indoklások tartalmilag igazak.

Sobri Jóska
Azért elég erőltetett érvek ezek.
A "...hasznos a gazdaságnak." részt mondjuk a heroin legalizálására is fel lehetne hozni.
A "...versenyt generál." pedig szépen hangzik, csak mikor belegondolunk, hogy a nagy gyógyszergyártók többet költenek marketingre, mint K+F-re, akkor azért kicsit elbizonytalanodik az ember, hogy ez a rendszer mennyire termeli ki a minőséget és az olcsóságot.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

Együtt füveztem egy zsidóval,mert én ilyen vagyok...laccoo74
Együtt füveztem egy zsidóval, mert büdös vagyok.
Május 12 mi? 😊

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 388 — #NoStress
na ezt nem hiszem el...
 www.areklamhasznos.hu/baggio
TVbe láttuk a héten, ahogy bejátszottak egy szinkron nélküli szulimán előzetest. Egyből az jutott eszembe, hogy csak nem elkezdtek egy újabb tiltakozó blogot csinálni a rajongók, hogy menjen le reklám nélkül? 😀Hanni
Na a Szulimán egy másik szép eset, de ez a reklámozzuk a reklámot valami olyan szinten égbekiáltó mocsokság, hogy új szintre emeli a pszichopátia/szociopátia fogalmát.

hasznos dolog a reklám, mert "A kereskedelmi médiumok fő bevételi forrása. Ezáltal láthatunk új és régi filmeket, élvezhetünk mindenféle szórakoztató tartalmat, juthatunk hozzá érdekes cikkekhez és fontos hírekhez." (médiatámogatók: rtl klub, tv2, origo, satöbbi...)

nagyon metabaggio
Na de nem igaz?
Valóban a kereskedelmi médiumok fő bevételi forrása.
Ha pl. az RTL-en nem lenne reklám, akkor a költségvetése átmenne minuszba, és beszüntetné a működését. És akkor már csak a dotált m1-szerű pénzmosoda/politikai propaganda tévék lennének.

Egyébiránt valóban gusztustalan a reklámot reklámozni (és az elfogadottságának növelésére törekedni), de a felhozott érvek, indoklások tartalmilag igazak.


több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Ki szeretne Super Mariozni a Fóniján?😊

 nullker.hu/2015/03/okostelefonokra-gyart-jatekokat-nintendo/

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom