OFF topik

30 feliratkozó

több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Talán valakinek új:
 maps.google.com/locationhistory/b/0
(Gyerekemnek az volt, elcsodálkozott.)Atari
másnak sem tudja értelmezni, vagy csak nekem?slowmotion
Gondolom ha olyan a telód és úgy van beállítva, megnézheted merre bóklásztál az elmúlt x napban.Sobri Jóska
persze, ezért volt költői a kérdés
a hivatkozás túl kevés egyedi adatot tartalmaz, más eszközről nem élslowmotion
Androidos teló vagy tablet és google fiók.
 www.origo.hu/techbazis/internet/20131219-a-google-latja-merre-jarunk.html
 navigyurci.hu/2014/01/09/a-google-helyelozmenyek-percrol-percre/

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 932 — Cowboys fan
Talán valakinek új:
 maps.google.com/locationhistory/b/0
(Gyerekemnek az volt, elcsodálkozott.)Atari
másnak sem tudja értelmezni, vagy csak nekem?slowmotion
Gondolom ha olyan a telód és úgy van beállítva, megnézheted merre bóklásztál az elmúlt x napban.Sobri Jóska
persze, ezért volt költői a kérdés
a hivatkozás túl kevés egyedi adatot tartalmaz, más eszközről nem él
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 460 — The Mathematician
androidos teló és bekapcsolt GPS kell hozzá valszeg
legalábbis nekem a WP-ssel nem méri
de a droiddal igen, feltéve hogy be van-e lőve a gps

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 425 — #NoStress
Talán valakinek új:
 maps.google.com/locationhistory/b/0
(Gyerekemnek az volt, elcsodálkozott.)Atari
másnak sem tudja értelmezni, vagy csak nekem?slowmotion
Gondolom ha olyan a telód és úgy van beállítva, megnézheted merre bóklásztál az elmúlt x napban.

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 932 — Cowboys fan
Talán valakinek új:
 maps.google.com/locationhistory/b/0
(Gyerekemnek az volt, elcsodálkozott.)Atari
másnak sem tudja értelmezni, vagy csak nekem?
több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Talán valakinek új:
 maps.google.com/locationhistory/b/0
(Gyerekemnek az volt, elcsodálkozott.)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 702 — Amerikai sportok rajongója
Nagyon durva fotók a múltból.

 nullker.hu/2015/04/amulj-el-a-tortenelem-fantasztikus-fotoin/Maka
Tokjok ezek a twitterajanloid, mostantol ezt is kovetem, meg a multkori irasod utan a Google facts-et is azota!😊
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
sütinek tetszeni fog
 www.vox.com/2015/4/17/8432733/space-maps

11 kép a helyünkről az univerzumban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ennyit ér az emberi test:

 www.iflscience.com/health-and-medicine/how-much-human-body-worth
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Nagyon durva fotók a múltból.

 nullker.hu/2015/04/amulj-el-a-tortenelem-fantasztikus-fotoin/

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
peach
Feltettél egy kérdést, ment rá egy válasz, ha valaki szélesebb körben gondolkozik, az már káka keresés? Még ha fikáztalak volna a kérdésért, akkor megérteném. Hidd el, hogy ebben a témakörben az ilyen "káka keresésen" múlnak sorsok, hogy mely tett, milyen besorolást kap és annak milyen büntetési tételei vannak.
A rendőrségi mesterlövész mellett még volt egy másik példa is, a civil önvédekező, aki nem a végtagokra megy, hanem a stabilabb felső testre. Az is lehet szándékos, begyakorolt mozdulatsor, hogy ránt majd felsőtestre dupláz. Itt se mindegy, hogy kapásból szándékos emberöléssel vádolják az embert vagy sem.

Az alap kérdésre visszatérve, egy sikeresnek mondható, gazdag személynél extra hülyeségnek tekinthetik az ilyesfajta tetteket az emberek.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 932 — Cowboys fan
Robert Durst-öt se küldték (sőt), pedig ott még a feldarabolt holttest és részleges beismerés is volt.baggio
igen, az általában sehol sem eredményez halálos ítéletet, ha a vádlott önvédelemre hivatkozik, a vád pedig kénytelen bebizonyítani az ellenkezőjét.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Persze, hogy lehet, első körbe vegyük a rendőrségi mesterlövészeket, minket persze nem nagyon érint, de máshol van létjogosultságuk. Vagy definiálni kellene, hogy mi a szándékos gyilkosság, az ha jó előre eltervezi és módszeresen, a tervet követve öl meg valakit, vagy az is az, ha egy támadás esetén önvédelemből öl? Utóbbit is lehet szándékosnak tekinteni, ha nem a kalimpáló végtagokra lő/szúr valaki, hanem a stabilabb felsőtestre.peach
Bárki aki szándékosan embert öl az lehet normális? Vagy ő csak azért hülye mert nfl sztárként/milliomosként tette ezt?Tony
pontatlan a fogalmazás, de inkább értelmezzük úgy, hogy nem (törvényes) foglalkozás körében elkövetve szándékosan embert ölni.
csávónak szerencséje, hogy nem Tekszaszban vagy Florájdában él, mert ott már ezért küldenék a halálsorra. így meg legalább lesz lehetősége párszor látni a gyerekét, miközben felnő.slowmotion
még Florida kikérheti, ha az előzménynek lesz tágyalása


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Miután elküldtem a hsz-t egyből megéreztem, hogy valaki jönni fog vmi kommandós szerű példával. Sztem azért érthető volt mit akartam ha valaki nem akart mindenáron kákát találni 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
Robert Durst-öt se küldték (sőt), pedig ott még a feldarabolt holttest és részleges beismerés is volt. Hernandez viszont a nevével és a tetkóival "elárulta" magát


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 932 — Cowboys fan
Persze, hogy lehet, első körbe vegyük a rendőrségi mesterlövészeket, minket persze nem nagyon érint, de máshol van létjogosultságuk. Vagy definiálni kellene, hogy mi a szándékos gyilkosság, az ha jó előre eltervezi és módszeresen, a tervet követve öl meg valakit, vagy az is az, ha egy támadás esetén önvédelemből öl? Utóbbit is lehet szándékosnak tekinteni, ha nem a kalimpáló végtagokra lő/szúr valaki, hanem a stabilabb felsőtestre.peach
Bárki aki szándékosan embert öl az lehet normális? Vagy ő csak azért hülye mert nfl sztárként/milliomosként tette ezt?Tony
pontatlan a fogalmazás, de inkább értelmezzük úgy, hogy nem (törvényes) foglalkozás körében elkövetve szándékosan embert ölni.
csávónak szerencséje, hogy nem Tekszaszban vagy Florájdában él, mert ott már ezért küldenék a halálsorra. így meg legalább lesz lehetősége párszor látni a gyerekét, miközben felnő.
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Bárki aki szándékosan embert öl az lehet normális? Vagy ő csak azért hülye mert nfl sztárként/milliomosként tette ezt?peach
Persze, hogy lehet, első körbe vegyük a rendőrségi mesterlövészeket, minket persze nem nagyon érint, de máshol van létjogosultságuk. Vagy definiálni kellene, hogy mi a szándékos gyilkosság, az ha jó előre eltervezi és módszeresen, a tervet követve öl meg valakit, vagy az is az, ha egy támadás esetén önvédelemből öl? Utóbbit is lehet szándékosnak tekinteni, ha nem a kalimpáló végtagokra lő/szúr valaki, hanem a stabilabb felsőtestre.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Azért nem semmi,hogy mekkora hülye ez az ember....ZoliZoltán
Bárki aki szándékosan embert öl az lehet normális? Vagy ő csak azért hülye mert nfl sztárként/milliomosként tette ezt?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Azért nem semmi,hogy mekkora hülye ez az ember....
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Aaron Hernandezt közben minden vádpontban bűnösnek találták és élete végéig börtönben marad.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
A music sheet wave design szavakat írd be a google képkeresőjébe


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Remélem elfér ide az off topikba, már sajnos kifogytam az ötletekből, hogy hogyan kellene ilyen mintát keresni:
alábbi képen lévő kotta mintához hasonlót keresek. ABR ecsetek között csak olyan kottákat találtam, amelyek hullámosak, nem pedig "térben hullámosak" mint a képen lévő. Sajnos ennek az effektnek a pontos nevét sem találtam meg angol nyelven. (bending, waving flag stb. kifejezésekkel kerestem ecseteket.


touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
illuminátiösszeesküvőzsidók!
 www.origo.hu/techbazis/20150410-nem-csak-a-regisztralt-tagokat-figyelte-a-facebook.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
ja tehát ha valaki nem azt mondja, amit hallani akarsz, az rögtön konteós, és még én vagyok a helikopter (és mindezt képes vagy a jelenlegi rangoddal leírni)

talán ha kezdésként túllépnél ezen a saját magad által felvázolt hülyeségen, aztán megnéznéd az említett négy részes minisorozatot, tanulnál egy kis pszichoanalízist, elolvasnál ilyen cikkeket:

 pressthink.org/2014/10/facebooks-phony-claim-that-youre-in-charge/
 gigaom.com/2014/10/27/so-facebook-controls-the-way-millions-of-people-get-their-news-what-should-we-do-about-it/
 www.nytimes.com/2014/10/27/business/media/how-facebook-is-changing-the-way-its-users-consume-journalism.html/
 medium.com/message/ferguson-is-also-a-net-neutrality-issue-6d2f3db51eb0/

és legfőképp nem állnál ennyire naivan a valósághoz (pl. mert a jelenlegi politikai elitben a baloldal és a jobboldal aztán tök más tőről fakad, tényleg), akkor képes lennél meglátni új dolgokat is
de akinek jól el lett adva a szabad választás illúziója, az nyilván nem is igényli ezt, hidd el, te jártál jól


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
és te mennyire vagy jártas a pszichológiában és a szociológiában?

attól pedig, hogy más platformok is lettek (ami tulajdonképpen plusz egy, a facebook), azt jelenti, hogy ott nem ugyanaz megy? jajj de irigylem az ilyen naiv embereketbaggio
Nem állnak távol tőlem azok sem. Én meg a mindent tudó orákulumokat irigylem, akik átlátják az egész világ működését és nem maradt előttük rejteve az "illuminatikommunistazsidóufók" összeesküvése sem, s akik elbirják a terhet, hogy rajtuk kívül mindenki hülye, csak ők a helikopter.

(Zárójelben jegyzem meg, hogy a Facebookon nap mint nap látok megosztva híreket és nem egy forrásból. Ugyanúgy talalkozok mind baloldali, mind jobboldali, mind szélsőséges hírforrást. Mivel ismerőseim más más beállítottságúak, így ugyanarról a dologról több nézőpontot is láthatok. Bár ezek is az univerzumban folyó összeesküvés nyomán létrehozott illúzió lehet.)