OFF topik

30 feliratkozó

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 861 — Deion Sanders for president!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Deniz kihívta vödrözni a herevasalóst!
Ja, és a borsodi betyár a Heim Pál gyermekkórházat támogatja.
Facebookon csekkolható!
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
Az eddigi legjobb hazai...
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Már szinte minden magára valamit is adó magyar celeb nyakon öntötte magát .De vajon utaltak pénzt is a számlára, vagy csak a jópofaságot utánozzák?
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 910 — Csodabogár
Magó ALS ice "bucket" challenge. így kell ezt, nem szarozni 😀
 www.facebook.com/photo.php?v=259099387621420

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 861 — Deion Sanders for president!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Yahoo tippjátékra idén, hogyan lehet bejutni?tûzoltó
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Tippjáték kocsma - a tippjátékokról szóló beszélgetések helye - Tippjátékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Halihó. Tud valaki valami jó kis helyet, ahonnan meg lehet nézni a tűzijátékot BP-en? Olyan helyre gondolok, ahol nincs akkora tömeg, de jól lehet látni mindent. Ha valakinek van egy bevált helye, kérem ossza meg velem 😊 Köszi!Hall Of Green
tv😀Asbee
hogy én erre miért nem gondoltam... 😀

több mint 9 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Yahoo tippjátékra idén, hogyan lehet bejutni?
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Halihó. Tud valaki valami jó kis helyet, ahonnan meg lehet nézni a tűzijátékot BP-en? Olyan helyre gondolok, ahol nincs akkora tömeg, de jól lehet látni mindent. Ha valakinek van egy bevált helye, kérem ossza meg velem 😊 Köszi!Hall Of Green
tv😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Halihó. Tud valaki valami jó kis helyet, ahonnan meg lehet nézni a tűzijátékot BP-en? Olyan helyre gondolok, ahol nincs akkora tömeg, de jól lehet látni mindent. Ha valakinek van egy bevált helye, kérem ossza meg velem 😊 Köszi!

több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 077 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Biztos van itt aki tud románul,tudna segíteni?Fontos lenne 😊
"Diminetile nu-o sa fie aceleasi fara tine...
Sa nu ma uiti te-rog!!!
Da-mi un pupici cand ai inteles textul!!
Jmi pare bine ca te-am
cunoscut,esti un baiat
simpatic,mai mult...Osa-mi
lipsesti in fiecare zi cand nu-o safii langa,mine in lucru..."
ezeket a buzi román vesszőket nem tudom hogy kell beírni de gondolom aki ismeri a nyelvet így is ki tudja bogozni,vagy legalábbis az ilyen googleös fordítónál gondolom jobb 😊

pl. az egyik ilyen internetes fordító a "Da-mi un pupici" sorra azt dobjaki hogy ölelj meg! a másik meg hogy csókolj meg!. nem mindegy 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Robin Williams is itt hagyta a földi létet. RIP.
több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
ilyen volt a szigetfesztivál, - '96. 😊
még csak 5 voltam, te jó ég. football szempontból feltűnik egy oakland raiders baseballsapkás csaj, illetve egy notre dame fighting irish pólós srác.
 film.indavideo.hu/video/f_szigetfilm_96Ventura
4:30-tól:
"- Mi az, 30 méter hosszú és 1 az IQ-ja?
...
- Parlament első sora!

Haverja meg mutogat rá: Szabó Imre Veszprém... vagy nem, Budapest"

Ha-tal-mas 😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 880 — megbékéltem tom bradyvel
ilyen volt a szigetfesztivál, - '96. 😊
még csak 5 voltam, te jó ég. football szempontból feltűnik egy oakland raiders baseballsapkás csaj, illetve egy notre dame fighting irish pólós srác.
 film.indavideo.hu/video/f_szigetfilm_96

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 956 — nabege2@yahoo.com
 ilikethis.postr.hu/szekreny-8-66-milliard-forintert?utm_source=origo-nyito&utm_medium=cimlapi_box&utm_campaign=sec
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ajánlott olvasmány sci-fi témában:
 smart.blog.hu/2014/08/06/donthet-e_mesterseges_intelligencia_egy_ember_eleterol_es_halalarol

Érdemes átböngészni az oldalt, több érdekes olvasmány is megtalálható még.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
túl élesek a magasok, a hangszínt kellene piszkálni puhábbra, mer vinnyog, a dob az elején furcsa nagyon valami csilingel lehetne húzni az elejét, mer mintha visszahúzná vagy néha beletekerni még a cinekkel. Mer igaz, hogy van dob de mintha öngyilkos akarna lenni. - ennyi jött le egyébként hejes meg minden, egy kicsit megkapartam az elején, hogy mért van benne dob, mer lehet elvinné simán a basszus valami csingilinggel, de ez legyen az én hibám.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Engem a dob-hangzás, főleg lábcsin, pergő zavart.de nem nagyon.
Jó kis Belmondo filmzene lehetne!Gratula!
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Egyelőre még hobbiként foglalkozok zenével (különösen az utómunkálatokkal nem is magával a zeneírással), új rendszerem van itthon, csináltam vele egy demo/referencia számot. Ha van rá 5 percetek, tekerjétek fel a hangerőt és hallgassátok meg, elsősorban nem arra lennék kíváncsi, hogy maga a zene tetszik-e (ugye ízlésről nem érdemes vitázni), hanem hogy hogyan szól. Sztereo tér, dinamika, összhangzás. Különösen aki rendelkezik egy jobb minőségű hangfallal és/vagy fejhallgatóval azoknak megköszönném a véleményét, a jövőre nézve sokat segítene (hozzáteszem, hogy a dolog az itthon rendelkezésre álló technikával készült, nem sok tízmilliós professzionális környezetben, de azért sztem vállalható).
 soundcloud.com/laszloszokis/sound-checkDub
lehet otthoni rendszerem baja, de nálam a magasak kicsit kilógnak az összképből. nem tudnám hirtelen megmondani, h egy hangyafasznyit torzak-e, v csakc simán túl dominánsak.

ettől eltekintve fasza

több mint 9 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Egyelőre még hobbiként foglalkozok zenével (különösen az utómunkálatokkal nem is magával a zeneírással), új rendszerem van itthon, csináltam vele egy demo/referencia számot. Ha van rá 5 percetek, tekerjétek fel a hangerőt és hallgassátok meg, elsősorban nem arra lennék kíváncsi, hogy maga a zene tetszik-e (ugye ízlésről nem érdemes vitázni), hanem hogy hogyan szól. Sztereo tér, dinamika, összhangzás. Különösen aki rendelkezik egy jobb minőségű hangfallal és/vagy fejhallgatóval azoknak megköszönném a véleményét, a jövőre nézve sokat segítene (hozzáteszem, hogy a dolog az itthon rendelkezésre álló technikával készült, nem sok tízmilliós professzionális környezetben, de azért sztem vállalható).
 soundcloud.com/laszloszokis/sound-check
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci

Sírva röhögök!
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life


A Hungaroringen az árak is Forma-1-esek.laccoo74
valami amerikában van egy ilyen éttermi jelenet, hogy spagetti - őszi; 27 ezer... (nem pontosan így, de valami ilyesmi)Amadeus91
DTM-en ehhez képest full normál árak voltak.
figures...