OFF topik

30 feliratkozó

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Kodály-köröndön mi a jó isten van?Amadeus91
tűzbriareos
KÉTMILLIÓ!

több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Kodály-köröndön mi a jó isten van?Amadeus91
tűz

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Kodály-köröndön mi a jó isten van?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
baggio
Hát ugye, manapság ezt leginkább az határozza meg, hogy idény van-e ill. hogy melyik időzónában lakik az illető az USÁ-hoz képest.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Irigylem, hogy ennyi idejük volt alvásra 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Van valaki aki reggeli csúcsban csapat zuglóból blaha irányába a 7-es busz vonalán? A menetrendszerint kiírt menetidő mennyivel hosszabb olyankor? 😀
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
itt is van amit irtam korabban."testidegenek" ebben a szovegkornyezetben a kioszk sixpacl szavak.
Tudom merre tart a vilag es ha vki sokat hasznalja az angolt..de banto nagyon.sorry.ZoliMP
😀
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A fél világ Angliára figyel: Tour de France, Wimbledon és Forma-1.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 939
itt is van amit irtam korabban."testidegenek" ebben a szovegkornyezetben a kioszk sixpacl szavak.
Tudom merre tart a vilag es ha vki sokat hasznalja az angolt..de banto nagyon.sorry.
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Új, egyperces írásom komoly tanulsággal és sok sztereotípiával, mert azokat mindenki szereti. Már nem a tanulságot, meg a sztereotípiát, hanem az egypercest.

 monkeytruth.blog.hu/2014/07/05/erme_508

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Új novellám.

 monkeytruth.blog.hu/2014/06/29/az_egyejszakas_gyilkosMaka
Hát megérdemelted! Te kis kéjenc! 😀
nekem hangulatában Eric Bogosian : Pláza és
Boris Vian :Köpök a sírotokra jutott eszembe erről!
Jó lett!!
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Köszöntöm magamat 500. hozzászólásom alkalmából! 😊
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 939
csak parat olvastam toled.
ez tenyleg jo lett.
A tobbiben mindig volt egy-egy olyan szo ami sztem nem illett oda nagyon.ez egyben van.
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Új novellám: MIkor a szerencse rádmosolyog

 monkeytruth.blog.hu/2014/07/02/mikor_a_szerencse_radmosolyog

Legalább fele akkora örömöt kívánok olvasásához, mint amekkora megírása volt.Maka
Jó lett, grat.
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
 cink.hu/pont-30-eve-vittek-el-katonanak-szovjet-katonanak-hog-1598446735

Gazda Albert kivételesen jól sikerült visszaemlékezése a szovjet seregről, kellemes olvasmány.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

ilyet találtam itthon, ez jó lehet?Borbinho
Inkább nem. A kép alapján ez motorokra jó. Agresszívabb lehet benne a tisztító folyadék. Nyákot, műanyagot, lakk-bevonatot roncsolhatja.
A "Chip"-féle preciziós való a finomabb elektronikára.
 www.toparuk.hu/Chip-MK-T600-Precizios-kontakt-tisztito-300-mlAtari
köszi még1x 😊
csak azért gondoltam, h jó lehet, mert azt írja, h elektronikus berendezésekre is. de gondolom ez inkább vonatkozik pl mosógép,hűtő, ilyesmire, mint 1 laptopra

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Új novellám: MIkor a szerencse rádmosolyog

 monkeytruth.blog.hu/2014/07/02/mikor_a_szerencse_radmosolyog

Legalább fele akkora örömöt kívánok olvasásához, mint amekkora megírása volt.Maka
ez is tetszik, szeretem az írásaidat 😊
több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan

ilyet találtam itthon, ez jó lehet?Borbinho
Inkább nem. A kép alapján ez motorokra jó. Agresszívabb lehet benne a tisztító folyadék. Nyákot, műanyagot, lakk-bevonatot roncsolhatja.
A "Chip"-féle preciziós való a finomabb elektronikára.
 www.toparuk.hu/Chip-MK-T600-Precizios-kontakt-tisztito-300-ml

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Vizes kézzel laptopoztam (kézmosás után nem töröltem meg, mert mi baj történhetne), és azóta nem működik a lefele nyíl. Hajszárítóztam, kiszedtem, ki is takarítottam azt a billt.Borbinho
Kisebb dolgok esetén (teló, mp3 player ...) azt ajánlják, hogy tedd rizs közé pár napra. Nedvszívó.
Helyedben még azt próbálnám, hogy amennyire lehet szétszedném és befújkálnám kontakt tisztítóval. (pl. Chip precíziós kontakt tisztító-val.)Atari
köszi a választ!




ilyet találtam itthon, ez jó lehet?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Vizes kézzel laptopoztam (kézmosás után nem töröltem meg, mert mi baj történhetne), és azóta nem működik a lefele nyíl. Hajszárítóztam, kiszedtem, ki is takarítottam azt a billt.Borbinho
Kisebb dolgok esetén (teló, mp3 player ...) azt ajánlják, hogy tedd rizs közé pár napra. Nedvszívó.
Helyedben még azt próbálnám, hogy amennyire lehet szétszedném és befújkálnám kontakt tisztítóval. (pl. Chip precíziós kontakt tisztító-val.)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Új novellám: MIkor a szerencse rádmosolyog

 monkeytruth.blog.hu/2014/07/02/mikor_a_szerencse_radmosolyog

Legalább fele akkora örömöt kívánok olvasásához, mint amekkora megírása volt.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Egy kis segítség kellene.
Vizes kézzel laptopoztam (kézmosás után nem töröltem meg, mert mi baj történhetne), és azóta nem működik a lefele nyíl. Hajszárítóztam, kiszedtem, ki is takarítottam azt a billt. Egy ideig még csinált olyat, hogy elkezdte lefelé görgetni az oldalt, amit épp néztem, mintha beragadt volna, most már azt sem. Minden más bill működik, csak a lefele nyíl nem. 10-15k egy új laposbill, annyit egy gombért nem akarok fizetni. (Netezés során is azt használtam ,de azt még megoldom touchpaddal, majd megszokom. De sajna játékhoz, vagy akár csak egy szöveg aljára való görgetés során is kellene a gomb...Miért nem a kurva scroll lock vagy tököm tudja romlott el...)
Lehet vele valamit csinálni? azt olvastam, hogy várjak, amíg megszárad, de az esetek többségében nagyobb mennyiségű vizet juttattak a klaviatúrára. Nem hittem volna, hogy attól, hogy az ujjaim vizesek, elbaszódhat...
Most konkrétan olyan, mintha semmi funkciója nem lenne a gombnak...(ja meg ugye halkítani se tudok ezáltal az fn + lefele gomb miatt)
Acer aspire v3-531g laposról van szó.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ice-T unokáját letartóztatták gondatlanságból elkövetett emberölés vádjával.
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Hello! Nem rég jelent meg egy cikkem és kíváncsi vagyok a véleményetekre.doka
"Vagy szétfejelsz mindenkit, aki szembe jön veled, akkor te vagy az állat falember, majd eltelik pár másodperc, látod a fejed felett elsuhanó labdát, szerencsés esetben a bírók kézmozdulatát."

Az első bekezdésig bírtam kb, már maga a "tördelés" is rossz. Továbbá az a 9 mondat (ameddig el bírtam olvasni) is tele van a fentihez hasonló, "aki nem tud úszni, ne másszon fára, mert elüti a villamos" logikájú mondatokkal. Nem kezdek el nyelvtannáciskodni, de ha "vaggyal" kezdesz mondatot, akkor illene a másik "lehetőséget" is leírni. Pl.: "Vagy szétfejelsz mindenkit, aki szembe jön veled (akkor te vagy az állat falember) VAGY ...". Ahogy te leírtad úgy kb. semmi értelme, nincs meg az összefüggés.


Én ha hivatalos helyre írok, vagy közzéteszek valamit (a fórum kivétel), akkor azt általában átnézetem egy nyelvtanban járatos emberrel. Neked is csak ezt tudom javasolni. Továbbá jól gondold át, hogy miről és mit akarsz írni.