OFF topik

30 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
rohadj meg 😀
sobri védj meg,megpróbálnak etnikai alapon megkülönböztetni,Európa segíts!

btw a Rivalry hetét várom már amikor twitteren, fb-n, a fórum több topicjában napin szinten ez fog menni a meccs végéig 😀Joci
Ne rinyálj, Európa nem szereti a hébereket. Könyörögj Izráelnek 😉

Amúgy az a hét gyönyörű lesz már most látom 😂
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 374 — #NoStress
sobri védj meg,megpróbálnak etnikai alapon megkülönböztetni,Európa segíts!
Joci
Azt tudom mondani, amit Félkupica Fehér Főnök mondott Yossarian-nak a 22-es csapdájában:
„Borzasztó dolog a faji előítélet, Yossarian. Tényleg az. Borzasztó dolog, hogy becsületes, hű indiánokkal úgy bánnak, mint holmi niggerekkel, bibsikkel és koszos digókkal.”

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
sajnos még nem Fletómás 😛Joci
Ja megint azt várod, hogy a pia üssön ki, mi? Nem áll még ellen a szervezeted?

fake: hát a héber-joci párhuzam adott volt... 😀

"nem lenne kevesebb pontod mint a jocinak 😀"
loooooool 😂 😂fetomy
rohadj meg 😀
sobri védj meg,megpróbálnak etnikai alapon megkülönböztetni,Európa segíts!

btw a Rivalry hetét várom már amikor twitteren, fb-n, a fórum több topicjában napin szinten ez fog menni a meccs végéig 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
newman te kabbe a faszom 9 ota itt baszom a rezet h rostert csinaljunk nem gyanus ? 😀Fake
ööö, valami rémlik, nem hittem volna, hogy majd 5 órát rá kell szánni erre a redvás műábrára és még akkor házit is csinálni kéne 😀
most csináljuk vagy máskor? 😀Newman
meddig ersz ra ? nekem mar kis tulzassal mindegy ...Fake
Őszintén, tököm tudja, szerintem még 2-3 órát elbaszok a rajzolgatással, nem hiszem, hogy most túl jó az időpont. Holnap?Péntek?

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
sajnos még nem Fletómás 😛Joci
Ja megint azt várod, hogy a pia üssön ki, mi? Nem áll még ellen a szervezeted?

fake: hát a héber-joci párhuzam adott volt... 😀

"nem lenne kevesebb pontod mint a jocinak 😀"
loooooool 😂 😂
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azért egy gyors cidázást legalább adtál cserébe, termodinamikailag enyhén túlexponált barátom? 😀

Newman, Sobri: Látszik, hogy nem látogatjátok az nb1 fantasy topicot... 😀fetomy
addig van szerencsénk amíg sobri nem jár az nb1 fantasybaJoci
Ez a szerencse garantáltan tartósan megmarad nektek.
Egy énáltalam összerakott nb1-es fantasy csapatban még játszana Babócsy, Simon, Sallói, Illés és Fischer Palika.Sobri Jóska
nem lenne kevesebb pontod mint a jocinak 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Józsuafetomy
nahat ez masnak is eszebe jutott nem csak nekem ? 😂
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Józsefre simán ráférne, bár szerintem már lépni nem tud 2-t egymás után :/fetomy
csak azért mert hajléktalan vagy össze keversz magaddal? 😕Joci
Nem lőtték még fel a pizsamát, kedves Józsua?fetomy
sajnos még nem Fletómás 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 374 — #NoStress
van szerencsém ismerni RyanDiem kollegát személyesen és azt mondta hogy nyugodtan üdvözölhetem a nickjével a szerencsétlen fetomyt 😀Joci
Azért egy gyors cidázást legalább adtál cserébe, termodinamikailag enyhén túlexponált barátom? 😀

Newman, Sobri: Látszik, hogy nem látogatjátok az nb1 fantasy topicot... 😀fetomy
addig van szerencsénk amíg sobri nem jár az nb1 fantasybaJoci
Ez a szerencse garantáltan tartósan megmarad nektek.
Egy énáltalam összerakott nb1-es fantasy csapatban még játszana Babócsy, Simon, Sallói, Illés és Fischer Palika.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
SÉTAFake
Józsefre simán ráférne, bár szerintem már lépni nem tud 2-t egymás után :/fetomy
csak azért mert hajléktalan vagy össze keversz magaddal? 😕Joci
Nem lőtték még fel a pizsamát, kedves Józsua?
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
SÉTAFake
Józsefre simán ráférne, bár szerintem már lépni nem tud 2-t egymás után :/fetomy
csak azért mert hajléktalan vagy össze keversz magaddal? 😕


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
newman te kabbe a faszom 9 ota itt baszom a rezet h rostert csinaljunk nem gyanus ? 😀Fake
ööö, valami rémlik, nem hittem volna, hogy majd 5 órát rá kell szánni erre a redvás műábrára és még akkor házit is csinálni kéne 😀
most csináljuk vagy máskor? 😀Newman
meddig ersz ra ? nekem mar kis tulzassal mindegy ...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
SÉTAFake
Józsefre simán ráférne, bár szerintem már lépni nem tud 2-t egymás után :/
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
newman te kabbe a faszom 9 ota itt baszom a rezet h rostert csinaljunk nem gyanus ? 😀Fake
ööö, valami rémlik, nem hittem volna, hogy majd 5 órát rá kell szánni erre a redvás műábrára és még akkor házit is csinálni kéne 😀
most csináljuk vagy máskor? 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
SÉTA
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
van szerencsém ismerni RyanDiem kollegát személyesen és azt mondta hogy nyugodtan üdvözölhetem a nickjével a szerencsétlen fetomyt 😀Joci
Azért egy gyors cidázást legalább adtál cserébe, termodinamikailag enyhén túlexponált barátom? 😀

Newman, Sobri: Látszik, hogy nem látogatjátok az nb1 fantasy topicot... 😀fetomy
addig van szerencsénk amíg sobri nem jár az nb1 fantasyba


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
van szerencsém ismerni RyanDiem kollegát személyesen és azt mondta hogy nyugodtan üdvözölhetem a nickjével a szerencsétlen fetomyt 😀Joci
Azért egy gyors cidázást legalább adtál cserébe, termodinamikailag enyhén túlexponált barátom? 😀

Newman, Sobri: Látszik, hogy nem látogatjátok az nb1 fantasy topicot... 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
newman te kabbe a faszom 9 ota itt baszom a rezet h rostert csinaljunk nem gyanus ? 😀
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
csak fetomy meg ne lássa: http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2011/11/07/szetvertek_avril_lavigne_arcat/

😊Divat
Azóta a tettesek halottak. Legközelebb nem packáznak a kedvencemmel...
😀 Nem egyébként azért ez elég durva... Egyrészt nem gondoltam volna hogy testőrök nélkül csak úgy mászkál 😀 Másrészt meg komoly bátorság kell 5-en megverni egy 140 centis nőt meg a fasziját, minden tiszteletem az övék...fetomy
szerintem szekletfehervariak vertek meg oket, mert osszetevesztettek avrilt meg a pasijat a haljektalan retkes meleg divattal meg a szerencsetlen beitokazott fetomyvalRyanDiem
óriási 😀

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
van szerencsém ismerni RyanDiem kollegát személyesen és azt mondta hogy nyugodtan üdvözölhetem a nickjével a szerencsétlen fetomyt 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 374 — #NoStress
szerintem szekletfehervariak vertek meg oket, mert osszetevesztettek avrilt meg a pasijat a haljektalan retkes meleg divattal meg a szerencsetlen beitokazott fetomyvalRyanDiem
fetomy, azért neked is vannak titkos hódolóid. 😊Sobri Jóska
vajon az elmúlt öt év 65 hozzászólása is ilyen velős volt? 😀 niceZsoca
Nem tudom, de ez valahogy nagyon katartikusra sikeredett.
Látszik, beleadott apait-anyait. 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
szerintem szekletfehervariak vertek meg oket, mert osszetevesztettek avrilt meg a pasijat a haljektalan retkes meleg divattal meg a szerencsetlen beitokazott fetomyvalRyanDiem
Mi van melegjózsi, annyira bebasztál, hogy elfelejtetted a rendes nickedet? 😀
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Azóta a tettesek halottak. Legközelebb nem packáznak a kedvencemmel...
😀 Nem egyébként azért ez elég durva... Egyrészt nem gondoltam volna hogy testőrök nélkül csak úgy mászkál 😀 Másrészt meg komoly bátorság kell 5-en megverni egy 140 centis nőt meg a fasziját, minden tiszteletem az övék...fetomy
szerintem szekletfehervariak vertek meg oket, mert osszetevesztettek avrilt meg a pasijat a haljektalan retkes meleg divattal meg a szerencsetlen beitokazott fetomyvalRyanDiem
fetomy, azért neked is vannak titkos hódolóid. 😊Sobri Jóska
vajon az elmúlt öt év 65 hozzászólása is ilyen velős volt? 😀 nice

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 374 — #NoStress
csak fetomy meg ne lássa: http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2011/11/07/szetvertek_avril_lavigne_arcat/

😊Divat
Azóta a tettesek halottak. Legközelebb nem packáznak a kedvencemmel...
😀 Nem egyébként azért ez elég durva... Egyrészt nem gondoltam volna hogy testőrök nélkül csak úgy mászkál 😀 Másrészt meg komoly bátorság kell 5-en megverni egy 140 centis nőt meg a fasziját, minden tiszteletem az övék...fetomy
szerintem szekletfehervariak vertek meg oket, mert osszetevesztettek avrilt meg a pasijat a haljektalan retkes meleg divattal meg a szerencsetlen beitokazott fetomyvalRyanDiem
fetomy, azért neked is vannak titkos hódolóid. 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
csak fetomy meg ne lássa: http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2011/11/07/szetvertek_avril_lavigne_arcat/

😊Divat
Azóta a tettesek halottak. Legközelebb nem packáznak a kedvencemmel...
😀 Nem egyébként azért ez elég durva... Egyrészt nem gondoltam volna hogy testőrök nélkül csak úgy mászkál 😀 Másrészt meg komoly bátorság kell 5-en megverni egy 140 centis nőt meg a fasziját, minden tiszteletem az övék...fetomy
szerintem szekletfehervariak vertek meg oket, mert osszetevesztettek avrilt meg a pasijat a haljektalan retkes meleg divattal meg a szerencsetlen beitokazott fetomyval