OFF topik

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem lehet.
Nagyon sajnálom.
Idén és az elkövetkezendő évtizedben Tebow visz mindent.Bazzani
Szimpatikus playa, de akkor pl. Suh mégis csak Suh 😀 mondjuk őt nem tudom ki küldte közénk, de hogy jól tette az biztos 😀Jarjar

Őt és Tullochot küldte Tebow ellen.Bazzani
😀 😀 😀
mindent értek 😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
de akkor döntsön már úgy, hogy idén a Detroit 😀Jarjar
Nem lehet.
Nagyon sajnálom.
Idén és az elkövetkezendő évtizedben Tebow visz mindent.Bazzani
Szimpatikus playa, de akkor pl. Suh mégis csak Suh 😀 mondjuk őt nem tudom ki küldte közénk, de hogy jól tette az biztos 😀Jarjar

Őt és Tullochot küldte Tebow ellen.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szimpatikus playa, de akkor pl. Suh mégis csak Suh 😀 mondjuk őt nem tudom ki küldte közénk, de hogy jól tette az biztos 😀Jarjar
Az a baj, hogy Suhot (😀) az ördög küldte, éppen ezért le fog sérülni a következő meccsen, és 666 évig meg lesz átkozva a Lions, amiért elfogadták az ördög ajándékát.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ez nem a vallásosságról szól, hanem a trollkodásról 😊fetomy
amit nyilván csak mi csinálunk, ő pedig mélyen elítéli ezt :\kristof
Szemét rasszista vagy,ha ezt gondolod.Bazzani
és akkor most kristof kerékbe lesz törve? vagy megégetik? vagy most akkor mi?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
És azt is,hogy ki mikor nyer SB-t.Bazzani
de akkor döntsön már úgy, hogy idén a Detroit 😀Jarjar
Nem lehet.
Nagyon sajnálom.
Idén és az elkövetkezendő évtizedben Tebow visz mindent.Bazzani
Szimpatikus playa, de akkor pl. Suh mégis csak Suh 😀 mondjuk őt nem tudom ki küldte közénk, de hogy jól tette az biztos 😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez nem a vallásosságról szól, hanem a trollkodásról 😊fetomy
amit nyilván csak mi csinálunk, ő pedig mélyen elítéli ezt :\kristof
Szemét rasszista vagy,ha ezt gondolod.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Idén és az elkövetkezendő évtizedben Tebow visz mindent.Bazzani
Te is elkúrtad 😛 évtizeeed? Évezred minimum, Tebow nem öregszik.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ez nem a vallásosságról szól, hanem a trollkodásról 😊fetomy
amit nyilván csak mi csinálunk, ő pedig mélyen elítéli ezt :\
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem ismered tán Sobrit? Ő dönti el ki rasszista, mi az általánosítás, és miben kell hinni, hogy ne legyél idióta. 😉fetomy
És azt is,hogy ki mikor nyer SB-t.Bazzani
de akkor döntsön már úgy, hogy idén a Detroit 😀Jarjar
Nem lehet.
Nagyon sajnálom.
Idén és az elkövetkezendő évtizedben Tebow visz mindent.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mindenkinek vannak előítéletei, ettől leszel emberi. Nem biztos, hogy rasszista, mert negatív véleménnyel van egy adott csoportról.
Amúgy azzal, hogy lerasszistázod kristofot, te is megbélyegzed őt... akkor mitől különbözöl?Jarjar
Nem ismered tán Sobrit? Ő dönti el ki rasszista, mi az általánosítás, és miben kell hinni, hogy ne legyél idióta. 😉fetomy
Fú lehet, hogy az én gondolkodásom rossz, de így kicsit bigottan vallásosnak tűnik... és bocsánat a személyeskedésért.Jarjar
Ez nem a vallásosságról szól, hanem a trollkodásról 😊

óhh Bazzani elnézést :/ Gondolom ezért most megbüntet, és a Bears kikap hétvégén : (((
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem ismered tán Sobrit? Ő dönti el ki rasszista, mi az általánosítás, és miben kell hinni, hogy ne legyél idióta. 😉fetomy
És azt is,hogy ki mikor nyer SB-t.Bazzani
Nem-nem, azt Isten. Csak Sobrin keresztül tudatja velünk. Ahogy azt is, hogy ki mikor sérül le.fetomy
Isten (isten) kisbetű.
Nem figyelsz?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mindenkinek vannak előítéletei, ettől leszel emberi. Nem biztos, hogy rasszista, mert negatív véleménnyel van egy adott csoportról.
Amúgy azzal, hogy lerasszistázod kristofot, te is megbélyegzed őt... akkor mitől különbözöl?Jarjar
Nem ismered tán Sobrit? Ő dönti el ki rasszista, mi az általánosítás, és miben kell hinni, hogy ne legyél idióta. 😉fetomy
És azt is,hogy ki mikor nyer SB-t.Bazzani
de akkor döntsön már úgy, hogy idén a Detroit 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mindenkinek vannak előítéletei, ettől leszel emberi. Nem biztos, hogy rasszista, mert negatív véleménnyel van egy adott csoportról.
Amúgy azzal, hogy lerasszistázod kristofot, te is megbélyegzed őt... akkor mitől különbözöl?Jarjar
Nem ismered tán Sobrit? Ő dönti el ki rasszista, mi az általánosítás, és miben kell hinni, hogy ne legyél idióta. 😉fetomy
És azt is,hogy ki mikor nyer SB-t.Bazzani
Nem-nem, azt Isten. Csak Sobrin keresztül tudatja velünk. Ahogy azt is, hogy ki mikor sérül le.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mindenkinek vannak előítéletei, ettől leszel emberi. Nem biztos, hogy rasszista, mert negatív véleménnyel van egy adott csoportról.
Amúgy azzal, hogy lerasszistázod kristofot, te is megbélyegzed őt... akkor mitől különbözöl?Jarjar
Nem ismered tán Sobrit? Ő dönti el ki rasszista, mi az általánosítás, és miben kell hinni, hogy ne legyél idióta. 😉fetomy
Fú lehet, hogy az én gondolkodásom rossz, de így kicsit bigottan vallásosnak tűnik... és bocsánat a személyeskedésért.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mindenkinek vannak előítéletei, ettől leszel emberi. Nem biztos, hogy rasszista, mert negatív véleménnyel van egy adott csoportról.
Amúgy azzal, hogy lerasszistázod kristofot, te is megbélyegzed őt... akkor mitől különbözöl?Jarjar
Nem ismered tán Sobrit? Ő dönti el ki rasszista, mi az általánosítás, és miben kell hinni, hogy ne legyél idióta. 😉fetomy
És azt is,hogy ki mikor nyer SB-t.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mindenkinek vannak előítéletei, ettől leszel emberi. Nem biztos, hogy rasszista, mert negatív véleménnyel van egy adott csoportról.
Amúgy azzal, hogy lerasszistázod kristofot, te is megbélyegzed őt... akkor mitől különbözöl?Jarjar
Nem ismered tán Sobrit? Ő dönti el ki rasszista, mi az általánosítás, és miben kell hinni, hogy ne legyél idióta. 😉
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
gyenge vagyok, válaszolok, meg ezen az oldalon úgy tűnik elfogadják a flamewart.
Én itt ülök a szgépem elött, nem értem mit zavar ez téged. Vagyis értem, kellemetlen ha a saját rasszista szarodba dörgölik a fenn hordott orrodat.
Tudod, van az interneten még kismillió karakter. Amiket én írok ne olvasd, ha ennyire kellemetlen számodra.
A személyeskedés meg nem való egy ilyen fórumra.
Én betartom a fórum írott, és íratlan szabályait, ha nem okoz nehézséget, próbáld te is.
És ha valakivel nem lehet beszélni, akkor azt javallom ne beszélj vele.Sobri Jóska
Nem zavar, hogy ott ülsz, sőt még az se, hogy ideírsz, hanem a totális gyökérségeid amit akarva-akaratlanul mindenhova eljuttatsz, így azért nehéz ignorálni téged, remélem érzed. A rasszizmushoz visszatértél megint, én viszont továbbra is várom, a kulturált formában feltett kérdéseimre a válaszaidat, mert nekem még mindig nem tűnök alaptalanul rasszistának.
A személyeskedés valóban nem való ide, én felvállalom magam ha te is így teszel folytathatjuk máshol, akár személyesen is.kristof
Rasszista barmokkal szerinted ki vágyik találkozni?
Amíg nem hitlereztél, és normálisan fogalmaztál meg kérdéseket, normálisan felnőtt módjára válaszoltam.
Szerintem ennyire ne éld bele magad a hülyeségedbe, ártalmas.Sobri Jóska
Mindenkinek vannak előítéletei, ettől leszel emberi. Nem biztos, hogy rasszista, mert negatív véleménnyel van egy adott csoportról.
Amúgy azzal, hogy lerasszistázod kristofot, te is megbélyegzed őt... akkor mitől különbözöl?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Rasszista barmokkal szerinted ki vágyik találkozni?
Amíg nem hitlereztél, és normálisan fogalmaztál meg kérdéseket, normálisan felnőtt módjára válaszoltam.
Szerintem ennyire ne éld bele magad a hülyeségedbe, ártalmas.Sobri Jóska
de én nem szeretnék rasszista maradni, ezért várom, hogy győzz meg arról, hogy a cigányok jók.
az utolsó mondatod am epic egy olyan embertől aki elhiszi, hogy Tebowt Isten küldte közénk, hogy SB-t nyerhessen 😂 😂
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
...kristof
Nem kellett volna felvállalnod az arcod, mert lerí róla, hogy náci vagy, és Hitler leszármazottja, aki gyűlöl mindent mit mindenható atyánk úgy teremté, hogy azt ember ne gyűlölhessék! Elhatárolódom tőled te gyalázatos szégyentelen kutyafattya!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
gyenge vagyok, válaszolok, meg ezen az oldalon úgy tűnik elfogadják a flamewart.
Én itt ülök a szgépem elött, nem értem mit zavar ez téged. Vagyis értem, kellemetlen ha a saját rasszista szarodba dörgölik a fenn hordott orrodat.
Tudod, van az interneten még kismillió karakter. Amiket én írok ne olvasd, ha ennyire kellemetlen számodra.
A személyeskedés meg nem való egy ilyen fórumra.
Én betartom a fórum írott, és íratlan szabályait, ha nem okoz nehézséget, próbáld te is.
És ha valakivel nem lehet beszélni, akkor azt javallom ne beszélj vele.Sobri Jóska
Nem zavar, hogy ott ülsz, sőt még az se, hogy ideírsz, hanem a totális gyökérségeid amit akarva-akaratlanul mindenhova eljuttatsz, így azért nehéz ignorálni téged, remélem érzed. A rasszizmushoz visszatértél megint, én viszont továbbra is várom, a kulturált formában feltett kérdéseimre a válaszaidat, mert nekem még mindig nem tűnök alaptalanul rasszistának.
A személyeskedés valóban nem való ide, én felvállalom magam ha te is így teszel folytathatjuk máshol, akár személyesen is.kristof
Rasszista barmokkal szerinted ki vágyik találkozni?
Amíg nem hitlereztél, és normálisan fogalmaztál meg kérdéseket, normálisan felnőtt módjára válaszoltam.
Szerintem ennyire ne éld bele magad a hülyeségedbe, ártalmas.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
3 éve élek Budapesten, de az igazi sava borsával csak mostanában találkoztam, hogy a 88-as busz vonalán közlekedtem párszor. 😊 gyerekek élmény 😊 ha valaki nem pesti, akkor hagyja a várat meg a múzeumokat, irány a 88-as busz a Blahától 😊 természetesen retúr 😊Jarjar
nem 99?JSanyo
Bocs 99 😀 de tényleg megérintett az utazás 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
gyenge vagyok, válaszolok, meg ezen az oldalon úgy tűnik elfogadják a flamewart.
Én itt ülök a szgépem elött, nem értem mit zavar ez téged. Vagyis értem, kellemetlen ha a saját rasszista szarodba dörgölik a fenn hordott orrodat.
Tudod, van az interneten még kismillió karakter. Amiket én írok ne olvasd, ha ennyire kellemetlen számodra.
A személyeskedés meg nem való egy ilyen fórumra.
Én betartom a fórum írott, és íratlan szabályait, ha nem okoz nehézséget, próbáld te is.
És ha valakivel nem lehet beszélni, akkor azt javallom ne beszélj vele.Sobri Jóska
Nem zavar, hogy ott ülsz, sőt még az se, hogy ideírsz, hanem a totális gyökérségeid amit akarva-akaratlanul mindenhova eljuttatsz, így azért nehéz ignorálni téged, remélem érzed. A rasszizmushoz visszatértél megint, én viszont továbbra is várom, a kulturált formában feltett kérdéseimre a válaszaidat, mert nekem még mindig nem tűnök alaptalanul rasszistának.
A személyeskedés valóban nem való ide, én felvállalom magam ha te is így teszel folytathatjuk máshol, akár személyesen is.
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
3 éve élek Budapesten, de az igazi sava borsával csak mostanában találkoztam, hogy a 88-as busz vonalán közlekedtem párszor. 😊 gyerekek élmény 😊 ha valaki nem pesti, akkor hagyja a várat meg a múzeumokat, irány a 88-as busz a Blahától 😊 természetesen retúr 😊Jarjar
nem 99?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
3 éve élek Budapesten, de az igazi sava borsával csak mostanában találkoztam, hogy a 88-as busz vonalán közlekedtem párszor. 😊 gyerekek élmény 😊 ha valaki nem pesti, akkor hagyja a várat meg a múzeumokat, irány a 88-as busz a Blahától 😊 természetesen retúr 😊
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Neptun üzenet:

Tisztelt Hallgatók!

A jelenlegi órán (szerda de. 10 órakor) pontosan tíz (10) hallgató tartotta magát távol az órától.
Ez nekem nem tetszik!
Nektek pedig azért nem fog, mert a hiányzások halmozása végett bukás lesz a vége.
Üdv:
Pálinkás István
(Gibbs ügynök)

😀szaba
mekkora forma, lollll 😀