OFF topik

30 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hát olyan szempontból jó a teszt hogy több dologban betalált, olyan szempontból nem, hogy több mindenben nem, és sok olyat csináltam már, ami jóval nagyobb százalékban eltalált. Jah az is plusz, hogy az ajánlott foglalkozások között sok olyan van, ami az én fejemben is hozzám passzolna 😊

INFP lettem btw, és a humor alatti képek között van néhány zseniális 😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nah már kezdtem megijedni.
Teljesen jó teszt, prioritásokat kell megjelölnöd, ezért nem markáns, egymásnak ellent mondó válaszok vannak.
Kitöltöttem mostanában több hasonló, elismert tesztet, és azok is erre a sémára épültek.tenorx
Rosszul meghatározott prioritások ezek.
Érdekel melyik teszteket nevezed hasonló, elismert-nek?
Nem a sémával van gond, az ugye adott: kérdés-válasz, hanem magával a teszttel.Sobri Jóska
Eysencket töltöttünk biztosan, emellett még volt egy kommunikációs készségeket felmérő illetve egy, ami az interperszonális készségeket mérte fel, de ezeknek nem írtam fel a nevét.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 248
von Dänniken elméleteiről mit gondoltok?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 585 — #NoStress
Nah már kezdtem megijedni.
Teljesen jó teszt, prioritásokat kell megjelölnöd, ezért nem markáns, egymásnak ellent mondó válaszok vannak.
Kitöltöttem mostanában több hasonló, elismert tesztet, és azok is erre a sémára épültek.tenorx
Rosszul meghatározott prioritások ezek.
Érdekel melyik teszteket nevezed hasonló, elismert-nek?
Nem a sémával van gond, az ugye adott: kérdés-válasz, hanem magával a teszttel.

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nah már kezdtem megijedni.
Teljesen jó teszt, prioritásokat kell megjelölnöd, ezért nem markáns, egymásnak ellent mondó válaszok vannak.
Kitöltöttem mostanában több hasonló, elismert tesztet, és azok is erre a sémára épültek.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 585 — #NoStress
Szerintem teljesen rossz teszt, meg is indoklom miért:

Egy feleletválasztós teszt akkor jó, ha a választható válaszok markánsan különbözőek, és egzaktmód információ nyerhető ki belőlük.
Nézzük pl. az első kérdést:
Melyik válasz írja le leginkább, hogy hogyan érzel vagy cselekszel általában?
1. Te inkább
- könnyen kiismerhető vagy
- nehezen kiismerhető vagy

Erre miképp lehet egzakt mód válaszolni?
Ehhez ismerni kéne mindazok véleményét, akik azt hiszik kiismertek téged, vagy azt gondolják, hogy nem ismernek téged, belevéve, hogy ők őszintén válaszolnak erre a kérdésre.
Az erre a kérdésre adott válaszból az derül ki maximum, hogy te mit hiszel, milyen képet mutatsz a világnak, nem pedig az, hogy milyen vagy valójában.

Az ötödik kérdés is szemléletesen teljes katyvasz:
5. Te inkább
- gyakorlatias ember vagy
- ötletes, szellemes ember vagy

Itt miért lenne inkább bármelyik is az ember?
Meglátásom szerint azok a sikeres emberek, ahol ez a kettő ötvöződik, a legtöbbször ezek a tulajdonságok kéz a kézben járnak egymással.
Én pl abból élek, hogy ötletes, szellemes dolgokat találok ki, de ha nem lennék gyakorlatias, nem tudnám ezeket megvalósítani, és máris semmi egzakt nincs a válaszban, akármelyiket is választom.

Több példát nem is citálok, az egész teszt ilyen. Egy valóban jó személyiségteszt szinte csak egzaktul eldönthető kérdésekkel operál, azokból is rengeteggel, megannyi kontrollkérdéssel, vagyis nem elég egyszer azt mondani, hogy extrovertált vagy mondjuk, azt még számtalanszor alá kell támasztani furmányosan feltett, máshogy megfogalmazott, de ugyanolyan eredményt indukáló kérdéssel.
Az ilyen tesztek, olyanok, mint a horoszkópok, olyan általánosságokat hoz ki végezetül, ami kis jóindulattal bárkire igaz.
Erre egy példa, szóljon, akire nem igazak a lenti sorok.

Alapvetően pozitív, nyitott ember vagy, de nem szereted ha a belső köreidet zavarják, főleg azt nem, ha ez a családodat érintő abuzus. Az életben szereted a kihívásokat, de nem kedveled ha értelmetlen, felesleges munkák elvégzésére ösztönöznek, bár nem vagy agresszív típus, de ilyenkor sokszor kiállsz magadért, ha mégsem, azt is csak azért nem, mert kerülöd a felesleges, értelmetlen vitákat, konfliktusokat.
A barátaid szeretnek, számíthatnak rád, de azt nem szereted ha hülyének néznek, kihasználnak.
Munkádat igyekszel jól végezni, örömmel tölt el, ha ezért megbecsülnek, szeretsz szórakozni, sportolni, alkalomadtán kissé nonkomform dolgokat művelni, de alapvetően fontosak neked az általad preferált értékek, és ezekhez ragaszkodsz lehetőség szerint. stb stb blabla

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 794 — Scream and scout
ISTP, így is tudtam 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 096 — 28-14
ISFJ jött ki, ami azért jó mert nagy többségben nőknek jön ki 😀 (nem, nem vagyok az 😛)
viszont a munkák amiket ajánl nem annyira tetszetősek
Viszont Kareem Abdul-Jabbar is ilyen ami király, viszont G.W. Bush is ami annyira nem 😊

teljesen jó tesztFucu
heh király 😀
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ISFJ jött ki, ami azért jó mert nagy többségben nőknek jön ki 😀 (nem, nem vagyok az 😛)
viszont a munkák amiket ajánl nem annyira tetszetősek
Viszont Kareem Abdul-Jabbar is ilyen ami király, viszont G.W. Bush is ami annyira nem 😊

teljesen jó teszt

szerk: Hurka 😂



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 096 — 28-14
gáz vagyok, mert ISFJ jött ki, a férfiak 4 %-a mindössze ilyen 😀
viszont tényleg teljesen olyan vagyok, ami le van írva oda: Csendes, barátságos, felelősségteljes és öntudatos. Elhivatott, a munkáját alaposan végzi. Pontos, olykor szőrszálhasogató. Hűséges, megfontolt, az emberekkel kapcsolatban pedig észrevesz és megjegyez sok apró részletet. Érdekli, mások mit gondolnak róla. Rendre és harmóniára törekszik mind otthonában, mind munkahelyén.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Érdekes, ahogy összecsúszik konq megnyilvánulása, és a személyiségteszt.
Szerintem egy fórum is egyfajta személyiségteszt, na nem kifele, hanem abból a szempontból, hogy ki, miként éli meg az itt történteket, miként "használja" a fórumot, szórakozásra, informálódásra, stb.
És biztos az én túltengő toleranciám az oka, de megértem teljesen konq aspektusát is, és az őt lefürdőskurvázó attitűdöt is.
Ez is tipikusan egy olyan szitu, amelynek párhuzamosan több olvasata lehet helyes egyszerre.
Azért összességében sajnálom, hogy így alakult.Sobri Jóska
World first, de egyetértek Sobrival.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 585 — #NoStress
Érdekes, ahogy összecsúszik konq megnyilvánulása, és a személyiségteszt.
Szerintem egy fórum is egyfajta személyiségteszt, na nem kifele, hanem abból a szempontból, hogy ki, miként éli meg az itt történteket, miként "használja" a fórumot, szórakozásra, informálódásra, stb.
És biztos az én túltengő toleranciám az oka, de megértem teljesen konq aspektusát is, és az őt lefürdőskurvázó attitűdöt is.
Ez is tipikusan egy olyan szitu, amelynek párhuzamosan több olvasata lehet helyes egyszerre.
Azért összességében sajnálom, hogy így alakult.

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 454 — Saturday Night Lights
Azért vannak fenntartásaim.
Elsősorban azoknál a kérdéseknél, ahol szimpátiát kellett meghatározni.
Vannak olyan értékek, fogalmak, amelyek hiába szimpatikusak nekem, ha nem tudom őket érvényesíteni az életemben és csak vágyódom utánuk.vadibandi
Ez gondolom része a tesztnek. Van, aki intuícióból és van, aki sokat agyalva dönt egy-egy válasz mellett és ez is része a személyiségének.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 137
tenx te tök, én is bírom Bradfordot.szaba
Ja, akkor mégse kellesz Konqueror, my bad.tenorx
Amúgy se érhet a nyomomba kong, szóval nyugi. 😊
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
tenx te tök, én is bírom Bradfordot.szaba
Ja, akkor mégse kellesz Konqueror, my bad.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 137
tenx te tök, én is bírom Bradfordot.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Amúgy
ESTJ
És kb. hasonló jött ki egy rendes teszten szociális készségek fejlesztésén is (kurva jó tárgy 2 kreditért 😀 )tenorx
Mesélj már valamit erről a tantárgyról!
Megtanítanak késsel-villával enni, nyakkendőt kötni vagy micsoda?vadibandi
Aha, meg hogy ne nyáladzzak, hanem tudjam megtörölni zsepivel a számat.
Amúgy 2 napos 15 fős tréning, ahol gyakorlatok vannak, 2 kreditért tényleg simán megéri 😀
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Amúgy
ESTJ
És kb. hasonló jött ki egy rendes teszten szociális készségek fejlesztésén is (kurva jó tárgy 2 kreditért 😀 )tenorx
Mesélj már valamit erről a tantárgyról!
Megtanítanak késsel-villával enni, nyakkendőt kötni vagy micsoda?




több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Amúgy
ESTJ
És kb. hasonló jött ki egy rendes teszten szociális készségek fejlesztésén is (kurva jó tárgy 2 kreditért 😀 )
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Azért vannak fenntartásaim.
Elsősorban azoknál a kérdéseknél, ahol szimpátiát kellett meghatározni.
Vannak olyan értékek, fogalmak, amelyek hiába szimpatikusak nekem, ha nem tudom őket érvényesíteni az életemben és csak vágyódom utánuk.




több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
oké. tiszavirág életű volt ez a visszatérés, látom ugyanolyan ótvar rakás szar itt minden. innentől tényleg nem kell elviselnie senkinek. kérdezzétek JC6-ot miért, ÉN felvállalom. engem itt kurvára ne fenyegess, hogy "azt ajánlod máskor gondolkozzak mielőtt beszólok, és ne vállaljam fel a nevem itt". mivel szerkesztő vagyok, így alapból kinn a nevem minden kibaszott cikk alatt, szóval nem egy nagy újdonság senkinek, hogy mi a nevem. neked meg vicceltem csak, az, hogy nem ezer hangulatjelet raktam ki mögé, mint a többi láma user, látom nem zavart. "idősebb vagyok...". mivel azzal érvelsz, hogy rólad nincs kinn semmi infó, így onnan a rákból tudhatnám, mennyi idős vagy? újabb öngól lehetne ez is, de annyira nem érdekel, igazából köszönettel tartozom, hogy felnyitottad a szemem. "nincs bajod velem, most még." mert később mi lesz, agyonlősz? ne fenyegessen engem itt senki, kvázi hazai pályán. mondhatnám, hogy jó, akkor szavazzunk, kit akar inkább itt látni a nép, és a másiknak örök ban, nagyon kíváncsi lennék mi lenne, de ÉN nem fenyegetőzök. felesleges is, mivel te gondolom szeretsz itt lenni, én viszont nem. szóval több sikert mindenkinek itt, remélem mindenki életén nagyot dob, hogy napi 6 órát kúr el az életéből a tojásfejű fórumon értelmetlenül

vegyétek úgy, hogy elköszöntem mindenkitől, leadtam a fegyverem és a jelvényem. szerkesztők, ha akarjátok cikkeket írok még, csak emeljétek ki, hogy melyiket írom én, nehogy az engem gyűlölők véletlenül belefussanak, és leokádják a képernyőt undorukban

azért még sok évet a bowl.hu-nak, néha voltak jó pillanatok is itt. szevasztok. mindig azért kerültem konfliktusba, mert mindig volt bennem annyi, hogy kimondjam a szar dolgokat is, amit más nem mer. most visszajöttem, de előre eldöntöttem, nem fogom visszafogni magam, annyira nem érdekel, kirúgnak-e, vagy sem

most, 2011. december 7-én, reggel 7:00 órakor intsetek búcsút konquerornak

God blesskonqueror
Túl sokat parázol azon, hogy mások mit gondolnak. Mi az, hogy szavazzuk meg, meg mit tudom én. Ha szeretnéd maradj, ha nem nem, ez ilyen egyszerű.
De ha már szavaztatni akarsz akkor maradj, legalább nem leszek forever alone a Bradford fanságommal :p
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 579 — TODDHERREMANS79
ez kibaszott jó, ESFJ jött ki, többnyire egyetértek a leírással, kibaszott jó a teszt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 989 — #neverpunt
ESTJ

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 169 — Eagles fan
INFJ - ritka állat lehetek, állítólag belőlem van a legkevesebb. Tegyük hozzá pénzügyi tanácsadóként dolgozom (amit nem ajánl), igaz utálom is rendesen 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
ENFPsutianap
soulmate