OFF topik

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 454 — Saturday Night Lights
meg hogy szar a humorom és prűd vagyok, hát a kurva anyád.Höri
A tesztnek mindig igaza van 😂

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Fürdős kurvulás rulz. 😀szaba
kb... 😀

|
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekem istj jött ki, ami nagyon szar mert köze nincs a felsorolt szakmáknak hozzám, de amit nem ajánl, az mind jóféle 😀
meg hogy szar a humorom és prűd vagyok, hát a kurva anyád.

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 168 — capitaine du château de Vienne 1487
ENFP


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 137
Fürdős kurvulás rulz. 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
😂 😂

konq, JC6 miatt távozol ismét? Ne tedd, sokunk kapott már tőle PM-et 😊
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
INFP ahogy látom nagyon elitista,a népesség mindössze 2%a! 😂 De am tényleg baszott jó,egy két dologtól eltekintve nagyon igaz valóban 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 399 — Invisible man
oké. tiszavirág életű volt ez a visszatérés, látom ugyanolyan ótvar rakás szar itt minden. innentől tényleg nem kell elviselnie senkinek. kérdezzétek JC6-ot miért, ÉN felvállalom. engem itt kurvára ne fenyegess, hogy "azt ajánlod máskor gondolkozzak mielőtt beszólok, és ne vállaljam fel a nevem itt". mivel szerkesztő vagyok, így alapból kinn a nevem minden kibaszott cikk alatt, szóval nem egy nagy újdonság senkinek, hogy mi a nevem. neked meg vicceltem csak, az, hogy nem ezer hangulatjelet raktam ki mögé, mint a többi láma user, látom nem zavart. "idősebb vagyok...". mivel azzal érvelsz, hogy rólad nincs kinn semmi infó, így onnan a rákból tudhatnám, mennyi idős vagy? újabb öngól lehetne ez is, de annyira nem érdekel, igazából köszönettel tartozom, hogy felnyitottad a szemem. "nincs bajod velem, most még." mert később mi lesz, agyonlősz? ne fenyegessen engem itt senki, kvázi hazai pályán. mondhatnám, hogy jó, akkor szavazzunk, kit akar inkább itt látni a nép, és a másiknak örök ban, nagyon kíváncsi lennék mi lenne, de ÉN nem fenyegetőzök. felesleges is, mivel te gondolom szeretsz itt lenni, én viszont nem. szóval több sikert mindenkinek itt, remélem mindenki életén nagyot dob, hogy napi 6 órát kúr el az életéből a tojásfejű fórumon értelmetlenül

vegyétek úgy, hogy elköszöntem mindenkitől, leadtam a fegyverem és a jelvényem. szerkesztők, ha akarjátok cikkeket írok még, csak emeljétek ki, hogy melyiket írom én, nehogy az engem gyűlölők véletlenül belefussanak, és leokádják a képernyőt undorukban

azért még sok évet a bowl.hu-nak, néha voltak jó pillanatok is itt. szevasztok. mindig azért kerültem konfliktusba, mert mindig volt bennem annyi, hogy kimondjam a szar dolgokat is, amit más nem mer. most visszajöttem, de előre eldöntöttem, nem fogom visszafogni magam, annyira nem érdekel, kirúgnak-e, vagy sem

most, 2011. december 7-én, reggel 7:00 órakor intsetek búcsút konquerornak

God blesskonqueror
Mi van? JC6 engem érdekel...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
bazze ez qrva jó....minden egyes szava! köszi Szobi!

|
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 035
elképesztően király személyiségteszt
http://mbti.tarhely.biz/tesztek/teszt_20Szobi22
Szóról-szóra igaz, amit kiadott rólam - ISTJ. (Részben sajnos.)
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
ISTJ

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 454 — Saturday Night Lights
Ez tényleg telitalálat.
"A hagyományos felsőoktatás, ami gyakran elméleti és elvont gondolkodást igényel, olyan nekik, mint az elvégzendő házimunka."
😀Tomeee
ráadásul nekem a hírességeknél Lombardit is odarakta 😀. de ezen kívül is szinte mindenben tökéletesen egyetértek jobban belegondolvaSzobi22
Én is ESTJ lettem!vadibandi
ENFP 😊, nagyon jó ez a teszt!

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
elképesztően király személyiségteszt
http://mbti.tarhely.biz/tesztek/teszt_20Szobi22
Ez tényleg telitalálat.
"A hagyományos felsőoktatás, ami gyakran elméleti és elvont gondolkodást igényel, olyan nekik, mint az elvégzendő házimunka."
😀Tomeee
ráadásul nekem a hírességeknél Lombardit is odarakta 😀. de ezen kívül is szinte mindenben tökéletesen egyetértek jobban belegondolvaSzobi22
Ajánlott foglalkozás: diktátor 😂
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
elképesztően király személyiségteszt
http://mbti.tarhely.biz/tesztek/teszt_20Szobi22
Ez tényleg telitalálat.
"A hagyományos felsőoktatás, ami gyakran elméleti és elvont gondolkodást igényel, olyan nekik, mint az elvégzendő házimunka."
😀Tomeee
ráadásul nekem a hírességeknél Lombardit is odarakta 😀. de ezen kívül is szinte mindenben tökéletesen egyetértek jobban belegondolvaSzobi22
Én is ESTJ lettem!




több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
elképesztően király személyiségteszt
http://mbti.tarhely.biz/tesztek/teszt_20Szobi22
Ez tényleg telitalálat.
"A hagyományos felsőoktatás, ami gyakran elméleti és elvont gondolkodást igényel, olyan nekik, mint az elvégzendő házimunka."
😀Tomeee
ráadásul nekem a hírességeknél Lombardit is odarakta 😀. de ezen kívül is szinte mindenben tökéletesen egyetértek jobban belegondolva

több mint 12 éve
Tomeee 753
elképesztően király személyiségteszt
http://mbti.tarhely.biz/tesztek/teszt_20Szobi22
Ez tényleg telitalálat.
"A hagyományos felsőoktatás, ami gyakran elméleti és elvont gondolkodást igényel, olyan nekik, mint az elvégzendő házimunka."
😀

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
elképesztően király személyiségteszt
http://mbti.tarhely.biz/tesztek/teszt_20

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
B+ ezt nem hiszem el...
több mint 12 éve
konqueror 2 491 — ...
oké. tiszavirág életű volt ez a visszatérés, látom ugyanolyan ótvar rakás szar itt minden. innentől tényleg nem kell elviselnie senkinek. kérdezzétek JC6-ot miért, ÉN felvállalom. engem itt kurvára ne fenyegess, hogy "azt ajánlod máskor gondolkozzak mielőtt beszólok, és ne vállaljam fel a nevem itt". mivel szerkesztő vagyok, így alapból kinn a nevem minden kibaszott cikk alatt, szóval nem egy nagy újdonság senkinek, hogy mi a nevem. neked meg vicceltem csak, az, hogy nem ezer hangulatjelet raktam ki mögé, mint a többi láma user, látom nem zavart. "idősebb vagyok...". mivel azzal érvelsz, hogy rólad nincs kinn semmi infó, így onnan a rákból tudhatnám, mennyi idős vagy? újabb öngól lehetne ez is, de annyira nem érdekel, igazából köszönettel tartozom, hogy felnyitottad a szemem. "nincs bajod velem, most még." mert később mi lesz, agyonlősz? ne fenyegessen engem itt senki, kvázi hazai pályán. mondhatnám, hogy jó, akkor szavazzunk, kit akar inkább itt látni a nép, és a másiknak örök ban, nagyon kíváncsi lennék mi lenne, de ÉN nem fenyegetőzök. felesleges is, mivel te gondolom szeretsz itt lenni, én viszont nem. szóval több sikert mindenkinek itt, remélem mindenki életén nagyot dob, hogy napi 6 órát kúr el az életéből a tojásfejű fórumon értelmetlenül

vegyétek úgy, hogy elköszöntem mindenkitől, leadtam a fegyverem és a jelvényem. szerkesztők, ha akarjátok cikkeket írok még, csak emeljétek ki, hogy melyiket írom én, nehogy az engem gyűlölők véletlenül belefussanak, és leokádják a képernyőt undorukban

azért még sok évet a bowl.hu-nak, néha voltak jó pillanatok is itt. szevasztok. mindig azért kerültem konfliktusba, mert mindig volt bennem annyi, hogy kimondjam a szar dolgokat is, amit más nem mer. most visszajöttem, de előre eldöntöttem, nem fogom visszafogni magam, annyira nem érdekel, kirúgnak-e, vagy sem

most, 2011. december 7-én, reggel 7:00 órakor intsetek búcsút konquerornak

God bless
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
shawnka, menjél el Dani gépétől és ne szórakozzál 😀Höri
kussolj Cena 😉 http://www.youtube.com/watch?v=GrXZrXyq1rQ

ámulj világ, visszatért a "fórum ikonja" (idézet by Fake)konqueror
Na, legalább a videó kedvet hozott a tegnapi-tegnapelőtti Rawhoz, de ha szar adás volt, akkor mindjárt a te hibád konq 😊
Ja, és azért nézzek 80 hsz-szel ezelőtti linket, mert kíváncsi voltam, hogyan köszöntél újra be.
És persze öröm-bodottá, hogy újra itt vagy, meg hogy twitteren is 😀 Cserébe tán lemegyek, és nem fél órát beszélek veled csak utcazenén idén 😊
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát nemtom a Schönherz QPAs riddle sokkal nagyobbat ütött. A 33. feladványnál kb 400 ember várta a megfejtést, ami gecifos volt.tenorx
és mi az a kérdés, amire gecifos a válasz?Höri
Ezen ültünk 4 napot:

Aztán lynchhangulat után jött a segítség:



Egyébként egy hash kód volt a válasz rá úgy, hogy az összes többi fejtörő logikai volt (például az utána következő egy alma volt, aminek a képén meglepő módon egy alma volt látható)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hát nemtom a Schönherz QPAs riddle sokkal nagyobbat ütött. A 33. feladványnál kb 400 ember várta a megfejtést, ami gecifos volt.tenorx
és mi az a kérdés, amire gecifos a válasz?

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát nemtom a Schönherz QPAs riddle sokkal nagyobbat ütött. A 33. feladványnál kb 400 ember várta a megfejtést, ami gecifos volt.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 579 — TODDHERREMANS79
Akkor a négyzet?eshez hintelj már nekem valamit mert akármit próbálok nem jó 😀fetomy
SPOILERRRRRRRRRRRRRRR
4zet
nem ez a megoldás csak egy segítség.
SPOILERRRRRRRRRRR

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Akkor a négyzet?eshez hintelj már nekem valamit mert akármit próbálok nem jó 😀
SPOILER
Bazdmeg, szóközöket raktam és azért nem fogadta el... 😀
SPOILER