OFF topik

30 feliratkozó

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
A Journal of Clinical Oncology amerikai orvosi szaklapban közétett tanulmány szerint 16-ról 72 százalékosra ugrott a torokrák kialakulásának kockázata, amely a humán papillomavírushoz (HPV) köthető. A kutatók közel háromszáz, 1984 és 2004 közötti torokrákos mintát vizsgáltak, és arra a megállapításra jutottak, hogy a HPV vírus okozta torokrák 2020 után már több áldozatot szed a férfiak körében, mit a méhnyakrák a nőknél.
Az előjelzések szerint az Egyesült Államokban 8700 torokrákos megbetegedést fognak regisztrálni, többségük pedig férfi (7400 eset) lesz, szemben a nőknél mért 7700-as méhnyakrákos esettel, amiért a HPV tehető felelőssé. A jellemzően a női nemi szerveket megfertőző HPV vírus tehát a férfiakra nézve is végzetes lehet, ha például az orális kényeztetést választják.

Orális sex, csak oltott lánnyal!! 😉diverdoc
azért ezt eléggé leegyszerűsítetted, de lényegében tényleg így van 😊

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A Journal of Clinical Oncology amerikai orvosi szaklapban közétett tanulmány szerint 16-ról 72 százalékosra ugrott a torokrák kialakulásának kockázata, amely a humán papillomavírushoz (HPV) köthető. A kutatók közel háromszáz, 1984 és 2004 közötti torokrákos mintát vizsgáltak, és arra a megállapításra jutottak, hogy a HPV vírus okozta torokrák 2020 után már több áldozatot szed a férfiak körében, mit a méhnyakrák a nőknél.
Az előjelzések szerint az Egyesült Államokban 8700 torokrákos megbetegedést fognak regisztrálni, többségük pedig férfi (7400 eset) lesz, szemben a nőknél mért 7700-as méhnyakrákos esettel, amiért a HPV tehető felelőssé. A jellemzően a női nemi szerveket megfertőző HPV vírus tehát a férfiakra nézve is végzetes lehet, ha például az orális kényeztetést választják.

Orális sex, csak oltott lánnyal!! 😉


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az esti híradóban Erős Antóniáék mióta mondanak be olyan híreket, hogy "Zimány Linda cáfolta, hogy szakítottak volna Dzsudzsákkal, csak szar hangulata volt pár napja" ?
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Hajrá Braxa!
http://www.origo.hu/teve/20111019-150-kilometert-repultek-a-baratok-kozt-lufijai.html
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
No, a legtöbb dolgot sikerült megoldanom, de a gmailem még nem teljesen, elvileg az időzóna stimmel, gondolom a nyári időszámítás lehet problémás, de azt meg nem láttam, merrefelé tudom ott átlőni. Mondjuk legfeljebb a következő hét végén megoldódik, de örülnék, ha már előbb meglenne 😊

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Itt van egy összefoglaló a HKnktól:
http://www.vik.hk/minek-ez-a-felsooktatasos-mizeria-ultimate-infok
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 653
most pontosan mit is akarnak csinálni felsőoktatással? és kb mikorra várható? 1-2 év múlva?Ventura
Lesz ami már 2012. jan 1-től menni fog... a Zrínyit, Rendőrtisztit és a Corvinus KIK karát összevonják egy ilyen Nemzeti egyetemmé és a Campust a Ludovika épületébe fogják tenni. Lesz ott minden...esküt kell tenni a hazának meg minden egyéb nyalánkság. Úgy fest, hogy megmarad mégis a Corvinus, de elég kemény feltételek mellett. Magasabb lesz a tandíj az ELTE-n (és a Corvinuson) is, meg igazából mindenhol. Meg megpróbálják a diákok nagy részét arra ösztönözni, hogy ne Pestre menjenek tanulni, hanem helyben, vidéki "egyetemen" oldják meg.Amadeus91
Pl. lesz a KRF-en mérnöki képzés?!
Nekem jó lenne, csak 100 métert kéne gyalogolni...
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
most pontosan mit is akarnak csinálni felsőoktatással? és kb mikorra várható? 1-2 év múlva?Ventura
Lesz ami már 2012. jan 1-től menni fog... a Zrínyit, Rendőrtisztit és a Corvinus KIK karát összevonják egy ilyen Nemzeti egyetemmé és a Campust a Ludovika épületébe fogják tenni. Lesz ott minden...esküt kell tenni a hazának meg minden egyéb nyalánkság. Úgy fest, hogy megmarad mégis a Corvinus, de elég kemény feltételek mellett. Magasabb lesz a tandíj az ELTE-n (és a Corvinuson) is, meg igazából mindenhol. Meg megpróbálják a diákok nagy részét arra ösztönözni, hogy ne Pestre menjenek tanulni, hanem helyben, vidéki "egyetemen" oldják meg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
most pontosan mit is akarnak csinálni felsőoktatással? és kb mikorra várható? 1-2 év múlva?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, a fájl, beállítások, fájlokra kattintva jobb klik, minden volt már, semmi nem segített, éreztem, hogy valaki egyből megmondja a frankót, köszi srácok 😊

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Ahogy Greengo mondja. Neked a "Kész" elnevezésű oszlopra van szükséged.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Valaki, aki járatos a torrentezésben, legyen kedves segíteni nekem. Újra lett húzva a windows, és ennek köszönhetően ugye a programok el is szálltak. Próbáltam normális utorrentet leszedni, de akármelyiket rakom fel, nem látszódik az a csík, hogy mennyi jött le eddig

Így elég szar, hogy se azt nem látom, hogy mennyi jött le (százalékosan), sem azt, hogy mennyi a hátralévő becsült idő
Jelenleg a 2.2.1-es futWyatt
A felső csíkban ahol a méret,állapot..stb van ott egy jobb click és kipipál ami kell. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Valaki, aki járatos a torrentezésben, legyen kedves segíteni nekem. Újra lett húzva a windows, és ennek köszönhetően ugye a programok el is szálltak. Próbáltam normális utorrentet leszedni, de akármelyiket rakom fel, nem látszódik az a csík, hogy mennyi jött le eddig

Így elég szar, hogy se azt nem látom, hogy mennyi jött le (százalékosan), sem azt, hogy mennyi a hátralévő becsült idő
Jelenleg a 2.2.1-es fut

több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nincs sport tv-t fikázó topic így ide írom.Szval miért nem ismétlik a meccseket a sport tv-n?Pontosabban a vasárnap esti van hétfőn még 1x,de a MNF-t már nem ismétlik meg.Greengo
Dehogynem. Ma néztem 15:45től.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Nincs sport tv-t fikázó topic így ide írom.Szval miért nem ismétlik a meccseket a sport tv-n?Pontosabban a vasárnap esti van hétfőn még 1x,de a MNF-t már nem ismétlik meg.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
J.Jaguars 36
http://www.origo.hu/sport/20111018-az-amerikaifutballban-es-a-jegkorongban-is-szedi-aldozatait-a-cte.html


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
JJ! az aranyköpéshez: a dolphins topikba már régóta hasonló jókat ír, érdemes böngészgetni 😊
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man
Asszem neki lenne igaza mindegy mit mond:

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/video-kimbo-slice-hatalmas-ko-val-nyerte-meg-masodik-profi-meccset-2099150


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
helló vki nem tudja hogy ki az énekese annak a videónak amit a detroit monday night meccsén nyomtak le?amit sanders el énekel vmi idősebb fekete ember előre is kösz a nevet létszi üzenetbe válaszoljatok
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man
Valamit tud a srác az tuti:

http://www.youtube.com/watch?v=KLbz0X_7waU


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nyilván nagyon sokat gyakorolták és az is evidens, hogy rengetegszer elcseszték, de ez akkor is nagyon komoly.

http://www.youtube.com/watch?v=W_2eU1ykV3k&feature=player_embedded

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Lehet 😀 Mondom én se tok semmit meg alapból szkeptikus vagyok .. csak úgy kíváncsiságból kérdeztemDrip
Hm, azért ez elég fura. Egy X-Akták részt megérne.
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 653
Tisztára feléled bennem a HalfLife-életérzés!catattack
jaja 😀 mondjuk nekem előszőr a Világok harca és a tripodok jutottak eszembeDrip
Lehet, hogy azok 😂
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 780 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Tisztára feléled bennem a HalfLife-életérzés!catattack
jaja 😀 mondjuk nekem előszőr a Világok harca és a tripodok jutottak eszembe

több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Srácok. Akinek van fészbúkja, és érez egy kis késztetést, nyomjon már egy szavazatot a fotómra légyszi

Ide nyomj egy szavazatot pls.

Köszi előre is