OFF topik

30 feliratkozó

több mint 12 éve
catattack 3 520
Tisztára feléled bennem a HalfLife-életérzés!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Azért így a sötét szobában zárt ajtónál végigszaladt a hideg a hátamon párszor. 😀

Tuti valami földönkívüli civilizáció hangüzenete. 😀
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 780 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Lehet 😀 Mondom én se tok semmit meg alapból szkeptikus vagyok .. csak úgy kíváncsiságból kérdeztem

több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 653
akárki aki tud valamit ezekről a zajokról amik az egész világon hallhatóak ? Én se tok konrkét dolgot és még én se hallottam de pl baátnőm aki kb 30 km-re lakik tőlem igen ...és még a világon máshol is Kievben,amerikában ...
http://www.youtube.com/watch?v=vcUDYBIrWio&feature=related

lehet fake a videó nem tudom de érdekel a dolog

szerk: még ezt hozzá akartam linkelni http://www.abovetopsecret.com/forum/thread678017/pg1Drip
Építkezés?
Az elég sokfelé van...
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 780 — Undertaker of the Cleveland graveyard
akárki aki tud valamit ezekről a zajokról amik az egész világon hallhatóak ? Én se tok konrkét dolgot és még én se hallottam de pl baátnőm aki kb 30 km-re lakik tőlem igen ...és még a világon máshol is Kievben,amerikában ...
http://www.youtube.com/watch?v=vcUDYBIrWio&feature=related

lehet fake a videó nem tudom de érdekel a dolog

szerk: még ezt hozzá akartam linkelni http://www.abovetopsecret.com/forum/thread678017/pg1

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Oké, ne itt, a lényeg: A Prédikátor könyve a babiloni fogság után keletkezett, ismeretlen szerző műveként, aki Salamon alakját használta fel a nagyobb hatás elérésére.

http://www.google.hu/url?sa=t&source=web&cd=6&sqi=2&ved=0CEQQFjAF&url=http%3A%2F%2Fwww.sola.hu%2Ffiles%2Fdownload.php%3Ff%3Doszovetsegi_bolcsessegirodalom_Predikator_konyve_jegyzet_honlap.pdf&rct=j&q=prédikátor%20könyve&ei=RrqVTvOPDoPAswaZtZnHBQ&usg=AFQjCNFzGUmZ1Y1UHH5gwn4XBy7BZR9z3g&sig2=Ljx_k5BgtVTgG-WHaY282A&cad=rjtSobri Jóska
Tele van ez a szöveg állításokkal és cáfolatokkal. Ebből sehol nincs előrébb az ember. Sőt, ez a zárás:
"A fentiek összefoglalásaként tudományos megközelítésben is az mondható tehát, hogy egyszerűen nem áll rendelkezésre olyan ismeret, amely alapján határozottan kijelenthető, hogy Salamon nem lehetett a Prédikátor könyve szerzője. Azonban mivel a szöveg világosan magában hordozza, hogy ő a szerző, a leghelyesebb erre, illetve ez esetben a hagyomány álláspontjára hagyatkozni."
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
NSO facebook:
"A Nemzeti Sport Online szerveroldali problémák miatt jelenleg nem elérhető. Kollégáink a hajnali óráktól kezdve dolgoznak a hiba elhárításán, addig is megértéseteket kérjük."

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Másnál se jön be a nemzeti sport és a hozzá kapcsolódó oldalak? Ekkora csalódás volt a tegnapi meccs?Matthew99
Nekem se jön be


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Másnál se jön be a nemzeti sport és a hozzá kapcsolódó oldalak? Ekkora csalódás volt a tegnapi meccs?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
😊

JJ
Bria szerintem mindjárt rendel is egy ilyet.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Ma délután szembejött velem a kaposvári Kossuth utcában egy Patriots fan club pólós karakter. Tippre Bruschi85 lehetett, de javítsatok ki ha tévedek 😀shawnka
meg kellett volna kérdezni, hogy uram, mi a lényeg továbbra is? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Ma délután szembejött velem a kaposvári Kossuth utcában egy Patriots fan club pólós karakter. Tippre Bruschi85 lehetett, de javítsatok ki ha tévedek 😀
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én tök részegen is tudok ere figyelni...
kishaszi
Pont erről beszél Höri 😊 Nincs tökéletesen írni akaró ember, csak nem elég részeg 😊 Ha oda akarsz rá figyelni hogy helyesen írj / javítgasd a kommentet nem toltál megfelelő mennyiségű tudatmódosítót...Rataxes
átfogalmazom: 10 sör és fél üveg pálesz után is figyelek többnyire, de ha nagyo nem megy, akkor nem is írok sms-t_😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Csütörtökön haver felülni sem tudott egyedül. Beültettük a fotelba és ordibálta hogy vigyem haza. Úgy hogy nála voltunk. Amúgy meg senkit sem ismert fel, ezek után nehezen tudom elképzelni hogy pl. tudott volna gépelni 😀eaglesmcnabb
én megértem a felháborodottságát.

nem otthon akart maradni, hanem haza akart menni.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Csütörtökön haver felülni sem tudott egyedül. Beültettük a fotelba és ordibálta hogy vigyem haza. Úgy hogy nála voltunk. Amúgy meg senkit sem ismert fel, ezek után nehezen tudom elképzelni hogy pl. tudott volna gépelni 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
én nem is értem, hogy ti miről beszéltek. ha részeg vagyok örülök, ha az előszobában le tudok kuporodni, nemhogy a gépelés miatt aggódjak.gabtsi
nolássa, de ha valohogy rászorít a kényszer akkor is ugyanígy írok 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én nem is értem, hogy ti miről beszéltek. ha részeg vagyok örülök, ha az előszobában le tudok kuporodni, nemhogy a gépelés miatt aggódjak.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Én tök részegen is tudok ere figyelni...
kishaszi
Pont erről beszél Höri 😊 Nincs tökéletesen írni akaró ember, csak nem elég részeg 😊 Ha oda akarsz rá figyelni hogy helyesen írj / javítgasd a kommentet nem toltál megfelelő mennyiségű tudatmódosítót...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mi játszottunk annak idején egy játékot. Persze teljesen józanon találtuk ki. 😀
A neve random sms volt. Voltunk kb 10en,mindenki mondott egy szót amiből egy mondatot csináltunk. Gondolhatjátok,hogy nem a szép szavak voltak nagy részben.
A kialakult mondatot ( nagyjából ilyen Nyalj ki mint kecske a bödönt...) beírtuk a telefonba és a névlistát pörgetve a most szóra elküldtük annak akinél épp a lapozás tartott. Természetesen mindenkinek a telefonjáról megcsináltuk az esélyegyenlőség végett. Akkor marha vicces volt,másnap nem annyira. :/

Volt egy másik játék is ahol a tökösségéről adhatott tanubizonyságot az illető. Lényege az volt,hogy a texmex nevű mexikói melegszendvicset ki meri minél több chillivel megenni. Az is csak aznap volt vicces. 😀

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nekem gépelés részegen simán megy(és nem kell az, hogy nem ittam még eleget...). Esetleg egyet vagy kettőt kell csak belejavítani. Igaz legrészegebb állapotomban egyszer nehézkesen ment az sms írás, kb mobilomig nem láttam el. No meg szórakozóhely elől megírni, hogy nem tudom hol vagyok... 😂


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
És most bemutatom, hogy miért nem menő a részeg hsz. Végtelen mennyiségű bor után 3-4szeri átnézésre tökéletesen le tudok írni bármit, szóval egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy más miért nem 😛

Ja és faszom feketék.tenorx
ha számodra fontos az, hogy helyesen írj, akkor nincs benned elég cucc. szerintem ez a dolog lényege.

ha csak rábuksz a billentyűzetre, valahogy nem merül fel benned, hogy ki kéne javítani a hibákat.Höri
Én tök részegen is tudok ere figyelni...
Ahogy azt se értem, ha valaki részegen verekszik és ráfogja az alkoholra. Valójában csak az igazi énje.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
És most bemutatom, hogy miért nem menő a részeg hsz. Végtelen mennyiségű bor után 3-4szeri átnézésre tökéletesen le tudok írni bármit, szóval egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy más miért nem 😛

Ja és faszom feketék.tenorx
ha számodra fontos az, hogy helyesen írj, akkor nincs benned elég cucc. szerintem ez a dolog lényege.

ha csak rábuksz a billentyűzetre, valahogy nem merül fel benned, hogy ki kéne javítani a hibákat.Höri
A részeg SMS írásnál a világon nincs jobb doog.
Főleg ha kellőképpen meggondolatlan dolgot írsz.
Másnap egy picit meg lehet bánni. 😀Bazzani
ismerős 😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
És most bemutatom, hogy miért nem menő a részeg hsz. Végtelen mennyiségű bor után 3-4szeri átnézésre tökéletesen le tudok írni bármit, szóval egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy más miért nem 😛

Ja és faszom feketék.tenorx
ha számodra fontos az, hogy helyesen írj, akkor nincs benned elég cucc. szerintem ez a dolog lényege.

ha csak rábuksz a billentyűzetre, valahogy nem merül fel benned, hogy ki kéne javítani a hibákat.Höri
A részeg SMS írásnál a világon nincs jobb dolog.
Főleg ha kellőképpen meggondolatlan dolgot írsz.
Másnap egy picit meg lehet bánni. 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
És most bemutatom, hogy miért nem menő a részeg hsz. Végtelen mennyiségű bor után 3-4szeri átnézésre tökéletesen le tudok írni bármit, szóval egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy más miért nem 😛

Ja és faszom feketék.tenorx
ha számodra fontos az, hogy helyesen írj, akkor nincs benned elég cucc. szerintem ez a dolog lényege.

ha csak rábuksz a billentyűzetre, valahogy nem merül fel benned, hogy ki kéne javítani a hibákat.