OFF topik

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 685 — Vikings fan
Ez egy gyengébb csütörtök este... 😛
Amúgy nem szeretem az ilyen partikat, aminek már 11-kor vége van és még szórakozni sem jut el az ember, sajnos been there, done that 😀 😂pc_x
jó nem arról van szó, taligával is toltunk haza embert, de ilyen hogy egy józan 3 csont részeg arányban lettem volna akárhol is ilyenre még nem volt példa 😀 srác otthon ült a foteljében és ordibált hogy vigyem haza. Ott lettem kész.eaglesmcnabb
de ez a te hibád ám, mert nem ittál a páleszből és nem értél el a kellő szintre velük együtt.... 😀Divat
Sőt ha ittál volna akkor nekik kevesebb jut ergo nem rúgnak be ennyire és még bulizni is mehetetek volna. Egyértelműen te vagy mindennek az okozója 😀
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ez a történet most eszembe juttatta azt a dec. 24-ei bulinkat a szobámban két barátommal, akikkel sikerült összehánynunk a szobámat, és konkrétan a teljes emeletet... frankó dolog volt szilveszterig újrafesteni... 😐vandeminek
Ez egy gyengébb csütörtök este... 😛
Amúgy nem szeretem az ilyen partikat, aminek már 11-kor vége van és még szórakozni sem jut el az ember, sajnos been there, done that 😀 😂pc_x
jó nem arról van szó, taligával is toltunk haza embert, de ilyen hogy egy józan 3 csont részeg arányban lettem volna akárhol is ilyenre még nem volt példa 😀 srác otthon ült a foteljében és ordibált hogy vigyem haza. Ott lettem kész.eaglesmcnabb
de ez a te hibád ám, mert nem ittál a páleszből és nem értél el a kellő szintre velük együtt.... 😀

|
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Ilyet nem basztam még muszáj lesz leírnom...
Történt tegnap hogy 9-re átmentem haverhoz hogy majd este közösen megyünk hajógyárira. Eddig nem volt gond, később jött újabb 2 haver, na ők hoztak másfél liter házit. Elkezdtek iszogatni, eddig sem volt probléma, mert tudtam hogy bírják a piát, csak aztán később észrevettem hogy a pálinka rég elfogyott (úgy hogy én egy kortyot nem ittam belőle) és tolják rá a söröket kísérőnek. Itt már tudtam hogy baj lesz, majd olyan fél11 tájékán ki is tört az Armageddon. Mindhárman csontrészegek voltak, persze így is erőltették ezt a hajógyári dolgot, ami annak a tudatában hogy egyikőjük kb. felülni nem tudott egyedül igen csak merész elképzelés volt. Nem tudtam mit csinálni ha menni kell hát menni kell. Nagy nehezen 2. nekifutásra felraktuk a csávót a liftre, ami mint utóbb is kiderült kurva rossz döntés volt, egy emeletet sem haladtunk lefele, már kint is volt az aznapi kaja, mire leértünk az ötödikről majdnem megfulladtam. Mondanom sem kell csak innen jött a durvább rész, a földszinten arra lettem figyelmes, hogy a lépcsőházban az üveget valaki betörte, mondom ilyen nincs hogy ezt is ki kellett rúgniuk. Rúgni? A faszt rúgni, csávókám Chuck Norrisnak képzelte magát, de minimum egy vánDámnak, ugyanis fejjel végezte el a hadműveletet, melynek következtében szépen ömlött a fejéből a vér, ennek tetézése érdekében megjelent a ház mindenes öregasszonya, (mondjuk kurvára nem értem miért nem alszik az ilyen éjjel 11 tájékán) sajnos az általunk keltett effektek felkeltették az ő érdeklődését is, szerencsére nem tudott angolul, ami utólag kiderült kurva nagy mák volt részemről. Azt még mindig nem értem hogy hogy a faszba sikerült mind3-at hazaterelnem, de olyan 2 tájékára sikerült. Úgyhogy kibaszott jó buli volt tegnap... Sőt már haver is felébredt, úgyhogy reggel 9-re haza is értem 😀eaglesmcnabb
Ez a történet most eszembe juttatta azt a dec. 24-ei bulinkat a szobámban két barátommal, akikkel sikerült összehánynunk a szobámat, és konkrétan a teljes emeletet... frankó dolog volt szilveszterig újrafesteni... 😐vandeminek
Ez egy gyengébb csütörtök este... 😛
Amúgy nem szeretem az ilyen partikat, aminek már 11-kor vége van és még szórakozni sem jut el az ember, sajnos been there, done that 😀 😂pc_x
jó nem arról van szó, taligával is toltunk haza embert, de ilyen hogy egy józan 3 csont részeg arányban lettem volna akárhol is ilyenre még nem volt példa 😀 srác otthon ült a foteljében és ordibált hogy vigyem haza. Ott lettem kész.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Ilyet nem basztam még muszáj lesz leírnom...
Történt tegnap hogy 9-re átmentem haverhoz hogy majd este közösen megyünk hajógyárira. Eddig nem volt gond, később jött újabb 2 haver, na ők hoztak másfél liter házit. Elkezdtek iszogatni, eddig sem volt probléma, mert tudtam hogy bírják a piát, csak aztán később észrevettem hogy a pálinka rég elfogyott (úgy hogy én egy kortyot nem ittam belőle) és tolják rá a söröket kísérőnek. Itt már tudtam hogy baj lesz, majd olyan fél11 tájékán ki is tört az Armageddon. Mindhárman csontrészegek voltak, persze így is erőltették ezt a hajógyári dolgot, ami annak a tudatában hogy egyikőjük kb. felülni nem tudott egyedül igen csak merész elképzelés volt. Nem tudtam mit csinálni ha menni kell hát menni kell. Nagy nehezen 2. nekifutásra felraktuk a csávót a liftre, ami mint utóbb is kiderült kurva rossz döntés volt, egy emeletet sem haladtunk lefele, már kint is volt az aznapi kaja, mire leértünk az ötödikről majdnem megfulladtam. Mondanom sem kell csak innen jött a durvább rész, a földszinten arra lettem figyelmes, hogy a lépcsőházban az üveget valaki betörte, mondom ilyen nincs hogy ezt is ki kellett rúgniuk. Rúgni? A faszt rúgni, csávókám Chuck Norrisnak képzelte magát, de minimum egy vánDámnak, ugyanis fejjel végezte el a hadműveletet, melynek következtében szépen ömlött a fejéből a vér, ennek tetézése érdekében megjelent a ház mindenes öregasszonya, (mondjuk kurvára nem értem miért nem alszik az ilyen éjjel 11 tájékán) sajnos az általunk keltett effektek felkeltették az ő érdeklődését is, szerencsére nem tudott angolul, ami utólag kiderült kurva nagy mák volt részemről. Azt még mindig nem értem hogy hogy a faszba sikerült mind3-at hazaterelnem, de olyan 2 tájékára sikerült. Úgyhogy kibaszott jó buli volt tegnap... Sőt már haver is felébredt, úgyhogy reggel 9-re haza is értem 😀eaglesmcnabb
Ez a történet most eszembe juttatta azt a dec. 24-ei bulinkat a szobámban két barátommal, akikkel sikerült összehánynunk a szobámat, és konkrétan a teljes emeletet... frankó dolog volt szilveszterig újrafesteni... 😐vandeminek
Ez egy gyengébb csütörtök este... 😛
Amúgy nem szeretem az ilyen partikat, aminek már 11-kor vége van és még szórakozni sem jut el az ember, sajnos been there, done that 😀 😂


több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Ilyet nem basztam még muszáj lesz leírnom...
Történt tegnap hogy 9-re átmentem haverhoz hogy majd este közösen megyünk hajógyárira. Eddig nem volt gond, később jött újabb 2 haver, na ők hoztak másfél liter házit. Elkezdtek iszogatni, eddig sem volt probléma, mert tudtam hogy bírják a piát, csak aztán később észrevettem hogy a pálinka rég elfogyott (úgy hogy én egy kortyot nem ittam belőle) és tolják rá a söröket kísérőnek. Itt már tudtam hogy baj lesz, majd olyan fél11 tájékán ki is tört az Armageddon. Mindhárman csontrészegek voltak, persze így is erőltették ezt a hajógyári dolgot, ami annak a tudatában hogy egyikőjük kb. felülni nem tudott egyedül igen csak merész elképzelés volt. Nem tudtam mit csinálni ha menni kell hát menni kell. Nagy nehezen 2. nekifutásra felraktuk a csávót a liftre, ami mint utóbb is kiderült kurva rossz döntés volt, egy emeletet sem haladtunk lefele, már kint is volt az aznapi kaja, mire leértünk az ötödikről majdnem megfulladtam. Mondanom sem kell csak innen jött a durvább rész, a földszinten arra lettem figyelmes, hogy a lépcsőházban az üveget valaki betörte, mondom ilyen nincs hogy ezt is ki kellett rúgniuk. Rúgni? A faszt rúgni, csávókám Chuck Norrisnak képzelte magát, de minimum egy vánDámnak, ugyanis fejjel végezte el a hadműveletet, melynek következtében szépen ömlött a fejéből a vér, ennek tetézése érdekében megjelent a ház mindenes öregasszonya, (mondjuk kurvára nem értem miért nem alszik az ilyen éjjel 11 tájékán) sajnos az általunk keltett effektek felkeltették az ő érdeklődését is, szerencsére nem tudott angolul, ami utólag kiderült kurva nagy mák volt részemről. Azt még mindig nem értem hogy hogy a faszba sikerült mind3-at hazaterelnem, de olyan 2 tájékára sikerült. Úgyhogy kibaszott jó buli volt tegnap... Sőt már haver is felébredt, úgyhogy reggel 9-re haza is értem 😀eaglesmcnabb
Ez a történet most eszembe juttatta azt a dec. 24-ei bulinkat a szobámban két barátommal, akikkel sikerült összehánynunk a szobámat, és konkrétan a teljes emeletet... frankó dolog volt szilveszterig újrafesteni... 😐

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Ilyet nem basztam még muszáj lesz leírnom...
Történt tegnap hogy 9-re átmentem haverhoz hogy majd este közösen megyünk hajógyárira. Eddig nem volt gond, később jött újabb 2 haver, na ők hoztak másfél liter házit. Elkezdtek iszogatni, eddig sem volt probléma, mert tudtam hogy bírják a piát, csak aztán később észrevettem hogy a pálinka rég elfogyott (úgy hogy én egy kortyot nem ittam belőle) és tolják rá a söröket kísérőnek. Itt már tudtam hogy baj lesz, majd olyan fél11 tájékán ki is tört az Armageddon. Mindhárman csontrészegek voltak, persze így is erőltették ezt a hajógyári dolgot, ami annak a tudatában hogy egyikőjük kb. felülni nem tudott egyedül igen csak merész elképzelés volt. Nem tudtam mit csinálni ha menni kell hát menni kell. Nagy nehezen 2. nekifutásra felraktuk a csávót a liftre, ami mint utóbb is kiderült kurva rossz döntés volt, egy emeletet sem haladtunk lefele, már kint is volt az aznapi kaja, mire leértünk az ötödikről majdnem megfulladtam. Mondanom sem kell csak innen jött a durvább rész, a földszinten arra lettem figyelmes, hogy a lépcsőházban az üveget valaki betörte, mondom ilyen nincs hogy ezt is ki kellett rúgniuk. Rúgni? A faszt rúgni, csávókám Chuck Norrisnak képzelte magát, de minimum egy vánDámnak, ugyanis fejjel végezte el a hadműveletet, melynek következtében szépen ömlött a fejéből a vér, ennek tetézése érdekében megjelent a ház mindenes öregasszonya, (mondjuk kurvára nem értem miért nem alszik az ilyen éjjel 11 tájékán) sajnos az általunk keltett effektek felkeltették az ő érdeklődését is, szerencsére nem tudott angolul, ami utólag kiderült kurva nagy mák volt részemről. Azt még mindig nem értem hogy hogy a faszba sikerült mind3-at hazaterelnem, de olyan 2 tájékára sikerült. Úgyhogy kibaszott jó buli volt tegnap... Sőt már haver is felébredt, úgyhogy reggel 9-re haza is értem 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
0,158
0,266
0,168
0,165
0,116

Átlag 0,174. A .266-osnál nem figyeltem 😊

Perception is reality.
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
0,18 a legjobbam (0,176 0,195 0,161 0,185 0,183)
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
0,221 a legjobb átlagom, de nagyon fáradt az agyam. 😛

Van hova fejlődni, ahogy nézem, na majd frissen holnap. 😛
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Azért Steve Jobs mellett szerintem nyugodtan meg lehet azt is jegyezni hogy az Aradi vértanúkat is a mai napon végezték ki.Cowboykarcsi
Steve Jobsot is kivégezték? 😛
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Imitheking New England Patriots 1 872
0.177 másodikra 0.219 elsőre. Így 600 kilométerrel a hátam mögött nem is olyan rossz ez. 😊
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
0.181-es átlag, legjobbam 0.086 😀
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Az ciki hogy nekem a legnagyobb lett a legrosszabb 0.22-vel? 😂

Am 0.198 az átlag 😀

Szerk: Whoaaa 0.179 :cool: Meddig fogok msot ezzel szórakozni atyaég 😀
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Király az vatarod. 😀 Herr Flick a legnagyobb arc a világon. Mellesleg Helga még nagyobb kedvenc volt a sorozatból, igaz ő más miatt. 😊
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Azért Steve Jobs mellett szerintem nyugodtan meg lehet azt is jegyezni hogy az Aradi vértanúkat is a mai napon végezték ki.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Az egész amúgy a Sport Sience Trent Edwards Vs. Gyorstüzelő kábój részből jött. Ott mindkettőjüknek 0,11 ill. 0,12 volt a reakcióideje. Annyi különbséggel, hogy az egyik egy TD passzt tud elindítani ennyi idő alatt, a másik meg lelőni. 😀

Nekem 0,186 / 0,184 stabilan megy. Néha besikerül alá is az utolsó nagy korongnak köszönhetően. Azt volt már, hogy 0,104 alatt lereagáltam. (leszámítva a véletlenszerűen eltalált 0,001-es időt 😀 )
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
0.038
0.249
0.251
0.246
0.263

0.209 es átlag elsőre.
csalóka, mert az elsőnél annyit kellett várni hogy nem igaz és pont akkor nyomtam meg amikor sárgára váltott 😀 amúgy ez a 0.250 körüli átlag nem éppen huszáros 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
elsőre .23x volt, másodikra .227,viszont itt majdnem mindet elrontottam,egyet viszont 0.002 alatt lenyomtam 😀 Azt hittem nem érzékelte a kattintást, mert nem írt ki hibát, viszont még fel se villant a sárga, mikor nyomtam 😀

btw nekem általában nem az utolsó szokott a legjobb lenni. Amikor igen, akkor is max 1-2 ezreddel.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Az a kemény hogy belegondolok pl forma1-ben egy 5 kilóméteres pályán az ilyen 2 tizedes különbség nem is olyan kevés... Milyen semmi idő pedig.
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Igen, az nálam kb. 0,10-t ér, ha "feszesen" rajta van az új az egéren.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Annyira sikerült rájönnöm, hogy az segít, ha adsz egy kis "előfeszítést" az egér gombjának, így már sikerült 0,22 alá mennem, de Grafi messze van még nagyon. 😀

szerk: Jah, és rám is igaz, hogy mindig a nagy körre kapom a legjobb pontszámot.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Bal kézzel 0,23, jobb kézzel 0,19 átlagban, de ebben volt egy 0,07, ami inkább megérzés volt, mint reakció.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Pár napja nyomtuk a kollegámmal, akkor 0,2 volt többnyire. Szóval fejleszthető a dolog. Előbb nyomtam egy 0,159 átlagot az 5-ből. 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Nálam 3-ból 0,23 volt a legjobb, Grafi a Te időd valóban kiemelkedő lehet 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
0.211
0.237
0.225
0.364 (fail)
0.223
0.224
0.213

Grafi menj vadászpilótának.. 😊