OFF topik

30 feliratkozó

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
http://www.facebook.com/event.php?eid=269975269694182
Gyertek, jó lesz 😊
több mint 12 éve
maximilien 214 — #5
Talán itt olvassátok legtöbben: TRX-el edz(ett) valaki itt? Most fogjuk kezdeni, kíváncsi vagyok véleményekre.szaba
nagyon állat,én már csak ezzel szoktam edzeni.
nem is fáj a vállam tőle,mint a konditermi edzéstől. persze mai napig meghalok tőle 😀

http://twitter.com/bencsics05
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
tudtam, de hogy a Head & Shoulders állja a zsét azt nem 😀 Mondjuk azt nem tudom honnan vették mert, eddig sehol nem olvastam infot róla 😀eaglesmcnabb
Amúgy közben kiderültm hogy két csapattársam is bent volt az előadáson, szóval mégsem voltál egyedül 😀pc_x
Kornél és Balázs? akkor tényleg nem. 😀
vicc volt hogy ott volt egy kép róla szerkóban sisak nélkül, és nem tudták hogy kiaz. mellettem a srác kérdezi hogy ki az, mondom Troy Polamalu a Steelers strong safetyje, erre mkérdi hogy "ennyire képben vagyok a hokiban?." 😐
bezzeg heidi Klumot egyből felismerték. pfejj 😀eaglesmcnabb
igen 😀 ott ültek valahol feljebb állítólag 😀


több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tudtam, de hogy a Head & Shoulders állja a zsét azt nem 😀 Mondjuk azt nem tudom honnan vették mert, eddig sehol nem olvastam infot róla 😀eaglesmcnabb
Amúgy közben kiderültm hogy két csapattársam is bent volt az előadáson, szóval mégsem voltál egyedül 😀pc_x
Kornél és Balázs? akkor tényleg nem. 😀
vicc volt hogy ott volt egy kép róla szerkóban sisak nélkül, és nem tudták hogy kiaz. mellettem a srác kérdezi hogy ki az, mondom Troy Polamalu a Steelers strong safetyje, erre mkérdi hogy "ennyire képben vagyok a hokiban?." 😐
bezzeg heidi Klumot egyből felismerték. pfejj 😀eaglesmcnabb
pedig a sexy chick klipben is szerepel 😀

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
És hogy biztosítva van azt nem tudtad? Ejnye-ejnye 😊pc_x
tudtam, de hogy a Head & Shoulders állja a zsét azt nem 😀 Mondjuk azt nem tudom honnan vették mert, eddig sehol nem olvastam infot róla 😀eaglesmcnabb
Amúgy közben kiderültm hogy két csapattársam is bent volt az előadáson, szóval mégsem voltál egyedül 😀pc_x
Kornél és Balázs? akkor tényleg nem. 😀
vicc volt hogy ott volt egy kép róla szerkóban sisak nélkül, és nem tudták hogy kiaz. mellettem a srác kérdezi hogy ki az, mondom Troy Polamalu a Steelers strong safetyje, erre mkérdi hogy "ennyire képben vagyok a hokiban?." 😐
bezzeg heidi Klumot egyből felismerték. pfejj 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Heh ma tanultuk Biztosítás órán hogy Polamalu haja 1 millió dollárra van biztosítva a H&S által (WTF?!? 😀).
Szégyen-gyalázat, de én tudtam egyedül hogy ki az a Polamalu 😐eaglesmcnabb
És hogy biztosítva van azt nem tudtad? Ejnye-ejnye 😊pc_x
tudtam, de hogy a Head & Shoulders állja a zsét azt nem 😀 Mondjuk azt nem tudom honnan vették mert, eddig sehol nem olvastam infot róla 😀eaglesmcnabb
Amúgy közben kiderültm hogy két csapattársam is bent volt az előadáson, szóval mégsem voltál egyedül 😀


több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Heh ma tanultuk Biztosítás órán hogy Polamalu haja 1 millió dollárra van biztosítva a H&S által (WTF?!? 😀).
Szégyen-gyalázat, de én tudtam egyedül hogy ki az a Polamalu 😐eaglesmcnabb
És hogy biztosítva van azt nem tudtad? Ejnye-ejnye 😊pc_x
tudtam, de hogy a Head & Shoulders állja a zsét azt nem 😀 Mondjuk azt nem tudom honnan vették mert, eddig sehol nem olvastam infot róla 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Heh ma tanultuk Biztosítás órán hogy Polamalu haja 1 millió dollárra van biztosítva a H&S által (WTF?!? 😀).
Szégyen-gyalázat, de én tudtam egyedül hogy ki az a Polamalu 😐eaglesmcnabb
És hogy biztosítva van azt nem tudtad? Ejnye-ejnye 😊


több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Heh ma tanultuk Biztosítás órán hogy Polamalu haja 1 millió dollárra van biztosítva a H&S által (WTF?!? 😀).
Szégyen-gyalázat, de én tudtam egyedül hogy ki az a Polamalu 😐

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Talán itt olvassátok legtöbben: TRX-el edz(ett) valaki itt? Most fogjuk kezdeni, kíváncsi vagyok véleményekre.szaba
Beszarsz 😀 Olyan helyek fognak fájni mint még soha 😀Hanni
Azt mondták, hogy a mély izmokat támadja be kegyetlenül. Nem baj, ha fejlődni lehet tőle, az már jó.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azt hittem az csak 2012-től lesz, de hát akkor ez lesz a gond.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
elméletileg még kell jönniük analóg is, úgyhogy szerintem csak gyenge a jel,és így nem rakja be automatikusan. Keresd meg manuálisan.fetomy
manuál keresés el se indul 😀 buktamHöri
az szép 😀 Hát akkor erről szerintem lemondhatsz/nak.fetomy
azt mondják, hogy már most is elő kell rá fizetni, szóval nem én voltam ügyetlen

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
elméletileg még kell jönniük analóg is, úgyhogy szerintem csak gyenge a jel,és így nem rakja be automatikusan. Keresd meg manuálisan.fetomy
manuál keresés el se indul 😀 buktamHöri
az szép 😀 Hát akkor erről szerintem lemondhatsz/nak.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
elméletileg még kell jönniük analóg is, úgyhogy szerintem csak gyenge a jel,és így nem rakja be automatikusan. Keresd meg manuálisan.fetomy
manuál keresés el se indul 😀 buktam

több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Talán itt olvassátok legtöbben: TRX-el edz(ett) valaki itt? Most fogjuk kezdeni, kíváncsi vagyok véleményekre.szaba
Beszarsz 😀 Olyan helyek fognak fájni mint még soha 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
elméletileg még kell jönniük analóg is, úgyhogy szerintem csak gyenge a jel,és így nem rakja be automatikusan. Keresd meg manuálisan.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
beüzemeltem a tévét a lányok szobájában, ilyen adók jöttek be:

duna, duna2, m1, m2, atv, meg a helyi tévék

a tv2 meg az rtl miért nem jön be auto hangolás után ?

több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
ESPN Support nagyon kellemes segítség volt és segített lemondani az accountom 😊
39 dolláros annual elofizetes melle bechargeoltak 72 dollar szallitast digital magazine-ra .)
több mint 12 éve
neuw 271 — Patriots fan
Talán itt olvassátok legtöbben: TRX-el edz(ett) valaki itt? Most fogjuk kezdeni, kíváncsi vagyok véleményekre.szaba
maximilien szokott, ha jól tudom

--------------------------------------------------
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Talán itt olvassátok legtöbben: TRX-el edz(ett) valaki itt? Most fogjuk kezdeni, kíváncsi vagyok véleményekre.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Töbezred magammal megtekintettem az Airbus A380 leszállását ferihegyen (köpésre lakok), jóóó nagy dög valóban.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
szigorúan csak 40+-os felhasználóknak:
http://subba.blog.hu/2011/09/29/amirol_az_elkovetkezo_generacionak_fogalma_sem_lesz_3DiamondsHead44
47 leszek, és a fele se volt meg.apeszos
Mit nem csináltál atyaég!? 😀Bazzani
-nem írtam házit
-nem volt telefonunk
-nem váltottam csatornát, mert csak egy volt, később kettő de minek....
-nem volt modemes internet (nem volt rá keret)
-a barátaimnak sem volt telefonja
-skodám volt
-nem ittam kávét
-nem málnaszörpöt töltöttünk a kulacsba
-utálom a narancsot (minden tekintetben)

Na jó lebuktam. Ez tényleg nem a fele... 😂
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
47 leszek, és a fele se volt meg.apeszos
Mit nem csináltál atyaég!? 😀Bazzani
Nem vezettem Zsigát, nem raktam kályhára narancshéjat (buzis), a többi pipa.füligjimmy
Buzis,de illatos. 😀

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
szigorúan csak 40+-os felhasználóknak:
http://subba.blog.hu/2011/09/29/amirol_az_elkovetkezo_generacionak_fogalma_sem_lesz_3DiamondsHead44
47 leszek, és a fele se volt meg.apeszos
Mit nem csináltál atyaég!? 😀Bazzani
Nem vezettem Zsigát, nem raktam kályhára narancshéjat (buzis), a többi pipa.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
habpatront tekerni a szifonba, az kinek volt meg?sutianap
Síma ügy.
Nagyon finom az a verzió,jobb mint a bolti nyomós.