OFF topik

30 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
http://www.youtube.com/watch?v=RGnj2MQVd-o ezt most találtam Sobrinak küldeném nagy-nagy szeretettel.Kár hogy A köcsög cigányvajda általánosít 😕 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 679 — Vikings fan
Én meg az Iben vártam mérésre. Majdnem jó 😀
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Ma sikerült egy spontán bowl.hu találkozót összehozni az IB028 előtt Schleck és Szücsi részvételével!
(Rendes már úgyis rég volt 😕 )tenorx
Na ez mikor volt? Ha 3 után akkor ott mehettem el mellettetek.Chevy
Öööö 14:10 körül SZAR előadás előtt.tenorx
Na én akkor az E-ben matekgyakon voltam.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ma sikerült egy spontán bowl.hu találkozót összehozni az IB028 előtt Schleck és Szücsi részvételével!
(Rendes már úgyis rég volt 😕 )tenorx
Na ez mikor volt? Ha 3 után akkor ott mehettem el mellettetek.Chevy
Öööö 14:10 körül SZAR előadás előtt.
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Ma sikerült egy spontán bowl.hu találkozót összehozni az IB028 előtt Schleck és Szücsi részvételével!
(Rendes már úgyis rég volt 😕 )tenorx
Na ez mikor volt? Ha 3 után akkor ott mehettem el mellettetek.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Van még valaki rajtam kívül, akinek szűk másfél hónap alatt 3 szobatársa volt egy koliban?
Nem, nem én vagyok büdös, egyszerűen ilyen hülye az élet, nem is hinném el, ha nem velem történne... 😂Vrijbloed
Nekem. Mert 4en vagyunk egy szobában (bár inkább 6nak tűnik, ugye Toca?)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Van még valaki rajtam kívül, akinek szűk másfél hónap alatt 3 szobatársa volt egy koliban?
Nem, nem én vagyok büdös, egyszerűen ilyen hülye az élet, nem is hinném el, ha nem velem történne... 😂Vrijbloed
Egyik highschool oszt társam ''cserélt'' még gyakran annak idején. Asszem 3-ban 7 ember fordult meg nála, ami azóta is rekord.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Van még valaki rajtam kívül, akinek szűk másfél hónap alatt 3 szobatársa volt egy koliban?
Nem, nem én vagyok büdös, egyszerűen ilyen hülye az élet, nem is hinném el, ha nem velem történne... 😂
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ma sikerült egy spontán bowl.hu találkozót összehozni az IB028 előtt Schleck és Szücsi részvételével!
(Rendes már úgyis rég volt 😕 )
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
aki még nem lájkolta tegye meg legyen szives a videot: http://www.facebook.com/photo.php?v=2354255027155
kollégiumi versenyt szertnék nyerni. nektek csak 2 kattintás, de ugy 70embernek szereznétek vele örömöt.
légyszi srácok. ha igazán jófejek vagytok megis osszátok 😉
köszönömbraxa88
Ment a lájk! 😉
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
aki még nem lájkolta tegye meg legyen szives a videot: http://www.facebook.com/photo.php?v=2354255027155
kollégiumi versenyt szertnék nyerni. nektek csak 2 kattintás, de ugy 70embernek szereznétek vele örömöt.
légyszi srácok. ha igazán jófejek vagytok megis osszátok 😉
köszönöm
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
A mindenkori fórum legnagyobb aranyköpése tőle hangzott el.
NYG-NE SB előtt eredménykövető:
"Marad fenn vki megnézni ?A pats és Giants szurkolókon kivül?" 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
kaka178 aka kiralyfigo? 😀JoeyPorter
őt nem ismertem, de ez undorítóSzobi22
Megnéztem a hszeit, ez kurva jó 😀tenorx
PMben megírta,hogy én viszonyultam hozzá durván. 😀
Meg,hogy Erdélyben így beszélnek a nagy cimbik.
Mármint,hogy anyáznak meg faszszopóznak.

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
kaka178 aka kiralyfigo? 😀JoeyPorter
őt nem ismertem, de ez undorítóSzobi22
Megnéztem a hszeit, ez kurva jó 😀
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
kaka178 aka kiralyfigo? 😀JoeyPorter
őt nem ismertem, de ez undorító

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
kaka178 aka kiralyfigo? 😀

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
azt csináltam. Nem úgy lépek ki csetről, hogy elrejtem, hanem hogy rámegyek, hogy ne lássanak.fetomy
itt valami zavar lesz az erőben, nekem is írtak többen, pedig kb az első pillanatban letiltottam 😊

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jó ez a google fordító: A La Porte High School a La Porte, Texas , Shaun Rogers egy kétirányú kezelésére , valamint betűkkel a kosárlabda . Ő ismert a atlétikus, képes rohan a hátvéd , és ő képes megállítani a távon. Ő is ismert volt, hogy játsszon running back , közel a gólvonalon . Már 17 próbálkozások 135 yard. Az ő beceneve az öltözőben volt a darabok.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
azt csináltam. Nem úgy lépek ki csetről, hogy elrejtem, hanem hogy rámegyek, hogy ne lássanak.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Facebook májerektől kérdezném:

- azon kívül, hogy a chaten rámegyek, hogy kilépés a chatről, van más mód is kilépni a chatről? Csak mert így minden bejelentkezéskor online vagyok, és jönnek a nem kívánt beszélgetések...

- honnan a picsából tudja X ismerősöm, hogy épp online vagyok -ha a chat ki van kapcsolva-?? Mindig épp akkor ír üzenetet, amikor fél percre felnézek a lapomra..fetomy
attól, h bezárod a sideline-t még online maradsz. a keresés mellett menj a kis fogaskerékre, és vedd ki a pipát az available to chat mellől.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Facebook májerektől kérdezném:

- azon kívül, hogy a chaten rámegyek, hogy kilépés a chatről, van más mód is kilépni a chatről? Csak mert így minden bejelentkezéskor online vagyok, és jönnek a nem kívánt beszélgetések...

- honnan a picsából tudja X ismerősöm, hogy épp online vagyok -ha a chat ki van kapcsolva-?? Mindig épp akkor ír üzenetet, amikor fél percre felnézek a lapomra..
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
http://www.takethislollipop.com/ akinek van face-je az kattintson rá kurvanagy.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Hard knocks-hoz létezik magyar felirat?RSG
még angol se nagyon 😕 mondjuk gondoltam rá, hogy kéne, de még sosem volt annyi szabadidőm 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hard knocks-hoz létezik magyar felirat?
több mint 12 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Nahhh, akkor most már lassan tény lesz, hogy M. Hedvig saját magát verte meg!

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!