OFF topik

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Ez rendben van.
Ezek ismeretében te kire tipplesz?
Ki irányítja az "átárazás után is drágán adjuk"-projektet a tesco-nál?
Milyen beosztásban van? Ki ő?Sobri Jóska
van a Tesco-ban egy különleges árazó szerkezet, melyet csak bizonyos kijelölt személyek kezelhetnek
például a virsli árazásáért a húspult részlegvezetője a felelős, csak az a kérdés, hogy az éjszakás vagy a nappalos követte-e el a hibátJJ
Amennyiben hibáról van szó, ugyebár.
Itt többen is azt vélelmezik, hogy szándékoltan, profitmaximalizálás céljából történik mindez.
Ezek szerint a húspult részlegvezetője döntött úgy, hogy a régi áron adják a leárazott virslit?
neki ebből milyen anyagi haszna származik?
Vagy ez amolyan ki nem mondott elvárás felé a vezetőség részéről?

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 864 — No es importante
Ez rendben van.
Ezek ismeretében te kire tipplesz?
Ki irányítja az "átárazás után is drágán adjuk"-projektet a tesco-nál?
Milyen beosztásban van? Ki ő?Sobri Jóska
van a Tesco-ban egy különleges árazó szerkezet, melyet csak bizonyos kijelölt személyek kezelhetnek
például a virsli árazásáért a húspult részlegvezetője a felelős, csak az a kérdés, hogy az éjszakás vagy a nappalos követte-e el a hibát


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ez rendben van.
Ezek ismeretében te kire tipplesz?
Ki irányítja az "átárazás után is drágán adjuk"-projektet a tesco-nál?
Milyen beosztásban van? Ki ő?Sobri Jóska
Megfelelő technikát kellene alkalmazniuk, vagy írják ki jól látható helyre, hogy az átárazás technikai és humánerőforrási oldalról nem tökéletesen megoldott, ezért ne bízzanak vakon bennünk, mint Tescoban, hanem fokozott óvatossággal járjanak el, mert mi nem tesszük meg Ön helyett.

Fejlesztési igazgató? De pont az a szép a történetben, hogy nem kell egyetlen személyt megjelölnöm. Elég ha annyit mondok, hogy Tesco.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Ez rendben van.
Ezek ismeretében te kire tipplesz?
Ki irányítja az "átárazás után is drágán adjuk"-projektet a tesco-nál?
Milyen beosztásban van? Ki ő?

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Emberek vannak, beosztásokban, pozíciókban. A tesco nem egy saját akarattal létező entitás.
Ezért áruld el, hogy ott ki dönti el, hogy direkt, rútul a leárazott virslit a pénztárgépeknél még ne árazzák le?
Ki az az ember?
Sobri Jóska
Elárulom, hogy már büntetőjogi felelőssége is van vállalatoknak, ami nehezen értelmezhető saját akarat hiányában. Sőt, már gondatlan emberölésért is lehet vállalatot elítélni a világban, és nem azt a Kis Pistát, aki rosszul húzott meg egy 20 pennys csavart.DoM
Értem.
És ki üli le a büntetést?
Vagy ilyen munkakör is van a cégél, hogy "gondatlan emberölési börtönbevonulási alkalmazott"?
Egy cégnél minden döntésnek van felelőse.
Annak is, ha direkt úgy hagyják a terméket, ahogy a leárazás elött volt.
Nem a tesco zrt mint entitás dönt erről, hanem ha van ilyen galádság, akkor 1 ember.
Ki az?Sobri Jóska
Pont erre találták ki. Bizonyára minden egyes döntésnek meg lehet találni a felelősét egy multinacionális vállalatnál, megvizsgálni, hogy ki mit és mikor tudott, majd ezekből szépen lassan felépíteni az okozati láncolatot csak nem hatékony, évekbe telhet, ha egyáltalán a végére érnek egyszer. Ezért van olyan megközelítés, hogy nem érdekel, hogy ki tudta, tette a vállalatnál, mert a vállalatnak ettől függetlenül "tudnia" kellett róla, és az egyes alkalmazottak tudása, fent nála összeadódik. A céget pedig nyilván nem lehet börtönbe csukni, de ezen felül szankciók széles skálája közül lehet választani pénzbüntetéstől kezdve, tevékenység korlátozáson át, akár megszüntetést is, persze az eset súlyától függően.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 864 — No es importante
Kicsit időigényesebb, talán kicsit drágább is, de érdemes megtalálni a megfelelő kisboltokat, ahol tuti nem kap szemetet az ember.Dub
ez mondjuk egy akkora tévhit, hogy már nekem fáj 😊JJ
Mi a tévhit benne? Ha én pl olyantól veszek húst, akit x éve ismerek, maga csinálja a termékeit, valahogy jobban megbízok benne, mint ha egy hipermarketban kicsit olcsóbban veszek egy ki tudja honnan származó valamit.Dub
én a tesco szinte összes részlegén dolgoztam már a szárazárutól a halaspulton át a zöldségekig, és azt kell, hogy mondjam, igencsak meglepő a sok fikázás közben az a minőségellenőrzés, amire már rá vannak kényszerülve a szupermarketek

ilyen alapon gyerünk vissza az alapokhoz, alkossunk törzseket ahol mindenki saját használatra termel, hiszen csak abban bízhatsz meg igazán, ami a te kezed munkája

persze olcsó húsnak híg a leve


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Nincs olyan hogy tesco zrt 😀
TESCO-GLOBAL Áruházak Zrt. van csak, de ő se fogja leülni a büntetést, csak fizetnek kártérítést aztán kirúgnak egy két embert és már megy is tovább az élet.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Emberek vannak, beosztásokban, pozíciókban. A tesco nem egy saját akarattal létező entitás.
Ezért áruld el, hogy ott ki dönti el, hogy direkt, rútul a leárazott virslit a pénztárgépeknél még ne árazzák le?
Ki az az ember?
Sobri Jóska
Elárulom, hogy már büntetőjogi felelőssége is van vállalatoknak, ami nehezen értelmezhető saját akarat hiányában. Sőt, már gondatlan emberölésért is lehet vállalatot elítélni a világban, és nem azt a Kis Pistát, aki rosszul húzott meg egy 20 pennys csavart.DoM
Értem.
És ki üli le a büntetést?
Vagy ilyen munkakör is van a cégél, hogy "gondatlan emberölési börtönbevonulási alkalmazott"?
Egy cégnél minden döntésnek van felelőse.
Annak is, ha direkt úgy hagyják a terméket, ahogy a leárazás elött volt.
Nem a tesco zrt mint entitás dönt erről, hanem ha van ilyen galádság, akkor 1 ember.
Ki az?

több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Kicsit időigényesebb, talán kicsit drágább is, de érdemes megtalálni a megfelelő kisboltokat, ahol tuti nem kap szemetet az ember.Dub
ez mondjuk egy akkora tévhit, hogy már nekem fáj 😊JJ
Mi a tévhit benne? Ha én pl olyantól veszek húst, akit x éve ismerek, maga csinálja a termékeit, valahogy jobban megbízok benne, mint ha egy hipermarketban kicsit olcsóbban veszek egy ki tudja honnan származó valamit.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Emberek vannak, beosztásokban, pozíciókban. A tesco nem egy saját akarattal létező entitás.
Ezért áruld el, hogy ott ki dönti el, hogy direkt, rútul a leárazott virslit a pénztárgépeknél még ne árazzák le?
Ki az az ember?
Sobri Jóska
Elárulom, hogy már büntetőjogi felelőssége is van vállalatoknak, ami nehezen értelmezhető saját akarat hiányában. Sőt, már gondatlan emberölésért is lehet vállalatot elítélni a világban, és nem azt a Kis Pistát, aki rosszul húzott meg egy 20 pennys csavart.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 864 — No es importante
Kicsit időigényesebb, talán kicsit drágább is, de érdemes megtalálni a megfelelő kisboltokat, ahol tuti nem kap szemetet az ember.Dub
ez mondjuk egy akkora tévhit, hogy már nekem fáj 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Bunch of pussies... :/

(amúgy aki eladja, az jellemzően nem tudja minden termék árát... eaglesmcnabb hsz-ére)pc_x
nyilván. De ha rárakják az új árat a gépben is illene "kijavítani."
Nyilván nem személy szerint az eladót hibáztatom...eaglesmcnabb
Igen valóban ki kéne javítani, de sajnos ez nem így megy. Egy mondjuk 7000-es cikkelemnél, ezt elég nehéz kezelni, még ha a legtöbb már automatikusan megy is. Nem beszélve a Tesco-ról, ahol ennél is jóval több cikkelem van. Egy két hiba becsúszik, főleg az ilyen leértékeléséknél, ami szavidő miatt van.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
3, Szerinted a tesco tehet róla, ha tufa vagy, és szarsz mindezekre, és többért veszel valamit, mint az ára?Sobri Jóska
Nyilván nem, de a hozzájuk hasonló szupermarketek okosan rájátszanak arra, hogy az emberek többségének nincs ideje, türelme, olvasószemüvege átbogarászni a nyugtát minden vásárlás után. Ugyanez igaz a különböző látens akciókra, sajtókampányokra, hogy most nyolcat kapsz tíz áráért stb.

Na mármost ez nálam ha nem is éri el a rosszhiszeműség szintjét, de nehezen tudom a magatartásukat összeegyeztetni - például - a polgári törvénykönyv 4.§ első bekezdésével de bizonyára a fogyasztóvédelem területéről is lehetne több passzus ide citálni:

A polgári jogok gyakorlása és a kötelezettségek teljesítése során a felek a jóhiszeműség és tisztesség követelményének megfelelően, kölcsönösen együttműködve kötelesek eljárni.
A kikényszeríthetőség persze már másik probléma.

Igen. Magára vessen, aki beleesik az ilyen "rendszerhibába", "pénztáros elütésébe", trükkös akciókba, de amellett, hogy felelőtlen, a te olvasatodban ostoba volt, meg kell említeni, hogy bármennyire is "káros", de bízott a másik félben, a nagy cégben. A szélhálmosok is nagyon jól megélnek ebből.
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Az ilyen régi-új áras dolgok nem szándékosak, általában valami rendszer vagy emberi hiba következményei. Anyámékkal multkor is előfordult valami ilyesmi, odamentek vevőszolgálathoz, elnézést kérve azonnal megtéritették a különbözetet, még valami pár száz ft-os vásárlási utalványt is adtak. Akkora nyereségük van ezeknek, hogy ez már nem oszt nem szoroz nekik. Hozzá kell tennem, hogy utálom a Tescot és a hozzájuk hasonló hipermarketeket, a sokszor kétes eredetű és minőségű élelmiszereik, a magyar gazdaságra gyakorolt negatív hatásaik (elsősorban mezőgazdaság) stb miatt. Ha rajtam múlna kitakarodna innen az összes (egyszerűbb lett volna be sem engedni őket), de addig is nem vásárolok ilyen helyeken. Kicsit időigényesebb, talán kicsit drágább is, de érdemes megtalálni a megfelelő kisboltokat, ahol tuti nem kap szemetet az ember.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Tehát akkor ki "az az ember" aki "szemrebbenés nélkül" eladja a virslit ennyiért?
Nevezd meg.
Definiáld.
Ne vádaskodj összevissza, mert semmi értelme, csak a saját tudatlanságodat reklámozod vele.Sobri Jóska
sutianap leírta.: A Tesco Zrt.
Én vagyok a hülye hogy x+n-edjére leállok veled vitázni. Sajnos nem tanulok a hibáimból...eaglesmcnabb
Nem, azért vagy a hülye, ha mindenképp annak akarod magad érezni, mert azt hiszed van olyan, hogy tesco zrt, és ő az ellenség. (Egyébként se téged, se nagymutert nem kötelezi senki, hogy ott vásároljon. Vásároljon kis magyar boltokban, támogassa a magyar kereskedőket.)
Emberek vannak, beosztásokban, pozíciókban. A tesco nem egy saját akarattal létező entitás.
Ezért áruld el, hogy ott ki dönti el, hogy direkt, rútul a leárazott virslit a pénztárgépeknél még ne árazzák le?
Ki az az ember?
A pénztáros?
Osztályvezető?
Marketinges?
Áruházvezető?
Még feljebb valaki?
Egyéb?
Ki?Sobri Jóska
JA, te most éppen azt próbálod megmagyarázni, hogy nincs olyan hogy tesco zrt? Akkor hajrá, sok sikert hozzá 😂

Részemről téma ITT lezárva!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Kurvára leszarom hogy személy szerint ki basz át. Lehet hogy hogy nekik szart sem ér az a 200 ft, de ha a 70 éves öreganyám elmegy a boltba bevásárolni, akkor lehet hogy ő megérzi azt a 200 ft-ot. És igen, lehet hogy csak otthon veszi észre, hogy mennyit is fizetett azért a kurva virsliért. És igen, a te szemedben ő egy hülye, mert nem ellenőrizte le azt a kurva bizonylatot, hogy valóban annyiért árulják-e a virslit amennyiért hirdetik. De ha ezt ők igen is megtehetik, akkor tulajdonképpen felesleges felcímkézni a termékeket, majd kiderül a kasszánál hogy mennyibe kerül nem?

Azzal meg végképp ne gyere hogy ki szorul rá és ki nem. Nem mindig az csal aki kurvára rászorulna. Elárulom neked, hogy pl. a bolti lopások nagy részét nem olyan emberek követik el, akik rászorulnak. 😉eaglesmcnabb
Tehát akkor ki "az az ember" aki "szemrebbenés nélkül" eladja a virslit ennyiért?
Nevezd meg.
Definiáld.
Ne vádaskodj összevissza, mert semmi értelme, csak a saját tudatlanságodat reklámozod vele.Sobri Jóska
sutianap leírta.: A Tesco Zrt.
Én vagyok a hülye hogy x+n-edjére leállok veled vitázni. Sajnos nem tanulok a hibáimból...eaglesmcnabb
Nem, azért vagy a hülye, ha mindenképp annak akarod magad érezni, mert azt hiszed van olyan, hogy tesco zrt, és ő az ellenség. (Egyébként se téged, se nagymutert nem kötelezi senki, hogy ott vásároljon. Vásároljon kis magyar boltokban, támogassa a magyar kereskedőket.)
Emberek vannak, beosztásokban, pozíciókban. A tesco nem egy saját akarattal létező entitás.
Ezért áruld el, hogy ott ki dönti el, hogy direkt, rútul a leárazott virslit a pénztárgépeknél még ne árazzák le?
Ki az az ember?
A pénztáros?
Osztályvezető?
Marketinges?
Áruházvezető?
Még feljebb valaki?
Egyéb?
Ki?

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
a tesco zrt. vagy mi, mert vele üzletelsz. S igenis csalás és megtévesztés a folyamatos occsósági reklám, holott nem az. Nem egy virslit adnak el így, hanem ezret, tízezret, százezret. Valószínű nehéz lenne az itt felvázoltak szerint bizonyítani a szándékosságot, mer biztos "valami mulasztás" lenne. Hogyne tudnád az árakat a kofánál veszel max. öt-tíz dolgot, de supermercatoban nagybevásárlásnál egyszerűen követhetetlen. S persze mehet a lózung duma a marketingesek védelméről, azt azért elismerhetnéd, hogy nagyon sokszor épp a határt pécézik ki, ami még elviselhető és védhető a tények ferdítésében.
Füllentettem bocs, ja kéccázforint :osutianap
Két kérdésem lenne:
1, Ki kényszerít, hogy a tesco-ban vásárolj?
Engem például senki, én a környékbeli kisboltokban szoktam főként.
2, Ki tiltja meg, hogy a "supermercato"-ban leellenőrizd, hogy mi mennyi?
Én sokban voltam, külföldön is, mindenhova ki van írva, mi mennyi. Emberi méretben, követhetően. (Biztos van elírás, hiba, tévedés, de ez sosem szándékolt, de kismmillió terméknél elkerülhetetlen, és észrevételre azonnal javítják.)
Valamint van vonalkódellenörző gép felszerelve, ahol megmutatja neked, hogy mennyi az annyi. Ha el van baszva egy árátírás, akkor az már ott kiderül.
3, Szerinted a tesco tehet róla, ha tufa vagy, és szarsz mindezekre, és többért veszel valamit, mint az ára?

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Hát pedig nem csaló.
Könnyen lehet, hogy csak sima tévedés a dolog.
Tudod honnan tudom?
Hogy jártam én is így, és mikor szóltam, hogy korrigálják, azonnal megtették.
Szerinted a Tesco rászorul, hogy az amúgy kb. 30 forintba kerülő, (és 270 napos fizetési határidővel a beszállítónak kifizetett) virslivel trükközzön? Tudod mennyi a Tesco éves profitja?
Ajánlom, hogy kukkantsd meg mit jelent az a szó: csaló.
És nyugodtan megírhatod, hogy ki "az az ember" aki "szemrebbenés nélkül" eladja a virslit ennyiért?
A 80-90ezerért gályázó pénztárosnő? A szintén havi fixért robotoló húsárúosztályvezető? A kiírtásra ítélt marketingesek, akik szintén nem jutalékos, hanem fix fizetéses rendszerben dolgoznak? Az áruházigazgató, aki tán parancsba adja, hogy bár átáraztuk a virslit, de adjuk csak tegnapi áron, jól jönnek azok a plusz 200 forintok, amit a fullra zárt számlázási rendszerből biztos könnyedén kiemel? A Tesco Magyarország vezérigazgatója? Vagy ki a faszom?Sobri Jóska
Kurvára leszarom hogy személy szerint ki basz át. Lehet hogy hogy nekik szart sem ér az a 200 ft, de ha a 70 éves öreganyám elmegy a boltba bevásárolni, akkor lehet hogy ő megérzi azt a 200 ft-ot. És igen, lehet hogy csak otthon veszi észre, hogy mennyit is fizetett azért a kurva virsliért. És igen, a te szemedben ő egy hülye, mert nem ellenőrizte le azt a kurva bizonylatot, hogy valóban annyiért árulják-e a virslit amennyiért hirdetik. De ha ezt ők igen is megtehetik, akkor tulajdonképpen felesleges felcímkézni a termékeket, majd kiderül a kasszánál hogy mennyibe kerül nem?

Azzal meg végképp ne gyere hogy ki szorul rá és ki nem. Nem mindig az csal aki kurvára rászorulna. Elárulom neked, hogy pl. a bolti lopások nagy részét nem olyan emberek követik el, akik rászorulnak. 😉eaglesmcnabb
Tehát akkor ki "az az ember" aki "szemrebbenés nélkül" eladja a virslit ennyiért?
Nevezd meg.
Definiáld.
Ne vádaskodj összevissza, mert semmi értelme, csak a saját tudatlanságodat reklámozod vele.Sobri Jóska
sutianap leírta.: A Tesco Zrt.
Én vagyok a hülye hogy x+n-edjére leállok veled vitázni. Sajnos nem tanulok a hibáimból...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 864 — No es importante
ez a definíciókeresés nagy vesszőparipád, ahogy látom 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Értem hogy hülye aki megveszi 435-ért azt a virslit, amire 261 van írva, de ne próbáljuk már megmagyarázni, hogy az az ember nem csaló, aki azt a virslit adja el szemrebbenés nélkül 435-ért, amire előtte ráíratja hogy 261. Na JJ ez Sobrinak sikerült. Innentől kezdve fölösleges bármiről is beszélni.eaglesmcnabb
Hát pedig nem csaló.
Könnyen lehet, hogy csak sima tévedés a dolog.
Tudod honnan tudom?
Hogy jártam én is így, és mikor szóltam, hogy korrigálják, azonnal megtették.
Szerinted a Tesco rászorul, hogy az amúgy kb. 30 forintba kerülő, (és 270 napos fizetési határidővel a beszállítónak kifizetett) virslivel trükközzön? Tudod mennyi a Tesco éves profitja?
Ajánlom, hogy kukkantsd meg mit jelent az a szó: csaló.
És nyugodtan megírhatod, hogy ki "az az ember" aki "szemrebbenés nélkül" eladja a virslit ennyiért?
A 80-90ezerért gályázó pénztárosnő? A szintén havi fixért robotoló húsárúosztályvezető? A kiírtásra ítélt marketingesek, akik szintén nem jutalékos, hanem fix fizetéses rendszerben dolgoznak? Az áruházigazgató, aki tán parancsba adja, hogy bár átáraztuk a virslit, de adjuk csak tegnapi áron, jól jönnek azok a plusz 200 forintok, amit a fullra zárt számlázási rendszerből biztos könnyedén kiemel? A Tesco Magyarország vezérigazgatója? Vagy ki a faszom?Sobri Jóska
Kurvára leszarom hogy személy szerint ki basz át. Lehet hogy hogy nekik szart sem ér az a 200 ft, de ha a 70 éves öreganyám elmegy a boltba bevásárolni, akkor lehet hogy ő megérzi azt a 200 ft-ot. És igen, lehet hogy csak otthon veszi észre, hogy mennyit is fizetett azért a kurva virsliért. És igen, a te szemedben ő egy hülye, mert nem ellenőrizte le azt a kurva bizonylatot, hogy valóban annyiért árulják-e a virslit amennyiért hirdetik. De ha ezt ők igen is megtehetik, akkor tulajdonképpen felesleges felcímkézni a termékeket, majd kiderül a kasszánál hogy mennyibe kerül nem?

Azzal meg végképp ne gyere hogy ki szorul rá és ki nem. Nem mindig az csal aki kurvára rászorulna. Elárulom neked, hogy pl. a bolti lopások nagy részét nem olyan emberek követik el, akik rászorulnak. 😉eaglesmcnabb
Tehát akkor ki "az az ember" aki "szemrebbenés nélkül" eladja a virslit ennyiért?
Nevezd meg.
Definiáld.
Ne vádaskodj összevissza, mert semmi értelme, csak a saját tudatlanságodat reklámozod vele.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Értem hogy hülye aki megveszi 435-ért azt a virslit, amire 261 van írva, de ne próbáljuk már megmagyarázni, hogy az az ember nem csaló, aki azt a virslit adja el szemrebbenés nélkül 435-ért, amire előtte ráíratja hogy 261. Na JJ ez Sobrinak sikerült. Innentől kezdve fölösleges bármiről is beszélni.eaglesmcnabb
Hát pedig nem csaló.
Könnyen lehet, hogy csak sima tévedés a dolog.
Tudod honnan tudom?
Hogy jártam én is így, és mikor szóltam, hogy korrigálják, azonnal megtették.
Szerinted a Tesco rászorul, hogy az amúgy kb. 30 forintba kerülő, (és 270 napos fizetési határidővel a beszállítónak kifizetett) virslivel trükközzön? Tudod mennyi a Tesco éves profitja?
Ajánlom, hogy kukkantsd meg mit jelent az a szó: csaló.
És nyugodtan megírhatod, hogy ki "az az ember" aki "szemrebbenés nélkül" eladja a virslit ennyiért?
A 80-90ezerért gályázó pénztárosnő? A szintén havi fixért robotoló húsárúosztályvezető? A kiírtásra ítélt marketingesek, akik szintén nem jutalékos, hanem fix fizetéses rendszerben dolgoznak? Az áruházigazgató, aki tán parancsba adja, hogy bár átáraztuk a virslit, de adjuk csak tegnapi áron, jól jönnek azok a plusz 200 forintok, amit a fullra zárt számlázási rendszerből biztos könnyedén kiemel? A Tesco Magyarország vezérigazgatója? Vagy ki a faszom?Sobri Jóska
Kurvára leszarom hogy személy szerint ki basz át. Lehet hogy hogy nekik szart sem ér az a 200 ft, de ha a 70 éves öreganyám elmegy a boltba bevásárolni, akkor lehet hogy ő megérzi azt a 200 ft-ot. És igen, lehet hogy csak otthon veszi észre, hogy mennyit is fizetett azért a kurva virsliért. És igen, a te szemedben ő egy hülye, mert nem ellenőrizte le azt a kurva bizonylatot, hogy valóban annyiért árulják-e a virslit amennyiért hirdetik. De ha ezt ők igen is megtehetik, akkor tulajdonképpen felesleges felcímkézni a termékeket, majd kiderül a kasszánál hogy mennyibe kerül nem?

Azzal meg végképp ne gyere hogy ki szorul rá és ki nem. Nem mindig az csal aki kurvára rászorulna. Elárulom neked, hogy pl. a bolti lopások nagy részét nem olyan emberek követik el, akik rászorulnak. 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
a tesco zrt. vagy mi, mert vele üzletelsz. S igenis csalás és megtévesztés a folyamatos occsósági reklám, holott nem az. Nem egy virslit adnak el így, hanem ezret, tízezret, százezret. Valószínű nehéz lenne az itt felvázoltak szerint bizonyítani a szándékosságot, mer biztos "valami mulasztás" lenne. Hogyne tudnád az árakat a kofánál veszel max. öt-tíz dolgot, de supermercatoban nagybevásárlásnál egyszerűen követhetetlen. S persze mehet a lózung duma a marketingesek védelméről, azt azért elismerhetnéd, hogy nagyon sokszor épp a határt pécézik ki, ami még elviselhető és védhető a tények ferdítésében.
Füllentettem bocs, ja kéccázforint :o


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
"vesszenek a marketingesek!" beírásokra (lévén ilyenkor rögtön marketingessé válok maximálisan)Sobri Jóska
Mondjuk általában pont az a problémája mindenkinek, hogy nem lehet beírni, hogy Vesszenek a sárgaborsófőzelékek, mert te akkor sárgaborsófőzelékké változol, és az esélyét nem adod meg annak, hogy valaki levezesse egy beírással a feszültségét.

A gyűlölködés nem jó, nem követendő és nem lesz tőle jobb semmi, ráadásul általában saját maga tehet róla. Ettől függetlenül néha jól esik kiírni, hogy a kurva anyját a sárgaborsófőzeléknek anélkül, hogy valaki még jobban felhúzná az agyunkat, mint előtte volt. Plusz jó érzés tudni, hogy megvan a lehetőségem utálni a sárgaborsófőzeléket anélkül, hogy jönne egy hittérítő, aki bemagyarázza, hogy pedig az jó, és idióta vagyok.fetomy
Ez így igaz.
De egyrészt, ha valaki a saját hülyesége miatt mondjuk engem (mint marketingest) akar kiírtani, akkor azért csak reagálok rá, még mielött bennem is gyűlölködéssé fajulna a dolog, és elintézném egy "vesszenek a marketingeseket vesszenezők, grrrbrrrr!" beírással.
Úgy gondolom, hogy ez is megoldás, de kulturáltabb, civilizáltabb az, hogy értelmesen (legalábbis én annak érzem 😊 ) beírom, hogy miért nincs az adott balfaszsághoz köze egy marketingesnek se.
Remélve, hogy ezzel feloldom, megmagyarázom a szitut.
Másrészt, fórumtechnikailag, ez nem egy gyűlölködős beírásból indult.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
"vesszenek a marketingesek!" beírásokra (lévén ilyenkor rögtön marketingessé válok maximálisan)Sobri Jóska
Mondjuk általában pont az a problémája mindenkinek, hogy nem lehet beírni, hogy Vesszenek a sárgaborsófőzelékek, mert te akkor sárgaborsófőzelékké változol, és az esélyét nem adod meg annak, hogy valaki levezesse egy beírással a feszültségét.

A gyűlölködés nem jó, nem követendő és nem lesz tőle jobb semmi, ráadásul általában saját maga tehet róla. Ettől függetlenül néha jól esik kiírni, hogy a kurva anyját a sárgaborsófőzeléknek anélkül, hogy valaki még jobban felhúzná az agyunkat, mint előtte volt. Plusz jó érzés tudni, hogy megvan a lehetőségem utálni a sárgaborsófőzeléket anélkül, hogy jönne egy hittérítő, aki bemagyarázza, hogy pedig az jó, és idióta vagyok.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Értem hogy hülye aki megveszi 435-ért azt a virslit, amire 261 van írva, de ne próbáljuk már megmagyarázni, hogy az az ember nem csaló, aki azt a virslit adja el szemrebbenés nélkül 435-ért, amire előtte ráíratja hogy 261. Na JJ ez Sobrinak sikerült. Innentől kezdve fölösleges bármiről is beszélni.eaglesmcnabb
Hát pedig nem csaló.
Könnyen lehet, hogy csak sima tévedés a dolog.
Tudod honnan tudom?
Hogy jártam én is így, és mikor szóltam, hogy korrigálják, azonnal megtették.
Szerinted a Tesco rászorul, hogy az amúgy kb. 30 forintba kerülő, (és 270 napos fizetési határidővel a beszállítónak kifizetett) virslivel trükközzön? Tudod mennyi a Tesco éves profitja?
Ajánlom, hogy kukkantsd meg mit jelent az a szó: csaló.
És nyugodtan megírhatod, hogy ki "az az ember" aki "szemrebbenés nélkül" eladja a virslit ennyiért?
A 80-90ezerért gályázó pénztárosnő? A szintén havi fixért robotoló húsárúosztályvezető? A kiírtásra ítélt marketingesek, akik szintén nem jutalékos, hanem fix fizetéses rendszerben dolgoznak? Az áruházigazgató, aki tán parancsba adja, hogy bár átáraztuk a virslit, de adjuk csak tegnapi áron, jól jönnek azok a plusz 200 forintok, amit a fullra zárt számlázási rendszerből biztos könnyedén kiemel? A Tesco Magyarország vezérigazgatója? Vagy ki a faszom?