OFF topik

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Szenzációs, a teszkóban egyik nap láttam pöttyös guru vagy pont izét. 1 darab volt asszem 150Ft. Alatta ott hirdették, hogy többet olcsón, vagy valami hasonló, ami igaz is volt nagyon: 5 db került 850 forintba... (170/db...)
Ennél nem is tudom nevetségesebb-e az Aldi elképesztő áresése. Több táblát láttam OLCSÓBB!!! ÁRESÉS!!! és hasonló gigaszövegekkel, alatta pedig olyanokkal, hogy 80 forint helyett most CSAK 79, 980 forint helyett most csak 977 és még számtalan ilyen. De működik, mert a fülem hallatára volt aki rögtön többet is vett, merthogy most akciós, aztán majd elrakják későbbre...
Végül pedig megkóstoltam újra a Bolero Ice Teákat, amik ízlenek is nagyon, mellesleg pedig rá van írva, hogy túlzott fogyasztása hasmenést okoz 😀fetomy
Egyébként én már többször jártam úgy, h ha 4-et vesz olcsóbb akció (és ténylegesen olcsóbb); de a faszt, ugyanannyiba került. Nem figyeltem, későn vettem észre, utána meg már hiába megyek vissza, meg cikinek is érezném 4*40=160Ft-ért reklamálni... De ha ők sok embert meglopnak ilyen módon, biztos több jutalékot kapnak...

A marketingesek pedig veszniük kell!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Szenzációs, a teszkóban egyik nap láttam pöttyös guru vagy pont izét. 1 darab volt asszem 150Ft. Alatta ott hirdették, hogy többet olcsón, vagy valami hasonló, ami igaz is volt nagyon: 5 db került 850 forintba... (170/db...)
Ennél nem is tudom nevetségesebb-e az Aldi elképesztő áresése. Több táblát láttam OLCSÓBB!!! ÁRESÉS!!! és hasonló gigaszövegekkel, alatta pedig olyanokkal, hogy 80 forint helyett most CSAK 79, 980 forint helyett most csak 977 és még számtalan ilyen. De működik, mert a fülem hallatára volt aki rögtön többet is vett, merthogy most akciós, aztán majd elrakják későbbre...
Végül pedig megkóstoltam újra a Bolero Ice Teákat, amik ízlenek is nagyon, mellesleg pedig rá van írva, hogy túlzott fogyasztása hasmenést okoz 😀fetomy
fényképzed le, küld be a tékozló homárnak



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szenzációs, a teszkóban egyik nap láttam pöttyös guru vagy pont izét. 1 darab volt asszem 150Ft. Alatta ott hirdették, hogy többet olcsón, vagy valami hasonló, ami igaz is volt nagyon: 5 db került 850 forintba... (170/db...)
Ennél nem is tudom nevetségesebb-e az Aldi elképesztő áresése. Több táblát láttam OLCSÓBB!!! ÁRESÉS!!! és hasonló gigaszövegekkel, alatta pedig olyanokkal, hogy 80 forint helyett most CSAK 79, 980 forint helyett most csak 977 és még számtalan ilyen. De működik, mert a fülem hallatára volt aki rögtön többet is vett, merthogy most akciós, aztán majd elrakják későbbre...
Végül pedig megkóstoltam újra a Bolero Ice Teákat, amik ízlenek is nagyon, mellesleg pedig rá van írva, hogy túlzott fogyasztása hasmenést okoz 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
😊 csúnyán félre lettem értve (már megint :lol😊. Nem olyan játék, ez netes flash játék 😊 Csak ha tudom letöltöm, mert az oldalon baszódó millió reklám zavar és bassza a játékot is 😊

Csak asoksok flash player elsősorban videóra van, és beadja a főcímet, de kattintani nem lehet a játékban. És hiába töltöm le az alap java és shockwave programokat, azok csak böngészőbe épülve mennek.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Ha letöltök egy swf fájlt, ami egy játék, azt a gépen mivel tudommegynitni? Csak mert a böngésző úgy ahogy megjeleníti, de akármilyen böngészőben nyitom meg, az zabál nagyjából 120%-ot a memóriából és akadozik. Viszont emlékszem régen volt valami ilyen kis program, ami direkt és csak ezért volt.fetomy
Az egy ilyen flashes cucc. Ha az adobe flash player nem tudja akkor swf player kell hozzá. Bár gondolom azt megtaláltad volna. Ha esetleg leírod, h pontosan melyik játékról van szó talán többet tudok segíteni. Mert így elsőre igazából az is meglepett, h egy játék swf kiterjesztést használ...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
catattack 3 520
Ki ül fel egy körre?
http://www.youtube.com/watch?v=QDhgOrI3UDE&feature=fvwrel
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
a 120-ból kiindulva alcohol 120%.eaglesmcnabb
😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Viszont emlékszem régen volt valami ilyen kis program, ami direkt és csak ezért volt.fetomy
Daemon Tools?Rataxes
a 120-ból kiindulva alcohol 120%.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Viszont emlékszem régen volt valami ilyen kis program, ami direkt és csak ezért volt.fetomy
Daemon Tools?
szerk.: jahh, nem, most nézem hogy ez valami java cucc: http://www.fileinfo.com/extension/swf

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha letöltök egy swf fájlt, ami egy játék, azt a gépen mivel tudommegynitni? Csak mert a böngésző úgy ahogy megjeleníti, de akármilyen böngészőben nyitom meg, az zabál nagyjából 120%-ot a memóriából és akadozik. Viszont emlékszem régen volt valami ilyen kis program, ami direkt és csak ezért volt.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Mondtam én. Ilyenkor még a női oldalakra se szabad felmenni... 😀Matthew99
JJ szerintem éppen így fázott rá 😂fetomy
mivel a noklapja.hu a kezdőoldalam, így ez mellé 😛 😂

nem, eszembe jutott hogy Dzsoki reggel elküldte mailben az Iowa State ismertetőjét, gondoltam addig átnézem, de a nem használt címemre ment, amire már nem is figyeltem (tele van spammel), így egy footballfanaticsos reklámlevél szépen elárulta, hogy ki nyert...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mondtam én. Ilyenkor még a női oldalakra se szabad felmenni... 😀Matthew99
JJ szerintem éppen így fázott rá 😂
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Mondtam én. Ilyenkor még a női oldalakra se szabad felmenni... 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
áhh, természetesen megint a legvalószínűtlenebb helyről tudtam meg, egyedül Maka megoldása segített volna 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Elég nehezen. Ilyen infókat olyan helyen is kiírják ahol nem is számítasz rá. Én már jó párszor jártam így. Csak az a biztos ha nem mész net közelbe.

De biztos lesz itt olyan rendes ember, aki a következő néhány üzenetbe beleszerkeszti 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
hogy lehet két óráig úgy netezni, hogy az ember ne tudja meg az NHL döntő végeredményét? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
szar, de vagy másfél órát mókáztam vele... angolul azért jobb még 😀


több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ez egy szar 😀

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Tök mindegy mit írok be, ezt kapom:

Sorry, I'm too busy to think properly. Do try again a little later!fetomy
legyőztem


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tök mindegy mit írok be, ezt kapom:

Sorry, I'm too busy to think properly. Do try again a little later!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
http://www.cleverbot.com/

Óriási. Kezdj el chatelni vele, írj rá, és válaszol. Ráadásul van, hogy normálisan is. 😀

- tud magyarul, nem kell félni. 😛szaba
három mondat után feladta 😉sutianap
Én is próbálgattam, néha más nyelvre asszociál pár szóból, és átvált.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
http://www.cleverbot.com/

Óriási. Kezdj el chatelni vele, írj rá, és válaszol. Ráadásul van, hogy normálisan is. 😀

- tud magyarul, nem kell félni. 😛szaba
három mondat után feladta 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
http://www.cleverbot.com/

Óriási. Kezdj el chatelni vele, írj rá, és válaszol. Ráadásul van, hogy normálisan is. 😀

- tud magyarul, nem kell félni. 😛szaba
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
http://www.cleverbot.com/

Óriási. Kezdj el chatelni vele, írj rá, és válaszol. Ráadásul van, hogy normálisan is. 😀

- tud magyarul, nem kell félni. 😛