OFF topik

30 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Bunch of pussies... :/

(amúgy aki eladja, az jellemzően nem tudja minden termék árát... eaglesmcnabb hsz-ére)pc_x
nyilván. De ha rárakják az új árat a gépben is illene "kijavítani."
Nyilván nem személy szerint az eladót hibáztatom...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Értem hogy hülye aki megveszi 435-ért azt a virslit, amire 261 van írva, de ne próbáljuk már megmagyarázni, hogy az az ember nem csaló, aki azt a virslit adja el szemrebbenés nélkül 435-ért, amire előtte ráíratja hogy 261. Na JJ ez Sobrinak sikerült. Innentől kezdve fölösleges bármiről is beszélni.eaglesmcnabb
egy piacon lecsalózhatod ezért a kofát, viszont ha dolgoztál már szupermarketben, akkor tudnod kell, hogy ez csak egy emberi/gépi hiba


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Bunch of pussies... :/

(amúgy aki eladja, az jellemzően nem tudja minden termék árát... eaglesmcnabb hsz-ére)


több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Értem hogy hülye aki megveszi 435-ért azt a virslit, amire 261 van írva, de ne próbáljuk már megmagyarázni, hogy az az ember nem csaló, aki azt a virslit adja el szemrebbenés nélkül 435-ért, amire előtte ráíratja hogy 261. Na JJ ez Sobrinak sikerült. Innentől kezdve fölösleges bármiről is beszélni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Valamint annyit megjegyeznék, hogy nem szoktam személyeskedni, de az ilyen "vesszenek a marketingesek!" beírásokra (lévén ilyenkor rögtön marketingessé válok maximálisan) kötelességemnek érzek reagálni, rámutatni, hogy ki is a hülye valójában a szituban, és remélni, hogy a beírás csak egy tévedés volt, nem pedig egy rögzült hülyeség.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
nem azért kell bannolni mert nem ért egyet egyes emberekkel,mert ez teljesen normális.azért kéne bannolni mert ahogy én vettem észre sok embernek felhúzza az agyát a kötözködésével és azzal ahogy előadja magát.legyen bármi a téma ő előadja az én vs világ című színdarabot csak azért hogy másokat bosszantson.de biztos csak én látom így a dolgokatJoci
és hol van leírva, hogy reagálni kell ezekre a hozzászólásokra?JJ
ezek szerint ha én elkezdem baszogatni mondjuk meleg Fake mestert(aki amúgy best ever és soseha tennék ilyet 😊 ) azzal semmi probléma nem lenne,mondván nem kell reagálni rá?Joci
de probléma lenne, mert az már személyeskedés

Sobri tipikusan gazdasági, kapitalista szemlélettel, a „nem etikus, de jogszerű" elv mentén gondolkozik, ilyen egyszerű a történet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
hát ha azért kell valakit banolni, mert nem ért egyet a fórumozók jelentős százalékával, legyen szó releváns vagy irreleváns kérdésekről, akkor fejemre hamut szórva magamat is eltávolítom a bowl.hu-rólJJ
nem azért kell bannolni mert nem ért egyet egyes emberekkel,mert ez teljesen normális.azért kéne bannolni mert ahogy én vettem észre sok embernek felhúzza az agyát a kötözködésével és azzal ahogy előadja magát.legyen bármi a téma ő előadja az én vs világ című színdarabot csak azért hogy másokat bosszantson.de biztos csak én látom így a dolgokatJoci
és hol van leírva, hogy reagálni kell ezekre a hozzászólásokra?JJ
ezek szerint ha én elkezdem baszogatni mondjuk meleg Fake mestert(aki amúgy best ever és soseha tennék ilyet 😊 ) azzal semmi probléma nem lenne,mondván nem kell reagálni rá?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Vagyis gondolom a feltüntetett tömeg -+10% értendő, de mivel életed közel 25000 napja alatt a -+ úgyis kiegyenlítődik, úgy kell rá tekinteni, mint a pókerben a hosszútávra.
Ugyanannyiszor leszel preflop allinban AA-al KK ellen, mint KK-val AA ellen.Sobri Jóska
Azért ez szerintem nem teljesen így működik... Amit Te írtál példákat a méricskélős élményedből, ott úgy tűnik mindenhol több volt a termék mint kellene - és szerintem nem véletlenül, úgy sejtem az ilyen csomagolóüzemek csomagológépei (vagy csomagolómunkásai 😊 ) úgy vannak kalibrálva hogy inkább több legyen benne mint kevesebb...
Nyilván senki sem fog reklamálni hogy többet kapott a kelleténél, fordított esetben meg annál inkább. A szotyigyáros nyugodtan verje át magát, de engem ne 😊
+ azért kiváncsi lennék hogy hol van az a határ ahol már szerinted is gáz lenne a -10%-os hibahatár... A 10.000 ft/kilós francia sajtnál? Vagy az 50 rugós szarvasgombánál? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Tolerancia fiúk, tolerancia.
Semmiféle én vs világ show-ról nincs szó, csakhát sok esetben egyszerűbb érvek nélkül besértődni, mint megnézni, és próbálni megérteni, hogy mit is magyaráz a másik.
Nem kell egyetérteni, de ha megérted mit akar, akkor rájössz, hogy nem ellened beszél, csak egy másfajta alternatívát vezet elő, és még csak meg se sértődik, ha lehülyézik, vagy mindenféle csúsztatással reagálják le amit mond.

Jelen esetben mennyi az érdemi üzenete az írásaimnak? Ennyi: ne légy hülye, nézd meg mit mennyiért veszel, állj ki magadért, reklamálj.
Ez aztán nem tűnik annyira istentől, világtól elrugaszkodott dolognak.
Arról meg a legkevésbbé se tehetek, ha sokaknak egyszerűbb a sérelmeiket dédelgetni, mint a megoldást keresni.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
úgysem lesz belőle semmi hagyjadJoci
hát ha azért kell valakit banolni, mert nem ért egyet a fórumozók jelentős százalékával, legyen szó releváns vagy irreleváns kérdésekről, akkor fejemre hamut szórva magamat is eltávolítom a bowl.hu-rólJJ
nem azért kell bannolni mert nem ért egyet egyes emberekkel,mert ez teljesen normális.azért kéne bannolni mert ahogy én vettem észre sok embernek felhúzza az agyát a kötözködésével és azzal ahogy előadja magát.legyen bármi a téma ő előadja az én vs világ című színdarabot csak azért hogy másokat bosszantson.de biztos csak én látom így a dolgokatJoci
és hol van leírva, hogy reagálni kell ezekre a hozzászólásokra?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
az ilyen ..b.. hszk után úgygondolom érdemes betennem ezt a linket:
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=264008#p264008kristof
úgysem lesz belőle semmi hagyjadJoci
hát ha azért kell valakit banolni, mert nem ért egyet a fórumozók jelentős százalékával, legyen szó releváns vagy irreleváns kérdésekről, akkor fejemre hamut szórva magamat is eltávolítom a bowl.hu-rólJJ
nem azért kell bannolni mert nem ért egyet egyes emberekkel,mert ez teljesen normális.azért kéne bannolni mert ahogy én vettem észre sok embernek felhúzza az agyát a kötözködésével és azzal ahogy előadja magát.legyen bármi a téma ő előadja az én vs világ című színdarabot csak azért hogy másokat bosszantson.de biztos csak én látom így a dolgokat


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
fetomy, a nestea 14 decije mennyivel egzaktabb, mint a naturaqua 16 decije, mondjuk?
Mindkettő belül lehet a 10%-os hibahatáron, de az lenne a biztos, ha szereznél valahonnan tuti 15 deci vizet, és azzal ellenőrizgetnéd, nem?
Egyébként egyszer unalmamban míg a többiek minden szart vásárolgattak egy match-ban asszem lemértem mindent egy zöldségmérlegen, ami a kocsiban volt.
Volt ott 280 gramm szotyi a 290grammos zacskóban, 95 gramm májas a 100 grammos műanyagban, de 175 grammos pirosarany is a 160 grammosban, és 32 grammos 30 grammos balatonszelet.
Vagyis gondolom a feltüntetett tömeg -+10% értendő, de mivel életed közel 25000 napja alatt a -+ úgyis kiegyenlítődik, úgy kell rá tekinteni, mint a pókerben a hosszútávra.
Ugyanannyiszor leszel preflop allinban AA-al KK ellen, mint KK-val AA ellen.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
az ilyen ..b.. hszk után úgygondolom érdemes betennem ezt a linket:
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=264008#p264008kristof
úgysem lesz belőle semmi hagyjadJoci
hát ha azért kell valakit banolni, mert nem ért egyet a fórumozók jelentős százalékával, legyen szó releváns vagy irreleváns kérdésekről, akkor fejemre hamut szórva magamat is eltávolítom a bowl.hu-rólJJ
mindjárt megy pm, asszem félreértettél
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
az ilyen ..b.. hszk után úgygondolom érdemes betennem ezt a linket:
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=264008#p264008kristof
úgysem lesz belőle semmi hagyjadJoci
hát ha azért kell valakit banolni, mert nem ért egyet a fórumozók jelentős százalékával, legyen szó releváns vagy irreleváns kérdésekről, akkor fejemre hamut szórva magamat is eltávolítom a bowl.hu-ról


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
az ilyen ..b.. hszk után úgygondolom érdemes betennem ezt a linket:
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=264008#p264008kristof
úgysem lesz belőle semmi hagyjad


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Ja, néha nekem is lehet, annyi témához szólok hozzá, hogy gondoltam egyszer eljön az az idő, amikor ez is megesik. 😊

tenorx, picivel fentebb leírtam, hogy ha valami 300 forintra van kiírva, de 500ért van még a gépben (vagy legyen szó bármilyen anomáliáról) mi a teendő. Szólni kell, ilyen egyszerű. Nem bamba, tufa birkaember módjára fizetni, majd utána még az úristent is a kurvaanyjába küldeni. Senki sem kötelez téged a vásárlásra semennyiért. (Sokszor jártam úgy, hogy fingom nem volt egy nagyáruházba, hogy mondjuk egy tabasco szósz mennyi, sehol se volt kiírva, mikor a csaj lehúzta, látom mondjuk 1599, ennyiért nem kell, mondom neki, sztorno, ezt nem kérem. Ő törölte és mentünk tovább) Ne legyetek már ennyire birkák, komolyan.
A csalás meg a btk szerint mindig szándékos, és jogtalan haszonszerzés céljából valósul meg.
Hidd el, a marketingeseknek nem a csalás a specialitásuk, de persze egyszerűbb őket anyázni, elveszejtetni, mint magadba szállni esetleg, hogy adott szituban hol voltál hülye.
Ahol csalást észlelsz állampolgári kötelességed jelenteni, mind a Fogyasztóvédelemnél, mind a Rendörségen.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nyilván hiába mondom, hogy nem pár darab, kb. nulla tömegű rizsszemről van szó, hanem decikről?

És nem arról van szó, hogy találtam egy Nestea-t, amiben kevesebb van mint általában a Nestea-kban, hanem konkrétan az üveg akkora, hogy másfél liter víz kifolyik belőle, holott ők úgy árulják, hogy ennyi tea van benne. ÉS ez még csak nem is marketing kérdése, és nem egy cseppről van szó, hanem decikről, üvegenként úgy egyről mondjuk. Marketing kérdésében annyi, hogy mondjuk ha őszinték lennének, árulhatnák 3-at fizet, 2-t vihet akcióban.

Mindezek mellett még csak gyűlölködni sem gyűlölködtem, szimplán megjegyeztem, hogy érdekes, hogy az üveg sem bír el 1.5L-t, mégis árulhatják így. És apróbetűvel sincs rajta az, hogy 1.5L +- 1dl, megnéztem.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
ahogy a fórumozók java része képes önszántából ignorálni az NCAA topicokat, nyilván ugyanezt lehet tenni Sobri kommentjeivel is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
az ilyen ..b.. hszk után úgygondolom érdemes betennem ezt a linket:
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=264008#p264008
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Amúgy most éppen sobrinak van igaza srácok... de mókás olvasgatni a kommenteket 😀


több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Sobri hihetetlen vagy, komolyan, mindig az ellenpontot képviseled, tök mindegy, hogy mi. Most épp véded a csalókat. Igen, csalókat, mert ha valami 400ért van kiírva és 500ért adják az csalás. Sőt, az is, ha 200 a kóla, 300 a hambi, és akciósan menüben csak 550. És menni kell a fogyasztóvédőkhöz.
És én nem fogok válaszolni erre, akármit is írsz, mert komolyan komikus amit csinálsz.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Tényleg hülye vagyok h leállok veled vitatkozniBlack_Adder
Pláne, hogy igazd sincs, könnyen meglehet.
De sokszor még igazad se kell legyen, ha legalább érveid vannak.
De mik azok a demagóg reklámok?

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Tényleg hülye vagyok h leállok veled vitatkozni

szerk: Viszont tudok tanulni a hibáimból, úgyh többet ilyen nem lesz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Az aki kifizette a 261 forintos virsliért a 435 forintot, ki más?
Pláne, hogy volt vagy 4 tétele.
Igyon a nagy eszére egy kis kőbányait, tuti rögtön megvilágosodik.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79

Sobri itt ki a hülye?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!