OFF topik

30 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Addig jó, míg nem fekszik rá az idegre. Nekem rajta volt,azóta egy ponton érzéketlen ott a bőröm/fogam 😊
Rata: Ha műtik, nem húzzák, akkor menj. Bölcsességfognál az injekciónál se olyan brutál, tehát nem szarsz be, csak behugyozol. 😀 Elvonatkoztatsz attól, hogy egy faszi két kézzel üti-vágja-rángatja-stb... a fogaidat, és nem lesz semmi, gond, nem érzel semmit 😊 Viszont jobban jársz, ha mielőbb megcsináltatod. Ha mákod van, akkor másnap se fog fájni, és be fem feltétlenül dagad.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A félcenti vastag gyökerű (az alsó még durvább volt anno), harmadiknak kihúzott....Igor
Az ilyet már nem is húzzák hanem bontják nem? 😊 Nagy valószínűséggel nekem is le kéne bontani a bal alsót, de egyelőre húzom-halasztom a dolgot...Rataxes
Az egyik alsót szájsebészeten operálták másfél óráig.. olyan 30-40 fokos szögen, ergo oldalra jött, nem fölfelé + ideghez közel volt + nagyon mély/vastag gyökere volt, akkora hogy utána behívták a szomszédos kórteremből is a szakorvosokat megcsodálni, majdnem körbevitték a kórházban 😊 azt valóban két darabban szedték ki, de azt már lehetett, mert kicsit szuvas volt.

Ez most könnyű menet volt, bal felső volt.. bár 7-8 alkalommal ezt is meg kellett rángatni, a fogorvos kétszer szünetet is tartott 😀
Az alsókkal általában több a zűr az orvosom szerint... de a másik alsóm az pl 5 perc alatt kijött, szóval fene tudja.

De jobb nyáron/melegben csinálni, mint télen.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
A félcenti vastag gyökerű (az alsó még durvább volt anno), harmadiknak kihúzott....Igor
Az ilyet már nem is húzzák hanem bontják nem? 😊 Nagy valószínűséggel nekem is le kéne bontani a bal alsót, de egyelőre húzom-halasztom a dolgot...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A félcenti vastag gyökerű (az alsó még durvább volt anno), harmadiknak kihúzott bölcsességfogamnak küldeném az alábbi nótát:
http://www.youtube.com/watch?v=V48YqByzhws

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Valaki rendelt már Amazonról könyvet? Az lenne a kérdésem hogy mennyi idő alatt jött meg? Szállítanak-e Magyarországra (ingyen )?Illetve megbízható-e?Toca
max 2 hét, jó esetben pár nap és nagyon megbízhatóak
ingyen senki nem szállít neked külföldről Magyarországra, de ha nem kereskedelmi tételben rendelsz, akkor az egyéb költségekkel nem kell számolnodJJ
Értem, azt még megtudod mondani hogy amazon.com ról bármit lehet Mora rendelni vagy csak a co.ukn tudok(ami ugye drága) és várhatóan mennyi szokott lenni a szállítási költség Usaból ?Toca
az amerikaiktól csak könyvet, DVD-t, CD-t meg ilyesmiket tudsz
a szállítási költséget itt találod: http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html/ref=hp_navbox_596184_europe?nodeId=596194


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 664 — Vikings fan
Valaki rendelt már Amazonról könyvet? Az lenne a kérdésem hogy mennyi idő alatt jött meg? Szállítanak-e Magyarországra (ingyen )?Illetve megbízható-e?Toca
max 2 hét, jó esetben pár nap és nagyon megbízhatóak
ingyen senki nem szállít neked külföldről Magyarországra, de ha nem kereskedelmi tételben rendelsz, akkor az egyéb költségekkel nem kell számolnodJJ
Értem, azt még megtudod mondani hogy amazon.com ról bármit lehet Mora rendelni vagy csak a co.ukn tudok(ami ugye drága) és várhatóan mennyi szokott lenni a szállítási költség Usaból ?
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Valaki rendelt már Amazonról könyvet? Az lenne a kérdésem hogy mennyi idő alatt jött meg? Szállítanak-e Magyarországra (ingyen )?Illetve megbízható-e?Toca
max 2 hét, jó esetben pár nap és nagyon megbízhatóak
ingyen senki nem szállít neked külföldről Magyarországra, de ha nem kereskedelmi tételben rendelsz, akkor az egyéb költségekkel nem kell számolnod


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 664 — Vikings fan
Valaki rendelt már Amazonról könyvet? Az lenne a kérdésem hogy mennyi idő alatt jött meg? Szállítanak-e Magyarországra (ingyen )?Illetve megbízható-e?
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 174 — Saturday Night Lights
A Guardian mostantól a digitális tartalomra helyezi a hangsúlyt a nyomtatott újság helyett. Érdekes lesz figyelni, melyik piaci modell válik be, korábban a friss netes tartalmakat tette előfizetésessé néhány nagy, pl. a Financial Times.

http://nol.hu/gazdasag/20110622-a_the_guardian_kitoresi_tervei

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Másrészt, fórumtechnikailag, ez nem egy gyűlölködős beírásból indult.Sobri Jóska
..de neked muszáj volt önfeláldozó módon reagálni a polkorrektség jegyében, ami aztán generált 10+ hszt, ejnyebejnyepetey
Nem a polkorrektség jegyében.
Belső késztetéstől indíttatva.
Valamint egy fórumon nem lesz rossz érzésem, hogy generálódik 10+ hsz. Talán ez a fórum célja. Ettől fórum.

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A DSB-on a keresőkifejezések közt "baszd meg anyád Filip" - imádom, ahogy szeretnek az emberek. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Másrészt, fórumtechnikailag, ez nem egy gyűlölködős beírásból indult.Sobri Jóska
..de neked muszáj volt önfeláldozó módon reagálni a polkorrektség jegyében, ami aztán generált 10+ hszt, ejnyebejnye

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Most nézem faszbukon hogy volt barátnőm már Phoenixben él ilyen rajzösztöndíjjal,hozzá teszem 17 éves.Bár már azóta mással vagyok de egy picit még most is fáj hogy szétmentünk,nagyon különleges lány volt,sok szerencsét neki innen is!

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Érdekes:
http://velvet.hu/sztori/2011/06/20/meg_mindig_szivatja_a_haldoklo_gyereket_amerika_leggyuloltebb_parja/
És az előzménye:
http://velvet.hu/sztori/2010/10/12/halalos_beteg_hetevest_cikiz_amerika_leggonoszabb_parja/

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 641
Elvileg itt követni lehet a nemzetközi űrállomás útját élőben, most Florida felett van és kb 45re (elvileg) felettünk lhalad át.
http://www.n2yo.com/?s=25544
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Menjen mindenki aludni. 😀 Nem igaz, hogy nincs jobb dolgotok vasárnap este. 😊gsn
megölöd a bulit, pedig már majdnem kiderült, hogy ki a gyilkos ööö vagyis ki árazta félre a virslit.

na mind1, cliffhanger után a következő szezonban tán kiderül

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Tisztában vagyok a manipulálással, de az nem bűn, hanem egy szakma.
Pl. mondjuk az illatbigyuszokkal, ahonnan a felturbózott, szalámi, narancs, stb szag jön, amit nem a valódi termékek árasztanak.
És biztos van még sok ilyen.
De ha visszanézed honnan kerültünk ide, akkor tartom, hogy minden egyedi lustaságodat, figyelmetlenségedet, bénaságodat, (és akkor az erősebb kifejezéseket hagyjuk is), nem varrhatod mások nyakába.
Se ezügyben, se az élet más területein.Sobri Jóska
ebben igazad van, ha mondjuk elmégy a közelkeletre s mindennap "megküzdesz" a bótossal a napi betevőért akkor mindennap szembesülsz, hogy alku nélkül (márpedig abban erősen érvényesül a minőség-érték arány) bizony tutyi-mutyi fasz leszel, mert nem tudsz vásárolni. Ezzel szemben ájrópában fixesíteni kell mindent ( hogy mi a faszért nem tudom) és hallgatólagos és ezekszerint irogatólagos megállapodás van a JÓHISZEMŰSÉGRŐL. S itten keresztbevág a kedvenc témánk is, a pénz nem jóhiszemű................. :cool:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Tisztában vagyok a manipulálással, de az nem bűn, hanem egy szakma.
Pl. mondjuk az illatbigyuszokkal, ahonnan a felturbózott, szalámi, narancs, stb szag jön, amit nem a valódi termékek árasztanak.
És biztos van még sok ilyen.
De ha visszanézed honnan kerültünk ide, akkor tartom, hogy minden egyedi lustaságodat, figyelmetlenségedet, bénaságodat, (és akkor az erősebb kifejezéseket hagyjuk is), nem varrhatod mások nyakába.
Se ezügyben, se az élet más területein.

több mint 12 éve
gsn 3 548
Menjen mindenki aludni. 😀 Nem igaz, hogy nincs jobb dolgotok vasárnap este. 😊

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
szándékosan tévesztik meg a vásárlót, úgy hogy félretájékoztatják - azthiszem számtalanszor büntették már a (röviden) tescót és egyebeket. S igenis joghézag hogy ezeket a kullancsokat nem lehet elítélni, mert rögtön bebújnak a "emberi gépi mulasztás" kategóriába. Pölö mondjuk a századik bünti után mi valagért nem lehet bezárni egy hónapra. Ezt a felelősség elsikálásának nevezzük akár hogy is fogalmazunk, mert a befizetett pénz is zsebekben landol, valahol messze.

Ajánlom mennyé le kétgyerekkel egyedül vásárolni, megnézem mi a fasznak az árát tudod ellenőrizgetni. Nem járok tecsóba, ippeg a felhalmozódott negatív tapasztalataim miatt.

Ha már marketing neked kellene a legjobban tudnod, hogy alapvetően már az elrendezésnél is manipulálják a tisztelt vásárlót - balról-jobbra, föntről-le árarányosan csökkenenőben, zöldségpiac-mizéria, pékség, sütöde.

Amit én tartok - alsó polc jobb széle, mindig telezabálva menni vásárni, s mindig legyen listád, úgy hogy előzetesen ismered kábé az áruház elrendezését. DE húst, zöldséget, gyümölcsöt, kenyeret soha - a tejjel is sikerült egy ideig húzni, amíg át nem basztak cserpesék. DEHÁTLAKVAISMERSZIKMEG....................


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Végül: Nem az a gond, hogy te most marketinges vagy. Hanem az, hogy mindig az amivel ellent tudsz mondani a másiknak. Felőlem védheted akármelyik itt szidott csoportot, csak légyszíves próbáld már belátni, hogy az irgalmas szamaritánius maszkod hatására csak felhúzod mindenki agyát. Ja lehet, hogy ők tehetnek róla, hogy hagyják (hagyjuk) magukat provokálni, de ettől függetlenül még provokálsz.fetomy
Félreértetted a "felelőskeresést".
És nem igaz, hogy mindenki agyát felhúzom.
Sokkal több emberét nem, mint akiét igen.
Valamint nem minden témában opponálok.
A többi stimmel. 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szép dolog Sobri, hogy elvárod egy itteni mezei emberkétől, hogy neked elmondja, hogy a Tesco-ban ki felelős a virsli elárazásáért. Én elhiszem, hogy szerinted a szentlélek, és nem lehet egy konkrét embert megmondani, de én hiszem, hogy van egy Kovács János, aki ráütötte a virslire és egy ifjabb kovács jános, aki ezt beviszi a gépbe. (Igen, családi vállalkozásban oldják meg, így olcsóbb.) Nekem, Fekete Tamásnak halvány gőzöm nincs, hogy mondjuk a kiskunhalasi 456. számú Tescoban konkrétan ki volt az, aki átcimkézte a virslit. Ettől függetlenül valaki megtette, hacsak nem a jóisten gondolt egyet, és rávarázsolta a cetlit, majd átvarázsolta a gépben. De még ezesetben is van felelős, méghozzá a jóisten.

Egyébként szerintem te nem vagy tisztában a csalás fogalmával. Mert ha én ráírom egy csomagra 25-ös betűmérettel, hogy TÖBBET OLCSÓBBAN, vagy hogy 5+1 ajándék, vagy ilyesmi, majd ugyanannyi, mintha megvenném a hatot egyenként, akkor az csalás. Igen, az ember kiszámolhatja, de alapvetően azért vannak az árak, hogy ne kelljen számolgatni. És a "kráterarcú fazon" akit régebben annyit mutogattak pl. elmondta, hogy ez szabálytalan. Nem kapsz érte életfogytot, de szabálytalan. Nyilván hibás az is, aki nem számol utána, de ez kb. olyan mint a KRESZben a bizalmi elv. Megbízol abban, hogy amit kiírnak, az igaz. És ha amit ők írnak nem igaz (Többet olcsóbban) akkor az nem aranyos trükk, hanem csalás. Nyilvánvalóan, ha én azt mondom egy idegbeteg fegyveresnek, hogy a kurva anyád, ezért ő lelő, akkor én voltam a hülye, de egy kicsit sem menti fel a gyilkost.

Hozzáteszem, hogy a Tescoban megvenni 2 darab előre betervezett dolgot alapból minimum fél óra, köszönöm nem kérem azt a világot, ahol minden ember átolvassa a blokkját. Főleg, mert a tescoba ritkán megy az ember 2 darab dologért, általában jóval többet vásárol. Szerintem "ebben a rohanó világban" nem a tescoban kell eltölteni a szabadidőnket, hanem meg kell oldani, hogy ne kúrjanak át. Nyilván nem az előforduló hibákról beszélek, mint az akciók be nem iktatása.

A keressünk kisboltot ami nem sokkal drágább meg szép és jó, csakhogy én itt Fehérváron szerintem a kisboltok 80%-ában voltam már, és nincs olyan kisbolt, aminek az árai vetekednek egy tescoéval pl. Mert mondjuk egy Pepsit amennyiért veszek a tescoban, kisboltban annyiért max kólaszörpből készült üdítőt tudok venni. És lehet, hogy mondjuk egy üdítő esetén az a 80-100 forint nem olyan megterhelő, de ha naponta mész, és nem napi egy üveg kólán élsz, akkor kicsit nagyobb lesz a különbség. Az meg a másik, hogy ahol mondjuk a hús ára vetekszik a tescoéval, ott nem feltételezem, hogy az eladó jobb minőségű árut fog nekem adni olcsóbban.

Ja, és a mit ér a tesco 200 forinttal egy virslin témához csak annyit -mellőzve, hogy az akcióknál nem hiszem, hogy ez szándékos-, hogy lehet, hogy 200 forint nem érdekli őket, de ha eladnak belőle 1000 darabot, már 200.000-ről beszélünk. Azt meg bocs, de nem hiszem el, hogy akár egy tesco full leszarna 200.000-t. Főleg mert sokszor minél gazdagabb egy ember, annál kapzsibb. Mellesleg pont az a lényege a tesconak, hogy nem 1-1 darabon akarnak nyerni, hanem sokon.

Végül: Nem az a gond, hogy te most marketinges vagy. Hanem az, hogy mindig az amivel ellent tudsz mondani a másiknak. Felőlem védheted akármelyik itt szidott csoportot, csak légyszíves próbáld már belátni, hogy az irgalmas szamaritánius maszkod hatására csak felhúzod mindenki agyát. Ja lehet, hogy ők tehetnek róla, hogy hagyják (hagyjuk) magukat provokálni, de ettől függetlenül még provokálsz.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
De mivel itt az nem bizonyosodott be, hogy jogtalanság történt, vagy bűncselekmény, ezért érdekelne, ki dönt úgy, ha szándékosan így maximalizálnak profitot, hogy az árazás elötti áron számlázzák a virslit?Sobri Jóska
A vállalatot kérdezd, ne engem. Szándékosságról én viszont egyszer sem beszéltem. A csalást is pont ezért nem tartom megfelelő jelölésnek. (4410)-es hozzászólásban leírtam, hogy nekem mi a problémám ezzel a jelenséggel.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Ez rendben van.
Ezek ismeretében te kire tipplesz?
Ki irányítja az "átárazás után is drágán adjuk"-projektet a tesco-nál?
Milyen beosztásban van? Ki ő?Sobri Jóska
van a Tesco-ban egy különleges árazó szerkezet, melyet csak bizonyos kijelölt személyek kezelhetnek
például a virsli árazásáért a húspult részlegvezetője a felelős, csak az a kérdés, hogy az éjszakás vagy a nappalos követte-e el a hibátJJ
Amennyiben hibáról van szó, ugyebár.
Itt többen is azt vélelmezik, hogy szándékoltan, profitmaximalizálás céljából történik mindez.
Ezek szerint a húspult részlegvezetője döntött úgy, hogy a régi áron adják a leárazott virslit?
neki ebből milyen anyagi haszna származik?
Vagy ez amolyan ki nem mondott elvárás felé a vezetőség részéről?Sobri Jóska


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Ez rendben van.
Ezek ismeretében te kire tipplesz?
Ki irányítja az "átárazás után is drágán adjuk"-projektet a tesco-nál?
Milyen beosztásban van? Ki ő?Sobri Jóska
Megfelelő technikát kellene alkalmazniuk, vagy írják ki jól látható helyre, hogy az átárazás technikai és humánerőforrási oldalról nem tökéletesen megoldott, ezért ne bízzanak vakon bennünk, mint Tescoban, hanem fokozott óvatossággal járjanak el, mert mi nem tesszük meg Ön helyett.

Fejlesztési igazgató? De pont az a szép a történetben, hogy nem kell egyetlen személyt megjelölnöm. Elég ha annyit mondok, hogy Tesco.DoM
Egy konteo site-on elég.
Vagy a bíróságon tán.
De mivel itt az nem bizonyosodott be, hogy jogtalanság történt, vagy bűncselekmény, ezért érdekelne, ki dönt úgy, ha szándékosan így maximalizálnak profitot, hogy az árazás elötti áron számlázzák a virslit?