OFF topik

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Srácok, gáz a kérdés, de próba szerencse 😊 :

Valaki a nyáron nem megy véletlenül Szlovéniába, vagy Szlovénián keresztül valamerre? 😀
Nekem Szlovénia, azon belül Bovec lenne a célállomás, de a vonat sajnos csak Ljubljanáig visz, kocsival meg egyébként is olcsóbb és gyorsabb lenne. Benzinköltséget, egyebeket természetesen állom, hogy ha valaki épp arra járna és beférnék a kocsiba.. 😊Stez
én sajna nem megyek arra.
1 5let: nézz körül a rafting-os csapatok háza táján, ilyenkor minden hétvégén több magyar osztag is tekereghet arra, a többség elég jó fej ahhoz, hogy kivigyen.
a Pataki-csapatot nagyon ajánlom: http://vadviz.com/

de jó is volt régen ilyenkor a vízen...DiamondsHead44
váágom, csak ők általában telepakolt kocsival és pont annyian mennek, hogy tele legyen a kocsi... :/
meg igazából nincs is ismerősöm egy sem közöttük, aztán így a semmiből odabaszni egy mailt, hogy legyetek ennyire jóarcok, hááát.. 😊
de mondjuk körbenézek, hátha
köszi!

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mostanában többször megtettem a Debrecen-Budapest útvonalat. Veszek ugye teljesárú jegyet, legyen IC, mert ugye klíma fontos (most ugye nem), gyorsabb, és csak plusz ezer forint. Így fizetek ~9000 forintot, plusz veszek 24 órás BKV jegyet, ami 1550 forint. Namost, szépen teletankoltam a kocsit jóféle kilencvenötösből háromszázhatvanér, vettem egy autópályamatricát valami ezerhatszázér, azzal se szarozok. Megállok ugyanannál a benzinkútnál (közel a lakáshoz), beletöltök ~9500-at se. :/ Természetesen egy kocsinak vannak egyéb költségei, de gyakorlatilag háztól-házig egy kurva vasat nem spórolsz. Höhfüligjimmy
Kb...Diákként megéri vasúton utazni, felnőttként annyira nem. Főleg ha többen mentek. Sőt talán diákként is lehet olyan, hogyha megtöltötök egy kocsit, akkor is olcsóbban jöttök ki. Most nincs kedvem utánaszámolni.Asbee
Legjobb a három gyerek és/vagy a csököttségi igazolvány a gyereknél, mert mindkettő 90%-os kedvezményt eredményez.vadibandi
ket haverom megjatszotta a deliben jegyvasarlaskor h az egyik hatranyos helyzetunek adta elo magat
a masik meg ugye a "kiserojekent" kozremukodott a dologban. kertek toluk igazolvanyt meg miegyeb de volt turelmuk
addig debilkedni amig ki nem adtak a jegyet 90 %ra mert meguntak a farkoskodasukat 😀

a kozossegi kozlekedes meg meg ugy is dragabb a kocsinal ha 3 diak leakar menni a velencei-tora.
hosszabb tavokat meg nem is erdemes szamolni foleg ha utazik olyan is akinek nincs 50% kedvezmenye.
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Srácok, gáz a kérdés, de próba szerencse 😊 :

Valaki a nyáron nem megy véletlenül Szlovéniába, vagy Szlovénián keresztül valamerre? 😀
Nekem Szlovénia, azon belül Bovec lenne a célállomás, de a vonat sajnos csak Ljubljanáig visz, kocsival meg egyébként is olcsóbb és gyorsabb lenne. Benzinköltséget, egyebeket természetesen állom, hogy ha valaki épp arra járna és beférnék a kocsiba.. 😊Stez
én sajna nem megyek arra.
1 5let: nézz körül a rafting-os csapatok háza táján, ilyenkor minden hétvégén több magyar osztag is tekereghet arra, a többség elég jó fej ahhoz, hogy kivigyen.
a Pataki-csapatot nagyon ajánlom: http://vadviz.com/

de jó is volt régen ilyenkor a vízen...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Srácok, gáz a kérdés, de próba szerencse 😊 :

Valaki a nyáron nem megy véletlenül Szlovéniába, vagy Szlovénián keresztül valamerre? 😀
Nekem Szlovénia, azon belül Bovec lenne a célállomás, de a vonat sajnos csak Ljubljanáig visz, kocsival meg egyébként is olcsóbb és gyorsabb lenne. Benzinköltséget, egyebeket természetesen állom, hogy ha valaki épp arra járna és beférnék a kocsiba.. 😊

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Mostanában többször megtettem a Debrecen-Budapest útvonalat. Veszek ugye teljesárú jegyet, legyen IC, mert ugye klíma fontos (most ugye nem), gyorsabb, és csak plusz ezer forint. Így fizetek ~9000 forintot, plusz veszek 24 órás BKV jegyet, ami 1550 forint. Namost, szépen teletankoltam a kocsit jóféle kilencvenötösből háromszázhatvanér, vettem egy autópályamatricát valami ezerhatszázér, azzal se szarozok. Megállok ugyanannál a benzinkútnál (közel a lakáshoz), beletöltök ~9500-at se. :/ Természetesen egy kocsinak vannak egyéb költségei, de gyakorlatilag háztól-házig egy kurva vasat nem spórolsz. Höhfüligjimmy
Kb...Diákként megéri vasúton utazni, felnőttként annyira nem. Főleg ha többen mentek. Sőt talán diákként is lehet olyan, hogyha megtöltötök egy kocsit, akkor is olcsóbban jöttök ki. Most nincs kedvem utánaszámolni.Asbee
Legjobb a három gyerek és/vagy a csököttségi igazolvány a gyereknél, mert mindkettő 90%-os kedvezményt eredményez.




több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jaja, és el sem hinné az ember milyen k.vasokat lehet így spórolni 😀
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Meg az sem mindegy, milyen kocsi. Nem mindegy, hogy egy buzuki féle 5 literes fogyasztással mész, vagy valami 65 literes fogyasztású hummerrel. Plusz ha nem sietsz ugye nem kell vágtatni még jobb, stb... Én általában úgy spórolok k.vasokat, hogy ha autópályán megyek, hogy beállok egy gyorsabb (kb. 100-110) kamion mögé szélárnyékba, szinte termeli a benzint 😀fetomy
mi buszokkal szoktunk így utazgatni 😀Deny
biciklis szokások, 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Meg az sem mindegy, milyen kocsi. Nem mindegy, hogy egy buzuki féle 5 literes fogyasztással mész, vagy valami 65 literes fogyasztású hummerrel. Plusz ha nem sietsz ugye nem kell vágtatni még jobb, stb... Én általában úgy spórolok k.vasokat, hogy ha autópályán megyek, hogy beállok egy gyorsabb (kb. 100-110) kamion mögé szélárnyékba, szinte termeli a benzint 😀fetomy
mi buszokkal szoktunk így utazgatni 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Meg az sem mindegy, milyen kocsi. Nem mindegy, hogy egy buzuki féle 5 literes fogyasztással mész, vagy valami 65 literes fogyasztású hummerrel. Plusz ha nem sietsz ugye nem kell vágtatni még jobb, stb... Én általában úgy spórolok k.vasokat, hogy ha autópályán megyek, hogy beállok egy gyorsabb (kb. 100-110) kamion mögé szélárnyékba, szinte termeli a benzint 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hazaútnál mi úgy szoktunk számolni, hogy ha 4-en ülünk kocsiban, már megéri azzal menni. Gyorsabb, kényelmesebb, és nem függünk menetrendtől.
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Felnőtt jeggyel számoltam pár hete én is egy közúton 100 kilométeres távot, tömegközlekedéssel összehasonlítva (Volán, BKV, MÁV) - 550 forintos gázolajárnál jött volna ki egálra.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mostanában többször megtettem a Debrecen-Budapest útvonalat. Veszek ugye teljesárú jegyet, legyen IC, mert ugye klíma fontos (most ugye nem), gyorsabb, és csak plusz ezer forint. Így fizetek ~9000 forintot, plusz veszek 24 órás BKV jegyet, ami 1550 forint. Namost, szépen teletankoltam a kocsit jóféle kilencvenötösből háromszázhatvanér, vettem egy autópályamatricát valami ezerhatszázér, azzal se szarozok. Megállok ugyanannál a benzinkútnál (közel a lakáshoz), beletöltök ~9500-at se. :/ Természetesen egy kocsinak vannak egyéb költségei, de gyakorlatilag háztól-házig egy kurva vasat nem spórolsz. Höhfüligjimmy
Kb...Diákként megéri vasúton utazni, felnőttként annyira nem. Főleg ha többen mentek. Sőt talán diákként is lehet olyan, hogyha megtöltötök egy kocsit, akkor is olcsóbban jöttök ki. Most nincs kedvem utánaszámolni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mostanában többször megtettem a Debrecen-Budapest útvonalat. Veszek ugye teljesárú jegyet, legyen IC, mert ugye klíma fontos (most ugye nem), gyorsabb, és csak plusz ezer forint. Így fizetek ~9000 forintot, plusz veszek 24 órás BKV jegyet, ami 1550 forint. Namost, szépen teletankoltam a kocsit jóféle kilencvenötösből háromszázhatvanér, vettem egy autópályamatricát valami ezerhatszázér, azzal se szarozok. Megállok ugyanannál a benzinkútnál (közel a lakáshoz), beletöltök ~9500-at se. :/ Természetesen egy kocsinak vannak egyéb költségei, de gyakorlatilag háztól-házig egy kurva vasat nem spórolsz. Höh

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
http://majomszotyi.blog.hu/2011/07/04/elojatek_33

Jujdeszupcsi, megint blogoltam. Használja még valaki a "kiszedés" szót faszráncigálásra? 😀 Csak érdeklődő kérdés.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
http://index.hu/kulfold/2011/07/04/lefilmezte_a_sajat_halalat/

ez mennyire durva már :oMattMiller
Egyrészt ja.
Másrészt mit gondolt mikor odament? Hogy majd nem lövik le/fejbe? Ugyan miért ne lőnék?

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tesóm is nemrég kapott ilyen mini hőlégballon hülyeséget. Lehet kívánni valamit, és akkor fellövöd aztán teljesül. Másnaposok 2. végén is ilyeneket lőnek fel. Szerintem tuti ez volt, mert nagy divat kezd lenni.
több mint 12 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
http://index.hu/kulfold/2011/07/04/lefilmezte_a_sajat_halalat/

ez mennyire durva már :o

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Haljak meg most láttunk pár számomra "azonosítatlan légi tárgyat" a pesti út felett. 6 db viszonylag közeli sárga fény mozgott az égen szabályos alakzatban több percig aztán mindegyik elkezdett zuhanni majd elhalványultak. Pár percre rá jött még 4 db, azok is zuhanni kezdtek aztán eltüntek mindezt hangtalanul. Szemre írtó közel voltak. Egész keresztúri buszállomás elképedve nézte és megöl a kiváncsiság hogy mi volt az. Nem vagyok ufo mániás, nyilván ez sem az volt de magyarázatot akarok 😀JayB
mennyit ittál? 😛 😀eaglesmcnabb
Semmit, rajtam kívül 30 ember nézte még kb. Egyébként valszeg ilyen esküvői szarok voltak, olvastam hogy manapság mindenki ufot lát ami valójában egy új esküvői divat, égi lámpás a neve. Meggyújtod és mint a héliumos lufi elszáll.JayB
Sanszos, hogy az volt. Múlt hétvégén családi partin nálunk is lőttek föl vagy 10 db ilyet. 😛
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
így kopaszodsz szaba? 😛Höri
Ja, sajnos eléggé fogy a hajam halántékon. De annyira nem zavar.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 651
Haljak meg most láttunk pár számomra "azonosítatlan légi tárgyat" a pesti út felett. 6 db viszonylag közeli sárga fény mozgott az égen szabályos alakzatban több percig aztán mindegyik elkezdett zuhanni majd elhalványultak. Pár percre rá jött még 4 db, azok is zuhanni kezdtek aztán eltüntek mindezt hangtalanul. Szemre írtó közel voltak. Egész keresztúri buszállomás elképedve nézte és megöl a kiváncsiság hogy mi volt az. Nem vagyok ufo mániás, nyilván ez sem az volt de magyarázatot akarok 😀JayB
mennyit ittál? 😛 😀eaglesmcnabb
Semmit, rajtam kívül 30 ember nézte még kb. Egyébként valszeg ilyen esküvői szarok voltak, olvastam hogy manapság mindenki ufot lát ami valójában egy új esküvői divat, égi lámpás a neve. Meggyújtod és mint a héliumos lufi elszáll.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Haljak meg most láttunk pár számomra "azonosítatlan légi tárgyat" a pesti út felett. 6 db viszonylag közeli sárga fény mozgott az égen szabályos alakzatban több percig aztán mindegyik elkezdett zuhanni majd elhalványultak. Pár percre rá jött még 4 db, azok is zuhanni kezdtek aztán eltüntek mindezt hangtalanul. Szemre írtó közel voltak. Egész keresztúri buszállomás elképedve nézte és megöl a kiváncsiság hogy mi volt az. Nem vagyok ufo mániás, nyilván ez sem az volt de magyarázatot akarok 😀JayB
mennyit ittál? 😛 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Haljak meg most láttunk pár számomra "azonosítatlan légi tárgyat" a pesti út felett. 6 db viszonylag közeli sárga fény mozgott az égen szabályos alakzatban több percig aztán mindegyik elkezdett zuhanni majd elhalványultak. Pár percre rá jött még 4 db, azok is zuhanni kezdtek aztán eltüntek mindezt hangtalanul. Szemre írtó közel voltak. Egész keresztúri buszállomás elképedve nézte és megöl a kiváncsiság hogy mi volt az. Nem vagyok ufo mániás, nyilván ez sem az volt de magyarázatot akarok 😀JayB

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
minden kétséget kizáróan meteorológiai ballon volt


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 651
Haljak meg most láttunk pár számomra "azonosítatlan légi tárgyat" a pesti út felett. 6 db viszonylag közeli sárga fény mozgott az égen szabályos alakzatban több percig aztán mindegyik elkezdett zuhanni majd elhalványultak. Pár percre rá jött még 4 db, azok is zuhanni kezdtek aztán eltüntek mindezt hangtalanul. Szemre írtó közel voltak. Egész keresztúri buszállomás elképedve nézte és megöl a kiváncsiság hogy mi volt az. Nem vagyok ufo mániás, nyilván ez sem az volt de magyarázatot akarok 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
így kopaszodsz szaba? 😛